Jump to content

רשמים?

Sawyer

Recommended Posts

לא @דקסטר

היינו זבל, גלזר בסדר דוידזאדה טוב פרץ אל, כל השאר בגווני הרע חלקם נוראיים. 

נקודה סופר חשובה במשחק חוץ מול המדורגות ראשונה, הגעה מאוד קשוחה לשם, חזור שלא נגמר (אולי עוד שעה מגיעים) ועדיין שאפו לעידוד ובמיוחד לדחיפה בסוף. 

פיקנטריה:

רק בזכות נ.ד בכלל הגענו למשחק

יאללה תכף הפועל ירושלים יש עוד טיסה וכמה בדיקות קורונה נקווה שיהיה בסדר נתראה שם וזה

אנסה למלא את החלל ולכתוב רשמים:
פרץ- מצוין, ג'ראלדש- ניסה היה לא רע בהגנה ועשה כמה פריצות יפות בהתקפה אבל בסה"כ הוא לא בתקופה טובה, הרננדס היה מאוד מעורב אבל פה בערך נגמרים הדברים הטובים, לא מקובל שנוגחים עליך ברחבת החמש, היו לו כמה הרחקות מוזרות והאוסטרים לקחו אותו לכמה טיולים, פיבן לא שהיו לו טעויות גדולות אבל הוא פשוט הרגיש נפקד, לא יודע אם תקפו פחות מהצד שלו, ברח מהכדור או וואטאבר. אופיר היה לא רע, נתן את הנשמה ושרף יפה את הקו, חבל שלא היה מספיק מדויק בהכנסות לרחבה. גלזר- ניצח יפה במאבקים, חבל מאוד שנגח החוצה, מכר אותנו פעם אחת עם הדריכה על הכדור והגליץ' הלא מספיק טוב אחריו אבל סה"כ המצטיין בשחקני השדה לטעמי. ייני- משחק פרווה שלו ביטון- קיבלת את המפתחות להיות ה10 של הקבוצה הזאת ואנחנו חייבים ממך יותר תכלס וקבלת החלטות טובה יותר. גבי- מחצית ראשונה לא רעה, דווקא מהרגע שנכנס למרכז הוא נעלם. קוואס- אנמי מאוד. סטיפה- היה חייב לסחוט שם פנדל, משתדל עושה הרבה תנועה. ניכר שהוא צריך את הכדורים שהוא יוכל לסיים בנגיעה וכשהם אינם הוא קצת חסר אונים.

מחליפים:

שמיר- היה טוב, צריך לקבל יותר קרדיט לטעמי לפחות עד שיסיימו להדביק את גולסה, גררו- משחק לא רע שלו כולל בישול שאני לא בטוח שהוא התכוון אליו, חוזז- עבד יפה על הקו, פטריק הורג אותו בשמאל, חלאילה- קיבל כדור אדיר (בתוספת הזמן?) והיה חייב לעשות איתו יותר.

15 דקות לפני, קובי השועל said:

לא מבין למה אנשים לא הקשיבו לי וטסו דרך לובליאנה. שעה הלוך לאצטדיון שעה חזור.

האצטדיון לא בלינץ? זה ארבע שעות נסיעה מלובליאנה

עריכה:

עכשיו ראיתי שהמשחק היה בקלגנפורט, מה הקטע?

20 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מקווה שאני טועה, אבל אני חושש  שנפלנו עם קוואס.

ונפלנו עם גבי ונפלנו עם פריצה וגלזר 0 וג׳ראלדש חלש.

אין לנו מאמן.

59 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הבחור לא עשה הכנה לעונה, צריך להיכנס לכושר, להוריד קצת במשקל, להסתגל למדינה חדשה, תן לו עוד זמן.

התוצאה כשלעצמה לא רעה בכלל. רמת הכדורגל עם זאת רעה מאוד.

צריך לייצב את ההגנה קודם כל ולשמור על רשת נקייה. לא מתקבל על הדעת שכל משחק אנחנו מקבלים גול.

לדעתי נקודת התורפה הכי משמעותית שלנו היא בקישור. לא עובד שם כלום. משם כל התחלואות של הקבוצה נגזרות (הגנה והתקפה).

22 דקות לפני, קמאנן said:

צריך לייצב את ההגנה קודם כל ולשמור על רשת נקייה. לא מתקבל על הדעת שכל משחק אנחנו מקבלים גול.

לדעתי נקודת התורפה הכי משמעותית שלנו היא בקישור. לא עובד שם כלום. משם כל התחלואות של הקבוצה נגזרות (הגנה והתקפה).

מסכים איתך מאוד. הקישור במתכונת של גלזר ייני וביטון לא מספיק תומך יצרתי ודוחף קדימה ומצד שני גם לא מספיק אגרסיבי ועוזר להגנה וזאת לדעתי הסיבה העיקרית שאנחנו נראים כלכך רע ( מאשים את פטריק שהוא מעלה את אותו הרכב אחרי משחק נפל בטרנר ומתעקש על הקישור הזה  ) . 

לדעתי צריך לשחק עם קישור של גלזר+שמיר+קניקובסקי לפחות עד שגולסה יחזור ולתת לגררו/חוזז את המקום בכנף. אמנם קניקובסקי לא מאוד הורגש אתמול אחרי שעבר לאמצע (עייפות?) אבל מכבי בהחלט הייתה נראית טוב יותר

34 דקות לפני, קמאנן said:

כמאמר הקלישאה,הקישור הוא הלב של כל קבוצה.

