Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

6 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אולי זה סתם אסימון שנפל, אולי סתם הבאסה של ההפסד המטופש הזה הערב אבל בפעם הראשונה מזה שנים - אני מודאג ממש מהראש של מכבי.

הראש חולה, כך נראה.

הראש לא חולה, זאת הגזמה אבל אולי הראש פחות מתעניין. 

ההפסד הזה על ההנהלה, לא שאם היו מביאים מאמן בזמן היינו מנצחים את המשחק אבל זה היה מגדיל את הסיכוי ואותו דבר לגבי המשחקים הקרובים.

8 דקות לפני, המכבייה said:

הראש לא חולה, זאת הגזמה אבל אולי הראש פחות מתעניין. 

פחות מתעניין = חולה.

אולי לא חולה קשה, אבל בהחלט חולה ופחות מתפקד ניהולית מבעבר, ואלו הן התוצאות גם על כר הדשא.

אני עם החתול. ההתנהלות בשנתיים האחרונות נוראית. אין בוס בקרית שלום. רק על זה שבמועדון הכי גדול בארץ לא מצליח להביא מאמן צריכה לקום וועדת חקירה.

לחזור לאיביץ' עם הצעה של 3 מיליון דולר לעונה + אח שלו מנהל מקצועי ולהחזיר את בן מנספורד מנכ"ל ל-5 שנים הקרובות עם הבטחה לחוזה ארוך טווח לפיבן ואני רגוע

1 hour ago, פנחס שוף said:

לחזור לאיביץ' עם הצעה של 3 מיליון דולר לעונה + אח שלו מנהל מקצועי ולהחזיר את בן מנספורד מנכ"ל ל-5 שנים הקרובות עם הבטחה לחוזה ארוך טווח לפיבן ואני רגוע

:crazy:

47 דקות לפני, liron981s said:

מדברים על הזן החדש הזה שיש מצב שיאסרו כניסת זרים לארץ

קיצר יצחקי עד הקיץ?

כי עד עכשיו המאמן לא הגיעו כי נתבג סגור?

49 דקות לפני, liron981s said:

קיצר יצחקי עד הקיץ?

פה בינתיים זה גן עדן לעומת אירופה

57 דקות לפני, liron981s said:

קיצר יצחקי עד הקיץ?

זה בסדר גם בלי קורונה היית עם יצחקי עד הקיץ

אני לא מכיר את מיץ' אישית, ואין לי קשרים בתוך המועדון, ואני לא יודע שום דבר מעבר למה שאוהד ממוצע יודע. אבל איכשהו נראה לי מאוד לא סביר שמיץ' יעזוב את המועדון במצב שבו אנחנו נמצאים כרגע. הוא פשוט לא נשמע לי כמו הטיפוס שיעשה את זה.

הפסדנו משחק שהיינו צריכים לנצח. סביר להניח שלא נגיע לשמינית גמר, אליפות אני לא רואה איך ניקח השנה והשדרה ניהולית שלנו חלשה עד לא קיימת, מה שאומר שתכנון לטווח ארוך פשוט אין אצלנו כרגע. אבל לכתוב דברים כמו "תם עידן גולדהאר" נראה לי קצת כמו פאניקה לא מוצדקת. אלה היו שנתיים קשות מאוד, בעיקר בגלל הקורונה. קשה לקבוצה כמו שלנו, שעובדת עם מודל של הנהלה זרה וצוות אימון זר, להמשיך וליישם את המודל כשכולם רוצים להישאר קרוב למשפחה שלהם ולא לצאת להרפתקאות מעבר לים. זה המצב כרגע. הוא לא טוב, הוא אפילו רע, אבל לא צריך להשתגע בגלל שהפסדנו 1-0 ללאסק. כבר יצאנו מבורות עמוקים יותר, ולא, מיץ' הוא ממש לא לוני. איכשהו גם נראה לי שהוא מבין מצויין, לא פחות מכל הרז אמירים למיניהם, שבהסתברות גבוהה הכשלון במציאת מאמן בפגרה ידפוק לנו את כל העונה. 

ההגבלות על נתב"ג | רה"מ בנט ושר הבריאות הורוביץ סיכמו: מי שאינו מחזיק בדרכון ישראלי לא יוכל להיכנס לישראל במשך שבועיים. חשש שמדינות באיחוד האירופי יודיעו כמו שווייץ על איסור כניסת ישראלים לשטחן. כ-800 ישראלים חזרו בימים האחרונים ממדינות בהן התגלה הזן
ערוץ 11

שבועיים הקרובים אין מאמן

מורגש מאוד שמיץ' לא בעניין של מכבי. זה מה שהוא אמר בקיץ האחרון.

"התאכזבתי מאובדן האליפות, נחוש לטפל בזה" | "נגביר מאמצים לבנות יסודות".

נו באמת. קיץ נוראי. פתיחת עונה גרועה. שני מאמנים שהם לא מאמני בוגרת שהוצרחו כדי למלא מקום. 

