Jump to content

קריפטו

טוני

Recommended Posts

44 דקות לפני, טוני said:

1. זה שוק שפתוח למניפולציות כי עוד אין בו רגולציה.

2. יש בו המון הונאות (כמו במט״ח/פורקס, בשוק מטבעות החוץ יש הונאות עד היום גם לאחר רגולציה)

3. גם המחשב שאתה משתמש בו עכשיו מזהם.

4. ביטקוין מזהם, קרדנו לדוגמה לא. לא בושה ללמוד דברים חדשים, רק להיות עם ראש פתוח.

איך נלמד אם הבטחת סקירה על מטבעות נבחרים ולא קיימת?

15 דקות לפני, ravid said:

איך נלמד אם הבטחת סקירה על מטבעות נבחרים ולא קיימת?

קודם כל יש לזכור שאני לא חייב לאף אחד שום דבר. ואפשר ללמוד כמו שאני למדתי, באופן עצמאי. אני מנסה למצוא זמן, כי פשוט לכתוב המון מלל מבלתי להשתתף בדיונים עצמם, נראה לי לא הכי יעיל.

זה יקרה בקרוב.

בוא נתחיל בסרטון הזה - 

אשמח אם תראו הכל, ובכך נסיים את הדיון של זיהום, יעילות, אבטחה ותוכניות עתידיות.

מי שמדבר הוא צארלס הוסקינסון, המקים של קרדנו (ADA) ואחד המפתחים של אית׳ריום (שפרש מהפרויקט כי הוא בזבזני ולא יעיל).

לפני2 שעות , טוני said:

זה כל העניין, אי אפשר להוציא את התחום מחוץ לחוק, אתה יודע למה? כי כמעט כל מדינה לא דמוקרטית הצהירה שהיא אוסרת סחר בקריפטו (במיוחד סין שכל חודשיים גורמת למפלה בשוק הקריפטו עם הודעות כאלה). ממשלות עושות לשוק הקריפטו מה שהמוסד עושה לאיראן, עיכוב בלבד.

זה ישמע קצת הזוי, אבל כדי לסגור את הברז על התחום הזה אנחנו צריכים שלא יהיה אינטרנט.

איך אתה יכול לאסור על ביטקוין להיות חוקי? הוא לא כפוף לאף חוק ואי אפשר להפסיק את המערכת.

מה כל כך קשה להגיע לבית של אנשים שסוחרים? כדי להיות אנונימי באינטרנט אתה צריך לדעת מה אתה עושה וכמה מתוך מי שנמצא בזה מבין באבטחת מידע?

אם הממשלות היו רוצות לסגור לכם את הברז יש את האמצעים לעשות את זה

כנראה שלמישהו נוח שתמשיכו להעביר את הנכסים שלכם למחשב כשכולם בטוחים שהם דופקים את המערכת 

לפני5 שעות , ניר ג. said:

מה קורה עם הנפילה של המטבעות היום? שווה לקנות? מה גם שהדולר ממש ירד...

מתעניין ברכישת איתריום

מה שעוד לא הצלחתי להבין זה מה מניע את הדבר הזה למעט אמירות סתמיות של ״היצע וביקוש״. יש אינפלציה - זה טוב או רע לקריפטו (ובכלל מה זה קריפטו, יש איזה 7 אלף מטבעות שונים)

לכל המתנגדים, אני אמנם ממש חלש בהבנה הכלכלית עם כל הגרפים האלו.

אבל דבר אחד ברור לי- זה העתיד.

השימוש במזומן הולך ופוחת והנחיצות שלו גם פוחתת, אני בטוח שרוב האנשים פה משתמשים במהלך החודש יותר בביט ממזומן.

אז לדעתי אתם קצת בתפיסה מיושנת ונתקעים מאחור.

העניין הוא שמרגיש שהקריפטו היום זה כמו קזינו על קוק, ובלי הבנה אמיתית של איפה אני משקיע את הכסף זה בערך כמו לשים על שחור או אדום.

בקיצור מחכה לך טוני :)

לפני2 שעות , Echoes said:

לכל המתנגדים, אני אמנם ממש חלש בהבנה הכלכלית עם כל הגרפים האלו.

אבל דבר אחד ברור לי- זה העתיד.

השימוש במזומן הולך ופוחת והנחיצות שלו גם פוחתת, אני בטוח שרוב האנשים פה משתמשים במהלך החודש יותר בביט ממזומן.

אז לדעתי אתם קצת בתפיסה מיושנת ונתקעים מאחור.