מכבי השתדלו לפתח מאסה/כוח בייחוד במרכז המגרש אבל לא רק.

על כל דור מיכה הסתובבו בקבצה שלושה בן הרושים 

הקבוצה של אתמול היא הקטנה ביותר ובטח הכי פחות אגרסיבית שאני זוכר בעשור האחרון, הבניה של קבוצה פחות פיזית לא הייתה מתוכננת

הקבוצה הפחות פיזית נכפתה על ואן ליוון בגלל היצע השחקנים והכישלונות מתחילת השנה. 

אתמול מול האוסטרים זה מאוד בלט, אבל גם ב"ש היו גדולים וחזקים מאתנו

אפילו קבוצות רגילות בליגה לא יהיו יותר בנחיתות פיזית השנה ואנחנו נאלץ לשדרג דברים אחרים במקום

19 דקות לפני, הצבר said:

מכבי השתדלו לפתח מאסה/כוח בייחוד במרכז המגרש אבל לא רק.

על כל דור מיכה הסתובבו בקבצה שלושה בן הרושים 

הקבוצה של אתמול היא הקטנה ביותר ובטח הכי פחות אגרסיבית שאני זוכר בעשור האחרון, הבניה של קבוצה פחות פיזית לא הייתה מתוכננת

הקבוצה הפחות פיזית נכפתה על ואן ליוון בגלל היצע השחקנים והכישלונות מתחילת השנה. 

אתמול מול האוסטרים זה מאוד בלט, אבל גם ב"ש היו גדולים וחזקים מאתנו

אפילו קבוצות רגילות בליגה לא יהיו יותר בנחיתות פיזית השנה ואנחנו נאלץ לשדרג דברים אחרים במקום

גלזר פיזי, שמיר גבוה ופיזי, פריצה מעל 1.90, קוואס סוס.

שרן וביטון זה סופר רך בקישור.

גלזר צריך לשחק לבד את ה6.

אני בכלל מנסה 4-4-2 יהלום ומשחק מעברים אבל זה לא המאמן שיעשה את זה.

5 דקות לפני, itanar said:

ההגנה שלנו לא פיזית בכלל(הבלמים שלנו די רכים) ואיטית מאוד

כל איזה שחקן עם טיפה מהירות ודריבל עושה לנו פורפורה או מגיע לנגיחה קלה

לפני4 שעות , itanar said:

ונפלנו עם גבי ונפלנו עם פריצה וגלזר 0 וג׳ראלדש חלש.

אין לנו מאמן.

גבי, פריצה וגלזר שחקנים מצויינים, רגוע איתם.

51 דקות לפני, itanar said:

זה בדיוק מה שאמרתי, יש גלזר אחד וחצי גולסה שיש גם נתונים והם גם פיזיים יש עוד 3-4 שיש להם נתונים אבל הם הרבה פחות אגרסיביים.

זה לא רק גודל וכוח זה גם מה שעושים איתו, אלברמן למשל לא סוס אבל היה אגרסיבי לא ויתר באוויר וירד בכוח לכל כדור בקרקע
בקיצור פעם היו לפחות 3-4 סוסים במגרש וגם השאר היו פיזיים מאוד, היום אנחנו עם מעט מאוד. 

* גם איביץ טיפח מאוד שחקנים חזקים ופיזיים. 

16 דקות לפני, הצבר said:

זה בדיוק מה שאמרתי, יש גלזר אחד וחצי גולסה שיש גם נתונים והם גם פיזיים יש עוד 3-4 שיש להם נתונים אבל הם הרבה פחות אגרסיביים.

זה לא רק גודל וכוח זה גם מה שעושים איתו, אלברמן למשל לא סוס אבל היה אגרסיבי לא ויתר באוויר וירד בכוח לכל כדור בקרקע
בקיצור פעם היו לפחות 3-4 סוסים במגרש וגם השאר היו פיזיים מאוד, היום אנחנו עם מעט מאוד. 

* גם איביץ טיפח מאוד שחקנים חזקים ופיזיים. 

אצילי לפני איביץ' היה חלשלוש, אחרי איביץ' הוא היום יותר פיזי מהרננדס

מה פספסתי בפציעה של נחמיאס? לא אמרו שייעדר 6 שבועות בגין פריקת עצם הבריח? פתאום הוא בסגל הנבחרת ועשוי לשחק מול 

הפועל ירושלים... מה הקטע

לפני6 שעות , ClinteastwoodFan said:

זה חסר תכלית לקבוע עובדה בקלות דעת כזו על שחקן שלא עשה הכנה עם הקבוצה, לא בכושר משחק, בלי מאמן ובלי קישור מאחוריו.

אני מציע לחזור לצפות במשחק מול חיפה בשביל ללמוד שקובאס הוא מסוג השחקנים שצריך את הקישור קרוב אליו ועם תנועה בלתי פוסקת. 

הקבוצה כיום היא סטטית, איטית, חסרת מעוף.

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

זה חסר תכלית לקבוע עובדה בקלות דעת כזו על שחקן שלא עשה הכנה עם הקבוצה, לא בכושר משחק, בלי מאמן ובלי קישור מאחוריו.

אני מציע לחזור לצפות במשחק מול חיפה בשביל ללמוד שקובאס הוא מסוג השחקנים שצריך את הקישור קרוב אליו ועם תנועה בלתי פוסקת. 

הקבוצה כיום היא סטטית, איטית, חסרת מעוף.

בגלל זה לא קבעתי עובדה ,אלא ציינתי חשש.