Jump to content

רשמים מההפסד לנתניה בנתניה | הפסד מהדהד, עמוק בבוץ.

Sawyer

Recommended Posts

הרבה פאשלות נמצאות במה שמוגדר כפתיחת העונה הנוכחית של מכבי ת"א, יותר מדי נקודות שהלכו לאיבוד ותצוגות שפל כמעט בלתי נסלחות. אבל הפגרה האחרונה עם החזרה של השחקנים וכשאנחנו ממש פסע מסגל מלא צריך להתחיל בצבירת הנקודות לתקופה הקרובה כדי שנוכל לדבר על מה קורה קדימה. היריבה שלנו? נתניה, קבוצה מוכשרת שלא התחברה כלל תחת ההולנדי שלה והיום זאת הבכורה של בני לם מול פטריק שבסגל כמעט מלא מעלה את ההרכב הנכון על הנייר. חוץ מגולסה (ונחמיאס) זה +- הכי חזק שיש לך כנראה היום.

שופט: מכור. (חלאס, באמת. לא מדבר על השער הגבולי שנפסל, לא מדבר על הגדולות אפילו - פשוט שיפוט אנטי מכבי 100% מהזמן לא נותן להם צהובים של 5831290521% ופאולים שורק רק נגדנו משהו חולני)

שחקנים: פרץ לא אשם מרכזי באף אחד מהשערים, לא חושב שהיה במשחק מושלם אבל בטח לא עליו ההפסד, אחלה ילד. סבוריט משחק נפל מהטעות בפתיחת המשחק ועד הסוף, הרבה זמן לא היה סבוריט ככ חלש הגנתית. שרן אולי עוד שמר על המצודה במחצית הראשונה אבל מחצית שניה גם הוא נפל עם כולם, הרננדז באתי לכתוב על זה שזה עוד תצוגה רעה ברצף תצוגות רעות אבל האדום.. אין מילים. ג'ראלדס מחצית ראשונה טובה מאוד בשני הצדדים, מחצית שניה פחות טובה. גלזר משחק פושר של דן, לא מפיל עליו את המשחק אבל יכל לעשות יותר. שמיר מחצית ראשונה טובה מהרגיל לעדן, 2 מהלכים גדולים, יחסית פחות ברח מהכדור, היה די אגרסיבי.. היה מעודד, מחצית שניה רעה. ביטון עוד משחק רע, גם בדקות הטובות שלנו איבד אינספור כדורים, לא שווה את המעט מהלכי קסם שלו. קניקובסקי הבישול השני ואוו, בכללי משחק טוב שלו למרות ההפסד, דחף בלי סוף, ירד להגנה ועשה עבודה, יצר מקדימה. אחלה גבי. קוואס פעם ראשונה שאני מרשה לעצמי ממש להתאכזב ממנו, חייב להיות יותר מחוייב ולטרוף את הדשא ואם לא, להיות הרבה יותר מדוייק וקטלני. פריצה בכלל לא משנה כלום, כבש צמד. בדיוק החלוץ שפיללתי אליו. מסתמן כבינגו.

פיקנטריה:

- מכבי סולד אאוט (הופתעתי ממש)

- פארפה כובש נגד מכבי

- יניב מזרחי כובש מספרת (נגד מכבי..)

- קריאות תתפטר מובהקות

קהל:

סולד אאוט מפתיע (חרא על נתניה שלא פתחנו לנו את התחתון), עידוד טוב בהתחלה. קשה לי עם השריקות בוז בחילופים ועם התתפטר (מתנחם בזה שזה ממש מכוון להחלפת המאמן ולא לשרוף את מכבי) וואלה אין הרבה מה להגיד, מחצית ראשונה טובה אבל עם איך שזה הסתיים ועם הקולות שנשמעים (נכונים או לא) לא יודע איך מתרוממים מפה בלי שום שינוי. לא יודע מה להגיד עכשיו וגם לא נראה שיש הרבה זמן כי יום שלישי אני כבר על המטוס להלסינקי, מכבי קצת אחריי.. נקווה לטוב. אירופה זה אופרה אחרת בכל מצב.

חמישי, 17:30, הלסינקי. נתראה שם(?)

