Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

לפני9 שעות , מרגוליס said:

הזדמנות וזמן ניתן לתת כל עוד יש דרך. 

אין דרך. הוא לא מאמן אני מצטער. ככל הנראה הוא בתפקיד המקצועי שהוא הכי פחות טוב בו. 

(כמו נגיד לשחק כן דן ביטון באגף).

אין שינוי אין התקדמות ובנוסף הוא מאוד צפוי. מאוד. קשה מאוד שלא לצפות אותו

אבל מה הוא אשם ש"קבוצות לא באות לשחק כדורגל"?

לפני16 שעות , המכבייה said:

לנעוץ את זה. שנה בלי אליפות ואיבדנו את כל החמלה. גם אם פטריק לא מספיק טוב, איפה זה שם אותנו כקהל? ממש הגזמנו פה ואנחנו ממש מציגים את הרפרטואר המלא לכל הסטיגמות שנתנו לנו כל השנים. וואי, מת העולם. לא נילחם על התואר, אסון עצום זה....

אין בעיה לא להילחם על תואר עונה אחת אם זה מחויב המציאות, מה שקורה היום הוא לא כזה.

למכבי יש סגל טוב, כלים טובים להצלחה, והמאמן עושה עבודה פשוט מזעזעת, אז ראוי שילך הביתה, ככה זה עובד.

לפני16 שעות , המכבייה said:

לנעוץ את זה. שנה בלי אליפות ואיבדנו את כל החמלה. גם אם פטריק לא מספיק טוב, איפה זה שם אותנו כקהל? ממש הגזמנו פה ואנחנו ממש מציגים את הרפרטואר המלא לכל הסטיגמות שנתנו לנו כל השנים. וואי, מת העולם. לא נילחם על התואר, אסון עצום זה....

יש הבדל גדול בין לא להילחם על אליפות לבין לזרוק לפח כל מה שנבנה פה מדרכי אימון ועד לפיתוח צעירים. במיוחד שפטריק חושב שכל הקהל מטומטם עם הראיונות שלו אחרי משחקים מפתיע אותי שהוא קיבל בוז רק במחזור חמש. אין ניהול, אין מאמן ואין דרך שנראית לעין כרגע אז בטח הקהל יכול גם להגיד מה שהוא חושב. ההנהלה לא קדושה ואף אחד לא יכול להתחמק מהניהול הכושל שיש פה בשנה האחרונה. מה תעזור לנו שנה בלי אליפות אם הצעיר היחד שפורץ החוצה זה השוער? 

7 דקות לפני, סלבה said:

אין בעיה לא להילחם על תואר עונה אחת אם זה מחויב המציאות, מה שקורה היום הוא לא כזה.

למכבי יש סגל טוב, כלים טובים להצלחה, והמאמן עושה עבודה פשוט מזעזעת, אז ראוי שילך הביתה, ככה זה עובד.

‏‎‎‎ מבחן התוצאה הסביר של פטריק מול הפיכתו לאויב האומה(והוא בתפקיד פחות משנה), זה הדיסוננס שלי.
אפשר גם לחיות עם הידיעה שאין לנו מאמן גדול בלי הווליום הזה. הכלנו בחיים מצבים הרבה יותר קשים של מכבי מזה. אפשר גם לפטר, ככה או ככה זאת כרוניקה רגילה של מועדון כדורגל. אנחנו טיפה היסטריים מידי. 

הכל מתחיל ונגמר בקנדה. גם איכות המינויים, קבלת ההחלטות והכרת הנפשות הפועלות(הוא מועסק אצל מיטש כבר שש שנים) לא מבשרות טובות. 

7 דקות לפני, הנדון said:

יש הבדל גדול בין לא להילחם על אליפות לבין לזרוק לפח כל מה שנבנה פה מדרכי אימון ועד לפיתוח צעירים. במיוחד שפטריק חושב שכל הקהל מטומטם עם הראיונות שלו אחרי משחקים מפתיע אותי שהוא קיבל בוז רק במחזור חמש. אין ניהול, אין מאמן ואין דרך שנראית לעין כרגע אז בטח הקהל יכול גם להגיד מה שהוא חושב. ההנהלה לא קדושה ואף אחד לא יכול להתחמק מהניהול הכושל שיש פה בשנה האחרונה. מה תעזור לנו שנה בלי אליפות אם הצעיר היחד שפורץ החוצה זה השוער? 

