Jump to content

לאסק - מכבי | הכי חשוב העונה!

Sawyer

Recommended Posts

Just now, המכבייה said:

לא מכיר מציאות אחרת. הרעל פה וברשתות כאילו פטריק/כל אחד אחר/דוניס/וואטאבר, אנס את אחותם, לעולם לא אבין את זה. 

מדויק

אחד לאחד מה שאמרו אשתקד על דוניס

פרץ:דוידזאדה, פיבן, ייני, ג'ראלדס:גלזר,שמיר,שחר(גולסה):גררו,קניקובסקי, פריצה.

זה צריך להיות ההרכב שלנו מול ירושלים, צריך זעזוע 

31 דקות לפני, המכבייה said:

לא מגן על אף אחד. אני אוהד מכבי ושמח על כל גול ונקודה שהיא משיגה. אצלי אין סטופר עד להחלפתו. זה עניין של המשרדים. עד אז? שמח הערב. 

לא אמרתי לא לשמוח. מהרגעים האלה אנחנו חיים. בלי קשר צריך מאמן אחר.

12 דקות לפני, המכבייה said:

לא מכיר מציאות אחרת. הרעל פה וברשתות כאילו פטריק/כל אחד אחר/דוניס/וואטאבר, אנס את אחותם, לעולם לא אבין את זה. 

מסכים שרעל זו לא הדרך, אבל גם לא צריך לטמון את הראש בחול. מכבי לא טובה כבר תקופה ארוכה מאד (מהדרבי השני של 21).

מאד הגיוני שזה לא רק המאמן, אפילו סביר שלא. אבל עובדתית הוא לא מספיק טוב בעבודתו כי הסגל לא גרוע כמו הכדורגל שהוא מציג.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא אמרתי לא לשמוח. מהרגעים האלה אנחנו חיים. בלי קשר צריך מאמן אחר.

לגמרי ואני יודע שאתה שמח. אנחנו אוהדי מכבי. 

4 דקות לפני, avich15 said:

מסכים שרעל זו לא הדרך, אבל גם לא צריך לטמון את הראש בחול. מכבי לא טובה כבר תקופה ארוכה מאד (מהדרבי השני של 21).

מאד הגיוני שזה לא רק המאמן, אפילו סביר שלא. אבל עובדתית הוא לא מספיק טוב בעבודתו כי הסגל לא גרוע כמו הכדורגל שהוא מציג.

יכול להיות וגם סביר להניח. מה אני יכול לעשות? שיעשו הכי טוב שהם יכולים ואני אשמח אם יצליחו. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

יכול להיות וגם סביר להניח. מה אני יכול לעשות? שיעשו הכי טוב שהם יכולים ואני אשמח אם יצליחו. 

לא יכול לעשות דבר מלבד להתמרמר עם שותפי הגורל שלך, שאלו האנשים כאן בפורום. לכן זה קורה ולכן זה לגיטימי בעיניי.

15 דקות לפני, erantheking21 said:

פרץ:דוידזאדה, פיבן, ייני, ג'ראלדס:גלזר,שמיר,שחר(גולסה):גררו,קניקובסקי, פריצה.

זה צריך להיות ההרכב שלנו מול ירושלים, צריך זעזוע 

גולסה לא יפתח בחיים. אני מאוד בעד שחר (אפילו היום בדקה ששיחק הספיק לקחת כדור גובה לשחקן שגבוה ממנו בשני ראשים), אבל במשחק כזה צריך מספר 10 יצירתי. הייתי רוצה לראות שם את קניקובסקי ואת חנצ׳יס במקומו באגף, אבל זה לא יקרה בחיים אז ביטון.

הוא כבר שבועים מתאמן באימונים מלאים, מתי הוא יפתח או ישחק בכלל ולמה כל חזרה זה כמו יציאה מהשבי? זרגרי של בית"ר כבר חוזר השבוע נפצע הרבה אחריו ודיברו על פציעה קשה יותר, מה הפציעה התורנית של גולסה בכלל?

2 דקות לפני, erantheking21 said:

הוא כבר שבועים מתאמן באימונים מלאים, מתי הוא יפתח או ישחק בכלל ולמה כל חזרה זה כמו יציאה מהשבי? זרגרי של בית"ר כבר חוזר השבוע נפצע הרבה אחריו ודיברו על פציעה קשה יותר, מה הפציעה התורנית של גולסה בכלל?

יש לי תחושה שהוא נפצע שוב 

Just now, פנחס שוף said:

להפועל ירושלים: דניאל, ג'ראלדש, ייני, פיבן, זאדה, גלזר, שמיר, קניקובסקי, גררו, קוואס ופריצה

שלישיית קישור בלונדינית

לא הולך עם קוואס בינתיים. שים את חנצ׳יס וזה מושלם.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

גולסה זה כמו פלאפון שהסוללה שלו מתחילה להתבלות, אז כל פעם צריך להטעין אותו יותר זמן והוא מחזיק פחות זמן.

