Jump to content

מכבי - בש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, Shachar24 said:

להשאיר את ואן לוון במרכז אורן

*שכונה ד' בלי סוללה בנייד ועם ארנק שמבצבצות ממנו שטרות של 200 שקל ומשם זה כבר יתגלגל לבד.

לחובבי הפנטזיה,דגתי רשימת מאמנים זרים שכמעט כולם אימנו במזרח התיכון(אבל צריך לשלם להם ובנדיבות רחבה כדי שיסכימו להגיע לכאן,את רובם אני מכיר במידה מסויימת,את חלקם באופן שטחי אבל אני עדיין חושב שיהיו תותחי על לליגה הזו):

https://www.transfermarkt.com/domenec-torrent/profil/trainer/16400

https://www.transfermarkt.com/rui-faria/profil/trainer/1693

https://www.transfermarkt.com/thomas-doll/profil/trainer/383

https://www.transfermarkt.com/michael-skibbe/profil/trainer/681

*מאמין שתומאס דול הוא הריאלי מכולם.

*דומיניק טוררט הוא פנטזיה אישית שלי לא קשורה אבל 0% שזה יקרה.

Just now, PLASTOMAN said:

שבוע היה להם להתאמן עם סגל כמעט מלא, וזה מה שיצא? ואן לוובן צריך להיתבע על גניבה ממעביד. 

איך אני שונא את המשפט קופמן הזה

5 דקות לפני, yosi_1985 said:

לא מסכים. שגלזר רק במשחק נגד חיפה בסמי אחרי השומר כמו על סמים זה מה שצריך. שירוצו, שישתוללו, שלא יסץמכו על הואר. כי אם סכנין היו רצים לשוםט בגול של חיפה היו בודקים תאופסייד.

צריך שחקנים "רעים". ואת זה אין לנו.

בשום שלב לא אמרתי ששחקנים לא צריכים להתלונן לשפוט לבדוק, אבל לא בגלל זה הוא צריך לבדוק אלא בגלל שיש מקרה שאם יש ספק של נגיעת יד אז בודקים בואר בשביל להסיר ספק או לשרוק.

1 hour ago, Keano said:

עכשיו אתה מבין למה תיקו זה יחסית טוב? 

פסיכולוגיה פשוטה בכדורגל, הם באו ברמת מוכנות גבוהה בנוסף לסגל טוב ואצטדיון ביתי

הדעה שלי לא השתנתה. קבוצה שרוצה אליפות הייתה צריכה לנצח פה. 

איזה רמת מוכנות גבוהה? היה להם משחק ברביעי, בניגוד אלינו שהיה לנו שבוע שלם להתכונן אחרי ניצחון על חיפה. 

אבל הקבוצה שלנו לא רוצה אליפות (או לא יכולה לקחת) ולכן תיקו היה טוב. 

13 דקות לפני, כהן said:

מה בין התגובה שלי לתשובות שלך לא הבנתי, אבל העיקר להפנות את הדיון לגופו של אדם, ולספר כמה שאוהד טוב ונאמן ומיטב אתה. אחלה, שיהיה לבריאות..

אתה אוהד נפלא שחושב רק כמה מישהו במכבי חייב לך. מודל לחיקוי. הלוואי והייתי אתה. 

אנחנו טיפשים. ניצחון על חיפה סינוור אותנו ורובנו אם לא כולנו הפכנו להיות עיוורים.

לקבוצה אין מאמן, ההגנה הכי חלשה שהייתה פה בעשור האחרון והקבוצה לא מחוברת תודות לרכש שהגיע מאוחר.

בקצב הזה המטרה לעונה הזאת צריכה להיות שנעביר אותה בשלום בלי מכות קשות ובתקווה שפטריק יעוף מפה כמה שיותר מהר כדי לצמצם את הנזק הרב שיכול להיות העונה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הדעה שלי לא השתנתה. קבוצה שרוצה אליפות הייתה צריכה לנצח פה. 

איזה רמת מוכנות גבוהה? היה להם משחק ברביעי, בניגוד אלינו שהיה לנו שבוע שלם להתכונן אחרי ניצחון על חיפה. 

אבל הקבוצה שלנו לא רוצה אליפות (או לא יכולה לקחת) ולכן תיקו היה טוב. 

גם איביץ הוציא שם תיקו ולקחנו אליפות.

בהתייחס למצב הלא יציב של הקבוצה עם השחקנים החדשים ובמקביל קבוצה חזקה בבית כמו ב"ש תיקו היה טוב. 

14 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני לא מדבר על אליפות. זה לא הכל בשבילי. אני מדבר על תקווה ועתיד. על איזה שלד בונים לעונה הבאה? מתי מריצים את צמד הצעירים שיכולים להשתלב בהרכב? ואני מעריך את הגישה הפרואקטיבית שלך, אבל דעתי היא שיש עונות אבודות. מה נלמד מהעונה הזאת זו השאלה הגדולה. אם בכלל.

אין עונות אבודות במועדון רציני. אנחנו מועדון רציני נראה לי. המלחמה שלי בעד עידו שחר מתועדת פה היטב אבל אפילו זה זה לא העיקר. 

2 דקות לפני, Keano said:

גם איביץ הוציא שם תיקו ולקחנו אליפות.

בהתייחס למצב הלא יציב של הקבוצה עם השחקנים החדשים ובמקביל קבוצה חזקה בבית כמו ב"ש תיקו היה טוב. 

