Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל ים | יכולת רעה, 3 נקודות חשובות - יוצאים לפגרה

Sawyer

Recommended Posts

תוצאה טובה באוסטריה שומרת אותנו בתמונה במסגרת האירופית ואם רוצים להשאר גם במסגרת בארץ אין לנו נקודות לאבד. משחק חשוב לפני יציאה לפגרה ארוכה שממנה נחזור בתקווה קבוצה אחרת וחייבים לנצח בכל מחיר. הפועל ים מהחלשות שיש לליגה הזאת לשלוח מולנו ופטריק מרענן מעט את הסגל כדי להביא את שלושת הנקודות.

שופט: רע- (על גבול המכור, חיפש אותנו מהדקה הראשונה. לא נתן לנו שריקות של מומנטום, כל דבר גבולי בואר הולך נגדנו באוטומט. עוד זבל שונא מכבי שמתעלל בנו, חייב למות.)

שחקנים: פרץ ממשיך להראות שהוא שוער העתיד, התעופפות אדירה שבסופה השאירה אצלנו 3 נקודות. ההגנה לא ספגה היום מול התקפה חלשה ביותר, דוידזאדה ממשיך להתברג בחלק העליון של הציונים בשחקני מכבי עם עוד משחק לא רע, בסדר בהגנה תוקף הרבה ומעז, מעט לא מדויק בפעולה האחרונה. שרן היה אחלה היום בתפקיד הבלם, מקווה שיוכל לעמוד בקצב גם מול התקפה אמיתית. הרננדז אם לא ההתקפה החלשה מולנו הייתי אומר שאולי עם שרן זה ציוות שיכול לעבוד, אבל נחכה לנחמיאס ונראה מה קורה שם. ג'ראלדס משחק טוב, עקבתי אחריו והוא כמעט לא טעה, קרא וחטף מסירות, יצא קדימה לא רע וגם אם לא היה מדוייק מספיק התקפית תרם את חלקו. גלזר ממשיך להראות שהוא בעל הבית במרכז המגרש, לא משחק ענק וגם לא מספיק דייק ביציאות קדימה אבל עדיין החשוב בשחקני מכבי, שמיר אני חושב שהיה די סביר (שיפור עבורו), עדיין מעט רך ולא מספיק מדוייק ו"רוצח" בשני צידי המשחק. קניקובסקי רצה, ניסה, עשה עבודה הגנתית נהדרת, נקווה שהפציעה בכף הרגל לא רצינית ויחזור אחרי הפגרה. גררו פתח טוב עם 2 מהלכים טובים, אח"כ קצת נחלש עם יותר מדי עצבים ותלונות לכולם אבל סיים עם שער הניצחון אז שאפו, חוזז היה לא גרוע, בטח שלא "טוב". מנסה ולפעמים מוציא משהו, אם ימשיך יוכל להיות מחליף לגיטימי. פריצה שיתף פעולה נהדר (בעיקר עם גבי) ברבע שעה הטובה בפתיחה, אח"כ קצת נחלש. מצפה ממנו לקצת יותר חדות בחצאי מצבים ודומיננטיות בראש ברחבה | חלאיילה עשה הרבה עבודה, ניסה למצוא את השער אבל לא היה מספיק קרוב. 

פיקנטריה:

- גולסה חוזר אחרי 3194 ימים ללא כדורגל (מאז הפציעה בנבחרת)

- סבוריט חוזר

- שער בכורה העונה לגררו

- יוצאים לפגרה עם ניצחון

קהל:

הופתעתי "לטובה" מכמות קהל סבירה לסיטואציה, האנרגיות (בעיקר במחצית השניה עד הגול) דווקא היו הרבה פחות טובות, הקהל נראה מיואש, שורק בוז דוחה למכבי, מקלל את המאמן. לא קל לשמוע, כן אציין לחיוב את הנסיון דחיפה בסוף, העידוד החיובי של הגוש וכמה פיקים בסיום. 

אנחנו יוצאים לפגרת נבחרת נוספת וסופסוף אחרי ניצחון גם, ההפסד של חיפה גם מוסיף קצת אנרגיות ונותן קצת תקווה להמשך. אני מאמין בלב שלם שלמרות מאמן בינוני אנחנו נצא מהפגרה הזאת קבוצה אחרת בעיקר בגלל גולסה, אבל גם חזרה של סבוריט ונחמיאס ואולי קצת יותר יכולת מקובאס ופריצה. זה יראה טוב יותר, הבעיה היא שזה זמני עד לפציעה הבאה של גולסה. אבל בואו ננסה להתעלם מזה בנתיים. 3 נקודות חשובות, פנים קדימה. נתראה אחרי הפגרה!

לגבי חוזז לא מסכים חלש ברמות לא מתאים לדעתי למכבי (הייתי מנסה להעיף אותו בטרייד כלשהו)

בכל מקרה גם המאמן הזה לא מתאים למועדון שלנו

להחזיר אותו לנוער או הביתה

לפגרה עם 3 נקודות :)

נקודות אור:

- גררו חזר אש מסדרת החינוך.

- משחק ראשון העונה עם שלישיית קישור שממלאת את תפקידה כשלישיית קישור.

- גולסה וסאבוריט.

חוץ מזה הכל ממשיך להיות חושך. גולסה יעזור לואן ליוון להמשיך לגנוב דעת עד הפציעה הבאה שלו.

מדהים שניצחנו משחק לפני פגרה. לא זוכר מתי זה קרה. 

