Jump to content

מכבי - בש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, עידן מוסקונה said:

אתה מבין שזה לא מה שאמור לגרום לו ללכת לואר. זה התפקיד של הטמבלים שיושבים להגיד לו שהייתה שם נגיעת יד ובמקרה הכי גרוע לתת לו לבחון את זה.

פה הבעיה, שאפילו לא היה שידור חוזר לאחר המהלך אלא כמה דקות אחרי זה שזה לא רלוונטי כבר

אתה מבין שאתה במדינת ישראל ומה לעשות שככה זה עובד פה ?

עונה שעברה גם היה מקרה דומה ( נראה לי בגביע ) ושכטר וריקן קפצו על השופט שילך לבדוק.

8 דקות לפני, yuri said:

ביזיון אם השופט הזה שופט אותנו שוב העונה

ריינשרייבר אחרי דרבי פואד כבר שפט במשחק עונה שלנו בטרנר אז על מה אתה מדבר חבר? רפיסות זה פה

3 דקות לפני, המכבייה said:

אות קלון לכולם, הם כולם עובדים אצלך הרי. מי אתה בכלל?

זכותך לטעון שהכל אחלה והכל סבבה, אני לא אדם שכזה. שמקפחים אותך באופן פסיכי כמו שהיה היום, ועדיין לא תשמיע אפילו קול כנגד זה (יש פה בעלי קבוצות שפסלו שופטים על פחות מזה), נותן להם את הלגיטימציה לעשות לך זאת שוב ושוב ושוב..

1 דקה לפני, snufkin said:

הוא יסיים עם מאזן גרוע יותר משל דוניס. אני מקווה שהטלפון יגיע הרבה לפני, בלעדיו אנחנו נהיה מקסימום באמצע טבלה

לא חושב, יהיה בערך אותו דבר, מה גם שלפטריק יש חוזה לשנתיים 

משחק אשפה שלנו,לא רוצה להתייחס.

אבל שיפוט מהמכורים שהיו פה.

בושה ביזיון הימור נגדנו.

בן שרמוטה שלא תקום מחר בבוקר שיפוט מכור

1 דקה לפני, Lahav8 said:

אל תסיתו את האש לכיוון השופט. נכון, הוא בן זונה גדול שדפק אותנו היום, אבל הפסדנו היום 100% בגלל המאמן והשחקנים

אני הראשון שיסכים איתך בכל משחק ועשיתי את זה כמה וכמה פעמים ורבתי פה עם אנשים על זה אבל באמת שהיום זה לא סתם כמה טעויות שיפוט או איזה מהלך שאפשר לשרוק או לא לשרוק וסתם בכיינות של אוהדים לא אוביקטיבים, היה פה משהו שלצערי לא יזכירו אותו יותר מדי כי הם נהנים מהעניין שמכבי מפסידים אבל זה פשוט מכירה.

1 דקה לפני, yello said:

אתה מבין שאתה במדינת ישראל ומה לעשות שככה זה עובד פה ?

עונה שעברה גם היה מקרה דומה ( נראה לי בגביע ) ושכטר וריקן קפצו על השופט שילך לבדוק.

סבבה שהיה מקרה דומה וזה מה שגרם לו כנראה לבדוק. 

אבל ב98% מהתערבויות של הואר גם פה במדינת ישראל הם אלו שמעלים את העניין ולא שחקן שמתלונן.

1 דקה לפני, Double said:

בושה וחרפה, לשלוח קלטת של כל המשחק לויצמן-יער

הוא מזנק כמו שוער. תראו את השילוח הזה באיזו זווית עומד.

מי ישב בואר ומכר?

1 דקה לפני, כהן said:

זכותך לטעון שהכל אחלה והכל סבבה, אני לא אדם שכזה. שמקפחים אותך באופן פסיכי כמו שהיה היום, ועדיין לא תשמיע אפילו קול כנגד זה (יש פה בעלי קבוצות שפסלו שופטים על פחות מזה), נותן להם את הלגיטימציה לעשות לך זאת שוב ושוב ושוב..

אני לא אדם שמפציע פה רק כשרע וזורע רעל. כזה אני חבר. שונה מאד ממך.אף אחד לא עובד בשבילי ואף אחד לא חייב לי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אנחנו ניהיה בסדר. 

בא לי להצטרף לאמירת ניחומים הזאת אבל קשה מאוד לראות איך נהיה בסדר. במקרה הטוב ובלי פציעות של שחקנים ועייפות של אירופה אנחנו הולכים להיאבק על המקום ה-2. 

