Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל ים | יכולת רעה, 3 נקודות חשובות - יוצאים לפגרה

Sawyer

Recommended Posts

אנחנו ממש תקועים התקפית ברמה כזאת שהסיכוי היחיד שנכבוש זה מנייח או ממתפרצת. 

תראו זה לא שנראינו נורא ואיום כי בכל זאת שלטנו במשחק והכדור היה 90% מהזמן אצלנו וישבנו עליהם. אבל האיטיות בתנועה, השבלוניות, האיטיות בקבלת החלטות. חוסר ראיית משחק, אין טקטיקה, אין מהלכים, זה קשה לצפיה. אולי עכשיו שגולסה חזר נראה קצת יותר מאסה בקישור עם דריבלים חותכי קישור והגנות. 

אגב, כולם מדברים פה על השער של גררו שנפסל בהתחלה, אבל מה לגבי השער השני של גררו שנראה שגם היה חוקי כי הכדור לא עבר במלוא הקפו את קו השער כשחלאיילה נגח אותו לכיוונו

לפני6 שעות , אקיטה said:

תעצור רגע.

הנהלת *חיפה* הם אלה שפנו? הם כאילו מתלוננים על שיפוט *לרעתם*?

ואו.

ככה עושים את זה

כל שנה שעברה קיבלו אין סוף מתנות ואותנו כמובן דפקו

ועדיין האוהד הממוצע בליגה בטוח שזה ההיפך 

וממילא השופטים הולכים עוד יותר איתם ונגדנו

לפני6 שעות , קאוביין said:

צודק, הסתכלתי עכשיו שוב על השידור וזה באמת רק אותה זווית שהראו

בסהכ התעצלו לתת את הקו האדום הזה, לדעתי זה נבדל די ברור. 

Screen Shot 2021-10-04 at 5.50.15 PM.png

תראה מה המרחק מקו הרחבה

קשה מאוד להחליט אבל אם צריך להמר (כמו השיפוט כאן) אז מהמר שאין נבדל

1 hour ago, gilgil28 said:

ממה שאני הצלחתי לשרטט בקירוב של פרספקטיבה, זה לכל היותר קו אחד:
spacer.png

(המרחק בין החלק בקו שקרוב לגררו ארוך יותר מאותו קו בחלק של השחקן ששבר להם את קו הנבדל בטח מהיחס של הקו שביניהם) וזה אומר שעוד יותר אין כאן נבדל

מצד שני נ"ל שלא צריך להיות קווים מקבילים (בגלל הזווית צילום) אז לא יודע כמה זה רלוונטי

מה שכן הקו שלך מראה יותר שכנראה לא היה כאן נבדל

מעצבן מאוד שבהזדמנות שהייתה נבדל הראו זווית טובה עם מצלמה אחרת וכאן בכוונה לא מראים רק מזה לבד ניתן להסיק שהיה גול ומנסים לכסתח את העניין

בושה

אני לא מבין איפה מצלמת הרוחב של שער 13 שמיועדת בידיוק למקרי בדיקת נבדל ב ואר ? הרי זו מצלמה חובה ובמגרשי חורבה כמו באשדוד בנו פאקינג בוטקה על פיגומים רק בשביל שהמצלמה הזאת תהיה נוכחת אז איפה הצילום ??

בעניין אחר - כמה עוד שערים מתוך הרחבה במקביל לאינטיליגנציית קו מחרידה יצטרך גררו בשביל שנבין שמקומו במרכז הרחבה ולא בקווים ?

13 דקות לפני, gilad-b said:

אני לא מבין איפה מצלמת הרוחב של שער 13 שמיועדת בידיוק למקרי בדיקת נבדל ב ואר ? הרי זו מצלמה חובה ובמגרשי חורבה כמו באשדוד בנו פאקינג בוטקה על פיגומים רק בשביל שהמצלמה הזאת תהיה נוכחת אז איפה הצילום ??

בעניין אחר - כמה עוד שערים מתוך הרחבה במקביל לאינטיליגנציית קו מחרידה יצטרך גררו בשביל שנבין שמקומו במרכז הרחבה ולא בקווים ?

לגררו אין מספיק נוכחות כדי לשחק באמצע

זה מתאים לקבוצה שמתגוננת ומשחקת על מתפרצות לא קבוצה שיוזמת 

ואני גם לא סגור על כמה יש לו משחק ראש

אין לי בעיה איתו באגף לדעתי הוא דווקא מתאים מאוד רק חסר לו עוד זמן משחק ולדעתי הוא ימשיך בגרף ההשתפרות שלו

לפני11 שעות , Sawyer said:

הגול השני מניח שבצדק, כרגיל אין זוויות אבל זה נראה שהכדור בהחלט עובר את הקו במלוא היקפו..

לגבי הנבדל? אתה אוהד מכבי? אתה יכול להראות לי את הזווית שלדעתך יש בה נבדל שלקח לך שער ככ חשוב? קדימה אני מחכה..

