Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסכים לגמרי. לא באתי להוריד ממיכה. 

בסך הכל אמרתי שיש שחקנים בסגנון שלו ושל ביטון שפחות מתאימים למשחקים כאלה ואחרים כתוצאה מהתאמה טקטית. 

קח עוד דוגמא, שרי לא פתח נגד פראג בניצחון של חיפה למרות שהוא אחד המוכשרים שלהם כי בכר רצה קישור עבה יותר. זה לא אומר שהוא לא מתאים לחיפה. 

שרי דווקא קשוח יחסית וגם יכול לשחק באגף אבל יש להם אגפים טובים. צרות של עשירים יש להם, אה. 

דביטון הוא עוד כלי נשק. טוב להחזיק בשחקן כזה. הלוואי ויהפוך למה שאנחנו רוצים. 

40 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הדיבור הכללי בקהל היה שמיכה לא מנהיג ולא מעט פעמים הוא חטף על זה. צחקו כשהוא היה עם סרט הקפטן. אין קשר לזה שהוא היה המוסר הכי גדול בעשור הקודם. 

הוא שיחק באגף כי המאמנים שהיו כאן חשבו שהוא לא מספיק פיזי כדי לשחק באמצע. איביץ׳ העביר אותו לשם והפך אותו לשחקן העונה.

לא מדויק .

הוא שיחק בכנף במרבית השנים כי באמצע היה לך את זהבי עד 2017, לאחר מכן סקאריונה שבנו עליו. אצל ג׳ורדי מיכה שיחק ווינגבאק שמאל ואצל איביץ׳ הוא עבר לאמצע ובצדק כי היה לך שחקנים דומיננטיים הרבה יותר טובים ממנו בכנף (אצילי, כהן, עטר) אני לא בטוח שאלמלא הפציעה של פרץ בעונת איביץ׳ הראשונה היינו רואים אותו בקביעות באמצע. גלזר וגולסה היו אדירים גם כן באותה עונה וגם לא היה אירופה… בקיצור, המעבר לאמצע היה מכורח הנסיבות והשחקנים שהגיעו לכאן. גם המהירות ירדה עם השנים. אני תמיד חשבתי שהוא יהיה טוב כצלע השלישית ב 433 כמו ששיחק אצל איביץ׳ אבל למשל בעונה ה 2 הוא הסריח את הדשא ברוב המשחקים.

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא מדויק .

הוא שיחק בכנף במרבית השנים כי באמצע היה לך את זהבי עד 2017, לאחר מכן סקאריונה שבנו עליו.

אצל ג׳ורדי מיכה שיחק ווינגבאק שמאל ואצל איביץ׳ הוא עבר לאמצע ובצדק כי היה לך שחקנים דומיננטיים הרבה יותר ממנו בכנף. אני לא בטוח שאלמלא הפציעה של פרץ בעונת איביץ׳ הראשונה היינו רואים אותו בקביעות באמצע. גלזר וגולסה היו אדירים גם כן באותה עונה וגם לא היה אירופה… בקיצור, המעבר לאמצע היה מכורח הנסיבות והשחקנים שהגיעו לכאן. אני תמיד חשבתי שהוא יהיה טוב כצלע השלישית ב 433 כמו ששיחק אצל איביץ׳ אבל למשל בעונה ה 2 הוא הסריח את הדשא ברוב המשחקים.

זה לא גולסה שנפצע בעונת איביץ הראשונה? פרץ נפצע בעונת איביץ השניה. 

לפני6 שעות , Sawyer said:

לדעתי זה עובד לו רק כי הוא לא מנסה, אם הוא ינסה לעשות הפוך על הפוך זה לא יעבוד. 

זה שיעור ראשון של קורס מבוא לניחוס. 

13 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא מדויק .

הוא שיחק בכנף במרבית השנים כי באמצע היה לך את זהבי עד 2017, לאחר מכן סקאריונה שבנו עליו. אצל ג׳ורדי מיכה שיחק ווינגבאק שמאל ואצל איביץ׳ הוא עבר לאמצע ובצדק כי היה לך שחקנים דומיננטיים הרבה יותר טובים ממנו בכנף (אצילי, כהן, עטר) אני לא בטוח שאלמלא הפציעה של פרץ בעונת איביץ׳ הראשונה היינו רואים אותו בקביעות באמצע. גלזר וגולסה היו אדירים גם כן באותה עונה וגם לא היה אירופה… בקיצור, המעבר לאמצע היה מכורח הנסיבות והשחקנים שהגיעו לכאן. גם המהירות ירדה עם השנים. אני תמיד חשבתי שהוא יהיה טוב כצלע השלישית ב 433 כמו ששיחק אצל איביץ׳ אבל למשל בעונה ה 2 הוא הסריח את הדשא ברוב המשחקים.

