Jump to content

נתניה - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

אין מה לנתח כל עוד יש את ואן לוון על הקו.

ממש הפסד שהזכיר לי הפסד לנתניה לפני כמה שנים עם דיא סבע וערן לוי, שכל כדור עומק הגיעו לאחד על אחד.

37 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

פטריק עושה השנה עבודה מחורבנת, ניהול משחק מופרך וקיבעון טוטאלי, לצד החלטות שערורייתיות של יצחקי בבניית הסגל -

אי הבאת מחליף לשחקן הטוב בליגה דור פרץ, אמצע דליל במיוחד עם פאקינג ריקן וייני, שחרור איתן טיבי, השארת הרננדז והחתמות מאוחרות מאוד של כל ההתקפה.

אבל בנוגע להודעה שלך, כמה מאמנים אתה מכיר שהיו לוקחים קבוצה בשפל כ"כ גדול עם דוניס - 11 מחיפה - עושים 40 מ-42 עם התקפה כ"כ מוגבלת, מגיעים לפוטו פיניש ולוקחים גביע? 

שלא לדבר על 2 נצחונות מאני טיים על חיפה בסגל מביך עם מיליון חיסורים, ואם לא טעות פרסונלית של שחקן כזה או אחר זה נגמר עם דאבל. 

אז מבלי "ללמוד ולהשתפשף" אפשר כן להעריך את העבודה האדירה שהוא כן הצליח לעשות בעונה שעברה... אני אפילו לא בטוח שאיביץ' היה מצליח להחזיר אותנו מהבור של דוניס. 

וזה כמובן מבלי להוריד מהאשמה שלו השנה והעובדה שהקבוצה הזאת גמורה כרגע לא מעט באשמתו וצריך לעשות שינוי/ריענון. 

מה שכן, אל תצפו לקסמים עם מרכז הגנה כ"כ חלש ומרכז שדה בינוני לחלוטין אלא אם גולסה חוזר לגדולתו פתאום. 

ואברם גרנט היה מרחק החלקה מפאקינג זכיה בצ'מפיונס. זה עושה אותו מאמן לגיטימי לצ'מפיונס? לא בטוח.

כמו שאברם רכב על הקבוצה של מוריניו ככה פטריק (ודוניס לפניו) רכבו על הקבוצה שהשאיר איביץ'.

להבדיל מדוניס פטריק עשה את זה בהצלחה, ולכן קיבל את הקרדיט. הרוב פרגנו למהלך הזה (למרות פליאוף עליון חלש) למרות כדורגל אפור והרבה מזל, כי מה שמגיע מגיע.

מה לעשות שבנקודת זמן הזו הקרדיט נגמר, לפחות אצל רוב האוהדים

4 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

זה חטא אם אני רוצה להחזיר את טננבאום לשער?

כן, דניאל מציג יכולת מעולה השנה ועד לפני יום כולכם רציתם להחתים אותו לחוזה לנצח

בכללי לא משחק טוב שלו אבל גם לא משחק רע כלכך

לא רואה את טטנבאום סופג פה פחות ממנו

3 דקות לפני, דרור שווץ said:

כן, דניאל מציג יכולת מעולה השנה ועד לפני יום כולכם רציתם להחתים אותו לחוזה לנצח

בכללי לא משחק טוב שלו אבל גם לא משחק רע כלכך

לא רואה את טטנבאום סופג פה פחות ממנו

אכן יכולת מעולה, אבל עם טננבאום אני רגוע יותר, הוא יודע לארגן את ההגנה יותר טוב.

אתם בטח זוכרים שעונה שעברה היינו בטוחים שזה דוניס צועק "האוט האוט" ובסוף זה היה טננבאום חח

שההגנה שלנו כזו מחורבנת, צריך בוגר אחראי שירגיע ויארגן, ופה טננבאום יותר מוצלח.

אתם חופרים במקומות מיותרים.

פרץ לא אשם שטיווחו לו את השער כל המחצית השנייה. זה הרבה מעבר לזה, אין כאן כדורגל, אין כאן קבוצה מאומנת עם שיטות משחק כיחידה שעושה הגנה והתקפה, אין תרגילים בנייחים, לא מחפשים לצאת מהקופסא, בינוניות טהורה שקורסת בשנייה, המתכנן צריך להגיש מכתב התפטרות מחר ולהגיד תודה על כל השנים בהן התפרנס כאן.

בחיים לא ראיתי את גלזר כל-כך אומלל במרכז המגרש.
עשו עליו בליץ מכל הצדדים, הקישור שהיה תמיד הנקודה חוזקה שלנו הפכה לחולשה.

בדיעבד אולי, אבל החילוף של גולסה היה הכי גרוע שיכול להיות, מול קישור כל-כך אגרסיבי ומגעיל הוא פחד מאוד.

