Jump to content

לאסק - מכבי | הכי חשוב העונה!

Sawyer

Recommended Posts

Just now, הילד בן 30 said:

לא רק שהוא מטנף, הוא גם חסר מושג.

עד שיגיע גולסה שמיר צריך לשחק בהרכב.

ברור כבר מזמן היה צריך לפתוח במקום שרן. סוף סוף קשר שמחפש ללכת קדימה ועושה תנועה לעומק.

זאת השנה הראשונה של המפעל הזה ועדיין אני בטוח שלא יהיה בית יותר חלש מזה. פגשנו היום דרג 1 נוראי שהצליח לא לנצח אותנו. מביך שהמאמן האידיוט שלנו רצה שהמשחק יגמר במקום לתת את השני. 

לא יודע איך מביאים את הכוחות לנסוע לבלומפילד ביום ראשון.  

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זאת השנה הראשונה של המפעל הזה ועדיין אני בטוח שלא יהיה בית יותר חלש מזה. פגשנו היום דרג 1 נוראי שהצליח לא לנצח אותנו. מביך שהמאמן האידיוט שלנו רצה שהמשחק יגמר במקום לתת את השני. 

לא יודע איך מביאים את הכוחות לנסוע לבלומפילד ביום ראשון.  

קליל

הבית הכי קל שנקבל בהסטוריה, לינץ הזאת בימים אחרים היתה חוטפת פה שלישיה בקלות

13 דקות לפני, אקיטה said:

לדעתי בסגל הנוכחי להיגרר איתם לקרב תרנגולות כזה זה תעודת עניות למאמן.

בחירות שלא ברורות בהגנה ובקישור, הוא תיקן את זה מאוחר במשחק וזה נראה טוב יותר.

אני לא בטוח. לפעמים זה רק טיימינג. אנחנו עם חלק קדמי חדש שמחפש את עצמו ועם משחק מבאס בטרנר בגב שלנו. לפעמים, צריך רק לצאת בשלום. אני לא נכנס פה לפירוק פטריק שניהיה פה מאד אופנתי, לא אכפת לי מזה אבל לא ראיתי קבוצה שמוכרת אותו. ראיתי קבוצה שלקחה את הנקודה שהיתה צריכה בשיניים ובגרון. אני אוהד מכבי ושמח מכל גול שלה. מה שיחליטו במשרדים, זה עניין שלהם. אני לגמרי לא במקום של לרצות להיכשל כדי שהוא ילך. הוא לא נכנס לטופ 15 מאמנים רעים שראיתי במכבי אגב. 

20 דקות לפני, avich15 said:

איזה משחק ראית? קרב תרנגולות זו מחמאה גדולה לקבוצה שאין לה שמץ מה היא רוצה מעצמה.

הגנתית היה מזעזע, קישור ברוב המשחק לא קיים (גם כי שחקני ההגנה דילגו מעליו עם כדורים נפלאים לאגפים פעם אחרי פעם). זה לא צורה של כדורגל, יש משחקים בשכונה מאורגנים יותר. ממש ממש מביש.

היינו שווים לנקודה הזאת וטוב שהושגה. אני אוהד מכבי, לא אוהד שיטת משחק או רמת משחק.  

6 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא בטוח. לפעמים זה רק טיימינג. אנחנו עם חלק קדמי חדש שמחפש את עצמו ועם משחק מבאס בטרנר בגב שלנו. לפעמים, צריך רק לצאת בשלום. אני לא נכנס פה לפירוק פטריק שניהיה פה מאד אופנתי, לא אכפת לי מזה אבל לא ראיתי קבוצה שמוכרת אותו. ראיתי קבוצה שלקחה את הנקודה שהיתה צריכה בשיניים ובגרון. אני אוהד מכבי ושמח מכל גול שלה. מה שיחליטו במשרדים, זה עניין שלהם. אני לגמרי לא במקום של לרצות להיכשל כדי שהוא ילך. הוא לא נכנס לטופ 15 מאמנים רעים שראיתי במכבי אגב. 

לא יודע איך אתה עוד מצליח להגן עליו. שמחתי מאוד בגול כי אני לא יכול שלא, אבל זה ברור לגמרי שאיתו זה לא ילך. 

החלק הקדמי הוא לא העניין. החלק האחורי והקישור הוא הבעיה העיקרית של מכבי. לא רואה דרך אחרת שזה ייפתר מלבד מאמן חדש. 

אגב, לא בטוח בכלל שהגיע לנו תיקו. אם אין לנו חייזר בשער יש סיכוי לא רע שאנחנו חוזרים הביתה עם תוצאה מביכה.

10 דקות לפני, המכבייה said:

כל מילה.

35 דקות לפני, המכבייה said:

‏‎קרב תרנגולות לא יפה לעין ויצאנו עם התוצאה שרצינו והיינו לפחות ראויים לה. זה לא הרבה, זה גם לא מעט. גורלנו בידנו בבית הזה. זה דבר טוב. מכבי לא נראית אפאטית. היא פשוט לא כל כך קוהרנטית וברורה כרגע. שמח. 