אף אחד לא קדוש ואף אחד גם לא פושע מלחמה. עוד יום/עונה בחייו של מועדון כדורגל. אני הרבה יותר מוטרד מקנדה מאשר ממה שאני רואה בבלומפילד. 

לפני1 שעה , המכבייה said:

אף אחד לא קדוש ואף אחד גם לא פושע מלחמה. עוד יום/עונה בחייו של מועדון כדורגל. אני הרבה יותר מוטרד מקנדה מאשר ממה שאני רואה בבלומפילד. 

אני לא חושב שיש סיבה מיוחדת להיות מוטרד מקנדה וזה מגיע ממישהו שעד לפני בערך חודש היה בהיסטריה מוחלטת.

מקור ההסטריה שלי הייתה ספקולציה שהמצאתי - "למיטש נמאס", היה נראה שאנחנו מאבדים נכסים בקצב שלא זכרתי ופחדתי שזה סימן לבאות.

בדיעבד ההסטריה הייתה כנראה מוגזמת, הגיעו יותר שחקנים משחשבתי ואני לא רואה סימן לאיזה סדק אמיתי, סה"כ תקופת חילופי דורות בקבוצה.

לפני2 שעות , הנדון said:

* אני עדין ממש לא בטוח שלא נלחם על אליפות.

* מה גורם לך לטעון שזרקנו לפח דרכי אימון ופיתוח צעירים? המודל של מכבי לפיתוח צעירים מבוסס בעיקרו על השאלות עד ששחקן מגיע לבשלות מסוימת להשתלב בבוגרים, השחקנים היחידים שעולים בדעתי שהצליחו לדלג על השלב הזה הם גררו ודניאל פרץ וזה קרה במשמרת של ואן ליוון.

* כפי שציינתי בהודעות קודמות ההתנהלות בקיץ הפחידה אותי מאוד, אבל במבחן התוצאה ההתרשמות שלי היא שבנו קבוצה טובה, אפשר להעביר ביקורת, אבל אפשר גם להיות כנים ולהבין שמדובר באתגר לא קל, עברנו הקיץ תהליך התחדשות אגרסיבי, החליפו יותר מחצי הרכב ואילו החלטות לא קלות לטעמי שדורשות ניהול.

* יצחקי וואן לוון עובדים במועדון כבר שנים ושניהם חדשים בתפקיד, רק טבעי שיעשו טעויות.

* זכותו של הקהל להביע את דעתו, דעתי היא שהקהל היסטרי בצורה מוגזמת ופוגע בקבוצה עם הלחץ.

לפני1 שעה , kutomer said:

* אני עדין ממש לא בטוח שלא נלחם על אליפות.

* מה גורם לך לטעון שזרקנו לפח דרכי אימון ופיתוח צעירים? המודל של מכבי לפיתוח צעירים מבוסס בעיקרו על השאלות עד ששחקן מגיע לבשלות מסוימת להשתלב בבוגרים, השחקנים היחידים שעולים בדעתי שהצליחו לדלג על השלב הזה הם גררו ודניאל פרץ וזה קרה במשמרת של ואן ליוון.

* כפי שציינתי בהודעות קודמות ההתנהלות בקיץ הפחידה אותי מאוד, אבל במבחן התוצאה ההתרשמות שלי היא שבנו קבוצה טובה, אפשר להעביר ביקורת, אבל אפשר גם להיות כנים ולהבין שמדובר באתגר לא קל, עברנו הקיץ תהליך התחדשות אגרסיבי, החליפו יותר מחצי הרכב ואילו החלטות לא קלות לטעמי שדורשות ניהול.

