Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אם אני אומר לך לשים את כל הונך בעולם על אליפות השנה, אתה שם?

מוכן לשים מנת פלאפל בג'ינה. 

אגב יש פה מישהו שאני חייב לו אחת, שכחתי מי זה.  

לפני2 שעות , Krishi said:

הזלזול של אנשים פה בפורום בשחקנים שלנו ומצד שני האדרה לא ברורה של שחקני היריבות זה משהו מדהים. נושא למחקר אקדמי. 

הטבלה לא משקרת. לא משנה מי על הקווים יש יותר מדי דברים מסריחים אצלנו שאי אפשר לעצום עיניים מולם.

הזלזול שלך בקבוצה שלא עברת את החצי כמעט מולה וקיבלת ממנה 2 כנראה גדול מאשר הסקפטיות שלי בקבוצה.

חוץ מסבוריט אין לנו כלום בהגנה כולל שוער. 

הקישור לא בתוקף.

התקפה? לא קיימת באמת 

21 דקות לפני, המכבייה said:

אנחנו לא קבוצה מאד טובה ובעיקר, אין לנו הרגלים שמביאים ריצה ארוכה ומוצלחת. 

בגדול אנחנו משקפים כרגע מקום 4-6.

לפני1 שעה , Nadav19 said:

זה לא עניין תבוסתנות אלא הבנה שמעבר לרמה המקצועית הכושלת שלנו, אנו חווים משבר ניהולי במועדון. אנחנו כבר הרבה זמן מתריעים על ההכנה הלקויה, בהנהלה בחרו לעצום את העיניים ואנחנו נשלם על כך

זה גם לא בדרך להשתנות. מיץ' החליט שהוא מעביר את יצחקי ושרון קורסים למקצוע שלהם במועדון והצמיד אליהם באמת פיגורות ברמה.

הוא לא ינטוש את בסירה, בטח לא עכשיו.

הכלי היחיד שיכול להציל אותנו שבאמת יבוא מאמן ברמת איביץ' שעושה את כל התפקידים בו זמנית.

לפני13 שעות , Krishi said:

הזלזול של אנשים פה בפורום בשחקנים שלנו ומצד שני האדרה לא ברורה של שחקני היריבות זה משהו מדהים. נושא למחקר אקדמי. 

מכבי הנוכחית לא יכולה לזכות באליפות.

אלא אם יגיע מאמן חזק עם רכש בינואר אבל זה בטוח לא יקרה.

אין לה את מה שהיה לה בשנים באחרונות וזה הבסיס של הישראלים החזק בליגה. נשארנו בודדים עם גלזר וגולסה. שני שחקני אדירים אבל גם הפ פציעים. זהו, מלבדם יש את גבי וזהו. אין שחקנים מוכחים ברמה גבוהה. אין אף שחקן שהוא שובר שיוויון. אין ספסל איכותי כמו בשנים קודמות. הזרים שלך שבעים וכבר לא מציגים כדורגל ברמה גבוהה.

אין מאמן.

הסגל של חיפה טוב יותר כי יש שם שחקני קלאץ׳ שגומרים משחקים, טובים ופחות. יש תיאום ויש בסיס. לא קבוצה גדולה אבל טובה.

לחיות באשליה שמכבי יכולה להמשיך לעשות כל טעות אפשרית ועדיין להיות מועמדת לאליפות זה בדיחה שאפשר לספר לעצמך.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

האמת על פניו נראה טוב, וחוץ מזה יש לנו היסטוריה לא רעה עם מאמנים בוידואטון.

לפני16 שעות , Krishi said:

מוכן לשים מנת פלאפל בג'ינה. 

אגב יש פה מישהו שאני חייב לו אחת, שכחתי מי זה.  

אהלן

מוכן להמיר את הפלאפל לארוחה בהדסון על זה שלא נסיים בטופ 3

ברק אומר במסע"ת על המאמן "אנחנו עדיין עובדים על זה ומקווים למצוא את המאמן המתאים בזמן הנכון"

נשמע שכל הסיפור זה טיימינג שאולי מכוונים אליו, למרות שהפגרה היתה טיימינג מושלם, או שאולי זו סתם קלישאה שיצאה לו

לפני4 שעות , Keano said:

ברק אומר במסע"ת על המאמן "אנחנו עדיין עובדים על זה ומקווים למצוא את המאמן המתאים בזמן הנכון"

נשמע שכל הסיפור זה טיימינג שאולי מכוונים אליו, למרות שהפגרה היתה טיימינג מושלם, או שאולי זו סתם קלישאה שיצאה לו

הזמן הנכון היה לכל היותר 72 שעות אחרי פיטורי המאמן הקודם

לפני4 שעות , Keano said:

הוא לא רוצה להיות שם ולא צריכה להיות שום טענה כלפיו(מעבר לביקורת לגיטימית על בניית הסגל). הוא הילד ההולנדי עם האצבע בסכר. האווירה טובה יותר, לשחקנים טוב יותר והאימונים יותר מאתגרים, זה מה שאומרים. הם נהנים יותר. זה כמובן לא תחליף למאמן אמיתי והוא הראשון להודות בזה. 

לפני5 שעות , Keano said:

איזה טיימינג נו באמת

יצחקי פה עד הסוף

8 דקות לפני, liron1006 said:

יש לי הרגשה חזקה ובלתי מוסברת כבר כמה ימים שקומאן של בית"ר יאמן אצלנו... לא יודע אם זה טוב או רע.

זה יהיה רע.

לפני14 שעות , המכבייה said:

הוא לא רוצה להיות שם ולא צריכה להיות שום טענה כלפיו(מעבר לביקורת לגיטימית על בניית הסגל). הוא הילד ההולנדי עם האצבע בסכר. האווירה טובה יותר, לשחקנים טוב יותר והאימונים יותר מאתגרים, זה מה שאומרים. הם נהנים יותר. זה כמובן לא תחליף למאמן אמיתי והוא הראשון להודות בזה. 

יש לי הרגשה שמיץ יעשה לו קטע וישאיר אותו שם עד סוף העונה

פספסנו את המועד של הבאת מאמן(פגרת נבחרת). אם תביא עכשיו מאמן הוא לא יוכל לשנות שום דבר בלוז המשחקים הצפוף שיש לנו בזמן הקרוב.  

1 hour ago, Adir12 said:

יש לי הרגשה שמיץ יעשה לו קטע וישאיר אותו שם עד סוף העונה

פספסנו את המועד של הבאת מאמן(פגרת נבחרת). אם תביא עכשיו מאמן הוא לא יוכל לשנות שום דבר בלוז המשחקים הצפוף שיש לנו בזמן הקרוב.  

זה עדיין מוקדם, עוד לא הגענו לשליש ליגה. 

אצל מאמן טוב אפשר כבר אחרי שבועיים לראות שינוי.