אם זה הכי טוב של מיץ', אנחנו בבעיה קשה.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderId=64&DocId=373622

1 hour ago, מכביסט לעד said:

יצחקי ושרון תמם חוגגים במשרד. מצאו אחלה תירוץ שיתן להם שקט לזמן הקרוב.

אני בדעה שצריך להיפרד משניהם, לפחות בתפקיד שהם עושים עכשיו.

תמם היתה אשת שיווק נכון? שתחזור לזה, ויצחקי אין לי מושג מה עשה לפני, אבל התפקיד הנוכחי גדול עליו, מנג'ר עלק.

לפני18 שעות , רויקלה said:

אני לא מכיר את מיץ' אישית, ואין לי קשרים בתוך המועדון, ואני לא יודע שום דבר מעבר למה שאוהד ממוצע יודע. אבל איכשהו נראה לי מאוד לא סביר שמיץ' יעזוב את המועדון במצב שבו אנחנו נמצאים כרגע. הוא פשוט לא נשמע לי כמו הטיפוס שיעשה את זה.

הפסדנו משחק שהיינו צריכים לנצח. סביר להניח שלא נגיע לשמינית גמר, אליפות אני לא רואה איך ניקח השנה והשדרה ניהולית שלנו חלשה עד לא קיימת, מה שאומר שתכנון לטווח ארוך פשוט אין אצלנו כרגע. אבל לכתוב דברים כמו "תם עידן גולדהאר" נראה לי קצת כמו פאניקה לא מוצדקת. אלה היו שנתיים קשות מאוד, בעיקר בגלל הקורונה. קשה לקבוצה כמו שלנו, שעובדת עם מודל של הנהלה זרה וצוות אימון זר, להמשיך וליישם את המודל כשכולם רוצים להישאר קרוב למשפחה שלהם ולא לצאת להרפתקאות מעבר לים. זה המצב כרגע. הוא לא טוב, הוא אפילו רע, אבל לא צריך להשתגע בגלל שהפסדנו 1-0 ללאסק. כבר יצאנו מבורות עמוקים יותר, ולא, מיץ' הוא ממש לא לוני. איכשהו גם נראה לי שהוא מבין מצויין, לא פחות מכל הרז אמירים למיניהם, שבהסתברות גבוהה הכשלון במציאת מאמן בפגרה ידפוק לנו את כל העונה. 

ברור שלא יקרה. אם מיטש ירצה לעזוב, הוא יעביר מועדון מתוקתק. זה נכון גם ללפני חמש שנים. 

58 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מורגש מאוד שמיץ' לא בעניין של מכבי. זה מה שהוא אמר בקיץ האחרון.

"התאכזבתי מאובדן האליפות, נחוש לטפל בזה" | "נגביר מאמצים לבנות יסודות".

נו באמת. קיץ נוראי. פתיחת עונה גרועה. שני מאמנים שהם לא מאמני בוגרת שהוצרחו כדי למלא מקום. 

אם זה הכי טוב של מיץ', אנחנו בבעיה קשה.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderId=64&DocId=373622

אבל החשבונות משולמים. וכל ההתחייבויות. אנחנו לא בבעיה קשה, אנחנו כנראה במשבר. 

42 דקות לפני, המכבייה said:

אבל החשבונות משולמים. וכל ההתחייבויות. אנחנו לא בבעיה קשה, אנחנו כנראה במשבר. 

כן אבל זה לא עניין כלכלי אלא עניין מהותי. אפשר לשלם מזונות לגרושה ולעטוף את הילדים בכסף ועל הדרך, לא לראות אותם ולא להבין מה עובר עליהם ביומיום. להבדיל כן? 

הכסף זה חשוב ומראה על אחריות. הבעיה שהמשבר הזה, יכול להיות תסחיף שיסיים את דרכו של גולדהאר במכבי. חייב לומר שאני מאוד מוטרד. כרגע זה לא נראה טוב ואנחנו מדחיקים. גם אני.

38 דקות לפני, ת"א שלנו said:

כן אבל זה לא עניין כלכלי אלא עניין מהותי. אפשר לשלם מזונות לגרושה ולעטוף את הילדים בכסף ועל הדרך, לא לראות אותם ולא להבין מה עובר עליהם ביומיום. להבדיל כן? 

הכסף זה חשוב ומראה על אחריות. הבעיה שהמשבר הזה, יכול להיות תסחיף שיסיים את דרכו של גולדהאר במכבי. חייב לומר שאני מאוד מוטרד. כרגע זה לא נראה טוב ואנחנו מדחיקים. גם אני.

זה אכן לא נראה טוב. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

זה אכן לא נראה טוב. 

אם זה באמת נכון, מעניין מה לגרום לו לזה. 

אני מניח ורוצה להאמין שזה לא נכון

14 דקות לפני, Keano said:

חייב להבין מה לא נראה טוב, אין משהו שלא קרה כבר בעבר, זו אותה התנהלות פחות או יותר. 

מינוס מנהל מקצועי נורמלי

מינוס מאמן איכותי

מינוס השחקנים הישראלים והזרים הכי טובים בארץ

מינוס בעל בית שמגיע על בסיס קבוע במהלך העונה