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

להפועל ירושלים: דניאל, ג'ראלדש, ייני, פיבן, זאדה, גלזר, שמיר, קניקובסקי, גררו, קוואס ופריצה

שלישיית קישור בלונדינית

קוואס היה מזעזע היום ומשחק קודם

צריך לפתוח עם חוזז ומקסימום להכניס אותו מהספסל

6 דקות לפני, avich15 said:

לא יכול לעשות דבר מלבד להתמרמר עם שותפי הגורל שלך, שאלו האנשים כאן בפורום. לכן זה קורה ולכן זה לגיטימי בעיניי.

זה אחלה. לזה הפורום נועד. וגם אחרי כל ההמולה, פטריק לא אוייב המדינה. מקסימום איש מקצוע שלא מעולה בתפקידו, כמו 90 אחוז מהמגיבים כאן בעבודה שלהם.

העניין הוא תמיד מיטש. אם ברק והוא מונו על ידו, אז זה שלו לתקן או לחזק או מה שיבחר לנכון. אני לא יכול להיות נגד מכבי כשהיא משחקת. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הולך עם קוואס בינתיים. שים את חנצ׳יס וזה מושלם.

הצחקת את פטריק, מאמין שזה טוב שהוא יוריד קצת חלודה

במילא הולכים לשבועיים פגרה

אני לא מבין כמה זמן ייקח לו להכניס את שמיר לעניינים ולתת לו לרוץ לפחות עד שגולסה יחזור.

למה לשרוף את הקישור ולמה לשרוף את שרן זה בלתי נתפס הפעולות ההזויות שהוא מבצע בדיוק כמו קודמו בתפקיד. מכבי לא יכולה לייצר כלום בלי תחכום מהקישור, בטח לא ללחוץ גבוה עם הגנה מתרפסת בהנהגת הרננדס (למעט דוידזאדה שהוא הטוב ביותר מבין כל הרביעייה, קצת אירוני אבל סחתיין עליו). הלהבות נרגעו עם התיקו, לא רואים שום טביעת אצבע של מאמן, שום דרך, בטח לא כזו שמאפיינת את ה DNA של המועדון. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

זה אחלה. לזה הפורום נועד. וגם אחרי כל ההמולה, פטריק לא אוייב המדינה. מקסימום איש מקצוע שלא מעולה בתפקידו, כמו 90 אחוז מהמגיבים כאן בעבודה שלהם.

העניין הוא תמיד מיטש. אם ברק והוא מונו על ידו, אז זה שלו לתקן או לחזק או מה שיבחר לנכון. אני לא יכול להיות נגד מכבי כשהיא משחקת. 

חס וחלילה.

מי שמאחל למכבי להפסיד בשביל שיפטרו מאמן הוא אידיוט, בדיוק כמו שאסור לייפות את המצב.

אין כאן קבוצה על המגרש, וכל מילה מיותרת.

משחק רע, תוצאה טובה. שוב קוואס וקניקובסקי חלשים/נעלמים, שוב פריצה לא מספיק מעורב, הפעם גם דן ביטון בקבלת החלטות רעה. 

שוב אין לנו קישור שמסוגל להניע את המשחק כמו שצריך - אולי הדבר הכי חשוב בקבוצת כדורגל, ושוב הבלמים בתצוגת נפל. 

בצד החיובי דוידזאדה, דניאל פרץ כרגיל מציל אותנו, גררו נתן יופי של דקות מהספסל, ובעיניי גם חוזז היה סביר ויותר פעלתן מהקיצוניים שפתחו את המשחק. 

למרות הביקורת הרגילה על פטריק, ואני גם לא מבין למה הוא שורף את שרן באמצע במקום להריץ את שמיר, לפחות אפשר לומר שהחילופים שלו עבדו טוב הפעם. 

במשחקים הקרובים אנחנו נתמודד מול קבוצות פחות טובות, חלקן בבלומפילד, ושם לדעתי נראה הרבה יותר מהחלק הקדמי, כולל מקוואס שצריך להמשיך לפתוח ולהוריד חלודה. 

כמו שאמרתי אחרי ב"ש - המפתח לעונה הזאת יהיה גולסה, ואני מקווה לראות אותו מולחם להרכב אחרי הפגרה ל-27-28 משחקי ליגה. סיכוי קלוש, אבל זה המפתח. 

בנוגע להרננדז אני כבר לא יודע מה לומר, חושב שיהיה נכון למצוא לו מחליף בינואר (לצד קשר אמצע נוסף), אבל לא רואה את זה קורה. 

יהיה מעניין ב-2 המשחקים הקרובים מול הלסינקי, שם כמובן המפתח כדי לעלות לשלב הבא. תיקו בחוץ במשחק הקרוב בקור המקפיא שלהם ומצבנו נהדר. 

ביטון קצת מאכזב, הוא לא השחקן שיוביל את הקבוצה וינהל את המשחק.

הרננדז חלש מאוד, מקווה שיביאו זר אחר במקומו בינואר.

מקווה שגם במשחקים הבאים פיבן ימשיך לפתוח ולא בלטקסה.

5 דקות לפני, Wade said:

דן ביטון נראה כמו שחקן גמור

הבחור נראה בדיכאון קליני, שמישהו יעזור לו במועדון, לא צוחק, אין לו שמחת חיים לא חוגג בגולים, דכאון