Jump to content

יורוליג 21/22

ravid

Recommended Posts

אני לא יודע מה רוצים מיאניס. לדעתי היום היה בסדר. אבל יותר מזה היה פשוט יום חלש של מדריד. אין לנו מספיק כלים להתמודד עם ההגנה שהם הראו ברבע האחרון.

ועם כל זה- לדעתי קיבלו הרבה יותר מדי ריספקט מהשופטים בדגש על רודי פלופננדס ימח שמו וזכרו.

יאניס לוזר לצערי. מהלכים אחרונים הכל בידודים לווילבקין. גם הסל של מדריד בסוף עליו. הם עם יאבוסלה גבוה יחיד, היה צריך להכניס את ריינולדס ולא זיזיץ.

גם לא הבנתי איך קלויארו נכנס ברבע הרביעי אחרי שבלייזר היה מצויין בשלישי.

הטעות היחידה המשמעותית של יאניס שאני זוכר היתה שהכניס את טיילור לדקות האחרונות אחרי שהוא ישב בערך שעה שלמה על הספסל והיה מאוד קר, ובאמת החטיא שלשה חופשית. זיזיץ' היה חייב להיות על המגרש ואפילו דפק להרטל בלוק במהלך שלפני השלשה של וויליאמס. 

איבדנו את המשחק באיבוד המטומטם של ה-5 שניות. 

לפני11 שעות , ravid said:

הטעות היחידה המשמעותית של יאניס שאני זוכר היתה שהכניס את טיילור לדקות האחרונות אחרי שהוא ישב בערך שעה שלמה על הספסל והיה מאוד קר, ובאמת החטיא שלשה חופשית. זיזיץ' היה חייב להיות על המגרש ואפילו דפק להרטל בלוק במהלך שלפני השלשה של וויליאמס. 

איבדנו את המשחק באיבוד המטומטם של ה-5 שניות. 

הם עלו בלי סנטר, זיזיץ' חטף סל קל על הראש. זה מאמן.

1 hour ago, itanar said:

הם עלו בלי סנטר, זיזיץ' חטף סל קל על הראש. זה מאמן.

זה לא מאמן משום שהמאמן הוא לא נביא ולא יכל לצפות שהם יחזרו מהטיים אאוט בלי אף גבוה אחרי שכל המשחק הם שיחקו עם לפחות ביגמן אחד בצבע וכמה דקות אפילו עם שניים. בירידה לטיים אאוט טבארס היה על הפרקט. אם הוא היה חוזר מהטיים אאוט מה היינו עושים בלי זיזיץ?

עם יאניס כנראה שלא נזכה לראות קבוצה יציבה...

הוא מאמן שתמיד מחכה ליריב ומגיב בהתאם, לדעתי למכבי יש שחקנים מספיק טובים כדי ליזום לשחק בשיטה אחידה מול רוב הקבוצות..

תקופה רעה, מאמין בכל זאת שיאניס יצליח להוציא את הקבוצה ממנה, מה שיש לו אי אפשר לקחת ממנו 

יאניס קיבל הרבה יותר קרדיט מקודמיו בתפקיד, לא אתפלא אם המשחק מול אנדולו יקבע את עתידו במועדון.

עוד משחק שלא נהיה בכיוון וכנראה שהפרידה תהיה בלתי נמנעת...

אגב המשחק יורוליג הראשון שלו במכבי היה נגד אנדולו מקווה שלא גם האחרון...

יאניס רע מאוד אבל לדעתי צריך לתת לו לסיים את העונה. אני עוד לא קורא קדיש על העונה הזאת. ביום חמישי נבוא עם הסכין בין השיניים. 

בכל מקרה- רק לא קטש. מאמן בלי שום ערך מוסף.