Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

2 דקות לפני, הנדון said:

להשאיר את יצחקי עד סוף העונה לא למדנו כבר מהטעות הזאת? אם ישאר עד סוף העונה בסוף זה יהפוך להיות קבוע ועונה הבאה שוב יחזור על עצמו.

אם נסיים רביעי (אולי במצב מסויים, תלוי בדרך גם מקום שלישי) אז אתה חושב שהוא ימשיך? לא נראה לי

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ותקח את הסיכון לא להגיע לאירופה? כרגע זה לא נראה ששום דבר מובטח.

אני מאד רוצה שיחתום פה מאמן אבל הסיכון לא להגיע לאירופה קיים, אם נחתים ואם לא. 

4 דקות לפני, דקסטר said:

אם נסיים רביעי (אולי במצב מסויים, תלוי בדרך גם מקום שלישי) אז אתה חושב שהוא ימשיך? לא נראה לי

למה להעמיד אותו ואותנו במצב שאף אחד לא רוצה אותו? נראה לי הדבר האחרון שיצחקי רוצה זה להיות מאמן עד סוף העונה.

Just now, המכבייה said:

נכון, אבל אם יגיע מאמן אמיתי ולא ניצב כמו יצחקי הסיכון יקטן.

1 דקה לפני, המכבייה said:

אם במקרה לא נגיע לאירופה מעניין אותי אם זה עדיין לא כזה נורא לזרוק עונה אחת לפח.

9 דקות לפני, הנדון said:

למה להעמיד אותו ואותנו במצב שאף אחד לא רוצה אותו? נראה לי הדבר האחרון שיצחקי רוצה זה להיות מאמן עד סוף העונה.

כתבת שאם הוא ישאר אז הוא ימשיך כמו שהיה עם פטריק אז רק התכוונתי להגיד שלא בכל מצב הוא ימשיך בעונה הבאה.

מה שכן זה שהוא אומר בראיונות שהוא זמני ולא רוצה להמשיך זה יפה אבל אם בסופו של דבר הוא ישאר (גם רק כי צריך בעל תעודת פרו אם קרלוס ימונה) מבחינתי זה אומר שהוא רצה.

33 דקות לפני, דקסטר said:

מבחינתי זה אומר שהוא רצה.

גם יצחקי יודע שמאמן זה צעד אחד לפני שבועטים אותך החוצה מהמערכת ואם הוא יסרב זה גם לא יראה בעין יפה. כרגע הוא נמצא במעמד שיש לו רק לאן לרדת אז ממש לא נראה לי שהוא רוצה את התפקיד ולדעתי זה גם יהיה ביזיון ניהולי אם ישאירו אותו שם בכוח.

8 דקות לפני, דקסטר said:

כתבת שאם הוא ישאר אז הוא ימשיך כמו שהיה עם פטריק אז רק התכוונתי להגיד שלא בכל מצב הוא ימשיך בעונה הבאה.

מה שכן זה שהוא אומר בראיונות שהוא זמני ולא רוצה להמשיך זה יפה אבל אם בסופו של דבר הוא ישאר (גם רק כי צריך בעל תעודת פרו אם קרלוס ימונה) מבחינתי זה אומר שהוא רצה.

או שדי הפילו עליו את זה.

אם הוא באמת היה רוצה לאמן הוא לא היה אומר במפורש שהוא לא רוצה לאמן, אלא היה מתחמק (איפה שיצטרכו אותי, איש של מערכת, לא אני קובע וכו׳). 

21 דקות לפני, הנדון said:

אם במקרה לא נגיע לאירופה מעניין אותי אם זה עדיין לא כזה נורא לזרוק עונה אחת לפח.

הלוואי ונצליח. לא טרגדיה עצומה בעיני. זה פשוט יעלה יותר כסף למיטש. זה בעיקר אמור להטריד אותו.  

15 דקות לפני, דקסטר said:

אני לא חושב שהוא רוצה, החיים הם פשרה אחת גדולה ויש פשרות גרועות יותר בחיים(:

45 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ותקח את הסיכון לא להגיע לאירופה? כרגע זה לא נראה ששום דבר מובטח.

אם עכשיו מביאים מאמן זה כן מבטיח לך אירופה? אין קסמים, מאמן צריך זמן במיוחד בשביל לטפל בבעיות שיש לנו( משחק ההגנה). יש לנו כרגע 9 משחקים בחודש והמאמן אמור להתעסק בעיקר ברוטציה נכונה, אז עדיף מישהו שכבר מכיר את הקבוצה

4 דקות לפני, wddani said:

אם עכשיו מביאים מאמן זה כן מבטיח לך אירופה? אין קסמים, מאמן צריך זמן במיוחד בשביל לטפל בבעיות שיש לנו( משחק ההגנה). יש לנו כרגע 9 משחקים בחודש והמאמן אמור להתעסק בעיקר ברוטציה נכונה, אז עדיף מישהו שכבר מכיר את הקבוצה

כמו שאמרתי למכבייה, מאמן חדש לא מבטיח כלום, אבל הוא כן מגדיל את הסיכוי להצליח כי בניגוד ליצחקי הוא באמת מאמן. 

אם התפקיד של מאמן היה בעיקר לבצע רוטציה נכונה היו יכולים למנות מישהו מהיציע. 

כדי להבטיח אירופה אפשר להביא את ניר לוין, או אפילו אבוקסיס.

אם מאמן פח כמו ואן לייבן הצליח שנה שעברה, גם יצחקי יגיע לאירופה השנה, רק מלרכב על הגל של הפיטורים שלו לייבן. השחקנים שלנו מספיק איכותיים כדי לקחת פה מקום 2 גם בלי מאמן.

יצחקי עד סוף העונה, לאתר מנהל מקצועי בחודשים הקרובים כמו עם קרויף ב2012 שיכיר את הקבוצה והליגה כשהעונה עוד משוחקת.

יש לנו חצי שנה פחות או יותר עד מחנה האימונים ביוני/יולי 22. צריך להתכונן לעונה הבאה. יש פה הזדמנות נהדרת לתכנן סוף סוף סגל כמו שצריך ולהכין את הקבוצה למאבק רציני על האליפות. 

לפני5 שעות , dvirtop said:

כדי להבטיח אירופה אפשר להביא את ניר לוין, או אפילו אבוקסיס.

אם מאמן פח כמו ואן לייבן הצליח שנה שעברה, גם יצחקי יגיע לאירופה השנה, רק מלרכב על הגל של הפיטורים שלו לייבן. השחקנים שלנו מספיק איכותיים כדי לקחת פה מקום 2 גם בלי מאמן.

אני לא חושב שזה נכון, ברמה העקרונית. הקרב להגיע לאירופה יהיה קשה מאד והוא לא מובטח. אנחנו חושבים שהוא ריאלי כי יש לנו עשור נהדר אבל זה לא נותן אפילו חצי נקודה על הדשא. בנתיים, אנחנו לא בכיוון. 

לפני3 שעות , המכבייה said:

אני לא חושב שזה נכון, ברמה העקרונית. הקרב להגיע לאירופה יהיה קשה מאד והוא לא מובטח. אנחנו חושבים שהוא ריאלי כי יש לנו עשור נהדר אבל זה לא נותן אפילו חצי נקודה על הדשא. בנתיים, אנחנו לא בכיוון. 

זאת תהיה מכה אנושה להישגים שלנו בעשור האחרון.

כמו שאני אומר כבר כמה שנים- אסור לרדת מהגלגל. לכן אני שונא רעיונות של מאמן זמני עד ש...

המועדון צריך לעשות את המקסימום כדי להגיע למקום באירופה. זה קריטי.