צודק לא היה נבדל ולא היה חוץ, עכשיו טוב לך? 

די לשקר לעצמנו, פעמיים נפסל בצדק, זה שתכתוב בכל משחק הטופש היה גרוע אוהד הפועל גדל ב5 שונא מכבי לא יהפוך את זה לנכון סתם לעצום את העיניים מהבעיות האמיתיות 

צילום מסך 2021-10-04 223450.gif

צילום מסך 2021-10-04 223539.gif

את הנבדל של גררו ראה כל מי שישב ב8 כמוני. בתקציר אפשר לראות שהכדור עבר במלואו בהוצאת חוץ. שני השערים נפסלו בצדק. מספיק השופטים דופקים אותנו, לא צריך לחפש בכוח איפה שאין.

77116BF2-45D4-43B0-8D23-33E1C9CE1776.png

14 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

את הנבדל של גררו ראה כל מי שישב ב8 כמוני. בתקציר אפשר לראות שהכדור עבר במלואו בהוצאת חוץ. שני השערים נפסלו בצדק. מספיק השופטים דופקים אותנו, לא צריך לחפש בכוח איפה שאין.

זה שהשחקן בחוץ לא אומר שהכדור עצמו היה בחוץ במלוא הקפו.

הוא מרכין את הראש קדימה לעבר קו השער בעת הנגיחה, אני בכלל לא בטוח שהכדור עבר פה במלוא הקפו

גם לגבי הנבדל אני לא יודע למה אתה כזה נחרץ, לעין הבלתי מזוינת קשה מאוד לתפוס אם היה נבדל או לא. והזוית שנתנו לו פה לא קובעת חד משמעית. 

לא שהזוית לא קובעת

הזוית לא רלוונטית בכלל לשאלה

אני לא יודע אם יש איזשהו ממצא ואר רשמי מהמהלך הזה אבל אם זו הזוית שעליה הסתמכו כל תשובה מצד הואר שהיא לא "אנחנו לא יודעים" תהיה מגוכחת.

לפני2 שעות , gilgil28 said:

ממה שאני הצלחתי לשרטט בקירוב של פרספקטיבה, זה לכל היותר קו אחד:
spacer.png

בתור צלם אני אומר לך שלא ככה הקווים צריכים להראות רק תוכנה שיודעת לעשות את התלת ממד במגרש עצמו תוכל ליישר קווים על המגרש. אפשר לנסות לעשות הדמייה בפוטושופ ועדיין לא בטוח שזה ידע למתוח קו נכון מהכתף של שני השחקנים

בתחילת העונה המנהלת הודיעו שהם עוברים לשיטה שקיימת באנגליה, עם הקווים הזויות שאפשר לדעת על הסנטימטר אם היה נבדל, בדיחה 

12 דקות לפני, matis said:

בתחילת העונה המנהלת הודיעו שהם עוברים לשיטה שקיימת באנגליה, עם הקווים הזויות שאפשר לדעת על הסנטימטר אם היה נבדל, בדיחה 

אולי זה הגיוני אם משתמשים רק בקווים בצבע ירוק

לפני1 שעה , gilad-b said:

לא שהזוית לא קובעת

הזוית לא רלוונטית בכלל לשאלה

אני לא יודע אם יש איזשהו ממצא ואר רשמי מהמהלך הזה אבל אם זו הזוית שעליה הסתמכו כל תשובה מצד הואר שהיא לא "אנחנו לא יודעים" תהיה מגוכחת.

גלעד בי :wubyellow3:

לפני11 שעות , חרישי הוא הלילה ואפל said:

עם כל הכבוד, לא סומך על יכולת יושבי שער 8 (או כל שער אחר) לראות נבדל ודאי באמצע המשחק. בזווית היחידה שקיימת זה לא נראה נבדל. 

נראה שהכדור אכן עבר את הקו בחוץ.

3 דקות לפני, דרור שווץ said:

תיראו את התקציר של המנהלת

רואים די בוודאות שיש נבדל…..

וואו איזו בושה, גם בתקציר של המנהלת הם שמו את הקטע של המהלך שבא אחרי כמה דקות בכלל שמסרו לגררו בערך באותו מקום והוא היה באופסייד כהילוך חוזר לשריקה לנבדל, ככה אנשים תמימים כמו הקורא למעלה באמת חושבים שהיה נבדל, זה שיא הגועל

התקציר של המנהלת לרפרנס, מזכיר, ההילוך החוזר של הנבדל אחרי המהלך בכלל ממהלך שהגיע אחרי כמה דקות ולא קשור, אתם יכולים לראות שחוץ מגררו כל השחקנים מסודרים אחרת באיזור ההגנה של ירושלים

29 דקות לפני, דרור שווץ said:

תיראו את התקציר של המנהלת

רואים די בוודאות שיש נבדל…..