גולסה נפצע בעונה הראשונה של איביץ׳. זכור לי שעוד במשחקים הראשונים מיכה שיחק באמצע למרות שכל הקישור היה כשיר.

המעבר לאמצע הפך אותו לשחקן העונה. 

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גולסה נפצע בעונה הראשונה של איביץ׳. זכור לי שעוד במשחקים הראשונים מיכה שיחק באמצע למרות שכל הקישור היה כשיר.

המעבר לאמצע הפך אותו לשחקן העונה. 

גם אני זוכר ככה. הוא שיחק עם גולסה, פרץ ומיכה. כשגולסה נפצע, גלזר נכנס במקומו. 

33 דקות לפני, itanar said:

בא לי מנולו חימנז.

בכלל צריך לכוון למאמן ספרדי, יודעים כדורגל ומשתלב מצויין עם הזרים שלנו.

או חימינז או פינק,אלו המועדפים עליי.

8 דקות לפני, Raumdeuter said:

או חימינז או פינק,אלו המועדפים עליי.

פינק רקורד לא משהו. לא מספיק שלא אוהבים פה זרים, המוצא שלו לא יעשה לו טוב (כמובן שאם היה מדובר בקלופ זה משהו אחר :)).

לפני2 שעות , itanar said:

בא לי מנולו חימנז.

בכלל צריך לכוון למאמן ספרדי, יודעים כדורגל ומשתלב מצויין עם הזרים שלנו.

רק לא מאמן ספרדי.

ככה הסיכוי שהרננדז יעזוב/ישוחרר יהיה קטן

24 דקות לפני, הישראלי היפה said:

רק לא מאמן ספרדי.

ככה הסיכוי שהרננדז יעזוב/ישוחרר יהיה קטן

הרננדס לא יאריך חוזה לא משנה מי ינחת כאן.

לא חושב שיש מה לדאוג מהבחינה הזו.

לפני2 שעות , המכבייה said:

גם אני זוכר ככה. הוא שיחק עם גולסה, פרץ ומיכה. כשגולסה נפצע, גלזר נכנס במקומו. 

צודקים, בלבול שלי עם העונה ה 1 וה 2

14 דקות לפני, MTA For Ever said:

הרננדס לא יאריך חוזה לא משנה מי ינחת כאן.

לא חושב שיש מה לדאוג מהבחינה הזו.

אני מקווה ומתכוון כבר בינואר

לפני11 שעות , Sawyer said:

לא חושב שבהיסטוריה של הפורומים היה יחס כזה כמו של השועל. כמעט כמעט כל מה שהוא אומר קורה הפוך. קיצוני.

תופעת טבע, צריך להתחיל לערוך מעקב על הדבר הזה.

לפני9 שעות , אלחנדרו קניג said:

פטריק הצידה, בוא נתייחס למבחן התוצאה.

מהרגע שבן עזב נוצר פה ואקום ניהולי מקצועי שלתוכו נכנס חלקית איביץ. מהרגע שהוא בחר לצאת החלל הפך לחור שחור מקצועי, כל החלטה הפכה להיות מסורבלת עם שעון חול, תחושה של הליכה במדבר לעבר איזה באר מדומיינת כל פעם בדמות שחקן או מאמן מושיע.

אז אוקיי ברק התגלח, גם פטריק הפריע לו מול המראה עם הכוסות רולדין. אבל אם עכשיו הוא לא יקח מושכות אתה שוב תלוי באיזה מאמן רנדומלי לחלוטין, כי הדרך אליו נשארה אותו דבר.

לפני8 שעות , אלחנדרו קניג said:

אין ויכוח שמאמן הוא קריטי, לדעתי כל עוד התהליך לבחירתו מתנהל כמו מאז שבן עזב הסיכוי לפגוע באחד כזה נמוך יותר. צריך דמות מקצועית חזקה, שמתווה דרך ושמאמן גדול ככל שיהיה (והיו פה) עדיין יהיה כפוף לה. האם יצחקי מסוגל? לדעתי תיאורטית כן, בפועל הוא חלק מצוות של אנגלדיס ותמם. וכצוות הם לא הצלחה גדולה כאנדרסטייטמנט. 

מסכים כל מילה.

24 דקות לפני, רן יעקובי said:

בכל מקרה, לא יודע מה המידע שיש לך אבל לא נראה לי סביר שיודיעו על מאמן חדש לפני המשחק מחר.

אני את המילה חדש לא הזכרתי בהודעה שלי...

לפני12 שעות , itanar said:

פינק רקורד לא משהו. לא מספיק שלא אוהבים פה זרים, המוצא שלו לא יעשה לו טוב (כמובן שאם היה מדובר בקלופ זה משהו אחר :)).

"מכבי גרמנים".