* יצחקי וואן לוון עובדים במועדון כבר שנים ושניהם חדשים בתפקיד, רק טבעי שיעשו טעויות.

* זכותו של הקהל להביע את דעתו, דעתי היא שהקהל היסטרי בצורה מוגזמת ופוגע בקבוצה עם הלחץ.

*חנצ'יס ועידו שחר לא נספרים למרות שהם נחוצים ולא חושב שהם עד כידי כך גרועים שהם לא מקבלים הזדמנות אמיתית, דניאל פרץ זה משהו שקרה רק בגלל הפציעה של טננבאום והוא באמת לקח את ההזדמנות בשתי הידיים תרתי משמע וזה לא קשור לפטריק. גם גררו קיבל הזדמנות רק בגלל מחסור ועיכוב ברכש.

-אני לא טוען שזרקו את האליפות לפח זאת פשוט תגובה לאלו שאומרים שלא נורא להפסיד עונה אחת יש גם דרך שאפשר להפסיד אליפות.

* אנחנו נראים לא טוב מתחילת העונה עם הסגל של תחילת עונה ועם מה שיש עכשיו אז נראה לי שהאשמה היא בפטריק ולא רואה איך מישהו כל כך מקובע כמוהו פתאום הופך להיות פאלו סוזה זה מה שיש לו להציע וזה לא ישתנה. 

* לגבי יצחקי על הקיץ אין מה להרחיב ואני חושב שהוא די נעלם ומתחמק מתשובות בתקשורת, גם לא רואה איך הוא יכול להוסיף לנו ערך מוסף ואיזה קשרים יש לו זה לא מישהו עם שם מאחוריו שיכול למשוך אנשי מקצוע איכותיים.

30 דקות לפני, הנדון said:

*חנצ'יס ועידו שחר לא נספרים למרות שהם נחוצים ולא חושב שהם עד כידי כך גרועים שהם לא מקבלים הזדמנות אמיתית, דניאל פרץ זה משהו שקרה רק בגלל הפציעה של טננבאום והוא באמת לקח את ההזדמנות בשתי הידיים תרתי משמע וזה לא קשור לפטריק. גם גררו קיבל הזדמנות רק בגלל מחסור ועיכוב ברכש.

-אני לא טוען שזרקו את האליפות לפח זאת פשוט תגובה לאלו שאומרים שלא נורא להפסיד עונה אחת יש גם דרך שאפשר להפסיד אליפות.

* אנחנו נראים לא טוב מתחילת העונה עם הסגל של תחילת עונה ועם מה שיש עכשיו אז נראה לי שהאשמה היא בפטריק ולא רואה איך מישהו כל כך מקובע כמוהו פתאום הופך להיות פאלו סוזה זה מה שיש לו להציע וזה לא ישתנה. 

* לגבי יצחקי על הקיץ אין מה להרחיב ואני חושב שהוא די נעלם ומתחמק מתשובות בתקשורת, גם לא רואה איך הוא יכול להוסיף לנו ערך מוסף ואיזה קשרים יש לו זה לא מישהו עם שם מאחוריו שיכול למשוך אנשי מקצוע איכותיים.

1- אני לא טוען שלא צריך להתמודד על האליפות. בטח שכן. אבל הפסד שלה הוא משהו שיכול לקרות.

2- ברק יצחקי עושה במסגרת הסמכויות שניתנו לו. אם מחר יהיה פה יוסף יהודה עם סמכויות דומות, לא התקדמנו. הסמכויות הם הכל.

3- עידו שחר איז דה שיט ועל זה אני לא אסלח לפטריק פרסונלית. אבל אני מרגיש היום שעצם המינוי שלו על ידי מיטש היה בעיה. וזה מטריד אותי יותר מאשר מאמן טוב יותר או פחות. וזה תקף גם למינוי של ברק והסמכויות הלא ברורות בניהם, לפחות לא לנו. 

אז כן, קנדה יותר מעניינת אותי מאשר סתם עונה לא טובה של אנשי מקצוע פחות טובים. זה בעיקר מה שצריך לעניין אותנו. 

