Jump to content

רשמים מההפסד לנתניה בנתניה | הפסד מהדהד, עמוק בבוץ.

Sawyer

Recommended Posts

לפני6 שעות , EranZeAvi said:

ברור לך מי זה השחקן שלא ישב גם היום בספסל 

וגם יצא באופן ישיר נגד דוניס בדיוק לפני שנה 

בדיחה שהוא עדיין במכבי 

האם הוא מקריח ובמקורו ממכבי פ"ת?

לפני7 שעות , Krishi said:

כל משחק ההגנה שלנו זה נפל אחד גדול. עוד האמנתי אחרי שגולסה נכנס במקום ביטון שיהיה מישהו שיחזיק לנו יותר את האמצע, אבל הרכות והאיטיות של כל ההגנה שלנו זה פשוט משהו נוראי. 

קוואס נתן משחק אחד אגדי נגד חיפה ומאז נפל, אבל הוא שחקן זר אז אני עוד נותן לו להינות מהספק בעונה הראשונה כי פוטנציאל מטורף בהחלט יש לו. 

התקפית דווקא עשינו מה שצריך ושם כן ראיתי שיפור אבל אם משהו לא ישתנה בחלק האחורי אנחנו נאכל הרבה חצץ. 

כמו בעונה שעברה, יש לנו את הכלים. אבל שוב אין לנו מי שינווט כמו שצריך.  

בניגוד למה שהיה הולך עם דוניס אני פחות אופטימי כי פה הוא כבר היה עם הקבוצה, היה בהכנות, קיבל מה שרצה מבחינת רכש (גם אם טיפה מאוחר) ואתה עדיין לא רואה שום שינוי. יתרה מזאת אתה רק הולך אחורה. ואן לוון לצערנו קירטע עוד מהפלייאוף של שנה שעברה והעונה זה המשך ישיר. לחטוף כזאת כמות שערים במחזור שישי... אנחנו רשמית קבוצת ההגנה הכי גרועה בליגה. כל מה שחטפנו עד עכשיו לא חטפנו בעונה אחת עם איביץ'. וזה בפאקינג 6 מחזורים. 

צפויים לנו ימים קשים כי אני לא רואה את וואן לוון הולך בקרוב, נקווה שהכישרון האישי והמלחמה של השחקנים ימשוך אותנו קדימה וישאיר אותנו במירוץ עד לזעזוע המתבקש. 

קרישי אם אתה כותב ככה, סימן שבאמת אפשר לכבות את האור

הבעיות היו שם גם במחצית הראשונה

קבוצה לא מאומנת שלא מצליחה להתמודד עם משחק לחץ מאוד מאוד בוסרי, ראו שנתניה לא מתורגלת ולא מתואמת במשחק הלחץ ועדיין מכבי התקשו מאוד.

ביטון אומנם נתן משחק חלש אבל הוא וקניקובסקי היחידים שמתפקדים טוב יחסית נגד לחץ

המחצית השנייה כולה על המאמן, יש לך על המגרש כלים טובים למשחק נגד לחץ אבל כלום במרכז למה לא להעביר לשם את קניקובסקי ? 

תן לחץ משלנו על הכדור, תהרוג אותם יש לנו בשני האגפים צמדים שבנויים לשבור משחק תעבור ל 4.4.2 או 3 בלמים תוכל להעביר עוד שחקן מידי פעם לצד

תוכל לתת לגררו הפעלתן שהוא מהיר יחסית לשחק יותר קרוב לשער. 

אני לא מתיימר להבין כדורגל יותר מהמאמן, אני כן מבין כדורגל בסיסי ויודע שאם המשחק שלנו תקוע וכלום לא הולך אז צריך לשנות ולעשות התאמות 
כשהמאמן לא משנה כלום גם כשלא הולך..... אני תוהה מה בעצם תפקידו שם

( אני לא חושב שכתבתי בפורום מעולם נגד מאמן הקבוצה גם לדוניס ביקשתי לתת זמן אפילו ליטו וידיגל קיבל אצלי סנגוריה) 

ביטון לא היה כל כך נוראי כמו שאוהבים לעשות ממנו פה. 

