Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

3 דקות לפני, LL6 said:

הדעה שלי שמתחזקת מיום ליום לזה שאין מאמן היא

שאחרי הסירובים שמכבי קיבלה ממאמנים שאנגלידיס ויצחקי רצו אז מיץ׳ החליט שהוא רוצה להביא מישהו שהוא רוצה ואותו המישהו הזה (שאני לא יודע אם הוא מנהל מקצועי או מאמן) הסכים או יכול להגיע רק בעונה הבאה, אז בדיוק כמו בעונה שלפני ג׳ורדי מיץ׳ מסכים ״לזרוק״ את העונה בשביל אותו מישהו שהוא רוצה. יצחקי בתפקיד ניר לוין.

או זה, או שלא מצאו אף אחד ובקנדה יש נושאים יותר דחופים ומעניינים על הפרק. 

התשובה לשאלה בכותרת היא - זה לא משנה.

ועדיין, יש פה אנשים שמספרים לעצמם שאין שינוי בהתנהלות.

תנו לי מה שאתם לוקחים דחוף, החיים בטוח הרבה יותר יפים כשהמציאות לא רלוונטית לכלום.

17 דקות לפני, turgi said:

ועדיין, יש פה אנשים שמספרים לעצמם שאין שינוי בהתנהלות.

תנו לי מה שאתם לוקחים דחוף, החיים בטוח הרבה יותר יפים כשהמציאות לא רלוונטית לכלום.

מדהים הקטע הזה

אם בחודש האחרון היה קשה וקושי להביא מאמן טוב ורציני, עכשיו יהיה קשה פי כמה.

איזה מאמן רציני וטוב יסכים להגיע לקבוצה במצב זה???

לפני1 שעה , הישראלי היפה said:

אם בחודש האחרון היה קשה וקושי להביא מאמן טוב ורציני, עכשיו יהיה קשה פי כמה.

איזה מאמן רציני וטוב יסכים להגיע לקבוצה במצב זה???

הלוואי והבעיה הייתה מאמן כזה או אחר

לפני9 שעות , החתול הצהוב said:

קרישי, להגיד שיש לנו את הסגל הכי טוב בליגה זה מוגזם גם בשבילך :wubyellow3:

זה לא מוגזם בכלל, אני עדיין טוען ככה. אין אף קבוצה בליגה עם סגל יותר טוב משלנו. 

פשוט הסגל הזה לא מאומן בשיט, ובגלל זה זה מרתיח עוד יותר שהוא סתם ככה מתבזבז לו במקום לשרוף את הליגה הזאת ולהיות כבר באיזה 10 פור ממקום משני... 

לפני2 שעות , Krishi said:

זה לא מוגזם בכלל, אני עדיין טוען ככה. אין אף קבוצה בליגה עם סגל יותר טוב משלנו. 

פשוט הסגל הזה לא מאומן בשיט, ובגלל זה זה מרתיח עוד יותר שהוא סתם ככה מתבזבז לו במקום לשרוף את הליגה הזאת ולהיות כבר באיזה 10 פור ממקום משני... 

חוץ מסבוריט תן לי שם של שחקן אחד במכבי שהוא הכי טוב בארץ בעמדה שלו.

3 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

חוץ מסבוריט תן לי שם של שחקן אחד במכבי שהוא הכי טוב בארץ בעמדה שלו.

גלזר, פריצה, קניקובסקי, ג'ראלדס, גולסה, הייתי אפילו מתחרה על העמדה של אצילי עם קוואס (למרות שכרגע ברור היתרון של אצילי, אבל קוואס גם במצב הרחוק מאידיאלי שלנו מצליח לתרום מספרים), הייתי אומר שאפילו הבלמים שלנו טובים מרוב הבלמים בליגה.

יש לך צעירים סופר כשרוניים שיכולים להיות לך פקטור נוסף שמשום מה לא מקבלים הזדמנות. כולל חלאיילה אגב. 

שוב, אני לא מתאר את המציאות כרגע מבחינת תוצאה בפועל, אלא מבחינת הפוטנציאל והיכולת האישית. 

חייב לציין שדווקא המשחק שהרבה היו מאוכזבים ממנו כאן היה המשחק הכי טוב שלנו לטעמי והוא היה קשור לשיטה, מול הפועל תל אביב בדרבי, זה המשחק היחידי שהרגשתי שההגנה טובה עם 3 בלמים, הגול הגיע משניות של חוסר תיאום בהתחלה ואז התייצבנו, לדעתי לאורך זמן זאת תהיה השיטה הטובה ביותר, קוואס וקניקובסקי ביחד באמצע היו מדהימים, כל המשחק לחצנו והגענו להכי הרבה מצבים העונה, רק 4-5 ניסים מנעו מאיתנו לשים את הכדור ברשת ועוד מלא חצאי מצבים אחרים.

הייתי שמח להמשיך לראות את ה 5 בהגנה כשגררו מחליף את ג'ראלדש והופך אותנו לקבוצה התקפית בהרבה.

----------------פרץ--------------

------שרן-הרננדס-נחמיאס------

סאבו-----------גלזר---------גררו

------גבי-----גולסה----קוואס----

--------------פריצה--------------

לדעתי זה יהיה מושלם, הכי מתאים לרמת השחקנים שלנו, מקווה לראות את זה שוב

אנשים כאן מדברים על מערכים ברמת המיקרו בלי להבין שהמאקרו שלנו חולה. שום דבר לא יעזור עד שלא תהיה התנהלות בריאה אצל מיץ' וההנהלה. תהליכים מקבילים.

