Jump to content

סבוטז'

InIvicWeTrust

Recommended Posts

סבוטז' היא פעולה אשר מכוונת להחלשה ופגיעה מכוונת בגוף או ישות כלשהי. במקומות עבודה, מתייחס המושג לפגיעה מוסכמת בין העובדים ביעילות התפוקה, בדרך כלל כדי לשפר את תנאי העבודה או למחות כנגד עוולה שנעשתה לדעת העובדים, בידי ההנהלה. על פי רוב מקרה של סבוטז' במקום עבודה יתרחש במכונות או רכוש אחר, כדרך להביע מחאה והתנגדות למדיניות אשר נקבעה בידי ההנהלה. מבצעי הסבוטז' ישמרו על אלמוניותם, בשל ההשלכות הפליליות של מעשיהם (ויקיפדיה)

לא חושב שזה המקרה.

יותר קטע של אדם, שקורא לעצמו מאמן, שלא יודע את העבודה, שלא משחקים בשבילו, כזה שלא יודע לצאת מקופסא ולשנות כשדברים לא עובדים.

אם אתה ראש בקיר, לא תגיע לכלום.

תמיד שיהיו לך עוד אופציות, תוכנית ב', ג'... להמר כשצריך, לא לפחד, לחיות את המשחק, להגיב לצד השני, ואין את זה פה.

1 דקה לפני, הנדון said:

אין פה שום סבוטז' (בינתיים) ככה אנחנו נראים ממשחק ראשון באירופה זה נטו עבודה של מאמן

בדיוק, חלשים מהרגע הראשון.

אם כבר משהו שמטריד, זה הקולות שיוצאים מחדר ההלבשה פתאום נגד המאמן, קרה גם עם דוניס, נראה שהמלחמה של גורדי נגד ההדלפות כבר איבדה מהאפקטיביות שלה.

1 דקה לפני, צח צחצוח said:

בדיוק, חלשים מהרגע הראשון.

אם כבר משהו שמטריד, זה הקולות שיוצאים מחדר ההלבשה פתאום נגד המאמן, קרה גם עם דוניס, נראה שהמלחמה של גורדי נגד ההדלפות כבר איבדה מהאפקטיביות שלה.

מסכים

צריך לחזור למנכל זר+מנהל מקצועי זר+מאמן זר

אין שום סבוטז' אבל דבר אחד פשוט: השחקן שאתמול צוטט אצל רז אמיר צריך בהול ליסוע ללשכת התעסוקה, אפס מאופס מזדיין בתחת מי שזה לא יהיה. כביסה מלוכלכת מכבסים בבית יא בן של שרמוטה.

Just now, אקיטה said:

אין שום סבוטז' אבל דבר אחד פשוט: השחקן שאתמול צוטט אצל רז אמיר צריך בהול ליסוע ללשכת העבודה, אפס מאופס מזדיין בתחת מי שזה לא יהיה. כביסה מלוכלכת מכבסים בבית יא בן של שרמוטה.

ולמה אתה חושב שזה ציטוט אמיתי? 

30 דקות אחרי המשחק כבר הוא דיבר עם אחד השחקנים? שסיפר לו על על חדר ההלבשה?

הוא חרטטן כמו כולם שממציאים ציטוטים פרי מוחם

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

ולמה אתה חושב שזה ציטוט אמיתי? 

30 דקות אחרי המשחק כבר הוא דיבר עם אחד השחקנים? שסיפר לו על על חדר ההלבשה?

הוא חרטטן כמו כולם שממציאים ציטוטים פרי מוחם

בהנחה וזה אמיתי כן?

אבל לצערי, ואני לא כזה, אני נואה להאמין הפעם. לרוב זה "גורמים".

איזה סבוטז תגיד לי אתה רואה איך אנחנו משחקים מתחילת עונה מעיפים כדורים למעלה כמו ליגה אנגלית השחקנים לא יודעים לאן לרוץ בכלל אני באמת לא יודע על מה הם מתאמנים כל יום

אין שיטה אין העמדה טובה על המגרש כלום זה מאמן שיכול ללכת לשחק במנגר במקרה הטוב ולהישאר שם כי מאמן הוא חד משמעית לא

3 דקות לפני, אקיטה said:

בהנחה וזה אמיתי כן?

אבל לצערי, ואני לא כזה, אני נואה להאמין הפעם. לרוב זה "גורמים".

מצטער פחות מחצי שעה אחרי המשחק זה לא אמין. אני לא מתייחס לציטוטים עלומי שם מאז שג׳ורדי עשה פה סדר

רז אמיר מוזמן למצוא את הקיר בנתיים

אין שום סבוטאז'

לראיה-קבוצה משחקת מחצית ראשונה, אפילו טובה יש לומר ומבטלת את נתניה לגמרי

מחצית שניה- קבוצה משנה מערכים ומכבי משנה מערכים, במכבי זה יוצר כאוס, בנתניה זה עובד פרפקט

זה נקרא אימון חביבי

מחצית ראשונה נהדרת התקפית, עשו מהלכים יפים. 

ברגע שהמשחק השתנה וואן לוואן לא ידע מה לעשות, זה עד כדי כך פשוט, אין פה סאבוטאז' לדעתי, פשוט חוסר יכולת אימון ברמת הכי בסיסית. 

הוא פשוט לא מאמן כדורגל לרמות האלה.

בלקמן של המאמנים, מתחזה שנתקענו איתו לחוזה לשנתיים. 

46 דקות לפני, פנחס שוף said:

מצטער פחות מחצי שעה אחרי המשחק זה לא אמין. אני לא מתייחס לציטוטים עלומי שם מאז שג׳ורדי עשה פה סדר

יכול להיות שזה שחקן שלא היה בסגל…

סוף וסף נופל פה לאנשים האסימון

אבל זה לא רק הוא אשם, גם הנהלה שהעיפה שחקנים בכירים שהיו עבור חדר הלבשה משהו אחר, מגבש.

החיצים צריכים להיות מופנים גם ליצחקי וכל שדרת הניהול למעלה על אדישות וחוסר מכביזם. 

הסבוטאז היחיד היה גררו שכנראה סדרת החינוך שעבר מהמאמן עדיין יושבת לו בראש ומצא אחלה הזדמנות להרוס לו, לא שיחרר כדורים והתנהל כמו בשכונה, אבל חוץ מזה הכל היה פשוט רמת אימון חובבנית ללא תשובות כשהמצב קצת משתנה, כרגיל אצל המאמן הזה

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

סוייר ממשיך להטריל אותו...

אני גם חושב כמוך, זה מה שעשו לדוניס.

אם לא נשנה את הדברים האלה, נביא מישהו כמו גורדי שיעשה ניקוי יסודי משחקני זבל כאלה שמדליפים לתקשורת דקה אחרי המשחק - אנחנו לא נצליח.

חזרנו עשור אחורה.