לפני23 שעות , liron981s said:

אם היינו ככה בעבודות שלנו בחיים כמו שהוא מאמן את הקבוצה

אתה חושב שהבוס לא היה מעיף אותנו?

רק שלרוב האנשים אין חוזה מובטח לשנתיים שבמידה והמעסיק מפטר ומפר את החוזה מול העובד הוא צריך לשלם לו שנתיים (בטח ובטח בסכומים שמשלמים בכדורגל), אני די בטוח שרוב המעסיקים היו מהססים לפני שמפטרים.

וזה לא שאני חושב שפטריק מאמן טוב, יותר מזה אני לא חושב שהוא מאמן בכלל, אלא יותר פלסטר שהתאים לסיטואציה שהייתה בעונה שעברה והעונה היה צריך לחזור לתפקיד המקורי שלו ולהביא מאמן, ברגע שזה לא קרה קשה להאמין שמיץ' יפטר אותו אחרי 5 מחזורים.

1 hour ago, הנדון said:

* חנציס ועידו שחר לא נספרים אני מסכים אבל אני לא חושב שזאת בעיה ספציפית של ואן ליוון, זה משהו שלצערי לא מצליח במכבי, זה ככה בערך מאז ומעולם, פעם בעשור גדל לך דור מיכה אשכרה מצליח להשתלב בקבוצה, חבל לי מאוד שהם לא יצאו להשאלה נוספת.

לגבי דניאל פרץ אני מסכים, לגבי גררו הוא לגמרי היה יכול לבחור לשחק עם שחקנים אחרים, הוא נתן לו את הבמה וזה נדיר.

* אנחנו נראים לא טוב אבל סה"כ מדובר בכמה משחקים בודדים שהוא משחק בסגל שלם, זה די סטנדרטי שקבוצה שהתחברה רק בחודש האחרון תשחק פחות טוב.

* יצחקי רק נכנס לתפקיד, אני לא יודע אם יהיה טוב או לא אני כן חושב שמגיע לו את ההזדמנות, בנו אותו לתפקיד במשך שנים, לא חושב שההתחלה שלו כזאת רעה, השחקנים שהביא נראים לא רע בכלל וזאת ללא נקודת פתיחה פשוטה להחליף חצי קבוצה.

לא מסכים לגבי זה שהעניין עם דור מיכה עוד יכול לשמש כדוגמא למשהו נדיר אצל מכבי. הוא אפילו לא ניסה את עידו שחר שעשה כבר מסלול השאלות יפה ואת חנצ'יס אפילו בסגל הוא לא שם אותם. אם אתה טוב אתה צריך לקבל הזדמנות ולא משנה הגיל שלך, כרגע הוא רק מאבד אותם. זאת בדיוק הדרך שאני מפחד שמאבדים אותה שלא פחדו להשתמש ולפתח כישרונות צעירים ופה פטריק בכלל לא נותן להם הזדמנות. לא יכול להיות שעידו שחר לא יכול לתחזק את הקישור הנוראי שלנו ושטב"ח וחוזז שיחקו לפני חנצ'יס. שניהם שיחקו יפה במסלול ההשאלות שלהם כמה אפשר להשאיל אותם. גם אלמוג הולך אחורה אם באשמת פטריק או לא זה כבר אפשר להתווכח מאמן טוב היה צריך לכוון אותו ולישר לו ת'מוח 

47 דקות לפני, kutomer said:

* חנציס ועידו שחר לא נספרים אני מסכים אבל אני לא חושב שזאת בעיה ספציפית של ואן ליוון, זה משהו שלצערי לא מצליח במכבי, זה ככה בערך מאז ומעולם, פעם בעשור גדל לך דור מיכה אשכרה מצליח להשתלב בקבוצה, חבל לי מאוד שהם לא יצאו להשאלה נוספת.

לגבי דניאל פרץ אני מסכים, לגבי גררו הוא לגמרי היה יכול לבחור לשחק עם שחקנים אחרים, הוא נתן לו את הבמה וזה נדיר.

