Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

אם לנתח טיפה את הבעיות של מכבי אני מאמין שהם לא מחפשים מאמן שמשחק התקפי, הם יחפשו מאמן ששם דגש חזק על ההגנה מהסיבה הפשוטה שהתקפית בתיאוריה אנחנו כן מסוגלים לייצר גול פעם ב עם החומר שחקנים הקיים, מבחינה הגנתית אנחנו קטסטרופה מהלכת, גם מבחינת העובדה שאת משחק ההגנה יותר פשוט לסדר מאשר לבנות תבניות התקפיות.

מפה לשם, לדעתי הם מחפשים מאמנים מקבוצות אמצע טבלה דרומה בליגות דרג ב

לפני5 שעות , duss21 said:

שבועיים ויום למשחק הכי חשוב העונה ועדיין אין לנו מאמן

בוקר של כיף

המשך ישיר לצורת הניהול של השנתיים האחרונות 

מעניין מתי יבינו שצריך להביא מנהל מקצועי עם קשרים באירופה אם רוצים להמשיך להביא מאמנים זרים טובים, מאמן כמו איביץ' נופל פעם בעשור

9 דקות לפני, Keano said:

מעניין מתי יבינו שצריך להביא מנהל מקצועי עם קשרים באירופה אם רוצים להמשיך להביא מאמנים זרים טובים, מאמן כמו איביץ' נופל פעם בעשור

מי זה יבינו? מיטש בעד ברק. אולי עוד כמה עונות כמו הנוכחית (בתוספת הגרלות קשות יותר בקונפרנס, אם נסיים במקום שמוביל לאירופה) והוא ישנה את דעתו

17 דקות לפני, דקסטר said:

מי זה יבינו? מיטש בעד ברק. אולי עוד כמה עונות כמו הנוכחית (בתוספת הגרלות קשות יותר בקונפרנס, אם נסיים במקום שמוביל לאירופה) והוא ישנה את דעתו

לא יודע אם הוא בעד ברק, הוא כן נתן לו הזדמנות אבל בסוף זה עסק של תוצאות, כרגע זה לא נראה טוב גם מקצועית וגם ביכולת למנות מאמן. 

17 דקות לפני, turgi said:

זה מתחיל להריח כמו יצחקי

לא חושב. לא נראה שיצחקי רוצה ובכל ראיון הוא טורח להגיד שזה זמני ושמחפשים מאמן קבוע.

ככל שעובר הזמן אני מתחיל לחשוב שאופציית ווילי לא כזו רעה. בסך הכל מדובר על מאמן שעשה עבודה טובה בנבחרת בהתחשב בחומר השחקנים וביריבות, מבין כדורגל ומכיר את הליגה מצויין. מאמנים בלב של יוקאנוביץ ואיביץ לא נביא כנראה ומי שכן נצליח להביא, לא יכיר את הליגה ולהיכנס כך באמצע עונה זה מינוס גדול.

אגב, זה שווילי עף על יצחקי בראיון מחשיד שהוא בכיוון...

5 דקות לפני, snufkin said:

לא חושב. לא נראה שיצחקי רוצה ובכל ראיון הוא טורח להגיד שזה זמני ושמחפשים מאמן קבוע.

ככל שעובר הזמן אני מתחיל לחשוב שאופציית ווילי לא כזו רעה. בסך הכל מדובר על מאמן שעשה עבודה טובה בנבחרת בהתחשב בחומר השחקנים וביריבות, מבין כדורגל ומכיר את הליגה מצויין. מאמנים בלב של יוקאנוביץ ואיביץ לא נביא כנראה ומי שכן נצליח להביא, לא יכיר את הליגה ולהיכנס כך באמצע עונה זה מינוס גדול.

לא בטוח ששואלים אותו.

אני בטוח שמחפשים, לא בטוח שימצאו.

באיזה ראיון רוטנשטיינר דיבר על יצחקי?

2 דקות לפני, turgi said:

לא בטוח ששואלים אותו.

עשה ראיון עם רז אמיר בוואן שבוע שעבר אם אני לא טועה. רז אמיר שאל אותו על התפקיד של יצחקי במכבי או משהו כזה.

1 דקה לפני, turgi said:

לא בטוח ששואלים אותו.

אני די בטוח שמיץ' לא יכפה על יצחקי את תפקיד המאמן אם הוא לא רוצה... ימצאו מאמן. זה הראיון:

https://sports.walla.co.il/item/3469975

16 דקות לפני, snufkin said:

אני די בטוח שמיץ' לא יכפה על יצחקי את תפקיד המאמן אם הוא לא רוצה... ימצאו מאמן. זה הראיון:

https://sports.walla.co.il/item/3469975

לא יכפו כלום על אף אחד.

יגיעו להסכמה.

לפני2 שעות , Keano said:

ממתי אתה ידעת את זה? עד שמיטש עשה את זה לראשונה , לא היית מודע. "מעניין מתי הם יבינו"- זה חמוד. 

לפני2 שעות , snufkin said:

אני רק מזכיר לך שזה מאמן שזימן את דגני לנבחרת. דגני. בנבחרת. לא תודה, אני כבר מעדיף את יצחקי עד סוף העונה

לטעמי דווקא הרצוג עשה רושם של מאמן יותר טוב מווילי.

אבל עוד פעם להביא מאמן חסר ניסיון להתגלח על חשבוננו..כבר מתחיל לחשוב שמאמן ישראלי אופציה לא ככ רעה במצב הנתון.

לפני5 שעות , המכבייה said:

ממתי אתה ידעת את זה? עד שמיטש עשה את זה לראשונה , לא היית מודע. "מעניין מתי הם יבינו"- זה חמוד. 

התפקיד הזה כבר קיים עשרות שנים באירופה, לא המצאנו פה את הגלגל. 

בפועל זה מהלך שעשינו כבר לפני עשור והצליח, לא רואה סיבה טובה למה לא לשחזר את זה

לפני7 שעות , קובי השועל said:

הפכנו למועדון חובבן בתוך זמן כל כך קצר. אין מילים.

לא תוך זמן קצר

אבל אם תשווה את מכבי לימי יוקאנוביץ' מבחינת ההנהלה, הסגל המקצועי וכ'ו זה יראה כמו שמים וארץ.

כזה חובבני זה לחפש שלושה מאמן ועדיין להישאר בלי. עזבו את זה שהיו צריכים לבדוק אופציות  כבר הרבה לפני כי היה ברור שפטריק לא ישרוד.

הבעיה שמי שאחראי על החיפוש נמצא בכלל בחו״ל.

לפני1 שעה , erantheking21 said:

לא תוך זמן קצר

אבל אם תשווה את מכבי לימי יוקאנוביץ' מבחינת ההנהלה, הסגל המקצועי וכ'ו זה יראה כמו שמים וארץ.

אז עוד היינו בחלומות של להיות באזל. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

כזה חובבני זה לחפש שלושה מאמן ועדיין להישאר בלי. עזבו את זה שהיו צריכים לבדוק אופציות  כבר הרבה לפני כי היה ברור שפטריק לא ישרוד.

הבעיה שמי שאחראי על החיפוש נמצא בכלל בחו״ל.

בדיוק