Jump to content

יתר מחזור 4

קמחי

Recommended Posts

On 2.10.2021 at 21:38, המכבייה said:

אני מת על פארפה. לא רואה בעיה גדולה בהתאמה שלו לליגת העל. מעבר לזה, כנראה עדיף שאשתוק כי אני מתעצבן מהר. 

ראיתי את התקציר, השאלה במקום מי הוא נכנס אצלנו?

בלם זר כנראה תמיד יהיה פה

כל עוד דסה לא חוזר אין על מה לוותר על מגן ג'ראלדש ומגן שמאלי זר מאסט זה חובה

כביכול גררו זאת האופציה המתאימה אבל אני לא הייתי הולך על מהלך כזה

24 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אגב, לפי החוקה הפנדל השני לא היה צריך להיות פנדל.

היה צריך להיות שם שער לב"ש, וצהוב לאצילי.

זה תיקון בחוקה אחרי מקרה סוארז במונדיאל 2016.לא שמליבוביץ' אפשר לצפות ליותר...

1:10

אם אחרי היד הכדור עבר את הקו זה אמור להיות אדום וגול לא? (לא יודע אם עבר בכלל לא בדקו את זה) קצת כמו דסה מול זניט שהשופט נתן להם יתרון ואם הם היו מבקיעים מההתקפה הזאת אז זה היה אדום וגול

ולהיפך אם הכדור עבר את הקו לפני שאצילי נגע ביד אז זה אמור להיות גול וזהו? 

הקטע ההזוי שלא בדקו בכלל אם הכדור עבר בכלל את הקו בשני המקרים, ראו יד של אצילי וזהו.

Just now, R24 said:

אם אחרי היד הכדור עבר את הקו זה אמור להיות אדום וגול לא? (לא יודע אם עבר בכלל לא בדקו את זה) קצת כמו דסה מול זניט שהשופט נתן להם יתרון ואם הם היו מבקיעים מההתקפה הזאת אז זה היה אדום וגול

הקטע ההזוי שלא בדקו בכלל אם הכדור עבר בכלל את הקו בשני המקרים, ראו יד של אצילי וזהו.

אם זה גול אז אין אדום.

אבל לפי דעתי לא יכלו לקבוע בוודאות אם היה גול או לא, אז נתנו פנדל

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

אם זה גול אז אין אדום.

אבל לפי דעתי לא יכלו לקבוע בוודאות אם היה גול או לא, אז נתנו פנדל

הקטע שגם אחרי הנגיעת יד של אצילי הכדור עוד פעם ספק עבר את הקו, ואת זה לא בדקו בכלל, ככה שתאורתית אם בפעם הראשונה הכדור לא עבר ובפעם השנייה כן זה אדום ופנדל

אשכרה חיפה הפסידה?

נכנסתי להתעדכן אחרי המשחק שלנו ראיתי דקה 1-0 לחיפה מפנדל גבולי וב"ש עם אדום מדקה 19, קיללתי והמשכתי בחיי.

עם כל החישובים זה שחיפה מפסידים זה הכי מצחיק בעולם. שימשיכו להפסיד גם להפועל מצידי.

2 דקות לפני, R24 said:

הקטע שגם אחרי הנגיעת יד של אצילי הכדור עוד פעם ספק עבר את הקו, ואת זה לא בדקו בכלל, ככה שתאורתית אם בפעם הראשונה הכדור לא עבר ובפעם השנייה כן זה אדום ופנדל

אם במקרה הראשון היה יד זה מבטל את המהלך השני

אגב דקה 40 (39:14) עבירה של עלי מוחמד עם הפקקים קדימה

צהוב שלא נשרקה אפילו עבירה

המתנות הללו לחיפה (ועוד נגד המאמי הלאומית) זאת הזייה

כמה שאני שונא את באר שבע ועוד אחרי שבוע שעבר, איזה כיף לראות את חיפה מפסידה, ועוד ככה הכי כואב שכולם שם איבדו את העשתנות.

תענוג, כנראה שלא נחגוג בסוף העונה אבל לפחות זה הכי מחזור מושלם.

1 דקה לפני, itan17 said:

כמה שאני שונא את באר שבע ועוד אחרי שבוע שעבר, איזה כיף לראות את חיפה מפסידה, ועוד ככה הכי כואב שכולם שם איבדו את העשתנות.

