Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

12 דקות לפני, המכבייה said:

אז, בזמן אמת? גוף עבודה של שנתיים ברוטו בלבד בליגה היוונית, אלמוני לחלוטין. מכבי לא היתה מסתכלת לכיוון אם ג'ק לא היה מכיר אותו. האופציה של להיות בלי מאמן בטרום עונה לא באמת קיימת.

בקשר לסירוב, הבנתי שזה ממניעים אחרים שלא קשורים לתכנון הקאריירה העתידית. שם גדול ממכבי הוא ככנראה לא יקבל עכשיו(נראה לי) וצריך להתחיל איפשהוא ולחזור להיות על הגלגל אבל זה לא רלוונטי בכל מקרה. 

לא הבנתי אותך. אתה אומר שלהביא אותו בקדנציה הראשונה היה הימור או להביא אותו עכשיו היה הימור? 

אם אתה מתכוון לקדנציה הראשונה אני איתך, אבל להביא אותו עכשיו זה לא הימור. 

מאמין שהוא יכול לקבל שם גדול ממכבי או לפחות שם דומה בליגה עם יותר חשיפה (יוון לדוגמא).

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הבנתי אותך. אתה אומר שלהביא אותו בקדנציה הראשונה היה הימור או להביא אותו עכשיו היה הימור? 

אם אתה מתכוון לקדנציה הראשונה אני איתך, אבל להביא אותו עכשיו זה לא הימור. 

מאמין שהוא יכול לקבל שם גדול ממכבי או לפחות שם דומה בליגה עם יותר חשיפה (יוון לדוגמא).

לקדנציה הראשונה, ברור. עכשיו? נותן כליה עבורו(:

מאמן טוב יכול לעשות פה שינוי מהותי. בואו נזכור שאנחנו בליגה הישראלית בכל זאת, ובפעם האלף יש לנו סגל מצוין שלא מנוצל ולא מנוהל כמו שצריך. השאלה מתי המאמן הזה יגיע. אם יגיע החודש מאמן נורמלי ויהיה הפרש של עד 10-12 ממקום ראשון מאמין שאפשר יהיה להשיג. 

39 דקות לפני, Krishi said:

מאמן טוב יכול לעשות פה שינוי מהותי. בואו נזכור שאנחנו בליגה הישראלית בכל זאת, ובפעם האלף יש לנו סגל מצוין שלא מנוצל ולא מנוהל כמו שצריך. השאלה מתי המאמן הזה יגיע. אם יגיע החודש מאמן נורמלי ויהיה הפרש של עד 10-12 ממקום ראשון מאמין שאפשר יהיה להשיג. 

עם הקהל הסכמתי, להשיג אליפות עוד השנה גם קלוף לא יביא כבר.

מצד אחד רוצה אירופה שנה הבאה, מצד שני אף לא בא לי פלייאוף עליון עם איך שאנחנו נראים.

2 דקות לפני, kutomer said:

עם הקהל הסכמתי, להשיג אליפות עוד השנה גם קלוף לא יביא כבר.

מצד אחד רוצה אירופה שנה הבאה, מצד שני אף לא בא לי פלייאוף עליון עם איך שאנחנו נראים.

אני תמיד מאמין עד השניה האחרונה. כל עוד מתמטית זה אפשרי כבר היו דברים מעולם. אני גם עוד יותר מאמין כי אני מאמין בסגל שלנו וחושב שלליגה שלנו יש לנו סגל מצוין שעולה ברמתו על כל קבוצה אחרת פה. אם זה לא היה המצב הייתי הרבה פחות אופטימי.

אבל קודם חייב בשביל זה מאמן. זה כבר מוגזם לכל הדעות. 

בכל מקרה, אירופה זה בגדר MUST אין סרט אחר בכלל. גם אם צריך לגרד נקודות ונצחונות בשיניים עד שנתייצב ונחזור לשרוף את הליגה הזאת כמו שאנחנו רגילים. 

