Jump to content

יתר מחזור 4

קמחי

Recommended Posts

3 דקות לפני, snufkin said:

אנחנו לא באיזור חיוג. הבקענו 5 שערים ב 5 משחקים שברובם היריבות שלנו היו טובות יותר. במשחק היופ נגד כנראה הקבוצה החלשה בליגה בקושי יצרנו בעיטות למסגרת. זה לא רציני לדבר על המקומות האלו, אנחנו לא שם

יש קבוצה שבאיזור חיוג?

חיפה שהפסידה גם לנו וגם לב"ש?

ב"ש לא רעה אבל אני בספק שהם יצליחו לשמור על רמה כל העונה.

אנחנו לדעתי בעונה של אלופה עם 70 נקודות.

אנחנו לא טובים, אפילו רעים וברור שככה לא נצליח, אבל קבוצות לפעמים עושות סוויטץ' ומשנות מומנטום ואם זה יקרה במכבי היא בהחלט תתמודד השנה, בעיקר כי הרף כנראה יהיה נמוך

5 דקות לפני, הילד בן 30 said:

יש קבוצה שבאיזור חיוג?

חיפה שהפסידה גם לנו וגם לב"ש?

ב"ש לא רעה אבל אני בספק שהם יצליחו לשמור על רמה כל העונה.

אנחנו לדעתי בעונה של אלופה עם 70 נקודות.

אנחנו לא טובים, אפילו רעים וברור שככה לא נצליח, אבל קבוצות לפעמים עושות סוויטץ' ומשנות מומנטום ואם זה יקרה במכבי היא בהחלט תתמודד השנה, בעיקר כי הרף כנראה יהיה נמוך

אני חושב שב"ש במוד וצריך לקחת אותם בחשבון. הסגל שלהם רחב וההרכב הראשון לא הרבה פחות טוב משל אף קבוצה על הנייר.

חיפה, אמנם משלשלת סדרתית במשחקים נגד הגדולות, אבל משחקת טוב עם כוח התקפי ויודעת לייצר מצבים ולקחת נקודות ברוב המשחקים, אני לא חושב שהרף מולם יהיה מאוד נמוך בהיבט החשוב באמת של צבירת נקודות.

אני לא חושב שאפשר להשוות את המצב בשתיהן אלינו כרגע. אנחנו קבוצה לא מאומנת כמעט בכלל, לא הצלחנו לייצר דומננטיות גם לא נגד קבוצות כמו סכנין ופ"ת. המאמן נראה אבוד וחסר רעיונות. אם לא הגול המקרי של גררו היום, היו רואים את זה גם בטבלה. סוויץ תמיד אפשרי אבל אני לא רואה את זה קורה עם ואן לייבן

1 דקה לפני, gilad-b said:

הסתלבט הכי גדול זה האדום של עופרי ארד.

שכטר לא שם את זה בחיים.

וואו איזו סגירה רעה של בלם

אבל לא ראיתם הקטע שלפני הפנדל עם ההצגה של הליצן המכוער הזה חזיזה??

57 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אצילי מתלונן על כאבים חזקים בשריר הירך האחורי :wubyellow3:

איזה שוק..

היה ברור מהרגע שחיפה ביקשו לדחות את המשחק מול באר שבע וריטנשטיינר סירב.

תן לי לתת לך את התוצאות של האולטרסאונד מראש:

סובל ממתיחה, יעדר 2-3 שבועות.

חוזר למשחק ליגה הראשון שיכול אחרי ההרחקה

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

אגב, לפי החוקה הפנדל השני לא היה צריך להיות פנדל.

היה צריך להיות שם שער לב"ש, וצהוב לאצילי.

זה תיקון בחוקה אחרי מקרה סוארז במונדיאל 2016.לא שמליבוביץ' אפשר לצפות ליותר...

מה?

מה הקשר בין סוארז לאצילי? ומה הקשר לחוקה?

עבירה מכוונת שמונעת שער ודאי דינה כרטיס אדום.

המקרה הזה ברור, או שאצילי נוגע עם היד אחרי שהכדור עבר את הקו (ואז זה שער ואין עבירה).

או שאצילי מונע שעבר בכוונה עם היד ואז זה עבירה (שדינה פנדל) ואדום.