* אנחנו נראים לא טוב אבל סה"כ מדובר בכמה משחקים בודדים שהוא משחק בסגל שלם, זה די סטנדרטי שקבוצה שהתחברה רק בחודש האחרון תשחק פחות טוב.

* יצחקי רק נכנס לתפקיד, אני לא יודע אם יהיה טוב או לא אני כן חושב שמגיע לו את ההזדמנות, בנו אותו לתפקיד במשך שנים, לא חושב שההתחלה שלו כזאת רעה, השחקנים שהביא נראים לא רע בכלל וזאת ללא נקודת פתיחה פשוטה להחליף חצי קבוצה.

זה לא נכון עובדתית. מעבר לשלוש שנות האליפות עם ג'ורדי בראש, כל ה21 שנלקחו, היו עם שלד בית מעולה שעשה שושלות. עידו שחר וחנצ'יס לא צריכים השאלות, רק דקות. 

מסכים עם השאר. 

לא מבין את הכעס של אנשים כלפי כאלה שחושבים שהוא לא מאמן טוב.

בוא נדבר עובדות

השיטה של פטריק מבוססת על קישור אגרסיבי וחזק שיודע גם לדחוף קדימה(שנה שעברה פרץ וגולסה ואחר כך פרץ לבד)

השנה אין פרץ וגולסה רק עכשיו אמור לחזור אבל אין לך שחקן כמו דור שיעשה את הלחץ באמצע ויצא קדימה.

זאת אומרת שפטריק צריך לשנות שיטה. אנחנו לא רואים שהוא משנה שיטה אלא נשאר קבוע עם השיטה שלו.

אז בסדר הוא שינה את השחקנים באגף ונותן לביטון לפתוח בקישור. אבל כולנו  רואים שזה לא עובד.

למה לא ללחוץ את היריב בחצי שלהם (אנחנו בינתיים מחכים בחצי שלנו)

למה לא לעבוד באימונים על מהלכים מתכוננים מקרונות או דאבל פסים וכו.

בעונות של איביץ כל מצב נייח היה חצי גול אצלנו(נכון שהיה לנו את אצילי שהוא הבועט נייחים הטוב מאז ראדי אבל עדין אנחנו יכולים להוציא יותר)

(חוץ מזה שולח את כולכם לראות את ב 2-0 מול חדרה בעונה האחרונה של איביץ! הגול השני שם הגיע ממהלך קבוצתי מדבים)

34 דקות לפני, tomer958 said:

לא מבין את הכעס של אנשים כלפי כאלה שחושבים שהוא לא מאמן טוב.

בוא נדבר עובדות

השיטה של פטריק מבוססת על קישור אגרסיבי וחזק שיודע גם לדחוף קדימה(שנה שעברה פרץ וגולסה ואחר כך פרץ לבד)

השנה אין פרץ וגולסה רק עכשיו אמור לחזור אבל אין לך שחקן כמו דור שיעשה את הלחץ באמצע ויצא קדימה.

זאת אומרת שפטריק צריך לשנות שיטה. אנחנו לא רואים שהוא משנה שיטה אלא נשאר קבוע עם השיטה שלו.

אז בסדר הוא שינה את השחקנים באגף ונותן לביטון לפתוח בקישור. אבל כולנו  רואים שזה לא עובד.

למה לא ללחוץ את היריב בחצי שלהם (אנחנו בינתיים מחכים בחצי שלנו)

למה לא לעבוד באימונים על מהלכים מתכוננים מקרונות או דאבל פסים וכו.

בעונות של איביץ כל מצב נייח היה חצי גול אצלנו(נכון שהיה לנו את אצילי שהוא הבועט נייחים הטוב מאז ראדי אבל עדין אנחנו יכולים להוציא יותר)

(חוץ מזה שולח את כולכם לראות את ב 2-0 מול חדרה בעונה האחרונה של איביץ! הגול השני שם הגיע ממהלך קבוצתי מדבים)

מה?

לפני10 שעות , המכבייה said:

אני לא מוטרד מקנדה, אני מקבל את זה בהבנה. 