4 דקות לפני, itan17 said:

בחיים לא ראיתי את גלזר כל-כך אומלל במרכז המגרש.
עשו עליו בליץ מכל הצדדים, הקישור שהיה תמיד הנקודה חוזקה שלנו הפכה לחולשה.

בדיעבד אולי, אבל החילוף של גולסה היה הכי גרוע שיכול להיות, מול קישור כל-כך אגרסיבי ומגעיל הוא פחד מאוד.

לא משנה מי היה משחק שם, על פניו אלה היו חילופים טובים. מה ששינה את המשחק זה המעבר של נתניה לשלושה בלמים. מכבי לא עברה את החצי במשך עשרים דקות וקיבלנו גם את השני והשלישי. הזיזו לפטריק את הגבינה והוא לא הגיב. כרגיל.

Just now, אלק נילאש said:

לא משנה מי היה משחק שם, על פניו אלה היו חילופים טובים. מה ששינה את המשחק זה המעבר של נתניה לשלושה בלמים. מכבי לא עברה את החצי במשך עשרים דקות וקיבלנו גם את השני והשלישי. הזיזו לפטריק את הגבינה והוא לא הגיב. כרגיל.

זה חילופים שהוא הביא מהבית, כבר בדקה 30 הם התחממו.. 

Just now, Dr. Caligari said:

הקטע הוא שברור לי שבכר יביא להם השפלה ויראה כמה נתניה חלשים אבל נגדנו כל קבוצה נראית לגטימית לטופ 3

קבוצות מחכות למשחק נגדנו כדי לצאת ממשבר

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

מזכיר את הימים הרחוקים ההם בעשור הקודם שחיפה מביכה את עצמה הם עוד הפסד הזוי. מובילים, חוטפים רביעייה, מקבלים אדום ופנדל. עצוב שהגענו משנתיים כל כך עוצמתיות לסרטן שאנחנו רואים בעיניים היום. מחדל.

אח שלי ספורט זה גלגל

אי אפשר לנצח תמיד. קח בפרופורציה.

22 דקות לפני, ravid said:

אח שלי ספורט זה גלגל

ברור, רק מבאס שהוא הסתובב כל כך מהר ודי באשמתנו. 

מותר לא לקחת אליפות, אבל לא הגיוני להיראות כל כך רע מתחילת העונה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

ברור, רק מבאס שהוא הסתובב כל כך מהר ודי באשמתנו. 

מותר לא לקחת אליפות, אבל לא הגיוני להיראות כל כך רע מתחילת העונה.

הוא לא הסתובב כל כך מהר, ואם הוא מסתובב מן הסתם שזה יהיה באשמתנו כי אנחנו היריבים היחידים של עצמנו בליגה הזאת. 

ובכל זאת המצב כרגע הוא לא קטסטרופה. לא צריך להגזים. אנחנו עדיין רחוקים מאוד מאוד מאוד (מאות אם לא אלפי קילומטרים) מחיפה של אז. 

לפני2 שעות , ravid said:

אח שלי ספורט זה גלגל

לא מסכים,

אתה הקבוצה עם התקציב בין 2 הגדולים בליגה.

סגל איכותי על הנייר.

יש להפסיד (שזה בסדר) ויש להיות מובס.

אני לא חושב שיש אוהד מכבי שמבחינתו זה "לקחת בפרופורציה" להיות מובס בהשפלה כזו כמו אתמול.

41 דקות לפני, Krishi said:

הוא לא הסתובב כל כך מהר, ואם הוא מסתובב מן הסתם שזה יהיה באשמתנו כי אנחנו היריבים היחידים של עצמנו בליגה הזאת. 

ובכל זאת המצב כרגע הוא לא קטסטרופה. לא צריך להגזים. אנחנו עדיין רחוקים מאוד מאוד מאוד (מאות אם לא אלפי קילומטרים) מחיפה של אז. 

ההשפלות שהיינו נהנים לראות שחיפה חוטפו מזכירים את המשחקים מתחילת העונה. לחטוף רביעייה מנתניה ושלישייה מסכנין זה בדיוק הדברים שקרו להם.

לפני2 שעות , ravid said:

אח שלי ספורט זה גלגל

היתי מקבל אם היינו עולים עם שחקני נוער בעיקר והיתי אומר שאנחנו בשלב של בניה מחדש...תקרת פוטנציאל מימוש היכולת של הסגל שלנו לעומת היכולת שאנחנו באמת מציגים היא תהומית.

לפני2 שעות , Kimhistan said:

לא מסכים,

אתה הקבוצה עם התקציב בין 2 הגדולים בליגה.

סגל איכותי על הנייר.

יש להפסיד (שזה בסדר) ויש להיות מובס.

אני לא חושב שיש אוהד מכבי שמבחינתו זה "לקחת בפרופורציה" להיות מובס בהשפלה כזו כמו אתמול.

אני לא חושב שהוא התכוון לתבוסה אלא באופן כללי להפסדים.