Jump to content

מכבי - בש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

לפני2 שעות , כהן said:

הקבוצה שלו נראית רמה מעל הקבוצה שלנו, אז..

וואו הוא יודע טוב יותר איך להעמיד קבוצה ביחס לוואן לייבן

והאמת בראיונות וכו' הוא נראה אחלה בן אדם אבל באימון אנטי אנטי אנטי כדורגל

לפני3 שעות , ת"א שלנו said:

מה זה אומר 'מועדון רציני'? לא ככ הבנתי. אנחנו המועדון הכי מפואר בליגה אבל גם לנו יש במהלך ההיסטוריה עונות סתמיות. שלא יצא כלום חוץ מאוויר חם. מה שנקרא 'עונת בנייה'. הניצחון על חיפה או ההפסד היום לא ממש מזיז לי או מכניס אותי לאיזה קרייסס. עם כל הכבוד יצטרכו לגמור אותנו כמה עונות טובות כדי שאתחיל להזיע. כל עוד מיץ' כאן אני רגוע לגבי היציבות של המועדון אבל לאו דווקא לגבי המצוינות שלנו. זה מה שמפריע לי. מכבי מתנהלת מקצועית באופן די בינוני בהיבט של הדרך ובניית הקבוצה. זה מטריד אותי. לא מהיום. כבר כמה שנים. כשהליגה חרא זה מצליח לנו יותר. כשיש לנו פייט אז אנחנו מתקשים. מה לעשות, אני רוצה להצליח גם כשיש קבוצות טובות מולנו. ולא רק מול קבוצות מתפרקות.

אז אין עונות אבודות- הסקת מסקנות, התקדמויות או נסיגות של שחקנים, מהכל לומדים. 

מה זה אומר 'מועדון רציני'? לא ככ הבנתי. אנחנו המועדון הכי מפואר בליגה אבל גם לנו יש במהלך ההיסטוריה עונות סתמיות. שלא יצא כלום חוץ מאוויר חם. מה שנקרא 'עונת בנייה'. הניצחון על חיפה או ההפסד היום לא ממש מזיז לי או מכניס אותי לאיזה קרייסס. עם כל הכבוד יצטרכו לגמור אותנו כמה עונות טובות כדי שאתחיל להזיע. כל עוד מיץ' כאן אני רגוע לגבי היציבות של המועדון אבל לאו דווקא לגבי המצוינות שלנו. זה מה שמפריע לי. מכבי מתנהלת מקצועית באופן די בינוני בהיבט של הדרך ובניית הקבוצה. זה מטריד אותי. לא מהיום. כבר כמה שנים. כשהליגה חרא זה מצליח לנו יותר. כשיש לנו פייט אז אנחנו מתקשים. מה לעשות, אני רוצה להצליח גם כשיש קבוצות טובות מולנו. ולא רק מול קבוצות מתפרקות.

אתה חושב שהעונות היו סתמיות, אתה ואני לא אנשי מקצוע כדי ללמוד ולהסיק מהן. חצי הרכב שלך מ2013 הורכב מכישלונות עבר.

לפני9 שעות , כהן said:

שואל ברצינות גמורה- מתי אמרתי שמישהו חייב לי משהו?. 

לאוהד, כל אוהד, מותר לבקר את הבעלים, את ההנהלה, את השחקנים ואת המאמן, זה משולש האהבה של הענף, האוהדים מוציאים את מיטב כספם בכדי לתמוך בקבוצה, הבעלים מצידו עושה ככל יכולתו לבנות את הקבוצה הכי טובה שניתן, והצד המקצועי שכולל את המאמן והשחקנים מחויבים לתת את כל כולם למען ההצלחה. וכאשר אתה לא מרוצה ממשהו בתהליך, מותר להביע את הדעה, בטח ובטח שזה נעשה פה בפורום, ולא בתור צעקות ונאצות מהיציע. מעולם לא כתבתי  בצורה לא יפה, ולא עניינית, ובטח שמעולם לא ניסיתי לגמד או לפגוע במישהו שדעתו שונה משלי. אגב, כל הדיון הנוכחי בינינו נבע מזה שהבעתי דעה שצריכים להיות יותר תקיפים כלפי התנהלות השיפוט פה בארץ, איך מזה נהפך לסאגה?, אין לי מושג, אבל איש איש באמונתו יחיה..

תן ציטוט טוב ומפרגן שלך, מהחמש שנים האחרונות ואסתום את הפה. עד אז, שחרר. 

לפני8 שעות , המכבייה said:

אתה חושב שהעונות היו סתמיות, אתה ואני לא אנשי מקצוע כדי ללמוד ולהסיק מהן. חצי הרכב שלך מ2013 הורכב מכישלונות עבר.

