Jump to content

מי המאמן הבא?

forza

Recommended Posts

5 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מאמן טוב?

לא עוקב אחרי הנוער.

בהתבסס על מבט שטחי ברקורד שלו הוא איש מקצוע פחות טוב מפטריק בתחום הנוער(לא ביצע שום תפקיד משמעותי בקבוצה שהיא שם מוכר ברחבי אירופה,עבד בעיקר בקבוצות קטנות בהולנד,הקבוצה בעלת הפרופיל הגבוה ביותר שהוא עבד בה היא דווקא המעסיקה לשעבר שלו אל ווהאדה האמירתית.)

סתם בשביל לקבל רקע כללי על הבחור:

https://www.transfermarkt.com/claudio-braga/profil/trainer/36179

1 hour ago, kutomer said:

יש לנו מאמן עדין ועדיף שבמקום לשרוק לו בוז תעודדו את הקבוצה שלנו, כי כרגע אתם עושים רק נזק.

הוא זה שעושה נזק

יש לנו מאמן עדין ועדיף שבמקום לשרוק לו בוז תעודדו את הקבוצה שלנו, כי כרגע אתם עושים רק נזק.

אם היינו ככה בעבודות שלנו בחיים כמו שהוא מאמן את הקבוצה

אתה חושב שהבוס לא היה מעיף אותנו?

די כבר עם הגישה הזאת של לא משנה מה השיר לקבוצה. אם נחבק את הטירוף הזה הוא ישאר. 

הוא לא מאמן ואסור לו לאמן אותנו. עדיף להעיף עכשיו ולא מחזור 12

1 hour ago, דרור שווץ said:

אני לא מבין לפעמים מה הם עושים באימונים

לא מתרגלים קרנות/ נייחים 

לא מתרגלים עמידה קו אחד ויציאה לנבדל 

לא מתרגלים לחץ 

אהה הם כן מתרגלים הוצאות חוץ לרוחק תחרות על פחיות 

26 דקות לפני, liron981s said:

אם היינו ככה בעבודות שלנו בחיים כמו שהוא מאמן את הקבוצה

אתה חושב שהבוס לא היה מעיף אותנו?

רוצה להאמין שלא היו מעיפים אותך אחרי 6(?) שנים במקום העבודה שלך גם אם לא תעשה את עבודתך על הצד הטוב ביותר.

27 דקות לפני, מרגוליס said:

די כבר עם הגישה הזאת של לא משנה מה השיר לקבוצה. אם נחבק את הטירוף הזה הוא ישאר. 

הוא לא מאמן ואסור לו לאמן אותנו. עדיף להעיף עכשיו ולא מחזור 12

מה הטירוף? שנה שעברה זה התחבר מהרגע הראשון עונה שהייתה בדרך לביזיון הוא הפך לעונה שנגמרה עם גביע (שנלקח אחרי הדרך הכי קשה שאפשר לעבור), מקום 2 צמוד מאוד והופעה מרשימה באירופה, כל זה בעונה הכי צפופה שהייתה כנראה מאז ומעולם.

השנה הוא מנסה לבנות קבוצה חדשה לגמרי וכל זה קרה ממש ברגעים האחרונים של העונה, הפכתם אותו לשעיר לעזאזל כאילו לא בנו פה קבוצות ברגע האחרון בעשור האחרון.

לא אומר שהוא מושלם, בכלל לא, יש דברים שמעצבנים גם אותי, אבל ראבק אנחנו משחק חמישי בסגל מלא, לא תמיד קבוצה מתחברת מהרגע הראשון בדרך כלל לוקח זמן להטמיע שיטה.

הייתי היום במשחק ואני מרגיש את השנאה והכעס, נראה קל ליפול לזה, חלק גדול מהסיבה שאנחנו הולכים לאצטדיון זאת תחושת השייכות הזאת, אז כשאתה שומע את כולכם סביבך מאשימים את אותו האדם הכי קל להצטרף, לדעתי קפצתם למסקנה מהר מדי והפלתם את כל תחלואי המועדון על הש"ג.

רוצה להאמין שלא היו מעיפים אותך אחרי 6(?) שנים במקום העבודה שלך גם אם לא תעשה את עבודתך על הצד הטוב ביותר.

מה הטירוף? שנה שעברה זה התחבר מהרגע הראשון עונה שהייתה בדרך לביזיון הוא הפך לעונה שנגמרה עם גביע (שנלקח אחרי הדרך הכי קשה שאפשר לעבור), מקום 2 צמוד מאוד והופעה מרשימה באירופה, כל זה בעונה הכי צפופה שהייתה כנראה מאז ומעולם.

השנה הוא מנסה לבנות קבוצה חדשה לגמרי וכל זה קרה ממש ברגעים האחרונים של העונה, הפכתם אותו לשעיר לעזאזל כאילו לא בנו פה קבוצות ברגע האחרון בעשור האחרון.

לא אומר שהוא מושלם, בכלל לא, יש דברים שמעצבנים גם אותי, אבל ראבק אנחנו משחק חמישי בסגל מלא, לא תמיד קבוצה מתחברת מהרגע הראשון בדרך כלל לוקח זמן להטמיע שיטה.

הייתי היום במשחק ואני מרגיש את השנאה והכעס, נראה קל ליפול לזה, חלק גדול מהסיבה שאנחנו הולכים לאצטדיון זאת תחושת השייכות הזאת, אז כשאתה שומע את כולכם סביבך מאשימים את אותו האדם הכי קל להצטרף, לדעתי קפצתם למסקנה מהר מדי והפלתם את כל תחלואי המועדון על הש"ג.

