Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

‏‎‎‎‎מי "שישלם" על טעויות בניהול(הפרש בהוצאות וההכנסות שנה הבאה נניח), זה אותו אחד שישלם על שיפור הניהול. הכל מאותו הכיס. זה אכן מאד פריבילגי שיש לך בעל בית כזה. את הפועל, זה ליטרלי פירק. 

27 דקות לפני, המכבייה said:

‏‎‎‎‎מי "שישלם" על טעויות בניהול(הפרש בהוצאות וההכנסות שנה הבאה נניח), זה אותו אחד שישלם על שיפור הניהול. הכל מאותו הכיס. זה אכן מאד פריבילגי שיש לך בעל בית כזה. את הפועל, זה ליטרלי פירק. 

אם לא יהיה בעונה הבאה קמפיין אירופי מיץ' יפגע פיננסית בענק. אני עוד לא מדבר על חריגות חדשות שיכנסו מול אירופה. איך אתה אומר, הכל עניין של לו"ז.

50 דקות לפני, קובי השועל said:

אם לא יהיה בעונה הבאה קמפיין אירופי מיץ' יפגע פיננסית בענק. אני עוד לא מדבר על חריגות חדשות שיכנסו מול אירופה. איך אתה אומר, הכל עניין של לו"ז.

אז הוא ישלם. זה בדיוק מה שכתבתי. הוא ישלם את ההפרש בין ההכנסות לתוצאות. אם ירצה לתקן את הניהול, הוא ישלם גם. זה אותו כיס. 

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

מה הדיבור על אברם גרנט רציני?

בתכלס לא כזה נורא

הבנאדם חי תחלום, מה יש לו לחזור לקבל קללות בבלומפילד ?

לפני1 שעה , erantheking21 said:

מיץ' תיקן את הזום\טימס במחשב כדאי שהוא יוכל לקבוע פגישה ראשונית בעוד שבועיים להעביר מאמן התרשמות ראשונית?

שלח אותם למבחנים פסיכוטכניים, מחכים לתשובות

יואב משהו פה מוזר.

נתחיל במיקרומנגמנט של מיץ' נמשיך בזה שמי שעושה פה סדר זה אנגלידיס שאין לו שום תפקיד רשמי במועדון וצריך כל פעם להביא אותו כ"נציג הבעלים" לעשות סדר במקום שתהיה דמות במועדון שזו תפקידה.

אבל מילא בלאגן ניהולי והחלטות טובות,  הכל מאוד איטי מסורבל חסר היררכיה ותוכניות מגירה.

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

יואב משהו פה מוזר.

נתחיל במיקרומנגמנט של מיץ' נמשיך בזה שמי שעושה פה סדר זה אנגלידיס שאין לו שום תפקיד רשמי במועדון וצריך כל פעם להביא אותו כ"נציג הבעלים" לעשות סדר במקום שתהיה דמות במועדון שזו תפקידה.

אבל מילא בלאגן ניהולי והחלטות טובות,  הכל מאוד איטי מסורבל חסר היררכיה ותוכניות מגירה.

יש לי שאלת המשך ליואב: האם בסוף תקופת אלכס שניידר האווירה וההתנהלות הייתה דומה למה שקורה בחצי השנה האחרונה?(הייתי ילד קטן בתקופת שניידר ככה שאין לי באמת מושג סביר מה קרה שם)

1 hour ago, Raumdeuter said:

יש לי שאלת המשך ליואב: האם בסוף תקופת אלכס שניידר האווירה וההתנהלות הייתה דומה למה שקורה בחצי השנה האחרונה?(הייתי ילד קטן בתקופת שניידר ככה שאין לי באמת מושג סביר מה קרה שם)

שניידר רק רצה ללכת. ההתנהלות היתה של סוף קורס לאחר שהושקע כסף רב בהעברות וחוזים. 

הילד בן 30, אני ממש לא מבין מה הולך פה. לא לשפר ולהתייעל יעלה בסופו של דבר יותר...

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

יואב משהו פה מוזר.