5 דקות לפני, Krishi said:

אני תמיד מאמין עד השניה האחרונה. כל עוד מתמטית זה אפשרי כבר היו דברים מעולם. אני גם עוד יותר מאמין כי אני מאמין בסגל שלנו וחושב שלליגה שלנו יש לנו סגל מצוין שעולה ברמתו על כל קבוצה אחרת פה. אם זה לא היה המצב הייתי הרבה פחות אופטימי.

אבל קודם חייב בשביל זה מאמן. זה כבר מוגזם לכל הדעות. 

בכל מקרה, אירופה זה בגדר MUST אין סרט אחר בכלל. גם אם צריך לגרד נקודות ונצחונות בשיניים עד שנתייצב ונחזור לשרוף את הליגה הזאת כמו שאנחנו רגילים. 

סגרתי את העונה כבר 10 פעמים ועדיין לפני כל משחק אפתח שוב את הטבלה ואריץ את התרחישים בראש שאנחנו לוקחים את האליפות.

אני פשוט מתקשה לדבר על אליפות שאנחנו נראים כמו שאנחנו נראים כבר חצי שנה.

לפני22 שעות , wddani said:

סלח לי אבל עם הגנה כמו שלנו לא זוכים באליפות. יש ירידה חדה בכושר של המגנים, הרננדס חלש מאוד, נחמיאס לפי דעתי יכול להיות אחלה בלם אבל הוא חייב לידו בלם זר דומיננטי. גם הקישור שלנו שפעם היה הנקודה החזקה שלנו מאוד נחלש. תזכרו איך פעם כל משחק גדול היינו עולים עם אמצע רצחני והורגים את הקבוצות. 

אחרי העונות של איביץ' אני חושב שזה צריך להיות ברור שאפשר לקחת אליפות עם הגנה כזאת, משחק הגנה לא מתחיל ונגמר ברביעייה האחורית, איביץ' הביא את הקבוצה למצב שכמעט כל עשרת שחקני השדה עושים הגנה ומפעילים לחץ בצורה חכמה ומי שלא עושה את זה עף לספסל, זה נגמר באליפות ב31 הפרש עם פיבן וייני בלמים (עם אותם ג'ראלדש וסאבוריט מגנים). 

היום אנחנו לא קבוצה, אנחנו אסופה של שחקנים שחלקם כישרוניים יותר וחלקם פחות אבל אין באמת קבוצה פה, הכל קם ונופל על הבלחות של שחקן כזה או אחר ואם זה לא קורה אז מסיימים בתיקו מול הפועל  ונוף הגליל או מפסידים לחוטבי עצים מאוסטריה. 

אני באמת חושב שאיביץ' עם הסגל הזה לכל הפחות עושה פה עונה תחרותית בטירוף אם לא מטאטא את הליגה. 

לפני2 שעות , nirnir20 said:

אחרי העונות של איביץ' אני חושב שזה צריך להיות ברור שאפשר לקחת אליפות עם הגנה כזאת, משחק הגנה לא מתחיל ונגמר ברביעייה האחורית, איביץ' הביא את הקבוצה למצב שכמעט כל עשרת שחקני השדה עושים הגנה ומפעילים לחץ בצורה חכמה ומי שלא עושה את זה עף לספסל, זה נגמר באליפות ב31 הפרש עם פיבן וייני בלמים (עם אותם ג'ראלדש וסאבוריט מגנים). 

היום אנחנו לא קבוצה, אנחנו אסופה של שחקנים שחלקם כישרוניים יותר וחלקם פחות אבל אין באמת קבוצה פה, הכל קם ונופל על הבלחות של שחקן כזה או אחר ואם זה לא קורה אז מסיימים בתיקו מול הפועל  ונוף הגליל או מפסידים לחוטבי עצים מאוסטריה. 

אני באמת חושב שאיביץ' עם הסגל הזה לכל הפחות עושה פה עונה תחרותית בטירוף אם לא מטאטא את הליגה. 

