Jump to content

נתניה - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

לפני13 שעות , אלק נילאש said:

לא משנה מי היה משחק שם, על פניו אלה היו חילופים טובים. מה ששינה את המשחק זה המעבר של נתניה לשלושה בלמים. מכבי לא עברה את החצי במשך עשרים דקות וקיבלנו גם את השני והשלישי. הזיזו לפטריק את הגבינה והוא לא הגיב. כרגיל.

על פניו כשצריך לעשות חילופים כשלא הולך הוא מחכה עד דקה 75 וגם אז מכניס בלם במקום חלוץ ופתאום כשאנחנו מובילים ולא רלוונטי לי כרגע היכולת הוא מחליף שניים(!!!) ועוד במחצית?? 

ברור שיש פה חילופים מהבית כמו שמישהו רשם פה קודם. 

הוא לא יודע להתאים את הקבוצה למצב הנוכחי במגרש. זה מרגיש שנתנו לילד מהשכונה לאמן שסתם בוחר שחקנים ל11 ומעבר לזה לא יודע כלום.

לפני4 שעות , עידן מוסקונה said:

על פניו כשצריך לעשות חילופים כשלא הולך הוא מחכה עד דקה 75 וגם אז מכניס בלם במקום חלוץ ופתאום כשאנחנו מובילים ולא רלוונטי לי כרגע היכולת הוא מחליף שניים(!!!) ועוד במחצית?? 

ברור שיש פה חילופים מהבית כמו שמישהו רשם פה קודם. 

הוא לא יודע להתאים את הקבוצה למצב הנוכחי במגרש. זה מרגיש שנתנו לילד מהשכונה לאמן שסתם בוחר שחקנים ל11 ומעבר לזה לא יודע כלום.

אם לא הבנת, השורה התחתונה שלי היא שהוא מאמן לא לרמה שלנו. עם זאת, צריך גם להיות אמיתיים והוגנים. בזמן אמת, החילופים היו נראים סבירים (פלוס פלוס). אם בתחילת המחצית הייתי שואל פה לדעתכם מאמין שהרוב המוחלט לכל הפחות היה מבין את החילופים האלה. הבעיה הייתה שמרגע שעברו לשלושה בלמים, לנתניה היו יותר שחקנים במרכז המגרש והם פשוט השתלטו על האמצע. אולי גם הכניסה הרעה של גולסה תרמה לזה. משם, הסיפור כבר היה גמור. ההגנה שלנו כבר תתן ליריבה מספיק מתנות בשביל להבקיע. כל מה שצריך לעשות נגד מכבי הנוכחית זה לשלוט באמצע, כל הקבוצות שעשו את זה פשוט ריסקו לנו את הצורה.