Jump to content

רשמים מההפסד לב"ש בטרנר | הפסד כואב במגרש מסריח מול קבוצה דוחה

Sawyer

Recommended Posts

חייב למות: לופז המגן, תצוגת נפל(במלוא מובן המילה) של שחקן שמכל דבר נפל כמו שרמוטה ברמאדן.

אביעד שילוח והואר: חוץ מלרדת לחגוג עם אוהדי ב"ש בסוף המשחק הם עשו הכל.

כל הציונים אפילו גבוהים מדי לחלק, גלזר היה חלש ופה הבעיה, אין שום שחקן אגרסיבי בקבוצה מלבדו, בימים כאלה אפילו שחרור ברסקי זה בכיה .

בינואר חייבים קשר עם יכולת הגנתיות גבוהות ועל בלם אסור להתפשר במקום הרננדס

משגע אותי בליגה הזאת שבכל פעם שהשיפוט נגדנו אז מקטינים את זה כי היכולת שלנו לא הייתה טובה

לא קשור אחד לשני בשום צורה. אם אנחנו גם ככה לא משחקים טוב אז אנחנו גם ממש לא צריכים גם שופט שיגמור אותנו ככה 

לא מסוגל לקבל את זה כבר

32 דקות לפני, erantheking21 said:

חייב למות: לופז המגן, תצוגת נפל(במלוא מובן המילה) של שחקן שמכל דבר נפל כמו שרמוטה ברמאדן.

כל הציונים אפילו גבוהים מדי לחלק, גלזר היה חלש ופה הבעיה, אין שום שחקן אגרסיבי בקבוצה מלבדו, בימים כאלה אפילו שחרור ברסקי זה בכיה .

המגן שלהם התגלגל 4 פעמים במשחק, מגוכח.

גלזר יכול לשחק רק כ6 עם 2 מלפניו וזו אחת ההאשמות שלי כלפי המאמן שלא מוציא את המיטב מהסגל.

צריך להתפכח מהתפיסה שיש לנו סגל לאליפות, כי אין. לא יכול להיות סגל לאליפות כשאין מרכז שדה, הקישור שלנו חלש מאוד.

צריך להפנים ולהילחם על מקום באירופה לעונה הבאה, כדי שלא נפגע בדרוג שלנו. יש גם עונות כאלה במועדונים גדולים כמו ברצלונה , יונייטד ועוד.

כשיש בעיה קשה בקישור, קשה להתייחס למרכז ההגנה.

הקבוצה לא מאומנת. אין מה להוסיף או לחפור מעבר. עושה רושם שאנחנן הקבוצה שהכי קל לשחק מולה בליגה.

לפני1 שעה , erantheking21 said:

גם המגן וגם הקולומביאני, מאיפה הם מביאים את השרמוטות האלה ? 

מתחילת העונה ספגנו 7 שערים וזה עוד כשבחלק מהמשחקים ההרגשה הייתה שיצאנו בזול. לפני הכל,  בוא נייצב את ההגנה שלנו. ככה אי אפשר להגיע לכלום.

לפני7 שעות , Sawyer said:

אביעד שילוח, השם הזה לא עולה כאן מספיק. 

שם של פסולת אנושית טהורה, כבר במהלך המשחק אמרתי שהחלאה הזה תת רמה מושחת ובא מוכן מהבית להרוס לנו.

זה חתיכת נבלה אם מכבי לא מעלה ומציפה מה שהוא עשה ומבקשת שלא ישפוט אותנו יותר זה בושה ומגיע לנו שימשיכו לשרוק נגדנו והכל מתקבל באהלן אהלן.

לא מבין מאיפה מביאים את האנשים האלה לשפוט, בושה להתאחדות, איגוד השופטים, ולמדינה - תביאו כבר שופטים מוקצענים, ומה עם הוואר החליטו שהוא לא מכריע כלום יותר ? בדיחה.

איך הכושי הבן זונה הזה דחף את נחמיאס אחרי שכבר לא יכל להגיע לכדור סתם בשביל הכיף שלו, ושילוח הנאצי מניאק הזה לא הוציא לו אפילו צהוב?

איך תמיד בב"ש משחקים תמיד שרמוטות עם אפס כבוד לקולגות שלהם? כאילו זה תנאי קבלה לעיר הבדואית הזאת

מכבי מאומנת(?) רע מאוד.

הסיפוק היחיד שיש לי הוא שלא זרקתי מילה טובה על פטריק שבוע שעבר, זה היה קשה כי אני נוטה לחבק את אנשי המערכת של מכבי, בעיקר אחרי משחקי פיק כאלה.

אנחנו תלויים אך ורק במצב הרוח של השחקנים שלנו, וגם אם אנחנו בהתעלות מנטלית כמו שבוע שעבר זה לא בטוח יספיק בכל משחק בתוך השלישייה הזו.