44 דקות לפני, tkui said:

לגבי מה שקרה בינינו לבין זניט אין קשר  (@Krishiאין על ההסברים שלך בזה) 

נגד זניט (וגם נגד בני יהודה במחזור שחזרנו לבלומפילד) הטעויות של השופטים היו שאם אין מצב ודאי לגול עוצרים את המשחק ונותנים אדום 

ואם השחקן שהיה צריך לקבל אדום מציל גול אז יש כדור לא ישיר (שצריך להיות מחוץ לתיבת החמש [הטעות השנייה נגד זניט]) וכמובן שאדום

תיארת את זה מצוין.

אז כמה מילים על כל השאר - קודם כל ב"ש לא מועמדת לאליפות. תשכחו מזה. אומר את זה בביטחון רב. רוני לוי מאמן בונקריסט מגעיל, נגד שאר הליגה הוא יפול. ואגב גם נגדנו אם לא השופט הוא לא מנצח בחיים. 

מי שאמר למה שחררנו את שכטר כנראה שכח את היכולת שלו עונה שעברה. הבן אדם זקן במונחי כדורגל ובירידה מקצועית שממשיכה גם בב"ש, אל תתנו למהלך אחד מוצלח מתוך עשרות מהלכים כושלים אחרים לעבוד עליכם. רוב המשחקים הוא ממשיך את הירידה שלו.

אני דווקא כן הייתי מהמר עלינו למרות היכולת הלא הכי טובה כי בדיוק כמו עונה שעברה מה שאתה מקבל כרגע מחיפה וב"ש זה מה שיש, זאת התקרה. בסוף מדובר ב-2 קבוצות די חלשות בתור יריבות לתואר (ב"ש בכלל משחקת כמו קבוצת תחתית).

בעוד שאצלנו 50%-60% מהפוטנציאל לא ממומש כמו שצריך, וכמו עונה שעברה אני מאמין שהשינוי יגיע. 

8 דקות לפני, turgi said:

מה?

מה הקשר בין סוארז לאצילי? ומה הקשר לחוקה?

עבירה מכוונת שמונעת שער ודאי דינה כרטיס אדום.

המקרה הזה ברור, או שאצילי נוגע עם היד אחרי שהכדור עבר את הקו (ואז זה שער ואין עבירה).

או שאצילי מונע שעבר בכוונה עם היד ואז זה עבירה (שדינה פנדל) ואדום.

אבל זה בדיוק מה שהוא טוען שתיקנו, את המקרה השני שרשמת. ועל המקרה השני השופט שרק.

האמת, שווה לבדוק את זה. נשמע לי לא סביר שזה צהוב.

8 דקות לפני, Krishi said:

תיארת את זה מצוין.

אז כמה מילים על כל השאר - קודם כל ב"ש לא מועמדת לאליפות. תשכחו מזה. אומר את זה בביטחון רב. רוני לוי מאמן בונקריסט מגעיל, נגד שאר הליגה הוא יפול. ואגב גם נגדנו אם לא השופט הוא לא מנצח בחיים. 

מי שאמר למה שחררנו את שכטר כנראה שכח את היכולת שלו עונה שעברה. הבן אדם זקן במונחי כדורגל ובירידה מקצועית שממשיכה גם בב"ש, אל תתנו למהלך אחד מוצלח מתוך עשרות מהלכים כושלים אחרים לעבוד עליכם. רוב המשחקים הוא ממשיך את הירידה שלו.

אני דווקא כן הייתי מהמר עלינו למרות היכולת הלא הכי טובה כי בדיוק כמו עונה שעברה מה שאתה מקבל כרגע מחיפה וב"ש זה מה שיש, זאת התקרה. בסוף מדובר ב-2 קבוצות די חלשות בתור יריבות לתואר (ב"ש בכלל משחקת כמו קבוצת תחתית).

בעוד שאצלנו 50%-60% מהפוטנציאל לא ממומש כמו שצריך, וכמו עונה שעברה אני מאמין שהשינוי יגיע. 

אתה מתחיל להישמע כמו פטריק...

8 דקות לפני, קמאנן said:

אבל זה בדיוק מה שהוא טוען שתיקנו, את המקרה השני שרשמת. ועל המקרה השני השופט שרק.

