Jump to content

קריפטו

טוני

Recommended Posts

On 1.11.2021 at 07:20, YossiNew said:

השיט קוין החדש של חודש נובמבר - CATGIRL

למי שיש קצת גרושים להשקיע ויותר לצאת בזמן שישים שם..

מי שהקשיב - היה עושה טיפה (400% בנתיים) רווח

• 2 weeks later...

אחלה טוני

בינתיים הספקתי לקרוא קצת מושגים קצת להתעניין.

אין לי ספק שבחודשים הקרובים אתחיל להשקיע ואשמח לשמוע כמה שיותר דעות מאנשים עם נסיון.

לפני6 שעות , Echoes said:

אחלה טוני

בינתיים הספקתי לקרוא קצת מושגים קצת להתעניין.

אין לי ספק שבחודשים הקרובים אתחיל להשקיע ואשמח לשמוע כמה שיותר דעות מאנשים עם נסיון.

קריפטו שמיפטו.

רק בורסה! אין המלצה כמובן.

לפני10 שעות , avi atias said:

וכמה כסף הרווחת בסופו של דבר בשקלים?

אם הייתי יוצא בזמן אז הייתי מרוויח מעל 600%. יצאתי טיפה באיחור והרווחתי 250%.

המטבע הזה, כמו הרבה מטבעות של SHITCOIN נסחרים בבורסה של PANCAKESWAP. 

לא ממליץ בכלל להתעסק במטבעות האלה, אלה אם יש לכם מידע כלשהו

22 דקות לפני, Echoes said:

למה האנטי שלך לקריפטו?

כי זה הימור לחלוטין. וזה מזהם את כדור הארץ. וזה משמש את כל ההאקרים ששודדים אתרים. למשל שדדו לאחרונה בתי חולים בארץ.

כל מי שנותן לזה יד לוקח חלק בעוולה.

33 דקות לפני, טוני said:

הוא ישנה את דעתו בקרוב. אנא המתינו.

או שאתם תבינו שזאת מלכודת דבש ואתם לא חיים בכלכלה שמעודדת התעשרות ושאם מטבעות קריפטו היו מה שאתם חושבים שהם כבר מזמן היו מוציאים אותם מחוץ לחוק

25 דקות לפני, avi atias said:

כי זה הימור לחלוטין. וזה מזהם את כדור הארץ. וזה משמש את כל ההאקרים ששודדים אתרים. למשל שדדו לאחרונה בתי חולים בארץ.

image.png.d9f9903689e574d10fa423d7228f1aa4.png

מה עם מימוש רווחים? יש לי קצת שנצברו אבל מביינאנס אי אפשר להעביר לחשבון ישראלי וגם אם היה אז להתעסק עם אירועי מס וכו' זה סיוט של החיים. יש גם את האפשרות לסחור בבורסאות הישראליות bit2c ו- bitsofgold ושם יש אפשר להעביר לחשבון בנק ישראלי (לא הרבה מקבלים רווחים של קריפטו אז בידקו לפני) 

או שהאפשרות המועדפת עליי כרגע למרות שיש אמבושים זאת העברה פנים מול פנים שהיא מאוד טריקית גם, לפעמים אנשים נותנים כסף לפני שרואים אישור סופי בבלוקצ'יין ואז כשהכסף לא אצלם מקבלים הודעה שההעברה נכשלה.

אז מה אני עושה? למה הכל כל כך קשה פה בארץ? 

26 דקות לפני, Barksdale said:

מה עם מימוש רווחים? יש לי קצת שנצברו אבל מביינאנס אי אפשר להעביר לחשבון ישראלי וגם אם היה אז להתעסק עם אירועי מס וכו' זה סיוט של החיים. יש גם את האפשרות לסחור בבורסאות הישראליות bit2c ו- bitsofgold ושם יש אפשר להעביר לחשבון בנק ישראלי (לא הרבה מקבלים רווחים של קריפטו אז בידקו לפני) 

או שהאפשרות המועדפת עליי כרגע למרות שיש אמבושים זאת העברה פנים מול פנים שהיא מאוד טריקית גם, לפעמים אנשים נותנים כסף לפני שרואים אישור סופי בבלוקצ'יין ואז כשהכסף לא אצלם מקבלים הודעה שההעברה נכשלה.

אז מה אני עושה? למה הכל כל כך קשה פה בארץ? 

תעביר לusdt ולך לצ׳יינג. תשלם עמלה קטנה ותקבל את הכסף במזומן. אתה יכול גם להמשיך לאגור כסף בבינאנס ולא לממש בארץ. פורטוגל לדוגמה עם 0% מיסוי על קריפטו.

1 hour ago, סטלן בטלן השמן said:

או שאתם תבינו שזאת מלכודת דבש ואתם לא חיים בכלכלה שמעודדת התעשרות ושאם מטבעות קריפטו היו מה שאתם חושבים שהם כבר מזמן היו מוציאים אותם מחוץ לחוק

זה כל העניין, אי אפשר להוציא את התחום מחוץ לחוק, אתה יודע למה? כי כמעט כל מדינה לא דמוקרטית הצהירה שהיא אוסרת סחר בקריפטו (במיוחד סין שכל חודשיים גורמת למפלה בשוק הקריפטו עם הודעות כאלה). ממשלות עושות לשוק הקריפטו מה שהמוסד עושה לאיראן, עיכוב בלבד.

זה ישמע קצת הזוי, אבל כדי לסגור את הברז על התחום הזה אנחנו צריכים שלא יהיה אינטרנט.

איך אתה יכול לאסור על ביטקוין להיות חוקי? הוא לא כפוף לאף חוק ואי אפשר להפסיק את המערכת.

לפני1 שעה , avi atias said:

בקריפטו אנשים משקיעים אולי 10% מכספם. לא ראיתי מישהו שמשקיע 80% מכספו.

אני השקעתי את כל הכסף שלי. אתה מכליל ואתה לא מכיר מספיק אנשים מהתחום הזה.

לפני1 שעה , avi atias said:

1. זה שוק שפתוח למניפולציות כי עוד אין בו רגולציה.

2. יש בו המון הונאות (כמו במט״ח/פורקס, בשוק מטבעות החוץ יש הונאות עד היום גם לאחר רגולציה)

3. גם המחשב שאתה משתמש בו עכשיו מזהם.

4. ביטקוין מזהם, קרדנו לדוגמה לא. לא בושה ללמוד דברים חדשים, רק להיות עם ראש פתוח.