הוא לא היה במשחק גדול, אבל כן חילץ כדורים ועשה לחץ, שיחרר את הלחץ של נתניה בצורה טובה וחילק כדורים יפים להתקפה. 

גולסה עוד לא נכנס לכושר ומהרגע שנכנס פשוט לא הורגש. מאז מכבי הפסיקה לשחק.

החילוף השני כן היה מתבקש, אבל גם גררו נראה רע לא פחות מקוואס (גלזר השתגע עליו באחת הפעמים) והמשיך את היכולת מתחילת העונה. לא ברור איך יש לו מקום בסגל לפני פארפה.

למה קוואס יצא? אמנם לא היה בשיא אבל התחיל תמהלך לגןל הראשון ועשה בדיוק אותו דבר אחרי כמה דק וכמעט עוד גול.

לא מוציאים שחקנים שבנגיעהיכולים לשנות משחק.

ושלא נדבר על החילוף של פריצה מעולם לא ראיתי דבר כזה, שחקן שכובש צמד פלוס עוד אחד(נבדל), ויוצא בפיגור זה טירוף מוחי ברמה של אסיד

כמו שכתבו פה על דביטון. 

הוא עשה את העבודה הטובה ביותר נגד הלחץ. 

מחצית שלמה לא היה לנו מי שישבור את הלחץ במקומו גם כי הוא טוב בזה וגם כי לא בוצעו התאמות

גולסה שחקן נהדר אבל מביא דברים אחרים למשחק.

לפני9 שעות , AvielMaccabi4 said:

פארפה מסתמן כילד מזדיין וחסר כבוד, נקווה שלא יגמור כמו צ׳יבוטה

למה ככה אחי, הוא ילד שלנו שרוכש ניסיון בנתניה ויחזור בעונה הבאה טוב יותר.

הוציא במחצית 2 שחקנים שיכולים לשחרר לחץ. הכניס שחקן אחרי פציעה ארוכה ועוד שחקן אחרי מסע מהצד השני של העולם. החילוף הנכון במחצית אם כבר היה להוציא את סבוריט ולהכניס את דודיזאדה.

אבל לא נעים להגיד, גם נצחון פה סתם היה דוחה את הקץ עם ואן לוון. 

עם זאת, העתיד שלנו מאוד ורוד עם עתודת השחקנים הקיימת והמושאלים שלנו.

תנו לכולם לחגוג מסביב, אבל תזכרו להנות כמו שצריך בהמשך ולא לקחת כלום כמובן מאליו.

26 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

למה ככה אחי, הוא ילד שלנו שרוכש ניסיון בנתניה ויחזור בעונה הבאה טוב יותר.

יש לסגל אופציה לעוד עונה. בהתחשב בזה שפארפה שחקן כדורגל משוגע, לא רואה אותו לא מפעיל אותה

1 דקה לפני, YoniC said:

יש לסגל אופציה לעוד עונה. בהתחשב בזה שפארפה שחקן כדורגל משוגע, לא רואה אותו לא מפעיל אותה

לא בטוח שיש לו

12 דקות לפני, YoniC said:

אמרו שההשאלה לעונה בלבד ולא שום אופציה, אם זה לא ככה זה עילה לתלות אנשים.

6 דקות לפני, אקיטה said:

אמרו שההשאלה לעונה בלבד ולא שום אופציה, אם זה לא ככה זה עילה לתלות אנשים.

משום מה זכור לי שיש לו אופציה להאריך בעונה את ההשאלה. אופציית רכישה אין לו

9 דקות לפני, YoniC said:

משום מה זכור לי שיש לו אופציה להאריך בעונה את ההשאלה. אופציית רכישה אין לו

דובר על זה בהתחלה, אבל אחר כך אמרו שאין שום אופציה.