מה זה רלוונטי לאיביץ׳? אם היית מוביל בדו ספרתי את הליגה הייתי זורם איתך. איביץ׳ גם הפסיד לאום אל פאחם אז זה לגיטימי? אם פטריק יעשה עשירית ממנו נוכל לדבר.

Just now, מכביסט לעד said:

מה זה רלוונטי לאיביץ׳? אם היית מוביל בדו ספרתי את הליגה הייתי זורם איתך. איביץ׳ גם הפסיד לאום אל פאחם אז זה לגיטימי? אם פטריק יעשה עשירית ממנו נוכל לדבר.

זה היה בתחילת העונה הראשונה שלו לא אחרי דו ספרתי הפרש. הייתה תחלופה גדולה של שחקנים אצלנו ובנוסף יש קבוצה טובה בצד השני

18 דקות לפני, snufkin said:

תגדיר "בסדר"? ומתי ואיך זה יקרה? אני מיואש מהמאמן כמו שלא הייתי הרבה זמן

ניהיה קבוצה טובה ויותר מתואמת. מי שהכשיל אותנו היום זה הבשר שלנו- שרן וגלזר. הם לא יכלו להרוויח כדור היום גם מול ילדים בני 8. זאת לא יכולה להיות המציאות לטווח ארוך. 

Just now, המכבייה said:

אין עונות אבודות במועדון רציני. אנחנו מועדון רציני נראה לי. המלחמה שלי בעד עידו שחר מתועדת פה היטב אבל אפילו זה זה לא העיקר. 

מה זה אומר 'מועדון רציני'? לא ככ הבנתי. אנחנו המועדון הכי מפואר בליגה אבל גם לנו יש במהלך ההיסטוריה עונות סתמיות. שלא יצא כלום חוץ מאוויר חם. מה שנקרא 'עונת בנייה'. הניצחון על חיפה או ההפסד היום לא ממש מזיז לי או מכניס אותי לאיזה קרייסס. עם כל הכבוד יצטרכו לגמור אותנו כמה עונות טובות כדי שאתחיל להזיע. כל עוד מיץ' כאן אני רגוע לגבי היציבות של המועדון אבל לאו דווקא לגבי המצוינות שלנו. זה מה שמפריע לי. מכבי מתנהלת מקצועית באופן די בינוני בהיבט של הדרך ובניית הקבוצה. זה מטריד אותי. לא מהיום. כבר כמה שנים. כשהליגה חרא זה מצליח לנו יותר. כשיש לנו פייט אז אנחנו מתקשים. מה לעשות, אני רוצה להצליח גם כשיש קבוצות טובות מולנו. ולא רק מול קבוצות מתפרקות.

1 דקה לפני, המכבייה said:

אתה אוהד נפלא שחושב רק כמה מישהו במכבי חייב לך. מודל לחיקוי. הלוואי והייתי אתה. 

שואל ברצינות גמורה- מתי אמרתי שמישהו חייב לי משהו?. 

לאוהד, כל אוהד, מותר לבקר את הבעלים, את ההנהלה, את השחקנים ואת המאמן, זה משולש האהבה של הענף, האוהדים מוציאים את מיטב כספם בכדי לתמוך בקבוצה, הבעלים מצידו עושה ככל יכולתו לבנות את הקבוצה הכי טובה שניתן, והצד המקצועי שכולל את המאמן והשחקנים מחויבים לתת את כל כולם למען ההצלחה. וכאשר אתה לא מרוצה ממשהו בתהליך, מותר להביע את הדעה, בטח ובטח שזה נעשה פה בפורום, ולא בתור צעקות ונאצות מהיציע. מעולם לא כתבתי  בצורה לא יפה, ולא עניינית, ובטח שמעולם לא ניסיתי לגמד או לפגוע במישהו שדעתו שונה משלי. אגב, כל הדיון הנוכחי בינינו נבע מזה שהבעתי דעה שצריכים להיות יותר תקיפים כלפי התנהלות השיפוט פה בארץ, איך מזה נהפך לסאגה?, אין לי מושג, אבל איש איש באמונתו יחיה..

10 דקות לפני, Keano said:

זה היה בתחילת העונה הראשונה שלו לא אחרי דו ספרתי הפרש. הייתה תחלופה גדולה של שחקנים אצלנו ובנוסף יש קבוצה טובה בצד השני

זה היה שלושה ימים אחרי משחק באירופה כשב״ש הייתה האלופה וסך הכל מחזור שני אחרי ניצחון על חיפה. יכלת לחיות עם 6/4 על ב״ש וחיפה, המצב שונה לחלוטין. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה היה שלושה ימים אחרי משחק באירופה כשב״ש הייתה האלופה וסך הכל מחזור שני אחרי ניצחון על חיפה. יכלת לחיות עם 6/4 על ב״ש וחיפה, המצב שונה לחלוטין. 

יש רצוי ויש מצוי, הקבוצה לא יציבה מספיק מבחינה הגנתית כדי לנצח בטרנר נגד ב"ש עם מהירות כזאת בחלק הקדמי

2 דקות לפני, Keano said:

יש רצוי ויש מצוי, הקבוצה לא יציבה מספיק מבחינה הגנתית כדי לנצח בטרנר נגד ב"ש עם מהירות כזאת בחלק הקדמי

נכון. בדיוק בגלל זה לא נקח אליפות.