Jump to content

סוני 5

BMTA

Recommended Posts

On 3.11.2021 at 11:00, Raumdeuter said:

אין פה נושא XBOX אז אני מתעלק על הנושא הזה.

אני מתלבט בין 2 הגרסאות החדשות,איזו גרסה כדאי לי יותר?.

אבל יש לי שאלה נוספת: איך פותחים יוזר של אקסבוקס או שהמשתמש שלי במיקרוסופט תופס?

משתמש של מיקרוסופט מספיק אני חושב. מקסימום פותחים חדש בהפעלת המכשיר.

לגבי המכשירים - תלוי לפי המסך שיש לך ואם חשוב לך הנפח במכשיר. 

On 3.11.2021 at 11:00, Raumdeuter said:

אין פה נושא XBOX אז אני מתעלק על הנושא הזה.

אני מתלבט בין 2 הגרסאות החדשות,איזו גרסה כדאי לי יותר?.

אבל יש לי שאלה נוספת: איך פותחים יוזר של אקסבוקס או שהמשתמש שלי במיקרוסופט תופס?

האמת קיבלתי את הs ביום ראשון, למרות שרשמתי למעלה שאין לי ממש זמן(שזה די נכון) אבל מכרתי את ה4 שלי וקניתי את הs,

בגדול ממה שחקרתי באינטרנט, אם אתה גיימר שמשחק המון, וצריך המון משחקים על הקונסולה אז לך על הx הוא גם חומרתית קצת יותר חזק, היתרון שלו שיש לו אפשרות ל4k ועוד את הכונן דיסקים,

מה שציינתי לפני כן אלה הדברים שאין בs(רק הפעלה דיגיטלית,תומך ב2k רק) ומבחינתי זה מספיק, לצורך העניין היה לי בערך 8 שנים את הסוני 4, הכנסתי בו פעם אחת דיסק(שהיה לי קורונה כי נמאס לי מהפיפא קצת), אז לדעתי למישהו שעיקר המשחקים שלו הם fifa ומשחקי כדורגל הs תספיק, יש אחלה ביקורות על הs, ושוב אם אתה אחד שהולך לשחק כל יום על הקונסולה ורוצה איכות ממש טובה אז לך על הx.

לגבי היוזר פתחתי במחשב עוד לפני שקיבלתי את הקונסולה,והוספתי את הלייב והגיים פאס עוד לפני שבכלל פתחתי את הקונסולה

בנוסף אם אתה מתכנן בסוף לקנות את הxbox, ולקנות לייב, אז יש שיטה(חוקית לגמרי) שאתה קונה בין שנה ל3 שנים xbox live gold ואז קונה גם game pass הכי קצר שאתה רואה, ואז זה משדרג אותך אוטומטית לכל התקופה לgame pass שזה שווה מאוד לדעתי, אומנם נראה שרוב המשחקים מעפנים, אבל יש שם גם כמה טובים כולל משחקים מea.(את הקניה הזאת גם אפשר להוזיל אם אתה קונה את הlive gold של מדינות אחרות שהמחיר של הגולד יותר זול, לצורך העניין קניתי של ברזיל ויצא לי בסוף 400 שקל גיים פאס אולטימייט + גולד לייב ל3 שנים) 

יש שם גם פיפא אבל 21, הבנתי שהם משחררים לגיים פאס את הגרסה החדשה של המשחק במאי רק שזה יחסית מאוחר שאנשים כבר מתחילים לפרוש..

בנוסף אפשר לשחק את המשחקים של האקס בוקס מהטלפון, עדיין לא ניסיתי אבל אבדוק היום.

בכל מקרה זה הקצת שאני יודע על הקונסולה, אם יש לך שאלה או משהו בכיף