העניין הוא שמרגיש שהקריפטו היום זה כמו קזינו על קוק, ובלי הבנה אמיתית של איפה אני משקיע את הכסף זה בערך כמו לשים על שחור או אדום.

בקיצור מחכה לך טוני :)

אני גם בהתחלה פחות האמנתי בזה אבל כשאתה רואה כמה כסף מדפיסה ארה"ב זה הולך לפרק את הערך של הדולר. 

לא יודע אם דווקא ביטקוין הוא העתיד, אולי המדינות יוציאו מטבע דיגיטלי משלהן שיהיה בנוי על הבלוקצ'יין. 

לפני20 שעות , סטלן בטלן השמן said:

מה כל כך קשה להגיע לבית של אנשים שסוחרים? כדי להיות אנונימי באינטרנט אתה צריך לדעת מה אתה עושה וכמה מתוך מי שנמצא בזה מבין באבטחת מידע?

אם הממשלות היו רוצות לסגור לכם את הברז יש את האמצעים לעשות את זה

כנראה שלמישהו נוח שתמשיכו להעביר את הנכסים שלכם למחשב כשכולם בטוחים שהם דופקים את המערכת 

קונספרטיבי.

איזה נכס יש לך כרגע? שלא קשור למט״ח, מניות, קריפטו, זהב

לפני14 שעות , Castor Troy said:

מה שעוד לא הצלחתי להבין זה מה מניע את הדבר הזה למעט אמירות סתמיות של ״היצע וביקוש״. יש אינפלציה - זה טוב או רע לקריפטו (ובכלל מה זה קריפטו, יש איזה 7 אלף מטבעות שונים)

לא סתם רציתי שתראו את הסרטון שפרסמתי למעלה.

הבאתי סרטון קצת יותר קליל (גם של צ׳ארלס, כי הוא פשוט איש המקצוע שאני מעריך בכל שוק הקריפטו)

מה הדעות פה על wink? הצלחתי לתפוס רווחים נאים יחסית (משכורת צנועה של חודשיים ככה) בשבועיים האחרונים, השאלה אם המטבע הזה בעתיד צפוי לעשות עוד קפיצה.

התלבשתי עליו אחרי רווחים דומים מהשיבא הבעיה ששם יש כמות הזויה של מטבעות ואלא אם כן הוא פתאום עוקף את ביטקוין בשימוש הסיכוי שהוא יגיע לסנט הוא די אפסי.

לפני22 שעות , ניר ג. said:

מה קורה עם הנפילה של המטבעות היום? שווה לקנות? מה גם שהדולר ממש ירד...

מתעניין ברכישת איתריום

הכל יעלה בחזרה, זה הסייקל וככה זה תמיד. טוב מאוד למי שחושב להכנס בירידה הנוכחית.

וזה לא קל לעשות את זה, למרות שהוא שיטקוין עשיתי טעות מרה עם השיבא לפני כמה חודשים שלא קניתי יותר ממנו כי ראיתי שהוא היה בירידות אחרי פיק. בדיעבד הייתי גורף רווחים של 6 ספרות. אבל כמובן שזה בדיעבד וזה הכי קשה מנטלית בקריפטו, הפספוסים האלה שיכולים לקרות ואיך שזה משפיע על ההחלטה שלך אחר כך במקום להסתכל במאקרו.

On 17.11.2021 at 14:47, Echoes said:

יש איזה מדריך לאיך להשקיע? איזה פלטפורמה? איך מושכים עם כמה שפחות מיסוי ועמלות?

את האמת התחלתי לעקוב אחרי כל מיני אנשים באינסטגרם 

המון מהם משקיעים דרך האפליקציה של ביננאס או משהו כזה

אחותי למשל קנתה ארנק דיגיטלי ושמה שם הכל כי אחרי זה יותר קל למשוך את הכסף

• 3 weeks later...
13 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה הקטע של ה-NFT? 

מישהו קנה איזה משהו? לא הבנתי מה הקטע, גם כשקראתי על זה חח

דרך חדשה לקחת מזומן מאנשים שיש להם יותר מדי ממנו

לפני7 שעות , ג'ורדי said:

מה הדרך הכי משתלמת לקנות ביטקוין?

אם מדובר בסכומים גדולים - לפתוח ארנק ולקנות מאנשים שמוכרים (לעיתים אפילו מוכרים במחיר נמוך ממחיר השוק - תלוי בסכום)

אם מדובר בסכומים קטנים - להצטייד בכרטיס אשראי עם עמלות עמלה נמוכות ולקנות דרך BINANCE או CRYPTO.COM