Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

46 דקות לפני, קובי השועל said:

בא לי פוש היום בפנים של העלאק עיתונאי הזה

חסם אותי בטוויטר היום, כי כעסתי עליו ב DM על שהעיז להכנס בגולדהאר.

כזה מטומטם לא ראיתי בחיים שלי:

א. איך את מעז לבקר ככה בגולדהר, ועוד בתור רפורטר של מכבי??? בא לך שיגלגלו אותך בבד יוטה??

ב. איך אתה חוסם בנאדם שמעיר לך בdm?? מאיפה תקבל פידבק?? מהעורך של וואן? מילא הייתי מבייש אותו בפרהסיה.

בקיצור זה טמפיט גדול זה.

מקווה שגולדהר ילמד אותו לקח.

Just now, Keano said:

לא כי צנציפר, תומר לוי ופשכצקי יותר טובים

רז אמיר הוא די "Lesser Evil" בהשוואה לשאר כתבי הספורט(הם לא עיתונאים עם כל הכבוד).

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

רז אמיר הוא די "Lesser Evil" בהשוואה לשאר כתבי הספורט(הם לא עיתונאים עם כל הכבוד).

לא מסכים, הכתבות וההבנה שלו הם ברמה הרבה יותר גבוהה מהשאר. הביקורת על מיטש במקרה הזה היא לגיטימית.

לפני5 שעות , Armagedon said:

כל השמועות שמביא לצערי לא יכול להתחייב עליהן.

עובד עם מישהו מאחד מאתרי הספורט הגדולים ואני מקבל פירורים, מידע שהם מעדיפים לסנן בתקשורת.

אם לא מתאים השמועות, אז אפסיק, גם ככה הנושא הזה די מיצה עצמו.

כן אחי, מוזמן להפסיק.

בחייאת איזה מידע הם מעדיפים לסנן בתקשורת? הם ממציאים דברים בלי לחשוב ומפרסמים דברים בלי לאמת אז לסנן? 

22 דקות לפני, Keano said:

לא מסכים, הכתבות וההבנה שלו הם ברמה הרבה יותר גבוהה מהשאר. הביקורת על מיטש במקרה הזה היא לגיטימית.

לא אמרתי שהוא עושה עבודה גרועה בסטנדרטים מקומיים אבל עדיין לכתבי ספורט לא מגיעה הכותרת "עיתונאי" למעט במקרים מאוד נדירים(במיוחד בישראל).

יש פער מקצועי בינו לבין השאר(לטובתו)אבל לתפיסתי ואיך שאני חווה את זה בתור אוהד וצרכן של הכתבות שלו כן מרגישים שהוא אשכרה מנסה לבצע עבודה עיתונאית כלשהי ולהיות שימושי בניגוד לרוב המוחלט של המתחרים שלו בסיקור מכבי שמחרטטים ממוחם מסיבות של עצלנות במקרה הטוב ומשקרים ביודעין במקרה הרע.

אבל עדיין בסופו של דבר הסטנדרטים התקשורתיים פה בתחום הספורט נמוכים בצורה פושעת ולכן הגדרתי אותו כאופציה הכי פחות גרועה מבין גרועות.

46 דקות לפני, Keano said:

הוא וטוכמן החבר שלו שכחו מזמן את ההבדל בין כתבה לטור דעה. להיכנס במיץ' ככה זה לא 'דיווח'. 

חוצמזה, שכתבה שמכבדת את עצמה לא נכתבת בשפה של שיח יומיומי בין חברים ביציע. קיצר, קצת פחות חובבן מהשאר, זה לא אומר הרבה לטובתו

21 דקות לפני, Raumdeuter said:

לא אמרתי שהוא עושה עבודה גרועה בסטנדרטים מקומיים אבל עדיין לכתבי ספורט לא מגיעה הכותרת "עיתונאי" למעט במקרים מאוד נדירים(במיוחד בישראל).

יש פער מקצועי בינו לבין השאר(לטובתו)אבל לתפיסתי ואיך שאני חווה את זה בתור אוהד וצרכן של הכתבות שלו כן מרגישים שהוא אשכרה מנסה לבצע עבודה עיתונאית כלשהי ולהיות שימושי בניגוד לרוב המוחלט של המתחרים שלו בסיקור מכבי שמחרטטים ממוחם מסיבות של עצלנות במקרה הטוב ומשקרים ביודעין במקרה הרע.