האמת, שווה לבדוק את זה. נשמע לי לא סביר שזה צהוב.

גם אם תמצא לי כתוב אני לא מאמין ששחקן שדה יכול לעמוד על הקו ולשמש כשוער ולא לראות כרטיס אדום.

מה שתיקנו, זו עבירה שמונעת מצב ודאי בנסיון לשחק בכדור.

אצילי לא קופץ עם הגב לכדור ובטעות מונע שער עם היד, הוא מזנק עם היד קדימה.

30 דקות לפני, Krishi said:

רואה עכשיו את המשחק שלהם

לגמרי גם הם וגם חיפה נראים גרוע 

רק שנתעשת על עצמינו ולגאול את הצלחת

לפני1 שעה , אלחנדרו קניג said:

שכטר יודע למקסם מצבים ועדיין עופרי ארד זה בלם נבחרת? איזו החלטה אומללה מבחינתו. 

הראש שלו לא בכדורגל. גם אנחנו נהננו מזה.

1 hour ago, Art Vandelay said:

איזה שוק..

היה ברור מהרגע שחיפה ביקשו לדחות את המשחק מול באר שבע וריטנשטיינר סירב.

תן לי לתת לך את התוצאות של האולטרסאונד מראש:

סובל ממתיחה, יעדר 2-3 שבועות.

חוזר למשחק ליגה הראשון שיכול אחרי ההרחקה

הכל בשיתוף עם הפדופיל שלא לכבודו לשבת בספסל הנבחרת

7 דקות לפני, Krishi said:

אז אתה טועה

אני אזרום איתך. כל הקבוצות בליגה גרועות, כל הליגה פח אשפה. אנחנו מה? טובים? מצוינים? מעולים?

אופטימיות זה אחלה, ניתוק מהמציאות לעומת זאת... 

אתה כאילו מסרב להישיר מבט למצב.

13 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אני אזרום איתך. כל הקבוצות בליגה גרועות, כל הליגה פח אשפה. אנחנו מה? טובים? מצוינים? מעולים?

לא נראה לי שקראת באמת את מה שכתבתי. ואם קראת אז לא הבנת לכן אני ממליץ לקרוא שוב

לפני2 שעות , tkui said:

הקוון החליט שלא עבר את הקו גם במקרה השני

קשה לראות בואר עם עבר (לדעתי לא עבר)

לכן חוזרים למהלך המטומטם של הפדופיל וזה אדום + פנדל (טיפה דופק את ב"ש שכבר השיגה את הגול ויכולה להחמיץ אבל עדיין היה שווה להם)

נגד זניט (וגם נגד בני יהודה במחזור שחזרנו לבלומפילד) הטעויות של השופטים היו שאם אין מצב ודאי לגול עוצרים את המשחק ונותנים אדום 

ואם השחקן שהיה צריך לקבל אדום מציל גול אז יש כדור לא ישיר (שצריך להיות מחוץ לתיבת החמש [הטעות השנייה נגד זניט]) וכמובן שאדום

לגבי זניט התכוונתי יותר בהקשר של חוק יתרון למרות עבירה של אדום (בלי קשר שזאת הייתה טעות של השופט שם כי זה לא היה מצב ודאי לשער אלא סתם התקפה)

התכוונתי לתת דוגמא שאפשר לתת יתרון במקרה של עבירת כרטיס אדום וזה לא בהכרח מבטל את כל מה שקורה אחרי העבירה, אלא מה שקורה אחריי העבירה נחשב יתרון ואפשר להוציא את האדום בסוף המהלך.

ולגבי הכדור השני נשמע לי הזוי שהקוון יכול להחליט בכזאת נחרצות שהכדור לא עבר את הקו, עד כדי כך שלא יבדקו אפילו בואר.

Screenshot_134.thumb.jpg.cdbc5e3954a992685444dfdf7f4b5e4a.jpg

לדוגמא הנה צילום מסך מהתקציר, זה אמנם נראה שהכדור לא עבר במלוא היקפו אבל  קשה לקבוע מהזוית הזאת, לפחות שיבדקו את זה בואר עם זווית יותר טובה.