תענוג, כנראה שלא נחגוג בסוף העונה אבל לפחות זה הכי מחזור מושלם.

אני לא אטען שאנחנו פייבוריטים, כי אנחנו לא. אבל האמת שאין פייבוריטית כרגע.

שנה שעברה חזרנו מבור עמוק מאוד, אני יודע שעם היכולת והמנטליות של חיפה והסגל של ב"ש אנחנו רק צריכים למצות את הסגל שלנו כדי להתמודד.

בוא נגיד אם תשים את הסיטואציה של עונה שעברה שבה מגיע פטריק ויוצא לריצה מטורפת, עם התוצאות של פטריק שנה שעברה, השנה אתה לוקח.

במכבי נחמיאס לא בסגל אבל זומן לנבחרת

חיפה - בסיום המשחק עומר אצילי התלונן על כאבים חזקים בשריר הירך האחורי. בצוות הרפואי איבחנו מתיחה והקשר יעבור מחר בדיקת אולטרה סאונד לבירור מצבו. הליגה אומנם יוצאת לפגרה ואצילי ממילא מורחק, אבל הוא בספק גדול למשחק הנבחרת נגד סקוטלנד בסוף השבוע.

23 דקות לפני, R24 said:

הקוון החליט שלא עבר את הקו גם במקרה השני

קשה לראות בואר עם עבר (לדעתי לא עבר)

לכן חוזרים למהלך המטומטם של הפדופיל וזה אדום + פנדל (טיפה דופק את ב"ש שכבר השיגה את הגול ויכולה להחמיץ אבל עדיין היה שווה להם)

לגבי מה שקרה בינינו לבין זניט אין קשר  (@Krishiאין על ההסברים שלך בזה) 

נגד זניט (וגם נגד בני יהודה במחזור שחזרנו לבלומפילד) הטעויות של השופטים היו שאם אין מצב ודאי לגול עוצרים את המשחק ונותנים אדום 

ואם השחקן שהיה צריך לקבל אדום מציל גול אז יש כדור לא ישיר (שצריך להיות מחוץ לתיבת החמש [הטעות השנייה נגד זניט]) וכמובן שאדום

4 דקות לפני, דקסטר said:

במכבי נחמיאס לא בסגל אבל זומן לנבחרת

חיפה - בסיום המשחק עומר אצילי התלונן על כאבים חזקים בשריר הירך האחורי. בצוות הרפואי איבחנו מתיחה והקשר יעבור מחר בדיקת אולטרה סאונד לבירור מצבו. הליגה אומנם יוצאת לפגרה ואצילי ממילא מורחק, אבל הוא בספק גדול למשחק הנבחרת נגד סקוטלנד בסוף השבוע.

חכה שיזמינו את גולסה

9 דקות לפני, הילד בן 30 said:

שנה שעברה חזרנו מבור עמוק מאוד, אני יודע שעם היכולת והמנטליות של חיפה והסגל של ב"ש אנחנו רק צריכים למצות את הסגל שלנו כדי להתמודד.

בוא נגיד אם תשים את הסיטואציה של עונה שעברה שבה מגיע פטריק ויוצא לריצה מטורפת, עם התוצאות של פטריק שנה שעברה, השנה אתה לוקח.

בינתיים אנחנו לא בכיוון, לא של באר שבע ולא של חיפה.

בקושי הגענו למצבים נגד הקבוצה החלשה בליגה ובבית.

הזייה שלא שמים כאן מצלמות מעל קו השער כדי לבחון מקרים כאלה, ובנוסף מקבלים עוד זווית לבדיקת נבדלים בתוך הרחבה.

לא ברור לי למה מתעצלים בנושא הזה.

12 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אנחנו לא באיזור חיוג. הבקענו 5 שערים ב 5 משחקים שברובם היריבות שלנו היו טובות יותר. במשחק היופ נגד כנראה הקבוצה החלשה בליגה בקושי יצרנו בעיטות למסגרת. זה לא רציני לדבר על המקומות האלו, אנחנו לא שם

שאפו גדול לאצילי. קיבל את הזימון לנבחרת בשביל ההלבנה והאגו, קלט שלא סופרים אותו והחליט לחסוך לעצמו את הבושות, לסדר לעצמו חופש ולהיות בחתונה של מיכה.

ניהול קריירה 10/10.