Jump to content

יתר מחזור 4

קמחי

Recommended Posts

22 דקות לפני, המכבייה said:

אני מת על פארפה. לא רואה בעיה גדולה בהתאמה שלו לליגת העל. מעבר לזה, כנראה עדיף שאשתוק כי אני מתעצבן מהר. 

ההשאלה שלו לנתניה היתה בסוך לעונה אחת או יותר?

27 דקות לפני, snufkin said:

ההשאלה שלו לנתניה היתה בסוך לעונה אחת או יותר?

אני חושב שיש להם אופציה להשאיל לעוד עונה אבל אני לא בטוח ולא יודע אם זאת אופציה חד צדדית. 

5 דקות לפני, הישראלי היפה said:

צריך מאמן שמבין בכדורגל ועונה הבאה ויש לנו קישור של גויאגון וגלוך.

זה לא יקרה גם עם מאמן אחר אבל הייתי ממליץ בנתיים לקדם את עידו שחר וחנצ'יס. הם העתיד העכשווי. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא יקרה גם עם מאמן אחר אבל הייתי ממליץ בנתיים לקדם את עידו שחר וחנצ'יס. הם העתיד העכשווי. 

באמת בוא שנתחיל בזה לא הגיוני שהם יותר חלשים ממה שיש היום כחילוף ראשון שני וגם עידו שחר היה צריך מזמן להיכנס לאין קישור שלנו. הוא פשוט אסון לצעירים המאמן הזה מקווה שאולי זה יהיה חלק ממה שיזרזר את ההיפרדות ממנו. עד עכשיו בערך כל עונה פרץ לפחות צעיר אחד כרגע הם רק הולכים אחורה.

13 דקות לפני, הנדון said:

באמת בוא שנתחיל בזה לא הגיוני שהם יותר חלשים ממה שיש היום כחילוף ראשון שני וגם עידו שחר היה צריך מזמן להיכנס לאין קישור שלנו. הוא פשוט אסון לצעירים המאמן הזה מקווה שאולי זה יהיה חלק ממה שיזרזר את ההיפרדות ממנו. עד עכשיו בערך כל עונה פרץ לפחות צעיר אחד כרגע הם רק הולכים אחורה.

כושל שם לגמרי. וכנראה בעוד תחומים. 

26 דקות לפני, הנדון said:

פטריק מתנהל כאילו מבחינתו שהמועדון יישרף דקה אחרי שהוא עוזב.

הם ה-קבוצה עכשיו. כשאתה בפוזיציה הזו דברים נוטים ללכת איתך, אם זה שופטים, יריבות מפחדות וכו'. ככה היינו בשנים האחרונות ועכשיו הם כאלו. מבאס (במיוחד כי זה נוצר בזכות דברים שלא קשורים לכדורגל), ובכל זאת מאמין שנהיה שם עד הסוף

Just now, Rodrigoal_Goaldberg said:

הם ה-קבוצה עכשיו. כשאתה בפוזיציה הזו דברים נוטים ללכת איתך, אם זה שופטים, יריבות מפחדות וכו'. ככה היינו בשנים האחרונות ועכשיו הם כאלו. מבאס, ובכל זאת מאמין שנהיה שם עד הסוף

בוא נתחיל לנצח הערב....

ירושלים יורדת בטוחה, קבוצה הכי חלשה בליגה. לא ייאמן שאנחנו כל כך מתקשים נגדם בבלומפילד.

מקווה מאוד שנצליח להשיג מקום באירופה לעונה הבאה, אחרת נפסיד ניקוד. 

לא מאמין שאני אומר את זה אבל המאמן צריך ללכת. הערב.