גם ביד של הפדופיל היה נראה שמסתכלים בכלל רק אם היה יד ולא אם הכדור עבר בכלל את הקו, לא יודע אם בכוונה או שבאמת לא היתה להם זווית יותר טובה לזה.

לפני3 שעות , tkui said:

הקוון החליט שלא עבר את הקו גם במקרה השני

קשה לראות בואר עם עבר (לדעתי לא עבר)

לכן חוזרים למהלך המטומטם של הפדופיל וזה אדום + פנדל (טיפה דופק את ב"ש שכבר השיגה את הגול ויכולה להחמיץ אבל עדיין היה שווה להם)

לגבי האדום של דסה באסון זניט לדעתי מהרגע שצריך לקבל את האדום ויש התקפה מסוכנת אז הוא "רוח רפאים" מאיפה שהוא נגע יש כדור חופשי לא ישיר

54 דקות לפני, R24 said:

לגבי זניט התכוונתי יותר בהקשר של חוק יתרון למרות עבירה של אדום (בלי קשר שזאת הייתה טעות של השופט שם כי זה לא היה מצב ודאי לשער אלא סתם התקפה)

התכוונתי לתת דוגמא שאפשר לתת יתרון במקרה של עבירת כרטיס אדום וזה לא בהכרח מבטל את כל מה שקורה אחרי העבירה, אלא מה שקורה אחריי העבירה נחשב יתרון ואפשר להוציא את האדום בסוף המהלך.

ולגבי הכדור השני נשמע לי הזוי שהקוון יכול להחליט בכזאת נחרצות שהכדור לא עבר את הקו, עד כדי כך שלא יבדקו אפילו בואר.

Screenshot_134.thumb.jpg.cdbc5e3954a992685444dfdf7f4b5e4a.jpg

לדוגמא הנה צילום מסך מהתקציר, זה אמנם נראה שהכדור לא עבר במלוא היקפו אבל  קשה לקבוע מהזוית הזאת, לפחות שיבדקו את זה בואר עם זווית יותר טובה.

גם ביד של הפדופיל היה נראה שמסתכלים בכלל רק אם היה יד ולא אם הכדור עבר בכלל את הקו, לא יודע אם בכוונה או שבאמת לא היתה להם זווית יותר טובה לזה.

וואלה אז לא הבנתי אותך נכון

מה שכן נראה לי עונש קשה מדי לתת אדום וגם גול

ואחרי שראיתי את המשחק בטלויזיה נראה לי שעבר במלוא ההיקף כי זה נראה שהכדור על הדשא בתמונה שהעלת

36 דקות לפני, שטלמן said:

לגבי האדום של דסה באסון זניט לדעתי מהרגע שצריך לקבל את האדום ויש התקפה מסוכנת אז הוא "רוח רפאים" מאיפה שהוא נגע יש כדור חופשי לא ישיר

זה לא על התקפה מסוכנת זה על מצב ודאי 

נמשל המצב אחד על אחד שגנב לנו השופט הנאצי בסיבוב הראשון במוקדמות במשחק חוץ זה מצב מסוכן אבל לא ודאי לגול גם זניט בזמן העבירה של דסה היה מצב מסוכן, מה שקרה אחרי הנגיעה של אצילי זה היה מצב ודאי לגול וכנראה שR24 צודק ובאמת זה עבר את קו השער

ואין אפשרות לתת כדור לא ישיר בתוך תיבת החמש

לפני2 שעות , אורלנדו בלוף said:

אנחנו נראים נורא - על זה אין מחלוקת. הכי נורא מאז תחילת עידן ג׳ורדי. הנקודה היא שגם אחרי פתיחה כל כך איומה אנחנו בשיוויון נקודות עם מי שכל העולם ואישתו רואים כמועמדת העיקרית לאליפות, ועוד אחרי שניצחנו אותם. אם אתה לא חושב שהפרוייקט הגריאטרי של באר שבע יחזיק מעמד, אז אין יותר מידי קבוצות אחרות שיכולות לקחת אליפות במצב כזה. זאת עונה קלאסית של אליפות סטייל קרית שמונה, ובמקרה הזה אין סיבה לומר שאין לנו סיכוי. יש סיכוי.