Jump to content

נתניה - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, LL6 said:

החילופים גרועים הרסו לנו כל

אני מגדולי המבקרים של פטריק, חד משמעית. אבל, במקרה המדובר,הוא עשה החלטות שעל הנייר מוצדקות, הוציא שני שחקנים שלא ממש הרשימו והכניס כאלו שהיו אמורים לתת הרבה יותר. המאמן צריך לקבל מכתב פיטורים אומנם, אבל לא צריך למצוא בכוח כל מיני "תירוצים" להצדקה. התוצאות מספיק גרועות, ואומרות את הכל..

מתי הטמטום הזה ששופטים שורקים לעבירה בשנייה שבלם של היריבה נופל בזמן בעיטה חופשית? חלאס עם זה כבר.

מתי תהיה במדינה הזאת כדורגל נורמלי?

Just now, כהן said:

אני מגדולי המבקרים של פטריק, חד משמעית. אבל, במקרה המדובר,הוא עשה החלטות שעל הנייר מוצדקות, הוציא שני שחקנים שלא ממש הרשימו והכניס כאלו שהיו אמורים לתת הרבה יותר. המאמן צריך לקבל מכתב פיטורים אומנם, אבל לא צריך למצוא בכוח כל מיני "תירוצים" להצדקה. התוצאות מספיק גרועות, ואומרות את הכל..

חלאיילה על פריצה כשאתה בפיגור רבע לסוף, אחרי שפריצה נתן צמד. תסביר לי את זה בבקשה.

למה להוציא את פריצה? שיהיה 2 חלוצים, צריכים פה גול? בחייי, איזה מאמן מעצבן, הביתה היום, הלילה, במטוס הפרטי של גולדהאר אם צריך.

החתיכת אידיוט הזה עושה חילוף כפול ביתרון במחצית, אבל כשזה מזעזע הוא מחכה עשרים דקות כדי לעשות את החילופים הכי מטומטמים שאפשר.

שולח אותו ברגל לסניף רולדין הקרוב ובינתיים מכניס מקררים אליו הביתה שיארזו הכל.

שרלטן מגוחך, שונא אותו כמו את אבוקסיס.

Just now, Wade said:

חלאיילה על פריצה כשאתה בפיגור רבע לסוף, אחרי שפריצה נתן צמד. תסביר לי את זה בבקשה.

הגבתי להודעה שנכתבה לפני החילוף הזה. דובר אז על ההחלטה להכניס את גולסה וגררו, החלטה שעל הנייר היתה הגיונית..