הקורונה יוצרת בעיה של נגישות למועדון מבחינתו, לכן יש כרגע צוות אימון+ניהול שכולו התפשרות אחת גדולה כי משרות אמון כמו מנכ"ל ומנג'ר הוא לא יכול למנות.

גם יש אינפלציה ברמות שכר, שלדעתי מאוד לא נוחה לו, שעוד ועוד ליגות עוקפות את ישראל, בעיקר בזכות היכולת של מועדונים במזרח אירופה לייצא בקלות שחקנים צעירים במיליונים, שאנחנו צריכים לירוק דם למכור שחקן ב 2 מיליון יורו. 

בשורה תחתונה ברמת הסגל הוא העמיד את הכלים לצוות המקצועי. 

מצחיק אותי שאנשים כותבים שיש כאן סגל חדש כאילו שבאר שבע 

רצה עם ההרכב הנוכחי שלה שנה

ההבדל הוא שבבאר שבע יש מאמן ובמכבי אין

יש במכבי מנכ"ל ויש מנג'ר אפשר לאהוב או לא אבל אלה אנשים שגולדהאר סומך עליהם וכנראה בצדק רב

מניסיון העבר האשראי לפטריק נגמר וכל מעידה נוספת תביא לפיטוריו

גולדהאר מכיר ויודע כל דבר שנעשה במכבי בפעם האלף הוא מעורב עד לרמת הפרט האחרון וכל מי שחושב אחרת מדבר מרחשי ליבו ולא על סמך עובדות

הערה אחרונה מכבי תמיד חייבת להיאבק על האליפות וגם לזכות בה זה הד.נ.א של המועדון וזה עוד יותר הד.נ.א של מיץ'

כל התפשרות אחרת נוסח אי אפשר לזכות כל שנה מתאימה להפועל ולא לנו ולכן זו הציפיה מהסגל והמאמן 

אנדי רם: "גולדהאר חולה על מכבי תל אביב וחושב עליה כל הזמן"
הטניסאי פגש את בעלי הקבוצה בקנדה: "יש לאוהדים מזל גדול, מיטש יהיה הבעלים עוד הרבה שנים. האהבה שלו למועדון לא פחתה אלא רק התעצמה, אכפת לו ממכבי תל אביב והוא פה להרבה מאוד זמן"

אחרי הניצחון הדחוק על הפועל ירושלים, במכבי תל אביב נתנו לשחקנים שלושה ימי חופש. פגרת הנבחרת איפשרה למאמן פטריק ואן לוון להוציא את שחקניו למנוחה והם ישובו להתאמן ביום חמישי לקראת החזרה לליגה בשבת הבאה, אז תצא מכבי תל אביב למשחק חוץ מול מכבי נתניה המתאוששת.

בתוך כך ולמרות שמיטש גולדהאר כבר מזמן לא הגיע לישראל, סיפר היום (שלישי) הטניסאי אנדי רם שחזר מקנדה וביקר אצל בעלי מכבי תל אביב שאין לקבוצה ולאוהדיה ממה לחשוש לקראת העתיד לבוא ושלמרות היעדרותו של המיליארדר מישראל, אין לו שום ירידה במידת העניין שהוא מגלה במועדון אותו רכש לפני כ-12 שנים. רם ששהה בקנדה כדי לקדם את מרכזי הטניס והחינוך בישראל ונפגש שם עם תורמים גדולים שתומכים במשך שנים במרכזי הטניס בישראל, לא פסח על פגישה ארוכה עם גולדהאר איתו הוא מיודד כבר שנים. מרשמיו סיפר רם בשיחה עם וואלה! ספורט: "יש למכבי תל אביב ולאוהדיה מזל גדול. מיטש חולה על מכבי. הוא רואה את כל המשחקים של הקבוצה, חושב עליה כל הזמן ויהיה עוד הרבה שנים הבעלים. האהבה שלו למועדון לא פחתה אלא רק התעצמה. אכפת לו ממכבי תל אביב והוא פה להרבה מאוד זמן".

