Jump to content

מכבי - הפועל י-ם | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, שי123 said:

מדהים כמה סאבוריט טוב.

אפילו שאופיר בתקופה אדירה, זה פשוט הבדל עצום ברמת הבנת המשחק והביצוע.

וגולסה?

אנחנו חייבים את שניהם בריאים

1 דקה לפני, אקיטה said:

חוזז הגיע לתקרה שלו לדעתי. מספיק לדבר על הפן הפיזי ולהסתכל על הצד השני, איך גררו השתפר בזה ואיזה אלמנטים הוא מוסיף לעצמו על בסיס חודשי.

אני חושב שאלה המקרים הקלאסיים שבהם מכבי שוגה בניהול הסגל שלה מבחינת המשאבים של הצעירים. ואללה שום סיבה לדעתי שחנציס לא יקבל את הדקות האלה ברוטציה.

בוא. גררו נראה רע למדי מתחילת העונה. רוב הזמן הוא היה רע יותר מאיך שחוזז שיחק היום (וחוזז לא היה טוב, כמו שהוא בד"כ). אני לא רואה אילו "אלמנטים הוא מוסיף לעצמו על בסיס חודשי, וגם היום, עם כל הכבוד, היה בסדר לכל היותר. זה שהוא וקוואס (שהיה בינוני כמו כולם) נהנו מרגע של חולשה של הגנה שנפלה מהרגלים זה אחלה, אבל זו לא אינדקציה לדבר.

21 דקות לפני, זיפו said:

אוהדים זבל, מי אתם שתשרקו בוז בכל הוצאת חוץ של הרננדז?

יא זבלים, מגיע לכם ביתר.

תתעסקו בלעודד את הקבוצה במקום לשרוק בוז, תנו 10 אחוז  מההתעסקות שלכם בבוז לעידוד ונהיה הקהל הכי טוב בליגה.

אפסים אחד אחד.

מצד שני זה ממש שיפר את הזריקות שלו

קופים אבל אין ספק

1 דקה לפני, קובי החולוני said:

וגולסה?

אנחנו חייבים את שניהם בריאים

גולסה זה ברור. אין אף אחד אחר בעמדה שלו שאפשר להגיד עליו שהוא אפילו סביר+.

3 דקות לפני, קובי החולוני said:

חושב שלא היה נבדל הגול הראשון של גררו, השחקן הרחוק נראה באותו קו

ישבתי היום ב13, לגמרי היה נראה שלא היה נבדל.

14 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בוא. גררו נראה רע למדי מתחילת העונה. רוב הזמן הוא היה רע יותר מאיך שחוזז שיחק היום (וחוזז לא היה טוב, כמו שהוא בד"כ). אני לא רואה אילו "אלמנטים הוא מוסיף לעצמו על בסיס חודשי, וגם היום, עם כל הכבוד, היה בסדר לכל היותר. זה שהוא וקוואס (שהיה בינוני כמו כולם) נהנו מרגע של חולשה של הגנה שנפלה מהרגלים זה אחלה, אבל זו לא אינדקציה לדבר.

גררו בעונת בכורה בוגרים במכבי נתן ממוצעים שחוזז יכול לחלום עליהם.

פתיחת העונה הזו כולם נראים בינוניים להחריד כך שכן זו לא אינדקציה, אבל יש דברים קטנים במשחק שרואים שהוא עובד עליהם בדגש על פיזיות ואיך שהוא מתמקם במאבקים. אצל חוזז אני לא רואה שהוא משתפר ביכולת הטכנית או ביכולת שלו לנצח מאבקים על כדור לצורך העניין, או יכולת איום מרחוק.

6 דקות לפני, אקיטה said:

גררו בעונת בכורה בוגרים במכבי נתן ממוצעים שחוזז יכול לחלום עליהם.

פתיחת העונה הזו כולם נראים בינוניים להחריד כך שכן זו לא אינדקציה, אבל יש דברים קטנים במשחק שרואים שהוא עובד עליהם בדגש על פיזיות ואיך שהוא מתמקם במאבקים. אצל חוזז אני לא רואה שהוא משתפר ביכולת הטכנית או ביכולת שלו לנצח מאבקים על כדור לצורך העניין, או יכולת איום מרחוק.

אני לא משווה לחוזז. לא חושב שחוזז כבר יצליח במכבי. הוא ניסה והמועדון ניסה. אבל עושה רושם שבשביל כולם עדיף שהוא יעזוב.

בלי קשר אליו - גררו, עם כל הכבוד לשער היום - לא הראה לנו השנה שום דבר. היום הוא פשוט קצת יותר טוב מרמתו הממוצעת העונה.

51 דקות לפני, itanar said:

מתן חוזז צריך לשחק מחליף במקסימום לכמה דקות. זה לא שחקן לרמה שלנו.בחיים הוא לא מוסר לגול כמו קוואס, הוא מנסה בעיטה שתלך ליציע.

גג מחליף של רבע שעה

מילא גררו שטועה המון בקבלת החלטות, אבל לפחות יכול להבקיע.

חוזז לא זה ולא זה

לפני7 שעות , itan17 said:

גג מחליף של רבע שעה

מילא גררו שטועה המון בקבלת החלטות, אבל לפחות יכול להבקיע.

חוזז לא זה ולא זה

ברור. חוזז צריך להיכנס לרבע שעה אחרונה שאתה מוביל 3 0 ואתה צריך לשמור על שחקנים, דהיינו להעביר זמן. שחקן מביך.

לפני8 שעות , Double said:

14 וחצי אלף

זה קטע, בבלומפילד לפני השיפוץ היה לי אומדן והייתי מצליח לנחש פחות או יותר, בחדש אין לי כיוון.

החצי הדרומי היה נראה די מלא ואם "לוקחים" אוהדים מ7 ו-2 כדי להשלים את החסר היה נראה שיש באיזור ה1500-2000 נוספים. הימרתי על 16k, איבדתי את זה.