הגיע הזמן להביא מנהל מקצועי כמו גורדי, לנקות  שוב את כל החרא שחזר למועדון, 5 דקות אחרי המשחק יש כתבה בוואן של רז אמיר הבן אלף ששחקן יוצא על פטריק(אני בעד פיטורים)

אבל שחקן לא צריך לדבר עם התקשורת.

אני מקווה שאותו שחקן יפצע ויגמור את הקריירה שלו, זבל כזה לא צריך ללבוש צהוב.

״מאמן״ הכי כושל שהיה פה

הרננדס לא צריך לראות דשא עד ינואר

וביטון לא שווה תסכום רכישה ששילמנו עליו

יצחקי ופטריק צריכים להיות מפוטרים מחר

ערב/לילה הכי גרוע שאני זוכר אי פעם

נראה שפטריק בעצמו לא רוצה להיות פה,

תסמונות של מאמן חלש מאוד.

זה התחיל עם זה בנתניה הפתיעו אותו מאוד בעליה למחצית השניה עם 3 בלמים, הוא ראה שהם הצליחו בזה ועלו ליתרון אז ניסה לעשות אותו הדבר למרות שזה הדבר הכי לא מתאים באותט הרגע.

אתה בפיגור, יש לך חלוץ חם על המגרש, מה אתה מוציא אותו? למה לא לנסות להפתיע ולחדש וללכת על 2 חלוצים? לנסות את גררו כחלוץ שני? לשנות קצת את השבלונה ולנסות יצירתי.

הדבר הכי מוזר מבחינתי היה להכניס את נחמיאס אחרי האדום, אתה כבר בפיגור ויש על המגרש 4 שחקני הגנה (גראלדש, ייני, סבוריט ואופיר) למה לא לנסות לנסות לחזור למשחק ולשחק עם הרבעיית הגנה הזאת?

רמת אימון כזאת חלשה, גם בהכנה של הקבוצה באימונים ועוד יותר בניהול המשחק.

ממחצית ראשונה סבירה פלוס למחצית שניה אסון, הכל בחסות החילופים של האין מאמן הזה. במשחקים שאנחנו חרא הוא לא מחליף לפני דקה 60 פתאום מחליף שניים במחצית , ונניח שטעית... הפרסי? קשר שמאלי? באמת? למה לא חוזז נניח? ונניח שיש אדום על הבלם? קניקובסקי החוצה? למה לא סבוריט בלם והפרסי מגן? מה עזר החילוף הזה (או השניים האחרים)

8 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

ממחצית ראשונה סבירה פלוס למחצית שניה אסון, הכל בחסות החילופים של האין מאמן הזה. במשחקים שאנחנו חרא הוא לא מחליף לפני דקה 60 פתאום מחליף שניים במחצית , ונניח שטעית... הפרסי? קשר שמאלי? באמת? למה לא חוזז נניח? ונניח שיש אדום על הבלם? קניקובסקי החוצה? למה לא סבוריט בלם והפרסי מגן? מה עזר החילוף הזה (או השניים האחרים)

פריצה מוחלף אחרי צמד.

במשחק כזה אתה לא מוציא את המוציא לפועל היחידי שכן מתפקד בהתקפה.

כל משחק ההגנה שלנו זה נפל אחד גדול. עוד האמנתי אחרי שגולסה נכנס במקום ביטון שיהיה מישהו שיחזיק לנו יותר את האמצע, אבל הרכות והאיטיות של כל ההגנה שלנו זה פשוט משהו נוראי. 

קוואס נתן משחק אחד אגדי נגד חיפה ומאז נפל, אבל הוא שחקן זר אז אני עוד נותן לו להינות מהספק בעונה הראשונה כי פוטנציאל מטורף בהחלט יש לו. 

התקפית דווקא עשינו מה שצריך ושם כן ראיתי שיפור אבל אם משהו לא ישתנה בחלק האחורי אנחנו נאכל הרבה חצץ. 

כמו בעונה שעברה, יש לנו את הכלים. אבל שוב אין לנו מי שינווט כמו שצריך.  