https://sports.walla.co.il/item/3463270

1 hour ago, ebibo said:

אנדי רם: "גולדהאר חולה על מכבי תל אביב וחושב עליה כל הזמן"
הטניסאי פגש את בעלי הקבוצה בקנדה: "יש לאוהדים מזל גדול, מיטש יהיה הבעלים עוד הרבה שנים. האהבה שלו למועדון לא פחתה אלא רק התעצמה, אכפת לו ממכבי תל אביב והוא פה להרבה מאוד זמן"

אחרי הניצחון הדחוק על הפועל ירושלים, במכבי תל אביב נתנו לשחקנים שלושה ימי חופש. פגרת הנבחרת איפשרה למאמן פטריק ואן לוון להוציא את שחקניו למנוחה והם ישובו להתאמן ביום חמישי לקראת החזרה לליגה בשבת הבאה, אז תצא מכבי תל אביב למשחק חוץ מול מכבי נתניה המתאוששת.

בתוך כך ולמרות שמיטש גולדהאר כבר מזמן לא הגיע לישראל, סיפר היום (שלישי) הטניסאי אנדי רם שחזר מקנדה וביקר אצל בעלי מכבי תל אביב שאין לקבוצה ולאוהדיה ממה לחשוש לקראת העתיד לבוא ושלמרות היעדרותו של המיליארדר מישראל, אין לו שום ירידה במידת העניין שהוא מגלה במועדון אותו רכש לפני כ-12 שנים. רם ששהה בקנדה כדי לקדם את מרכזי הטניס והחינוך בישראל ונפגש שם עם תורמים גדולים שתומכים במשך שנים במרכזי הטניס בישראל, לא פסח על פגישה ארוכה עם גולדהאר איתו הוא מיודד כבר שנים. מרשמיו סיפר רם בשיחה עם וואלה! ספורט: "יש למכבי תל אביב ולאוהדיה מזל גדול. מיטש חולה על מכבי. הוא רואה את כל המשחקים של הקבוצה, חושב עליה כל הזמן ויהיה עוד הרבה שנים הבעלים. האהבה שלו למועדון לא פחתה אלא רק התעצמה. אכפת לו ממכבי תל אביב והוא פה להרבה מאוד זמן".

https://sports.walla.co.il/item/3463270

כל שנתיים הכתבה הזאת ממוחזרת

וזה לא שחסר סיבות לא לסמוך על אנדי/ הכתבה הזאת. פשוט זה די ברור מאליו שמיטש עדיין משקיע ואכפת לו

לפני1 שעה , avrahami said:

מצחיק אותי שאנשים כותבים שיש כאן סגל חדש כאילו שבאר שבע 

רצה עם ההרכב הנוכחי שלה שנה

ההבדל הוא שבבאר שבע יש מאמן ובמכבי אין

יש במכבי מנכ"ל ויש מנג'ר אפשר לאהוב או לא אבל אלה אנשים שגולדהאר סומך עליהם וכנראה בצדק רב

מניסיון העבר האשראי לפטריק נגמר וכל מעידה נוספת תביא לפיטוריו

גולדהאר מכיר ויודע כל דבר שנעשה במכבי בפעם האלף הוא מעורב עד לרמת הפרט האחרון וכל מי שחושב אחרת מדבר מרחשי ליבו ולא על סמך עובדות

הערה אחרונה מכבי תמיד חייבת להיאבק על האליפות וגם לזכות בה זה הד.נ.א של המועדון וזה עוד יותר הד.נ.א של מיץ'

כל התפשרות אחרת נוסח אי אפשר לזכות כל שנה מתאימה להפועל ולא לנו ולכן זו הציפיה מהסגל והמאמן 

לב"ש יש גם סגל חדש אבל הם בנו אותו מוקדם יותר מאיתנו.

חוץ מזה, ב"ש היו טובים מאוד משחק אחד - נגדנו בשאר המשחקים ממש לא הרשימו, די דומה לנו.

חייב רגע להתעכב על זה, רוני לוי מאמן אבל פטריק לא?