בעונה שפיבן וייני היו הבלמים זה ג׳ראלדש עוד לא היה במכבי (דסה היה מגן הימיני בעונה ההיא).

5 דקות לפני, thunderbolt said:

אם כבר מדברים על הגנות והשפעות של מאמן, אז חיפה כרגע רצים עם הגנה שחצי ממנה זה שון גולדברג ורז מאיר.

מכבי דרסה את חיפה בביתה רק לפני חצי שנה עם בלטקסה, טיבי, פיבן ודוידזאדה. 

לפני1 שעה , The yellow Toms said:

בעונה שפיבן וייני היו הבלמים זה ג׳ראלדש עוד לא היה במכבי (דסה היה מגן הימיני בעונה ההיא).

צודק..

בכל מקרה אני חושב שיש לנו סגל שלא מתאים למה שהיינו מצפים מקבוצה שמחזיקה מעצמה הכי טוב בליגה על הנייר כל עונה, (או לפחות זה היה המיינדסט עד לפני כמה עונות), אבל הוא גם אמור להספיק להרבה הרבה יותר ממה שאנחנו רואים.

ולפני שכותבים לי פה דברים על שהאליפות לא שלנו בטאבו - אנחנו הקבוצה עם התקציב הגבוה ביותר, המתקנים והתנאים הטובים ביותר, הכי הרבה קהל ועם השקט התעשייתי ברמה הכי גבוהה שיש. רמת הסגל העונה לא תואמת את הסטנדרט הזה.

ועדיין זה אמור להספיק לדעתי.

25 דקות לפני, nirnir20 said:

צודק..

בכל מקרה אני חושב שיש לנו סגל שלא מתאים למה שהיינו מצפים מקבוצה שמחזיקה מעצמה הכי טוב בליגה על הנייר כל עונה, (או לפחות זה היה המיינדסט עד לפני כמה עונות), אבל הוא גם אמור להספיק להרבה הרבה יותר ממה שאנחנו רואים.

ולפני שכותבים לי פה דברים על שהאליפות לא שלנו בטאבו - אנחנו הקבוצה עם התקציב הגבוה ביותר, המתקנים והתנאים הטובים ביותר, הכי הרבה קהל ועם השקט התעשייתי ברמה הכי גבוהה שיש. רמת הסגל העונה לא תואמת את הסטנדרט הזה.

ועדיין זה אמור להספיק לדעתי.

חיפה מתחרה מעולה ולעיתים שקולה בכל הסעיפים שכתבת. ויש לה מאמן אמיתי שנה וחצי. 

מכבי זכתה באליפויות עם שרן ויואב זיו בעמדות המגנים. זה כבר מזמן הפסיק להיות תלוי בשחקן כזה או אחר, אלא בקבוצה כולה, במאמן שלה ובדרך שהוא מנחיל. 

לפני17 שעות , MTA For Ever said:

מכבי זכתה באליפויות עם שרן ויואב זיו בעמדות המגנים. זה כבר מזמן הפסיק להיות תלוי בשחקן כזה או אחר, אלא בקבוצה כולה, במאמן שלה ובדרך שהוא מנחיל. 

או בעוד 6 7 שחקני הרכב שהיו פה מעל הליגה.

כרגע אין לנו אפילו 2 כאלה

14 דקות לפני, liron1006 said:

אולי מיטש אוהב לעשות שינוי אחרי בית"ר חוץ כמו שנה שעברה? 

מקווה שלא נגיע לעמוד 100 בלי מאמן.

לא לפני עמוד 60 יהיה מאמן

1 hour ago, erantheking21 said:

בכל אתרי הספורט כותבים שיש מו"מ מתקדם עם מאמן ועשן לבן צפוי להיות בקרוב

זה בגלל מה שיצחקי אמר אתמול בראיון. לא נראה שמישהו יודע משהו יותר מזה.

הכל נשמע ומריח כמו קרלוס גרסיה, נראה, גם לפי הדיבורים של יצחקי אתמול והקצת כותרות היום בבוקר נראה שבימים הקרובים יהיה מאמן