שום דבר פה לא מוזר. ככה המועדון מתנהל כבר יותר משנתיים.

הוא התנהל ככה תקופה בין ביין למנספורד.

לפני3 שעות , turgi said:

שום דבר פה לא מוזר. ככה המועדון מתנהל כבר יותר משנתיים.

הוא התנהל ככה תקופה בין ביין למנספורד.

כמו שכתבתי זו העונה הרביעית להזנחה..

אני חושב שבאיזשהו אופן מיץ' מנסה לחסוך עלויות כדי שבסופו של התהליך הקבוצה תוכל להתמודד כמעט בלי הכיס שלו, אני בטוח שזאת המטרה הסופית. תמם הרבה יותר זולה מבן, יצחקי זול מג'ורדי, בראגה זול מפאטריק וכול'.. כל אלו שדי מעניין אותם המאזנים והריווחיות ופחות הצלחת הקבוצה לדעתי הם האנשים שהוא בחר, הוא לוקח כאן סיכון ענק בשבילנו וכמעט ולא קיים בשבילו.

אני בטוח שנהיה בסדר כל עוד הוא כאן, אבל המרחק מכאן ועד לדרוס את הליגה כמו שאנחנו אמורים הוא עצום.

9 דקות לפני, קובי השועל said:

כמו שכתבתי זו העונה הרביעית להזנחה..

אני חושב שבאיזשהו אופן מיץ' מנסה לחסוך עלויות כדי שבסופו של התהליך הקבוצה תוכל להתמודד כמעט בלי הכיס שלו, אני בטוח שזאת המטרה הסופית. תמם הרבה יותר זולה מבן, יצחקי זול מג'ורדי, בראגה זול מפאטריק וכול'.. כל אלו שדי מעניין אותם המאזנים והריווחיות ופחות הצלחת הקבוצה לדעתי הם האנשים שהוא בחר, הוא לוקח כאן סיכון ענק בשבילנו וכמעט ולא קיים בשבילו.

אני בטוח שנהיה בסדר כל עוד הוא כאן, אבל המרחק מכאן ועד לדרוס את הליגה כמו שאנחנו אמורים הוא עצום.

למה שאתה קורא- לחסוך בעלויות, אני קורא- הפך להיות פחות מעניין לגביו. לא להשיג כרטיס לאירופה שנה הבאה, זה עלויות כבדות בהרבה. להזדקק לו פחות כלכלית זה מבורך. זה אומר שהתקדמנו בהכנסות הטבעיות שלנו. אבל זה דורש תיחזוק. אני לא צריך שפיכת כסף, אני צריך ניהול כדי שגם בשנה הבאה יהיו לנו 90 מיליון הכנסות לפני בעיטת הפתיחה. ואנחנו לא ניהיה שם. אין שום חיסכון בעלויות כאשר ככה השדרה הניהולית שלך נראית וככה החלטות מתקבלות. זה אומר בוודאות מסויימת שמיטש ישים 30, 40 שנה הבאה על התחייבויות קודמות כי לא יהיה לו אירופה. אין פה אפילו שימור בסיסי מערכת שעובדת. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

למה שאתה קורא- לחסוך בעלויות, אני קורא- הפך להיות פחות מעניין לגביו. לא להשיג כרטיס לאירופה שנה הבאה, זה עלויות כבדות בהרבה. להזדקק לו פחות כלכלית זה מבורך. זה אומר שהתקדמנו בהכנסות הטבעיות שלנו. אבל זה דורש תיחזוק. אני לא צריך שפיכת כסף, אני צריך ניהול כדי שגם בשנה הבאה יהיו לנו 90 מיליון הכנסות לפני בעיטת הפתיחה. ואנחנו לא ניהיה שם. אין שום חיסכון בעלויות כאשר ככה השדרה הניהולית שלך נראית וככה החלטות מתקבלות. זה אומר בוודאות מסויימת שמיטש ישים 30, 40 שנה הבאה על התחייבויות קודמות כי לא יהיה לו אירופה. אין פה אפילו שימור בסיסי מערכת שעובדת. 

