Jump to content

סוני 5

BMTA

Recommended Posts

למישהו יש המלצה איך אני מזמין בדרך המהירה ביותר והזולה ביותר,?עדיין יש בעיה של מלאי בחנויות?

בכמה אפשר להביא מכשיר+2 שלטים?

לפני8 שעות , BRoi said:

הסתדרתי

קניתי מאלמ סוני 5 גרסת בלו ריי ב2700 ש''ח עם 2 שלטים 

לא מופיע בכלל באתר שלהם. זה רק בסניף ספציפי?

לפני21 שעות , אורלנדו בלוף said:

לא מופיע בכלל באתר שלהם. זה רק בסניף ספציפי?

האמת שיש לי חבר שנרשם לרכישה מוקדמת לפני כמעט שנה ושכח מזה ובזמן הזה הוא השיג לבד,לקחתי את המספר הזמנה

התקשרתי אליהם ובאותו רגע נתנו לי לרכוש..יש להם זמין במלאי תנסו להתקשר למכירות שלהם בטלפון אולי יתנו לכם לקנות לך תדע 

לפני8 שעות , BRoi said:

האמת שיש לי חבר שנרשם לרכישה מוקדמת לפני כמעט שנה ושכח מזה ובזמן הזה הוא השיג לבד,לקחתי את המספר הזמנה

התקשרתי אליהם ובאותו רגע נתנו לי לרכוש..יש להם זמין במלאי תנסו להתקשר למכירות שלהם בטלפון אולי יתנו לכם לקנות לך תדע 

התקשרתי אתמול, אין להם כלום.

לפני15 שעות , אורלנדו בלוף said:

התקשרתי אתמול, אין להם כלום.

יש להם

חבר השיג עוד מספר הזמנה של מישהו שנרשם לרכישה מוקדמת מזמן ולא רכש נתנו לו היום לרכוש מיידית,יש להם זמין אולי צריך לנסות ללחוץ עליהם או משהו

לפני9 שעות , BRoi said:

יש להם

חבר השיג עוד מספר הזמנה של מישהו שנרשם לרכישה מוקדמת מזמן ולא רכש נתנו לו היום לרכוש מיידית,יש להם זמין אולי צריך לנסות ללחוץ עליהם או משהו

אתה מדבר איתי על אנשים שהזמינו מראש. מי שלא הזמין מראש... 

לפני8 שעות , אורלנדו בלוף said:

אתה מדבר איתי על אנשים שהזמינו מראש. מי שלא הזמין מראש... 

הם שילמו 100 ש''ח בנובמבר 20 עבור הרשמה לרכישה מוקדמת,מאז ועד היום(כמעט שנה) אף אחד

לא פנה אליהם ודיבר איתם...הם נזכרו בזה פתאום ונתנו לחברים שלהם להשתמש במספר הזמנה שלהם כדי לדבר עם אלמ ולבקש לקנות(למרות שלפי התקנון

אלמ לא מחוייבים).

השורה התחתונה היא שיש להם מכשירים זמינים לרכישה מיידית צריך לנסות לשבת עליהם בטלפונים על הנציגי מכירות שלהם עד שנופלים על מוכר שיסכים לבצע הזמנה כי שוב אני אומר

יש להם מכשירים זמינים לרכישה מיידית

• 2 weeks later...

חברה שלי פינקה אותי בסוני 5 אחרי שלא היה לי מכשיר מאז ה3, הבנתי שיש איזה עניין עם משתמש אמריקאי, מישהו יכול להרחיב? זה קריטי או לפתוח רגיל?

לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

חברה שלי פינקה אותי בסוני 5 אחרי שלא היה לי מכשיר מאז ה3, הבנתי שיש איזה עניין עם משתמש אמריקאי, מישהו יכול להרחיב? זה קריטי או לפתוח רגיל?

בגדול אם אתה בן אדם של דיסקים אין יותר מדי הבדל (למעט המחירים של מנוי הפלוס בחנות).

אם אתה בן אדם של עותקים דיגיטליים (אני באופן אישי מעדיף) אז עדיף לך משתמש אמריקאי כי המחירים בחנות האמריקאית נמוכים משמעותית מבחנות הישראלית

On 19.10.2021 at 17:40, Rotiman said:

בגדול אם אתה בן אדם של דיסקים אין יותר מדי הבדל (למעט המחירים של מנוי הפלוס בחנות).

אם אתה בן אדם של עותקים דיגיטליים (אני באופן אישי מעדיף) אז עדיף לך משתמש אמריקאי כי המחירים בחנות האמריקאית נמוכים משמעותית מבחנות הישראלית

ולא בדקתי אבל יש סיכוי שכתובת במדינה כמו אלסקה תחסוך עוד מס

A

On 22.10.2021 at 19:10, אורלנדו בלוף said:

מאיפה אתם קונים מכשיר, לעזאזל? אני לא מכיר אף אחד שנרשם בהזמנה המוקדמת כפי שהציעו למעלה.

תכנס לבוט הזה בטלגרם ותפעיל התראות.

מהר מאוד תצליח לקנות 

https://t.me/c/1155552672/116

On 22.10.2021 at 19:10, אורלנדו בלוף said:

מאיפה אתם קונים מכשיר, לעזאזל? אני לא מכיר אף אחד שנרשם בהזמנה המוקדמת כפי שהציעו למעלה.

האמת לא יודע למה אומרים שיש חוסר, הייתי אתמול באילת וראיתי בכל חנות דיגטלית שם לפחות 20-30 חבילות סוני במלאי(חוץ מksp)

Just now, marsel said:

האמת לא יודע למה אומרים שיש חוסר, הייתי אתמול באילת וראיתי בכל חנות דיגטלית שם לפחות 20-30 חבילות סוני במלאי(חוץ מksp)

בכמה ראית שמוכרים?

2 דקות לפני, Mentel said:

בכמה ראית שמוכרים?

לא ממש בדקתי, למרות שטני מת לקנות(חוסר זמן וכאלה יודע שישכב סתם בבית), אבל ממה שאני רואה בזאפ זה  סביב ה2800 גרסת הדיסק עם טרה

אין פה נושא XBOX אז אני מתעלק על הנושא הזה.

אני מתלבט בין 2 הגרסאות החדשות,איזו גרסה כדאי לי יותר?.

אבל יש לי שאלה נוספת: איך פותחים יוזר של אקסבוקס או שהמשתמש שלי במיקרוסופט תופס?