Jump to content

יורוליג 21/22

ravid

Recommended Posts

לפני3 שעות , משה פרימו said:

נאנלי שחקן שרוב הקריירה קלע ב40%+ לשלוש עומד על 18% כרגע מתחילת העונה..

מהמר שהיום הסטטיסטיקה תתיישר

יפה לך.

איזה בובה של שחקן לסורט.

יש לי בעיה עם עמדה 4 והגארדים. חסר עוד גארד תותח ביחד עם ווילבקין ואוואנס.

On 12.10.2021 at 22:34, ravid said:

דמיין לך את דיוויד בלאט מאמן את הקבוצה הנוכחית. היה נראה אותו דבר?

אני עוקב אחרי מכבי כ-25 שנה ולא זוכר קבוצה כל כך לא מאומנת כמו שהיא ב-3 המחזורים הראשונים. לא בימי קטש, לא בימי אפי, לא בימי אדלשטיין, לא בימי טבק ואפילו רחמנא ליצלן בימי בגאצקיס היה יותר טוב. 

ב-25 שנה שאתה עוקב הייתה עונה אחת שהתחילה בלי הכנה? מחנה אימון ומשחקי אימון נגד קבוצות אירופאיות. 

הקבוצה מתחילה להתחבר, עם הפנים לחמישי.

עצוב היה לראות היום את המכות עם המאבטחים, ישבתי ביציע 1, אני לא יודע מה היה הטריגר, אבל המאבטחים פשוט מחפשים את זה, האירוע עמד להסתיים מספר פעמים וכל פעם הם הציתו את הרוחות מחדש עם דחיפות וכניסה ליציע.

פשוט מכעיס שמאבטח שמטרתו היא לשמור על ביטחונם של האוהדים פשוט בה במטרה להתפרע.

לתחושתי הם גם נצלו את העובדה שבשער 11 בכדורסל יש הרבה חבר'ה צעירים ואנשים שבאמת לא מחפשים את האלימות הזאת, בכדורגל הם לא היו מעיזים להתנהג בצורה כזאת.

14 דקות לפני, kutomer said:

הקבוצה מתחילה להתחבר, עם הפנים לחמישי.

עצוב היה לראות היום את המכות עם המאבטחים, ישבתי ביציע 1, אני לא יודע מה היה הטריגר, אבל המאבטחים פשוט מחפשים את זה, האירוע עמד להסתיים מספר פעמים וכל פעם הם הציתו את הרוחות מחדש עם דחיפות וכניסה ליציע.

פשוט מכעיס שמאבטח שמטרתו היא לשמור על ביטחונם של האוהדים פשוט בה במטרה להתפרע.

לתחושתי הם גם נצלו את העובדה שבשער 11 בכדורסל יש הרבה חבר'ה צעירים ואנשים שבאמת לא מחפשים את האלימות הזאת, בכדורגל הם לא היו מעיזים להתנהג בצורה כזאת.

ישבתי ביציע 10, ראיתי את הרוב.

היו 5 חבר'ה צעירים מהגייט שהתחילו רכבת לכיוון אמצע ההיכל ותוך 5 שניות חזרו לכיוון היציע, פתאום שהם באו לעלות המאבטחים התחילו לדחוף אותם לכיוון היציע ואז היו אנשים שממש התעצבנו על זה ושם בעצם התחילו הדחיפות בין שני הצדדים וככל שבאו יותר אוהדים ומאבטחים גם התחיל הבאלגן הגדול עם המשטרה.

יש המון מאבטחים שרואים באוהדי ספורט אנשים שצריך להכניס להם מכות, זה פשוט הזיה. לא רלוונטי לי אם מישהו התגרה בהם או לא.

הגיע הזמן שיקרה משהו עם החרא הזה. בנאדם בא להנות ולראות ולעודד את הקבוצה שלו ובסוף יכול למצוא את עצמו עצור בגלל מאבטח טיפש שבא להוציא עצבים עם אישור.

7 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

ישבתי ביציע 10, ראיתי את הרוב.

היו 5 חבר'ה צעירים מהגייט שהתחילו רכבת לכיוון אמצע ההיכל ותוך 5 שניות חזרו לכיוון היציע, פתאום שהם באו לעלות המאבטחים התחילו לדחוף אותם לכיוון היציע ואז היו אנשים שממש התעצבנו על זה ושם בעצם התחילו הדחיפות בין שני הצדדים וככל שבאו יותר אוהדים ומאבטחים גם התחיל הבאלגן הגדול עם המשטרה.

יש המון מאבטחים שרואים באוהדי ספורט אנשים שצריך להכניס להם מכות, זה פשוט הזיה. לא רלוונטי לי אם מישהו התגרה בהם או לא.

הגיע הזמן שיקרה משהו עם החרא הזה. בנאדם בא להנות ולראות ולעודד את הקבוצה שלו ובסוף יכול למצוא את עצמו עצור בגלל מאבטח טיפש שבא להוציא עצבים עם אישור.

הזוי שבגלל השטות הזאת הם תקפו אותם.

4 דקות לפני, zion8 said:

איזה  משחק.

לא רואה הרבה יורוליג אבל כשכן תמיד ליריבה יהיה את הרכז הקירח הזה. אני נשבע שהוא משחק באיזה 3 קבוצות בו זמנית כל עונה.

קלאתס? חח היה בפאו