אז תנסה להסביר לי בבקשה מה לעזאזל קורה פה?

יתומים? אז יתומים עד הסוף.

לפני6 שעות , המכבייה said:

למה שאתה קורא- לחסוך בעלויות, אני קורא- הפך להיות פחות מעניין לגביו. 

כל פעם שאנדי רם חוזר מביקור אצלו הוא אומר שיש אצלו התלהבות גדולה ותשוקה כשהוא מדבר על מכבי

אני עדיין לא חושב שזה מהסיבה הזו

9 דקות לפני, Keano said:

כל פעם שאנדי רם חוזר מביקור אצלו הוא אומר שיש אצלו התלהבות גדולה ותשוקה כשהוא מדבר על מכבי

אני עדיין לא חושב שזה מהסיבה הזו

פחות מעניין מבחינת הצלחה מקצועית, לפחות לפי מה שאני מבין מיואב. זה שהוא רואה משחקים ועוקב לא אומר שאולי קצת פחות חשובה לו ההישגיות.

כאילו, אני כן מאמין שהוא חשב שבצורה הזו אפשר לסיים 2-3 והוא הולך לחטוף קצת כאפה אבל לשלוט פה? כבר מזמן הבנתי שזה לא מה שמניע אותו.

3 דקות לפני, דקסטר said:

פחות מעניין מבחינת הצלחה מקצועית, לפחות לפי מה שאני מבין מיואב. זה שהוא רואה משחקים ועוקב לא אומר שאולי קצת פחות חשובה לו ההישגיות.

כאילו, אני כן מאמין שהוא חשב שבצורה הזו אפשר לסיים 2-3 והוא הולך לחטוף קצת כאפה אבל לשלוט פה? כבר מזמן הבנתי שזה לא מה שמניע אותו.

נראה לי שזה קצת סותר, אי אפשר להפריד בין הדברים, התלהבות מהקבוצה בא ביחד עם הצלחה מקצועית, זו המטרה הסופית של קבוצת כדורגל. 

מבחינת הישגים אנחנו עדיין במקום טוב מאוד בעשור, 5 שנים ושנתיים אחרונות. 

לא חושב שיש פה בעיה של רצון מהכיוון של מיטש. 

לדעתי הוא נתן לתמם וליצחקי תפקידים כדי לייצר המשכיות בתפקידים האלה (מה שלא היה בעבר). אם הוא קיבל החלטה נכונה? לא חושב.

אם למיטש לא היה אכפת ממכבי הוא לא היה מציע לפרץ ולאיביץ׳ חצי מיליון יורו שכר, מביא זרים יקרים ושופך כספים על ביטון, קניקובסקי וחלאיילה. 

כנראה שאין עדיין מאמן כי מכבי בטראומה מהשניים האחרונים (כמו שהיא בטראומה מהפייר פליי) ומעדיפים לחפש יותר טוב ולא ליפול שוב עם מאמן. כנראה שאלה שמכבי כן רצתה סירבו וכרגע לא מצאו את האיש הנכון שגם יסכים לאמן. 

דבר נוסף שאני מניח שמעכב את ההחתמה זה שלמי שאחראי על הבאת מאמן אין תפקיד במכבי והוא עושה את זה כטובה לחבר. עם כל הכבוד אי אפשר לעבוד ככה. אם אנגלידיס מתאים לתפקיד הזה הוא צריך לקבל מינוי רשמי, להתעסק רק בזה ולא לחפש מאמן בזמן שהוא בחו״ל. 

כמו שיש למועדון רשימת שחקנים כביכול חבל שאין לה רשימת מאמנים 

כבר אחרי ההפסד נגד סכנין היה צריך להכין רשימת גיבוי לכולם היה ברור שזה שאלה של זמן

לפני9 שעות , קובי השועל said:

אז תנסה להסביר לי בבקשה מה לעזאזל קורה פה?

יתומים? אז יתומים עד הסוף.

כל עוד החשבונות משולמים, זה לא באמת יתומים.