אז זהו יואב, שאני לא בטוח שאותם אנשי מקצוע מסיקים את המסקנות ומפיקים את הלקחים. אתה מתאר איזה שהוא רצף מקצועי שקיים מה שאני לא מוצא. כל מאמן מגיע עם הגישה שלו, עם השחקנים שהוא מתעדף ולא תמיד אנחנו רואים רציפות של פעולות, שיטות משחק, אסטרטגיות/טקטיקות ואפילו שחקני מפתח. הכל דינמי ומתחלף/משתנה מהר. אולי אפשר לשער שהיה במנהל המקצועי (שזה הכי חשוב לרצף) - ג'ורדי, אנגלידיס, מנספורד. אבל היום מה אנחנו רואים? איפה הצעירים בתוך הבנייה של המועדון? איפה הרצף וההמשכיות של התפיסה של פרחי מחלקת הנוער? איפה החתמות בקיץ כדי להריץ קבוצה לפני שהליגה נפתחת? למה במקום לבנות קבוצה לשנה חדשה מינואר מתחילים תמיד כשהליגה מתחילה? זה לא בריא. ואוסיף שאפשר להעריך ולהוקיר תודה למיץ' ועל הדרך לרצות סטנדרט גבוה יותר. לא של החתמות ולא של תארים. אלא של דרך. עדיפה בעיניי הדרך מאשר התארים. 

אז זהו יואב, שאני לא בטוח שאותם אנשי מקצוע מסיקים את המסקנות ומפיקים את הלקחים. אתה מתאר איזה שהוא רצף מקצועי שקיים מה שאני לא מוצא. כל מאמן מגיע עם הגישה שלו, עם השחקנים שהוא מתעדף ולא תמיד אנחנו רואים רציפות של פעולות, שיטות משחק, אסטרטגיות/טקטיקות ואפילו שחקני מפתח. הכל דינמי ומתחלף/משתנה מהר. אולי אפשר לשער שהיה במנהל המקצועי (שזה הכי חשוב לרצף) - ג'ורדי, אנגלידיס, מנספורד. אבל היום מה אנחנו רואים? איפה הצעירים בתוך הבנייה של המועדון? איפה הרצף וההמשכיות של התפיסה של פרחי מחלקת הנוער? איפה החתמות בקיץ כדי להריץ קבוצה לפני שהליגה נפתחת? למה במקום לבנות קבוצה לשנה חדשה מינואר מתחילים תמיד כשהליגה מתחילה? זה לא בריא. ואוסיף שאפשר להעריך ולהוקיר תודה למיץ' ועל הדרך לרצות סטנדרט גבוה יותר. לא של החתמות ולא של תארים. אלא של דרך. עדיפה בעיניי הדרך מאשר התארים. 

אני כיוונתי למשהו אחר- אפשר וצריך להפיק הרבה גם מעונה שאין בה תארים. שום דבר לא עומד במקום- או מתקדם או נסוג. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני כיוונתי למשהו אחר- אפשר וצריך להפיק הרבה גם מעונה שאין בה תארים. שום דבר לא עומד במקום- או מתקדם או נסוג. 

אבל האוהד כדורגל הממוצע לא מסתכל על הדברים ככה לצערינו. התרבות שונה לגמרי מאירופה. יש כאן סגל שאפשר להוציא ממנו הרבה יותר וזה לא קורה. בנתיים.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אבל האוהד כדורגל הממוצע לא מסתכל על הדברים ככה לצערינו. התרבות שונה לגמרי מאירופה. יש כאן סגל שאפשר להוציא ממנו הרבה יותר וזה לא קורה. בנתיים.

אולי זה עוד יקרה. החתיכות האחרונות בפאזל הגיעו מאוחר. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים לגמרי. וזה אגב אפשר ואף רצוי לעשות גם בעונות של תארים והצלחות. סטייל איביץ' שהיה פדנט גדול ומתקן גם בניצחונות. ומה שאיביץ' אמר בראיון סיום שלו מהדהד בי עד היום ולא עוזב. מכבי מתרשלת בבניית הקבוצה באופן קבוע משום שהיא מתחילה לבנות את הקבוצה מאוחר. זה פוגש אותנו בכל מיני צירים חשובים כמו פספוס בהחתמת שחקני מפתח, פתיחת עונה מאוחרת ושחקנים שמקבלים הודעה שרוצים אותם מהיום למחר לקראת סגירת חלון ההעברות. הלוואי והיה מה שאתה מתאר. זה חלום וזה נכון. ככה ארגון מקצועי עובד. אבל זה לא ככה לא על המגרש עם אותן טעויות שחוזרות על עצמן שוב ושוב ולצערי גם לא מחוצו. תהליכים מקבילים.