בניגוד למה שהיה הולך עם דוניס אני פחות אופטימי כי פה הוא כבר היה עם הקבוצה, היה בהכנות, קיבל מה שרצה מבחינת רכש (גם אם טיפה מאוחר) ואתה עדיין לא רואה שום שינוי. יתרה מזאת אתה רק הולך אחורה. ואן לוון לצערנו קירטע עוד מהפלייאוף של שנה שעברה והעונה זה המשך ישיר. לחטוף כזאת כמות שערים במחזור שישי... אנחנו רשמית קבוצת ההגנה הכי גרועה בליגה. כל מה שחטפנו עד עכשיו לא חטפנו בעונה אחת עם איביץ'. וזה בפאקינג 6 מחזורים. 

צפויים לנו ימים קשים כי אני לא רואה את וואן לוון הולך בקרוב, נקווה שהכישרון האישי והמלחמה של השחקנים ימשוך אותנו קדימה וישאיר אותנו במירוץ עד לזעזוע המתבקש. 

הרגשה מזעזעת. משחק וחצי טובים מאז תחילת העונה (בכל המסגרות) ואני הולך ונהיה פחות מופתע אחרי עוד הפסד וזה מתחיל להדאיג אותי. 

פטריק לא מאמן . כהקבוצה נראית רע הוא מחכה לדקה 75 כדי לעשות חילוף ודווקא היום אחרי מחצית סבירה הוא מחליט לעשות 2 חילופים ועוד איזה חילופים (גולסה אחרי חצי שנה בלי כדורגל וגררו שפשוט המשיך את תחילת העונה המזעזעת שלו). 

ומילה אחרונה על הרננדז- תודה ושלום. קיבל מספר על הראש ועשה עבירה מפגרת אחרי שלא סגר לריבאונד (טעות על טעות) ופשוט גמר סופית את המשחק. ההוצאות חוץ המפגרות האלה והכדורים הארוכים קדימה האלה כבר לא קונים אותי. מכבי עם ההגנה הכי גרוע בליגה! נכון לרגע זה ומישהו צריך לשלם על זה ואני מקווה שזה יהיה הוא,ליציע עד ינואר ואז כרטיס טיסה הביתה . 

תודה לך מכבי על עוד ערב שחור

לפטריק אין מושג מה הוא עושה, הרבה דברים מעצבנים אבל הכי מרגיז זה החילוף הקבוע של פריצה בחלאילה דקה 75, כי זה נראה שהוא בא עם זה מהבית ואין תגובות למה שקורה.

חבל שאין מישהו במערכת שיכול להגיב למה שקורה פה. כבר אחרי הפועל ירושלים פטריק לא היה צריך להיות פה. נותנים למזל יותר מידי קרדיט בקבלת ההחלטות. 

Just now, AvielMaccabi4 said:

פארפה מסתמן כילד מזדיין וחסר כבוד, נקווה שלא יגמור כמו צ׳יבוטה

הלוואי והיה נשאר העונה אצלנו, אם כי קיבלנו את קניקובסקי, אז נחכה לו גם עונה הבאה. שחקן כזה ועוד בגיל שלו זה מכרה זהב. 

גם ב4:2 ויתרון שחקן, שחקנים בנתניה עושים הצגות ונופלים כל שתי דקות ומבזבזים זמן.

מדהים איזה נפילה של פטריק משנה שעברה.

לפחות נקודת אור אחת מהמשחק - הרננדס הורחק ולא ישחק במשחק הבא.

1 hour ago, זיפו said:

הגיע הזמן להביא מנהל מקצועי כמו גורדי, לנקות  שוב את כל החרא שחזר למועדון, 5 דקות אחרי המשחק יש כתבה בוואן של רז אמיר הבן אלף ששחקן יוצא על פטריק(אני בעד פיטורים)

אבל שחקן לא צריך לדבר עם התקשורת.

אני מקווה שאותו שחקן יפצע ויגמור את הקריירה שלו, זבל כזה לא צריך ללבוש צהוב.

ברור לך מי זה השחקן שלא ישב גם היום בספסל 

וגם יצא באופן ישיר נגד דוניס בדיוק לפני שנה 

בדיחה שהוא עדיין במכבי 

כל עוד הוא לא יעזוב או יפוטר לא תהיה קבוצה. פעם ב... ננצח אבל בתכלס, אין קבוצה. חבל שזה קורה דווקא שמצאנו חלוץ נורמלי.