Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

24 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ממה אתם מופתעים? אותי זה לא מפתיע בגלל ההתנהלות בשנה וחצי האחרונות.

לדעתי זה ייקח אפילו עוד איזה חודש לפחות, לי אין ציפיות.

לא ממש מופתע, רק מאוכזב מאוד...

1 hour ago, מכביסט לעד said:

על עיכוב ברכש או על רכש לא טוב עוד היה אפשר להפיל חלק מהאשמה על יצחקי ופטריק. הפעם זה רק על מיטש וחברו ג׳ק. 

הכל מתחיל ונגמר בקנדה. אף אחד בקרית שלום לא זז מילימטר בלעדיהם, גם בתקופות טובות וגם בהחלטות פחות חשובות. 

לפני1 שעה , המכבייה said:

הכל מתחיל ונגמר בקנדה. אף אחד בקרית שלום לא זז מילימטר בלעדיהם, גם בתקופות טובות וגם בהחלטות פחות חשובות. 

בזיון שאין מנהל נורמלי שאמור לנהל פה את העניינים וכולם תלויים בinbox של מיטש

לפי יצחקי עשו ראיונות לכמה מועמדים ועובדים קשה סביב זה. מאמנים סירבו לבוא בגלל הקורונה/סיבות ביטחוניות.

ייאמר לזכותו שהוא נתן עדכון על המצב ולא זרק את הסיסמאות הרגילות. קצת יותר שקיפות לגבי המצב תעשה רק טוב.

49 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי יצחקי עשו ראיונות לכמה מועמדים ועובדים קשה סביב זה. מאמנים סירבו לבוא בגלל הקורונה/סיבות ביטחוניות.

ייאמר לזכותו שהוא נתן עדכון על המצב ולא זרק את הסיסמאות הרגילות. קצת יותר שקיפות לגבי המצב תעשה רק טוב.

עד מתי נשמע את התירוצים האלה?

שומעים את זה גם לגבי שחקנים - אולי שיפסיקו עם זה?

ראיתי את כל המסע"ת, הקשבתי טוב לברק, חושב שאפשר לסמוך עליו ב100%, לא רק כמאמן זמני אלא גם כמנהל המקצועי של המועדון לשנים הבאות.

שיביאו לצידו עוד סוג של מנספורד בשביל הקשרים ואפשר ללכת קדימה.

לפני1 שעה , הישראלי היפה said:

זה מאוד מתסכל. אבל האמת שספציפית במקרה הזה זה נשמע לי סביר.

כל קבוצה ישראלית במצב הזה מביאה את המאמן הישראלי התורן שמחכה בבית. מה לעשות שלהביא מאמן זר נורמלי כנראה באמת לוקח זמן.

נסה לחשוב שהיית מנסה להביא עובד טוב, מחוץ לישראל, בעל נסיון בינלאומי לעסק שלך. זה בד"כ משהו שלוקח קצת זמן (מו"מ כספי, צוות עוזרים, להביא את המשפחה וכו').

אני לא באמת יודע למי ניסו לפנות, אני לא יודע אם התחילו מאוחר. מאוד סביר שהתעכבו עם זה, כי ככה מכבי מתנהלת. אבל האמת שלא נשמע לי מופרך שזה לוקח זמן.

צריך גם לזכור ששוק המאמנים שונה משוק השחקנים שם יש חלון העברות ויש תנועה כלל עולמית בין קבוצות. פה זה ממש דומה ללנסות לגייס מהנדס עם רזומה בינלאומי טוב לעסק שלך. יכול להבין שלוקח קצת זמן.

מה שכן ברור בכל הקטע, זה שהמודל שמכבי בחרה זה להמשיך עם יצחקי כמנהל ספורטיבי ולהביא מאמן בעל שיעור קומה שיעבוד לצידו.

לפני1 שעה , הישראלי היפה said:

הם גם יכולים לשתוק. אף אחת מהאופציות לא תרצה אותנו. זה מה שזה. 

9 דקות לפני, הילד בן 30 said:

זה מאוד מתסכל. אבל האמת שספציפית במקרה הזה זה נשמע לי סביר.

כל קבוצה ישראלית במצב הזה מביאה את המאמן הישראלי התורן שמחכה בבית. מה לעשות שלהביא מאמן זר נורמלי כנראה באמת לוקח זמן.

נסה לחשוב שהיית מנסה להביא עובד טוב, מחוץ לישראל, בעל נסיון בינלאומי לעסק שלך. זה בד"כ משהו שלוקח קצת זמן (מו"מ כספי, צוות עוזרים, להביא את המשפחה וכו').

אני לא באמת יודע למי ניסו לפנות, אני לא יודע אם התחילו מאוחר. מאוד סביר שהתעכבו עם זה, כי ככה מכבי מתנהלת. אבל האמת שלא נשמע לי מופרך שזה לוקח זמן.

צריך גם לזכור ששוק המאמנים שונה משוק השחקנים שם יש חלון העברות ויש תנועה כלל עולמית בין קבוצות. פה זה ממש דומה ללנסות לגייס מהנדס עם רזומה בינלאומי טוב לעסק שלך. יכול להבין שלוקח קצת זמן.