בסדר זה להריץ מעכשיו את חנצ'יס ואת עידו שחר ולבנות את העונה הבאה כי כרגע אין לנו מה לחפש בליגה.

1 דקה לפני, Double said:

בושה וחרפה, לשלוח קלטת של כל המשחק לויצמן-יער

חחחח מעניין מה התירוץ שלהם יהיה הפעם, תנועה עלק טבעית של (היד) הגוף? אל תתפלאו

1 דקה לפני, itanar said:

הוא מזנק כמו שוער. תראו את השילוח הזה באיזו זווית עומד.

מי ישב בואר ומכר?

ואיפה השחקנים? שכולם יקפצו על השופט

Just now, קובי החולוני said:

חחחח מעניין מה התירוץ שלהם יהיה הפעם, תנועה עלק טבעית של (היד) הגוף? אל תתפלאו

במקרה הכי גרוע הוא לא ישפוט מחזור אחד וזה יעבור כלא היה, ביום שנעשה את הרעש שאוהדי חיפה עשו אולי יהיה שינוי כי להגיב פה אחד לשני לא יגרום לכלום.

Just now, ת"א שלנו said:

בא לי להצטרף לאמירת ניחומים הזאת אבל קשה מאוד לראות איך נהיה בסדר. במקרה הטוב ובלי פציעות של שחקנים ועייפות של אירופה אנחנו הולכים להיאבק על המקום ה-2. 

בסדר זה להריץ מעכשיו את חנצ'יס ואת עידו שחר ולבנות את העונה הבאה כי כרגע אין לנו מה לחפש בליגה.

זכאי לדעתך. אנחנו ניהיה בסדר בקרב התרנגולים בבוץ הזה. להיות בסדר- לא שווה בהכרח אליפות. זה אף פעם לא המשחק שלי. היא לא מובטחת ואין עונות אבודות, יש עונות שלומדים מהן. 

Just now, המכבייה said:

אני לא אדם שמפציע פה רק כשרע וזורע רעל. כזה אני חבר. שונה מאד ממך.אף אחד לא עובד בשבילי ואף אחד לא חייב לי. 

מה בין התגובה שלי לתשובות שלך לא הבנתי, אבל העיקר להפנות את הדיון לגופו של אדם, ולספר כמה שאוהד טוב ונאמן ומיטב אתה. אחלה, שיהיה לבריאות..

7 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אתה מבין שזה לא מה שאמור לגרום לו ללכת לואר. זה התפקיד של הטמבלים שיושבים להגיד לו שהייתה שם נגיעת יד ובמקרה הכי גרוע לתת לו לבחון את זה.

פה הבעיה, שאפילו לא היה שידור חוזר לאחר המהלך אלא כמה דקות אחרי זה שזה לא רלוונטי כבר

לא מסכים. שגלזר רק במשחק נגד חיפה בסמי אחרי השומר כמו על סמים זה מה שצריך. שירוצו, שישתוללו, שלא יסץמכו על הואר. כי אם סכנין היו רצים לשוםט בגול של חיפה היו בודקים תאופסייד.

צריך שחקנים "רעים". ואת זה אין לנו.

1 דקה לפני, המכבייה said:

זכאי לדעתך. אנחנו ניהיה בסדר בקרב התרנגולים בבוץ הזה. להיות בסדר- לא שווה בהכרח אליפות. זה אף פעם לא המשחק שלי. היא לא מובטחת ואין עונות אבודות, יש עונות שלומדים מהן. 

אני באמת חושב שיש פה סגל לאליפות,הבעיה על הקווים.

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

במקרה הכי גרוע הוא לא ישפוט מחזור אחד וזה יעבור כלא היה, ביום שנעשה את הרעש שאוהדי חיפה עשו אולי יהיה שינוי כי להגיב פה אחד לשני לא יגרום לכלום.

ומי יעשה את הרעש ? שרון תמם ? יצחקי?

Just now, המכבייה said:

אני לא מדבר על אליפות. זה לא הכל בשבילי. אני מדבר על תקווה ועתיד. על איזה שלד בונים לעונה הבאה? מתי מריצים את צמד הצעירים שיכולים להשתלב בהרכב? ואני מעריך את הגישה הפרואקטיבית שלך, אבל דעתי היא שיש עונות אבודות. מה נלמד מהעונה הזאת זו השאלה הגדולה. אם בכלל.