אני לא חושב שנכון אחרי המשחק הזה לחרוץ גורלות ולהעיף את כל הקבוצה הביתה. הגענו אחרי ניצחון ענק בשבוע שעבר, קצת זחוחים. הפסדנו ליריבה ישירה על התואר,שהיא קבוצה מצויינת, בבית שלה שהוא האיצטדיון הכי קשה בארץ בלי ספק, עם תצוגת שיפוט מהמכורות שנראו פה בשנים האחרונות. לך תדע איך המשחק היה מתפתח בלי הפאול במתנה שהם קיבלו בגול או אם היה נותן לנו 100 אחוז פנדל שהגיע לנו. ביזיון ענק , שלא יקום בבוקר השופט הזה. ובכל זאת, נתאושש מזה, מאמין שהיכולת האמיתית שלנו היא יותר קרובה למה שראינו בשבוע שעבר מאשר מה שהיה היום.

בשורה התחתונה אנחנו בדיוק באותו מקום שהיינו בו בתחילת העונה שעברה - אין לדעת איזה מכבי נראה במשחק הבא, מה שבטוח הוא שאם משחקת נגדנו קבוצה בינונית ומעלה - אז נקבל לפחות גול אחד. נראה אתמול גם שהשחקנים הגיעו למשחק עם הראש בעננים אחרי הניצחון נגד חיפה - מישהו היה צריך להוריד אותם מהר לקרקע 

אני לא אוהב לדרוש לפטר מאמנים ישר אחרי הפסדים, אבל ראינו מספיק משחקים העונה בשביל להבין ש:

1. אין יותר משחק לחץ במרכז השדה ומעלה

2. אין תיאום בהגנה 

3. אין תבניות התקפה

4. אין ניסיון לשנות מערך אם המשחק תקוע

אני אוסיף שגם למעט המחצית השנייה נגד חיפה, אין משחק לחימה ואגרסיביות.

אז נכון, פטריק לא בהכרח אשם בזה שההרכב שלו נבנה רק בתחילת ספטמבר, אבל כל מה שרשום למעלה זה עליו.

41 דקות לפני, אלק נילאש said:

מתחילת העונה ספגנו 7 שערים וזה עוד כשבחלק מהמשחקים ההרגשה הייתה שיצאנו בזול. לפני הכל,  בוא נייצב את ההגנה שלנו. ככה אי אפשר להגיע לכלום.

לגמרי. 5 חתיכות היה משקף יותר אתמול. 

אם גררו וטב"ח לא בסגל ועדיין לחנציס אין מקום על הספסל אני כבר לא מבין כלום, לא יודע מה כבר צריך לקרות כדי שהוא ושחר יקבלו דקות. 

14 דקות לפני, itan17 said:

לדעתי הסגל הנוכחי יותר יצירתי מהסגל בעונה שעברה.

נכון, אבל פחות מחוייב ופחות קשוח.

נראה לי שאלמוג מחרב לנו בכוונה כדי להשתחרר מהמועדון. היתה לי הרגשה כזו עם קארצב וזה קרה.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

נכון, אבל פחות מחוייב ופחות קשוח.

נראה לי שאלמוג מחרב לנו בכוונה כדי להשתחרר מהמועדון. היתה לי הרגשה כזו עם קארצב וזה קרה.

איזה שטויות. יש גם גבול לחרא שנשפך פה. אתה בא בטענות לשחקן שרצה לנצח ולכבוש גם נגד חיפה וגם אתמול. עדיף שתערוך את מה שכתבת.

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

איזה שטויות. יש גם גבול לחרא שנשפך פה. אתה בא בטענות לשחקן שרצה לנצח ולכבוש גם נגד חיפה וגם אתמול. עדיף שתערוך את מה שכתבת.

נחיה ונראה.

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה יש לחיות ולראות. קארצב ואלמוג עושים סבוטאז על מכבי? אתה שומע את עצמך? בוא חבר בלי חארטות

קארצב לא עשה סבוטאז', הוא עשה הכל כדי לעזוב את מכבי. אלמוג והמשחקים שהוא מציג כבר עונה שניה הוא החארטה פה . לא הגיוני כל הפעולות

שלו במשחקים האחרונים. הזלזול, האנוכיות, חוסר הגנה, אי מילוי הוראות ועוד.

27 דקות לפני, Keano said:

אם גררו וטב"ח לא בסגל ועדיין לחנציס אין מקום על הספסל אני כבר לא מבין כלום, לא יודע מה כבר צריך לקרות כדי שהוא ושחר יקבלו דקות. 

היה הורג אותו להכניס את שחר דקה 80 במקום ייני?

דוניס ב11 משחקי ליגה עם 19 שערי זכות ו15 ספיגות. פטריק ב11 משחקי הליגה האחרונים עם 14 שערי זכות ו16 ספיגות. 

אז עם דוניס ההגנה הייתה גרועה, אבל לפחות ההתקפה נתנה הרבה. עם פטריק ההגנה גרועה לא פחות (אפילו יותר) וההתקפה נותנת מעט. 

חבל שממשיכים לחכות במקום לגאול אותנו ממנו. זה ברור שמכבי לא תתאושש מזה.