יותר הזכיר קרב תרנגולים אחרי טקס כפרות.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע איך אתה עוד מצליח להגן עליו. שמחתי מאוד בגול כי אני לא יכול שלא, אבל זה ברור לגמרי שאיתו זה לא ילך. 

החלק הקדמי הוא לא העניין. החלק האחורי והקישור הוא הבעיה העיקרית של מכבי. לא רואה דרך אחרת שזה ייפתר מלבד מאמן חדש. 

אגב, לא בטוח בכלל שהגיע לנו תיקו. אם אין לנו חייזר בשער יש סיכוי לא רע שאנחנו חוזרים הביתה עם תוצאה מביכה.

גם מאמן חדש לא יצליח לפתור את הבעיה שנקראת הרננדס .

21 דקות לפני, המכבייה said:

היינו שווים לנקודה הזאת וטוב שהושגה. אני אוהד מכבי, לא אוהד שיטת משחק או רמת משחק.  

ברור לי שאתה רוצה את טובת מכבי, אבל טובת מכבי בפרספקטיבה רחבה זה לא להיראות כמו כלום ושום דבר מול קבוצה בינונית. גנבנו היום תיקו במשחק שפוטנציאלית אנחנו שווים בו ניצחון.

34 דקות לפני, פנחס שוף said:

אוזי אוזן משוכנע שהיה נבדל במסירה לגררו, מה הוא אהבל

הוא פשוט מנסה לפגוע בנו בכל דרך 

ממציא שהרווחנו גול מנבדל (שגררו היה חצי מטר מקו ההגנה) 

לא מדבר על 100% פנדל על פריצה 

והגול שלהם בנבדל הוא עוד בכיף שלו 'אין נבדל!'

ואיך הוא יכול לסיים שידור בלי לשווק עוד שחקן שלנו מאירופה, תשווק את הירוקים שלך לשם..

33 דקות לפני, Keano said:

הם עולים על קראבח ב2 דרגות, יותר ברמה של סיבאספור. 

טוב יכול להיות שאני לא זוכר 

אבל הם 2 רמות מתחת לקראבך וחוטפים תבוסה 9/10 משחקים מסיבאספור

32 דקות לפני, Krishi said:

אגב היה נבדל בשער שלהם והגיע לנו עוד פנדל. 

אם היה ואר רוב הסיכויים שהיינו מנצחים. 

היינו מנצחים עם ואר זה ברור אבל בסה''כ השיפוט היה נורמלי שלף להם צהובים על העבירות הברוטאליות לא העלים עין מעבירות נגדנו ולא המציא לנו עבירות 

הנבדל זה יותר על הקוון וגם זה משהו שרואים רק בואר

אז להוציא את הפנדל (שאם פריצה נופל הוא היה נותן לנו) שזה טעות מטורפת שראויה לקול צעקה אבל ביחס לשיפוט שאנחנו אוכלים מהעונה של סוזה אני חושב שזה שיפוט טוב

רק פנדל גנב לנו 

אני יודע שזה נשמע הזוי כי גנבו לנו פה ניצחון אבל ביחס לשיפוט שאנחנו חווים כל הזמן היה שיפוט בינוני ולא משוחד ומושחת

9 דקות לפני, דקסטר said:

מממ לא..

צודק 

פשוט עצבים אחרי המשחק

עדיין מבאס אותי מאוד שלא עשינו 18/18 כי היינו פשוט צריכים לעשות את זה

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מגן על אף אחד. אני אוהד מכבי ושמח על כל גול ונקודה שהיא משיגה. אצלי אין סטופר עד להחלפתו. זה עניין של המשרדים. עד אז? שמח הערב. 

6 דקות לפני, Dr. Caligari said:

צודק 

פשוט עצבים אחרי המשחק

עדיין מבאס אותי מאוד שלא עשינו 18/18 כי היינו פשוט צריכים לעשות את זה

גם מכבי של סוזה לא עושה 6 מ6 ניצחונות, פשוט כי זה כדורגל ודברים כאלו קורים לעיתים ממש ממש רחוקות אם בכלל. איכשהו, משהו היה קורה.

אם כבר תתבאס על היכולת, הנקודה היא אחלה לגמרי. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

לא מגן על אף אחד. אני אוהד מכבי ושמח על כל גול ונקודה שהיא משיגה. אצלי אין סטופר עד להחלפתו. זה עניין של המשרדים. עד אז? שמח הערב. 

מסכים לגמרי

העיקר זה להביא תוצאות 

ומצידי שגם קאנן היה נשאר איתנו עוד עונה עדיף מאשר לרצות להפסיד שזה בכלל מחשבה שגם אלה שאומרים אותה בסוף שמחים כשמנצחים

2 דקות לפני, Dr. Caligari said:

מסכים לגמרי

העיקר זה להביא תוצאות 

ומצידי שגם קאנן היה נשאר איתנו עוד עונה עדיף מאשר לרצות להפסיד שזה בכלל מחשבה שגם אלה שאומרים אותה בסוף שמחים כשמנצחים

לא מכיר מציאות אחרת. הרעל פה וברשתות כאילו פטריק/כל אחד אחר/דוניס/וואטאבר, אנס את אחותם, לעולם לא אבין את זה.