מיליון צל"ש.

ומהיום, כל עוד מבזים לו בשריקות- אהיה גם האוהד היחיד אם צריך של לואיס הרננדס.

לפני1 שעה , kutomer said:

לנעוץ את זה. שנה בלי אליפות ואיבדנו את כל החמלה. גם אם פטריק לא מספיק טוב, איפה זה שם אותנו כקהל? ממש הגזמנו פה ואנחנו ממש מציגים את הרפרטואר המלא לכל הסטיגמות שנתנו לנו כל השנים. וואי, מת העולם. לא נילחם על התואר, אסון עצום זה....

אני גם בדעה שהקבוצה עוד לא מאוזנת ומחוברת. אפילו לא ב60 אחוז יכולת. הקבוצה בבנייה מחדש ואני חושב שאנחנו צריכים לתת את הגב לשחקנים ולמועדון. זה לא יתן כלום אם בכל גול שנקבל או בחילוף שלא עובר בגרון או בכדור חוץ ארוך אנשים ישרקו בוז.

גם אם קדנציית האימון של פאטריק לא תצליח בסופו של דבר, לא קרה כלום. נעבור לרעיון הבא.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

אני גם בדעה שהקבוצה עוד לא מאוזנת ומחוברת. אפילו לא ב60 אחוז יכולת. הקבוצה בבנייה מחדש ואני חושב שאנחנו צריכים לתת את הגב לשחקנים ולמועדון. זה לא יתן כלום אם בכל גול שנקבל או בחילוף שלא עובר בגרון או בכדור חוץ ארוך אנשים ישרקו בוז.

גם אם קדנציית האימון של פאטריק לא תצליח בסופו של דבר, לא קרה כלום. נעבור לרעיון הבא.

ליבנו הפך לקשה):

במגרש - עדיף לעודד בלי שריקות בוז כדי למקסם את הסיכוי להוציא תוצאה טובה. 

בכל מקום אחר, פיזי או דיגיטלי - מותר לכל אוהד להביע את דעתו (מטומטמת או לא). 

המאמן הזה כישלון חרוץ שמוציא 10% מהיכולת של השחקנים. מותר וצריך להגיד את זה

הייתי משווה את זה לתושבי מדינה. כל התושבים רוצים בהצלחתה ולכן התנהלות מרושלת/מושחתת/לא מקצועית תגרור ביקורת ובצדק

לפני6 שעות , spurs said:

איווניר, הקבוצה צריכה רס"ר

כבר מעדיף להמשיך עם ואן לויבן

רס"ר בתחת שלי זה

אין הבדל בינו לואן לויבן, הוא אפילו גרוע יותר בגניבת דעת בראיונות ויש לו אישיות בעייתית אפילו יותר, שחקנים ותיקים לא מסתדרים איתו.

אם ואן לויבן היה משנה דברים תוך כדאי משחק והינו משחקים רע וזה היה באמת נסיון שלו להראות שאנחנו מנסים אבל שום דבר לא הולך היתי מבין, אבל הבן אדם פשוט רואה דברים אחרת ולא משנה כלום, אותה שיטה, אותם חילופים מהבית, אותו ראיון מעצבן בסוף משחק ובסוף אתה מבין שהפועל ירושלים נפלה מהרגליים ואילולא חור קטן שלהם גם לא היינו כובשים עוד 600 דקות, רוב הסיכוים שאם זאת היתה קבוצה אחרת גם היינו מפסידים אתמול, ההגנה לא עברה התאמצות וזה היה משחק ניכר לעין שיש לנו בעיה קשה בפיתוח משחק ובטח בלפרוץ בונקרים..שחקנים נראים כבוים וחסרי חשק זה דברים שמחלחלים זה לא משהו שאפשר להעלים

אני גם אמרתי שאני נגד שריקות בוז להרננדס ולקבוצה במהלך משחק, אבל פה מותר כי זה פורום ומותר לבקר פה את ואן לויבן, אני אישית חושב שהוא לא מסוגל לשפר את היכולת של הקבוצה והוא לא נראה אחד שיבין את זה לבד ולא נראה לי שהוא כלכך רוצה ללכת..אמרתי את דעתי למה .

לפני4 שעות , ששון הצהוב said:

מיליון צל"ש.

ומהיום, כל עוד מבזים לו בשריקות- אהיה גם האוהד היחיד אם צריך של לואיס הרננדס.

בושה וחרפה שריקות הבוז האלה, בושה וחרפה.

על איזה בונקר אנשים מדברים? עד הדקה ה60 הם שיחקו פתוח לגמרי ולא הגענו למצב, אין תירוצים, את הקבוצה החלשה בליגה אנחנו לא אמורים לנצח מעקיצה בדקה ה85 לא משנה מה הנסיבות.

10 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

על איזה בונקר אנשים מדברים? עד הדקה ה60 הם שיחקו פתוח לגמרי ולא הגענו למצב, אין תירוצים, את הקבוצה החלשה בליגה אנחנו לא אמורים לנצח מעקיצה בדקה ה85 לא משנה מה הנסיבות.

קשקוש

הם עשו 85 דקות.

במחצית השנייה פרט למצב אחד של סלמן הם ליטרלי לא עברו את החצי

הזדמנות וזמן ניתן לתת כל עוד יש דרך. 

אין דרך. הוא לא מאמן אני מצטער. ככל הנראה הוא בתפקיד המקצועי שהוא הכי פחות טוב בו. 

(כמו נגיד לשחק כן דן ביטון באגף).

אין שינוי אין התקדמות ובנוסף הוא מאוד צפוי. מאוד. קשה מאוד שלא לצפות אותו