אבל עדיין בסופו של דבר הסטנדרטים התקשורתיים פה בתחום הספורט נמוכים בצורה פושעת ולכן הגדרתי אותו כאופציה הכי פחות גרועה מבין גרועות.

מדובר בנישה של ספורט וכדורגל בפרט ובכלל בעידן של אתרים ולא עיתונים, לאיזה עבודה עיתונאית אתה מצפה פה? צריך להיות ריאלי

15 דקות לפני, Keano said:

מדובר בנישה של ספורט וכדורגל בפרט ובכלל בעידן של אתרים ולא עיתונים, לאיזה עבודה עיתונאית אתה מצפה פה? צריך להיות ריאלי

גם באתרים אפשרי למצוא עבודה עיתונאית רצינית(אם מישהו יצליח לייצר TIFO Football או The Athletic ישראלי זה יהיה הדבר היפה ביותר שראיתי בימי חיי)

לפני2 שעות , erantheking21 said:

איי כמה שהנושא הזה עצוב, בא לי לבכות 

כמה חבל שלא לוקחים ברצינות שום דבר במכבי, ככה זה נראה.

סתם חובבנים אני אומר לך, חובבנים

לפני6 שעות , המכבייה said:

סתם חובבנים אני אומר לך, חובבנים

אני לא מזלזל בסנדרטים הגבוהים של המועדון, אבל במכבי ת"א שם המשחק הוא סבלנות ולפעמים יש דברים שצריכים לדעת לעשות מהר

לפני3 שעות , erantheking21 said:

אני לא מזלזל בסנדרטים הגבוהים של המועדון, אבל במכבי ת"א שם המשחק הוא סבלנות ולפעמים יש דברים שצריכים לדעת לעשות מהר

נכון, אבל אם לא מוצאים מה שמחפשים אז לא מביאים סתם.

9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

דווקא היתי בטוח שאנגלידיס עם כל הקשרים שלו ינחית פה שמות, נקווה

אני מאמין שבסוף גרסיה ינחת עם טוריחו משום מה.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

אם לא מוצאים מאמן מתאים במשך כל כך הרבה זמן זה די כישלון. אין איך לברוח מזה.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אם לא מוצאים מאמן מתאים במשך כל כך הרבה זמן זה די כישלון. אין איך לברוח מזה.

אני בטוח שמצאו כמה מועמדים טובים פנויים אבל הבעיה שלא רצו להגיע לכאן, אז ממשיכים לחפש.

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אני בטוח שמצאו כמה מועמדים טובים פנויים אבל הבעיה שלא רצו להגיע לכאן, אז ממשיכים לחפש.

אולי. זה לא משנה את העובדה שזה לא הגיוני להיות חודש ללא מאמן כשמתוך החודש הזה הייתה פגרה של שבועיים. בטח שהיה ברור מזמן שהפיטורים של פטריק הם עניין של זמן.

אותי לימדו שמי שקונה בזול בסוף משלם ביוקר. הייתה פה הזדמנות פז להביא מאמן באמצע העונה שיש לו 3 שבועות להכיר את הקבוצה ולנסות להציל את העונה. עכשיו באמת אין טעם להביא מאמן, עדיף לתת ליצחקי עד סוף העונה שלפחות יגיע לאירופה ולדאוג לסגור מאמן בהקדם לקיץ, עד יוני זה מספיק זמן אפילו בסטנדרטים של מכבי

14 דקות לפני, wddani said:

אותי לימדו שמי שקונה בזול בסוף משלם ביוקר. הייתה פה הזדמנות פז להביא מאמן באמצע העונה שיש לו 3 שבועות להכיר את הקבוצה ולנסות להציל את העונה. עכשיו באמת אין טעם להביא מאמן, עדיף לתת ליצחקי עד סוף העונה שלפחות יגיע לאירופה ולדאוג לסגור מאמן בהקדם לקיץ, עד יוני זה מספיק זמן אפילו בסטנדרטים של מכבי

זה..

נאלץ להסכים, רק שבמקום יצחקי לדעתי יגיע גרסיה, שבמידה ויגיע עם הצוות שלו ואיזה טוריחו, אולי זה לא יהיה רע..

16 דקות לפני, wddani said:

ותקח את הסיכון לא להגיע לאירופה? כרגע זה לא נראה ששום דבר מובטח.

35 דקות לפני, wddani said:

להשאיר את יצחקי עד סוף העונה לא למדנו כבר מהטעות הזאת? אם ישאר עד סוף העונה בסוף זה יהפוך להיות קבוע ועונה הבאה שוב יחזור על עצמו.