12 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אנשים כאן מדברים על מערכים ברמת המיקרו בלי להבין שהמאקרו שלנו חולה. שום דבר לא יעזור עד שלא תהיה התנהלות בריאה אצל מיץ' וההנהלה. תהליכים מקבילים.

אמת. בדיוק כמו שאת ההישגים המקצועיים הבאנו בזכות ההתנהלות המדהימה שהיתה תחת מיטש בשנים הקודמות, הכשלון המקצועי הנוכחי הוא בגלל ההתנהלות הרעה של מיטש לאחרונה. אין פה אמצע.

23 דקות לפני, ת"א שלנו said:

ההתנהלות של מיץ' די בריאה, אתם מגזימים איתו. 

הבעיה שהישראלים בתפקידיהם השונים מתנהלים כמו ישראלים בין אם הכשירו אותם לכך או בין אם הם פשוט ככה. 

אי אפשר בעונה אחת להפוך מועדון של 'איביץ'(/ג'ורדי שלהזכירך 3 שנים לא לקחת אליפות גם איתו) עם הנהלה ישראלית נטו למה שהורגלתם אליו. 

הבסיס יהיה נכון ברגע שיהיה מי שינווט את הספינה כמו שהורגלנו. אנשים לא העריכו את השיאים המטורפים ששברנו פה בשנים האחרונות ועכשיו זה בא להם בפרצוף. 

אני לא דואג, השינויים יגיעו בשעתם ומה לעשות לא תמיד נהיה 30 הפרש במרץ... יש גם עונות כאלו. 

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

אני פשוט אדם ריאלי, אני רואה מה מכבי משנה בשנים האחרונות, אני רואה את הכיוון הכללי ומבין שאין מעוף, מה שכן ישנו זה מערכים ודברים פנימיים, אם כבר אז כבר וזה מה שמעניין אותי, איך להיראות קצת יותר טוב ולהעפיל לפלייאוף עליון, הרי ברק יצחקי ישאר פה אלא אם יהיו איזה 3 הפסדים רצופים, המחליף שלו יהיה ברירת מחדל כמוהו ואם תהיה לקיחת עניינים לידיים היא לא תקרה כרגע, אולי אולי בסוף עונה, צר לי שזה מה שאני אומר אבל אמרתי את זה כבר מאז פרשת אצילי את מיכה, כל אנשי המקצוע שהיו אמורים להגן עלינו מפני החלטות שגויות לא כאן, כשאין מי שימנע טעויות מה שנשאר לך להתעסק בו זה כמו בימנו החשוכים ביותר - מערכים, שחקנים ושטויות

1 hour ago, ניסו said:

יש לבל מסויים של מאמנים שמכבי רוצים

והם פשוט לא רוצים לבוא לפה.

זו האמת המרה

אנחנו לא הקבוצה הראשונה בעולם שצריכה למנות מאמן באמצע העונה. אם מיטש לא מצליח לעשות את זה באמצעות אנגלידיס, שיתכבד וימנה מישהו אחר שיעשה את זה.

1 hour ago, duss21 said:

אנחנו לא הקבוצה הראשונה בעולם שצריכה למנות מאמן באמצע העונה. אם מיטש לא מצליח לעשות את זה באמצעות אנגלידיס, שיתכבד וימנה מישהו אחר שיעשה את זה.

כשרצו, הביאו יופי של מאמנים בהתראה קצרה ואפילו בעיצומה של מערכה עם החמאס. יש פה בעיה אחרת מחוסר יכולת. 

לפני2 שעות , bister said:

כשרצו, הביאו יופי של מאמנים בהתראה קצרה ואפילו בעיצומה של מערכה עם החמאס. יש פה בעיה אחרת מחוסר יכולת. 

מה זה כשרצו, פאקו ובוס לא נפלו עלינו מהשמים. היה לנו מנהל מקצועי שדאג לזה. הבעיה התחילה כשג'ורדי לא יכל להביא מאמן, כי הוא היה על הקוים, אז  וידיגל הגיע אחרי חודש וחצי. אחרי זה עם מנספורד פתחנו את העונה עם איביץ', אבל כשמנספורד עזב עלינו משחקים הראשונים בעונה אחרי בלי מאמן, עד שדוניס הגיע. מה שקורה מאז שדוניס פוטר זו כבר פארסה מוחלטת.

אנשים בונים פה על מאמן כאילו זה יושיע אותנו

שחקנים פה לא יודעם לתת פס או להרים כדור מדויק את זה לומדים בילדים לא ממאמן בליגת העל

שחקנים מורידים תראש בהגנה שמרימים קרן …

אלו השחקנים זה מה יש מאמן המקסימום שיעשה זה יחליף אותם הבעיה שגם המחליפים פח

54 דקות לפני, Davidna said:

שחקנים פה לא יודעם לתת פס או להרים כדור מדויק את זה לומדים בילדים לא ממאמן בליגת העל

ראינו לפחות חמישה מהם בשיאם(המגינים, גולסה, שרן, טבח) וזה הביא תארים. זה מרגיש שאלו שחקנים אחרים לגמרי. 

1 hour ago, Davidna said:

איזה שטויות אתה מדבר

ההבדל בין קבוצה מצליחה לקבוצה כושלת זה ניהול מקצועי, אימון ופסיכולוגיה וכמו בכל ספורט גם קצת מזל.

צ׳לסי של למפארד לא עולה לטופ 4.

אותה צ׳לסי של טוכל לוקחת ליגת אלופות.

הכל זה אימון חביבי.

ולמכבי יש סגל מאוד גמיש שיכול לשחק בכמה מערכים.