מה שכן ברור בכל הקטע, זה שהמודל שמכבי בחרה זה להמשיך עם יצחקי כמנהל ספורטיבי ולהביא מאמן בעל שיעור קומה שיעבוד לצידו.

הענייןן הוא שהיה תירוץ דומה בתקופה של הקורונה בקיץ לגבי שחקנים - אמרו שאי אפשר או קשה להביא זרים כשבכל יום נחתו פה זרים לכל הקבוצות בליגה

7 דקות לפני, המכבייה said:

הם גם יכולים לשתוק. אף אחת מהאופציות לא תרצה אותנו. זה מה שזה. 

עד עכשיו במשך חודש הם באמת שתקו.

לא מבקש שיתנו לי דיווחים, רק שלא ישתמשו בתירוצים האלה על כל דבר

16 דקות לפני, הישראלי היפה said:

עד עכשיו במשך חודש הם באמת שתקו.

לא מבקש שיתנו לי דיווחים, רק שלא ישתמשו בתירוצים האלה על כל דבר

הוא יחסית העמיק בתשובה. אמר שיש מאמנים שעברו ראיונות. דעתי האישית היא שאם מכבי החליטה כבר מי הוא(וזה סימן שאלה גדול), היא לא היתה בכל מקרה מודיעה עליו בשבוע כזה כדי לא להוציא את הקבוצה מהפוקוס. השאלה אם הם יודעים מי הוא. 

26 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הענייןן הוא שהיה תירוץ דומה בתקופה של הקורונה בקיץ לגבי שחקנים - אמרו שאי אפשר או קשה להביא זרים כשבכל יום נחתו פה זרים לכל הקבוצות בליגה

אני לא חושב שמשקרים לי.

ברור שמי שינחת פה בסופו של דבר היה יכול להגיע מזמן. אבל אני באמת מאמין שמכבי מחפשים מאמנים בלבל מסוים.

השאלה היא למה ידעו להביא את בוס שהוא בהחלט המאמן ברמה הכי גבוהה שנחת פה, כולל תשלום פיצויים לויטסה תוך עשרה ימים לפני רק חמש שנים, ולמה היום התהליך לוקח חודש. 

אני חושב שהתשובה בזמנו היתה ג'ורדי. למערכת קשה בלי דמות כמוהו.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני לא חושב שמשקרים לי.

ברור שמי שינחת פה בסופו של דבר היה יכול להגיע מזמן. אבל אני באמת מאמין שמכבי מחפשים מאמנים בלבל מסוים.

השאלה היא למה ידעו להביא את בוס שהוא בהחלט המאמן ברמה הכי גבוהה שנחת פה, כולל תשלום פיצויים לויטסה תוך עשרה ימים לפני רק חמש שנים, ולמה היום התהליך לוקח חודש. 

זה העניין, לדעתי זאת הסיבה העיקרית.

בגלל זה כתבתי כבר ברגע שהתחילו לחפש מאמן שזה ייקח המון זמן (גם היום מוקדם יותר).

בטוח שעושים הכל כדי למצוא מאמן, אבל התירוצים שחוזרים על עצמם משגעים אותי.

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני לא חושב שמשקרים לי.

אבל אי אפשר למצוא עוד דמות כמו ג'ורדי(יש מנהלים מקצועיים טובים יותר או פחות אבל אין דמות בפרופיל התקשורתי שלו שתסכים להגיע לכאן ושתהיה לו מוטיבציה לעבוד ולא יגיע לפנסיה)

38 דקות לפני, Raumdeuter said:

אבל אי אפשר למצוא עוד דמות כמו ג'ורדי(יש מנהלים מקצועיים טובים יותר או פחות אבל אין דמות בפרופיל התקשורתי שלו שתסכים להגיע לכאן ושתהיה לו מוטיבציה לעבוד ולא יגיע לפנסיה)

אין הרבה ג'ורדים ולא בטוח שצריך. אבל אני חושב שמכבי כן צריכה דמות אחת מוכרת עם תפקיד קבוע במועדון שמסוגלת לייצר קשרים.

בין אם זה המנכ"ל, המנהל הספורטיבי או הסקאוט הראשי או יועץ אנחנו צריכים דמות שתפתח למועדון דלתות.

יצחקי לא מסוגל לזה, אנגלידיס באופן חלקי והוא על תקן "עושה טובה" למיטש.

כשהכוורת שלך היא יצחקי את תמם זה יהיה קשה מאוד. 

1 hour ago, הילד בן 30 said:

אני לא חושב שמשקרים לי.

כי היום, היא לא מייצרת כזה. הצרכים של מכבי אז היו שונים(לא חושב שהם היו צריכים להיות שונים). 

ברור שזה קשה שאין לנו מאמן קבוע, אבל הכי קל לשבת על הספה ולהעביר ביקורת.

אני בטוח שזה מדיר שינה מעיניו של מיטש אני בטוח שהוא לא רגוע והוא כבר הוכיח שאצלו אין פשרות.

עכשיו תתקפו אותי אבל סומך על המערכת שהיא מנסה (לפחות) לעשות הכי טוב בשביל מכבי.

ביזיון עצום כל הפארסה הזאת פגרה שלמה לפח, לפני מאמן מנהל מקצועי באופן דחוף אם רוצים לחזור לעשות משהו רציני ולא חאלטורה ישראלית.