פיקנטריה - האוהדים שומעים רדיו חיפה מתוך המכוניות וכולם מצפצפים וחוגגים ב2-1. 

למרות שזה לא בריא ההתנהגות הזאת והוא ילד שצריך לרסן את עצמו, גררו צודק מליון אחוז עם העצבים.

לא מעט פעמים שחושבים שבעים פעם עד שנותנים כדור והוא עושה תנועה אש. צריך לחפש את התנועה שלו הרבה יותר.

חוזז נוראי. יש לו סטטיסטיקה נוראית פר דקות משחקות. לא מבקיע ומבשל.

בהתקפה נהיה תלויים בקוואס וביכולת שלו להיות עקבי וטוב. מקווה שיעבוד על עצמו קצת פיזית בשבועיים הקרובים. מסירות מפתח נהדרות שלו בדקות המועטות.

גררו לא שחקן הכי חכם בלשון המעטה אבל פוטנציאל לחיית משחק. שהוא עם ביטוחון הוא אש. הבקיע 3 שערים היום, 2 נפסלו בנבדל (הראשון היה?).
ביטון צריך להיות מחליף של גבי ומחליף ראשון לגררו\קוואס, לא יותר כרגע.

שרן כצפוי טוב יותר כבלם מאשר כקשר.

שרן בלם לא חשוב עם מי 

הפרסי ממש מנסה אבל פשוט זה לא .. כנ״ל חוזז

וכל אלה שמדברים כל היום על המאמן סתם מושפעים מתומר לוי , שכנר , צנציפח ועוד כאלה שאוהבים אותנו ..

עם אמצע גלזר גולסה וגבי . יהיה בסדר

הורג אותי שהשחקנים פשוט עומדים. שום תנועה, שום דאבל פס, שום מהלך מהיר ומפתיע. 

קניקובסקי, ביטון וקוואס ניהלו את המשחק (כל אחד בדקות ששיחק) והיו די מסכנים. אף אחד לא עשה תנועה ועזר להם. הופעה רעה לביטון בלי קשר. 

לצד החיובי - לא ספגנו (!) לראשונה מאז משחק הפלייאוף השני בקונפרנס (יותר מחודש) וכמובן גולסה וסאבוריט :wubyellow3:

9 דקות לפני, הצבר said:

השחקנים נראים אבודים על המגרש

כן. זה בערך ככה. גם קניקובסקי וגם ביטון אחריו - מקבלים את הכדור בדיוק איפה שהיית רוצה שה-10 שלך יקבל את הכדור, עם הפנים לשער, ופשוט אין אופציות. אין מה לעשות. אז מוסרים פס רוחב.

לפחות לא קיבלנו גול.

להגיע למשחק מול קבוצה חלשה מאוד בתחושה (כמו שהייתה לי) שניצחון לא בטוח פה, זה אומר הכל על מצב הקבוצה.

2 דקות לפני, LL6 said:

היריבה הייתה חלשה ועדיין מכבי נראו רע מאוד רוב המשחק.

המצב איום ונורא 

שמע אתם אוהדים הזויים … יש לכם מזל שלא היתם פה בשנות השמונים

Just now, Nadav19 said:

מחריד. לא זוכר מצב שבו ״התבאסתי״ מגול של מכבי. ״התבאסתי״ כי זה גול שמשאיר את ההולנדי בחיים.

עוד אוהד הזוי (אלק אוהד ) 

חוזז זה שחקן שלא מקבל הרכב גם בליגה לאומית. אני מצטער זה הזוי כל כך שהוא פותח אצלנו. 

שנת 2021(עוד רגע 22) והשחקן הכי התקפי שלנו הוא דוידזדה. 

הניצחון היום זה לא יותר מפוקס

לא מסכים לגבי ביטון

הוא מנסה אבל אף שחקן לא זז

בסביבות דקה 70 ומשהו אני חושב הוא מקבל כדור אחרי החצי של ירושלים וכמה פעמים מסתובב קדימה ואחורה כדי למסור למישהו ואין למי.

2 דקות לפני, tomer958 said:

לא מסכים לגבי ביטון

הוא מנסה אבל אף שחקן לא זז

בסביבות דקה 70 ומשהו אני חושב הוא מקבל כדור אחרי החצי של ירושלים וכמה פעמים מסתובב קדימה ואחורה כדי למסור למישהו ואין למי.

לא. לא. הוא היה לא טוב. @מכביסט לעד אמר את זה בדיוק. זה שהוא היה נטול אופציות לא סותר את זה שבפעמים בהם היה לו משהו לעשות (מסירה, בעיטה, כדרור) - הוא עשה את זה לא טוב.

כשמשחקים מול אוטובוס ברחבה עם חוזז ואופיר בצד אחד, וגררו וג׳ראלדש בצד השני זה לא מפתיע שככה זה נראה.

רמת הבנת משחק וביצוע כל כך בינוניות באגפים.

ניכר שהסדרת חינוך עשתה טוב לגררו. היה חד מאוד היום. היו לו את ההחלטות המבאסות הרגילות, אבל כשהגיע למצבים בעט יפה כולל שער נהדר. הלוואי שיחזור לעצמו.

אני חושב שזה היה משחק די טוב ביחס למכבי של השנה, שזה עצוב להגיד. אבל אפשר להגיד שיש אווירת שינוי במשחק. היה חסר הרבה תיאום ויכולת בהתקפה, לא חושב שהיה ככ גרוע כמו שמציגים את זה פה.