פשוט גועל נפש

מראה שהכל כאן מכור וכולם משתפים פעולה

המנהלת, האיגוד שופטים הבתי דין הכל משתפי''ם של כל מי שנגדנו באשכרה אפילו בתקציר לגנוב דעת בצורה מגמתית

זאת הוכחה ניצחת שהכל מנוהל מתוך מגמתיות נגדנו

אנחנו כאוהדים צריכים להתבייש שאנחנו נותנים להם להשתין עלינו כבר עשור בלי להגיב

יכולנו להוסיף עוד ים רגעי אושר ולהגדיל תבוסות על הזונות שלנו 

תארו אפילו אם ב6-0 על חיפה היו נותנים צהוב שני לדקל קינן (בעבירה של הפנדל שהיה גול בטוח בלי ניסיון להגיע לכדור, זה אפילו אדום ישיר ) איזה תבוסה מהדהדת זה יכול היה להגיע לעשר 

בגול שגנבו לשכטר במקום להמשיך ל4-0 ולתת להם עוד שישייה עוד צימצמו את זה ל3-1 

כמה דרבים היינו רומסים את הפועל עד שהם היו מעדיפים לרדת ליגה בלי לחזור במקום זה נותנים להם לפצוע לנו שחקנים

בית''ר גונבים לנו מאה אחוז פנדל ונותנים להם פנדל בדיחה ובמקום להמשיך לרמוס אותם ולהדליק את המנורה אנחנו צריכים למחוא כפיים להצלה של טננבאום ששמר על ה4-0 

על ב''ש אין כבר מה לדבר באשכרה גולים שגנבו לנו ופנדלים, נבדלים גולים שבאו מעבירות זה כבר גניבת שושלת פסיכית העיקר אנשים כאן מדברים על זה שמתאים ל''קבוצות קטנות בוכות על שיפוט'' ומתעלמים מזה שכבר עשור כל משחק דופקים אותנו כל משחק לא משנה אם הפסדנו יצאנו תיקו, ניצחנו או רמסנו את היריבה כל משחק טועים לרעתנו 

1 hour ago, Dr. Caligari said:

פשוט גועל נפש

מראה שהכל כאן מכור וכולם משתפים פעולה

המנהלת, האיגוד שופטים הבתי דין הכל משתפי''ם של כל מי שנגדנו באשכרה אפילו בתקציר לגנוב דעת בצורה מגמתית

זאת הוכחה ניצחת שהכל מנוהל מתוך מגמתיות נגדנו

אנחנו כאוהדים צריכים להתבייש שאנחנו נותנים להם להשתין עלינו כבר עשור בלי להגיב

יכולנו להוסיף עוד ים רגעי אושר ולהגדיל תבוסות על הזונות שלנו 

תארו אפילו אם ב6-0 על חיפה היו נותנים צהוב שני לדקל קינן (בעבירה של הפנדל שהיה גול בטוח בלי ניסיון להגיע לכדור, זה אפילו אדום ישיר ) איזה תבוסה מהדהדת זה יכול היה להגיע לעשר 

בגול שגנבו לשכטר במקום להמשיך ל4-0 ולתת להם עוד שישייה עוד צימצמו את זה ל3-1 

כמה דרבים היינו רומסים את הפועל עד שהם היו מעדיפים לרדת ליגה בלי לחזור במקום זה נותנים להם לפצוע לנו שחקנים

בית''ר גונבים לנו מאה אחוז פנדל ונותנים להם פנדל בדיחה ובמקום להמשיך לרמוס אותם ולהדליק את המנורה אנחנו צריכים למחוא כפיים להצלה של טננבאום ששמר על ה4-0 

על ב''ש אין כבר מה לדבר באשכרה גולים שגנבו לנו ופנדלים, נבדלים גולים שבאו מעבירות זה כבר גניבת שושלת פסיכית העיקר אנשים כאן מדברים על זה שמתאים ל''קבוצות קטנות בוכות על שיפוט'' ומתעלמים מזה שכבר עשור כל משחק דופקים אותנו כל משחק לא משנה אם הפסדנו יצאנו תיקו, ניצחנו או רמסנו את היריבה כל משחק טועים לרעתנו 

גם זה שהמנהלת וההתאחדות הן בובות של הדון מהצפון,מלכת המדבר והלוזונים זה לא בדיוק משהו שעוזר.

לא צריך לחפש בפרטים קטנים כמו איך ההגנה מסודרת, הגול שנפסל הגיע ממסירה של פריצה.

המהלך שהם מראים זה בכלל נבדל של גררו ממסירה של גלזר (שנשרק) שהוא קצת התעצבן על גלזר שלא מסר מוקדם יותר (גררו בא לרוץ, חזר לקו ההגנה, שוב בא לרוץ, חזר ואז שוב נכנס עד שגלזר מסר לו באיחור).