חטפנו העונה 11 שערים, ההגנה הכי גרועה בליגה.

הפרש שערים שלישי הכי גרוע בליגה (4-).

מזל שפגשנו את הפועל ירושלים אחרת הינו עם יותר מ2 ספיגות למשחק, אבל עם הקצב שאנחנו סופגים אנחנו עוד נצליח ליישר את הסטט׳.

זה עוד יותר מטורף שלפני שנתיים לא רק שהינו ההגנה הטובה בליגה, הינו כנראה ההגנה הטובה בהיסטוריה של הליגה.

48 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

עכשיו בדקתי ויש להם שנה נוספת כאופציה להשאלה שלו. 

בדקת בעיתון, לא בטוח (בכלל) שזה נכון ומניסיון העבר יש לדברים האלה הרבה סייגים והגבלות, מצד שני... יצחקי 

אין לנו מנג'ר (אמיתי עם ניסיון) וגם לא מאמן (אמיתי עם ניסיון) והתוצאות בהתאם.

האשמה מתחלקת די באופן די שווה על יצחקי וואן לוון - שניהם לא עשו עבודה טובה בהמלך הקיץ ושניהם לא מתפקדים גם עכשיו שהקבוצה במשבר רציני.

אני הכי מתבאס מזה שאנחנו לאט אבל בטוח הופכים לחיפה של העשור הקודם: פותחים עונה בצורה מזוויעה, מפטרים מאמן/ מנהל מקצועי ומקווים למאמן חדש שיעשה ניסים באמצע עונה. זה דפוס מסוכן מאוד

האמתשאני מצפה מפטריק להתפטר.

קיבלת אופציה להתגלח עלינו ללא נסיון, עשית עבודה טובה בעונה הקודמת- היו הוגנים וקיבלת חוזה חדש.

השנה זה נראה כמו כלום ושום דבר, וזה לא בדרך לשום מקום- הקבוצה רק מידרדרת והיכולת של השחקנים רק מידרדרת מרגע לרגע.

אין לי שום טענה לאף שחקן במכבי לא הרננדז ולא חוזז ולא אף אחד. 

קשה לשפוט שחקנים שמשחקים בלי שיטה ושלא מאומנים מספיק טוב. זה כמו שאצל איביץ' כולם היו כוכבים- רק ההפך.

מגיע לכולם צ'אנס נוסף תחת מאמן אמיתי שיודע לעבוד, שיש לו דרך ושיטה. 

23 דקות לפני, Echoes said:

האמתשאני מצפה מפטריק להתפטר.

קיבלת אופציה להתגלח עלינו ללא נסיון, עשית עבודה טובה בעונה הקודמת- היו הוגנים וקיבלת חוזה חדש.

השנה זה נראה כמו כלום ושום דבר, וזה לא בדרך לשום מקום- הקבוצה רק מידרדרת והיכולת של השחקנים רק מידרדרת מרגע לרגע.

אין לי שום טענה לאף שחקן במכבי לא הרננדז ולא חוזז ולא אף אחד. 

קשה לשפוט שחקנים שמשחקים בלי שיטה ושלא מאומנים מספיק טוב. זה כמו שאצל איביץ' כולם היו כוכבים- רק ההפך.

מגיע לכולם צ'אנס נוסף תחת מאמן אמיתי שיודע לעבוד, שיש לו דרך ושיטה. 

אתה היית מתפטר ומוותר על שכר של שנתיים?

2 דקות לפני, Naor23 said:

אתה היית מתפטר ומוותר על שכר של שנתיים?

יגיעו איתו להסכם והוא יקבל כסף כלשהו אין לי ספק בזה.

אם הוא מתכוון להחזיק אותנו בני ערובה עד שיפוטר ולשתות לנו את הכסף אני בעד לאמלל את השהות שלו בישראל.

ואם הייתי מאמן את מכבי לא היה אכפת לי לאמן גם ב10,000 ש''ח בחודש לשאלתך.