Jump to content

עזרה צפיה בערוץ הספורט

קובי השועל

Recommended Posts

סליחה על הפוסט כאן אבל זה די דחוף.

איך אפשר לצפות בערוץ הספורט דרך הטלפון? מישהו כתב כאן לפני כמה ימים שצריך להוריד תוסף לכרום. תודה!

1 hour ago, Double said:

אין כמוך אחי תודה

לפני1 שעה , Nadav19 said:

אגב למי שיש יס 

יש להם אפליקציה yesgo אפשר לראות בלייב באיכות טובה 

1 hour ago, Krishi said:

כנ"ל סלקום

יש להם רק של ספורט 5 או גם של שאר ערוצי הספורט? (כל אלה שבחבילות- ספורט 5+, ספורט 1 וכו')

1 דקה לפני, המכביסטית15 said:

יש להם רק של ספורט 5 או גם של שאר ערוצי הספורט? (כל אלה שבחבילות- ספורט 5+, ספורט 1 וכו')

לסלקום יש את כל ערוצי הספורט גם של ספורט 5 וגם של צ'רלטון (למי שיש לו את החבילות כמובן).

הבעיה היחידה זה בקטע של צ'רלטון שהם אוסרים צפיה בבערוצים שלהם דרך אפליקציות. כלומר ניתן לצפות בהם או דרך ממיר/סטרימר כלשהו שמחוברים למסך/טלויזיה או דרך אפליקציה שמותקנת בטלויזיות חכמות. אבל בפלאפון/טאבלט וכאלה אי אפשר לראות צ'רלטון, רק את כל ערוצי ספורט 5. 

לפני5 שעות , Double said:

מה עושים אחרי התקנת התוסף?

איך מפעילים? 

לפני6 שעות , Afrojack said:

מה עושים אחרי התקנת התוסף?

איך מפעילים? 

נכנסים ללינק הראשון, באופן מוזר לפעמים במחשב יש לי תקיעות ובאייפון עובד חלק

On 24.9.2021 at 11:35, Double said:

איך מגיעים ללינקים של עוד ערוצים?

• 2 weeks later...
On 24.9.2021 at 13:36, Krishi said:

לסלקום יש את כל ערוצי הספורט גם של ספורט 5 וגם של צ'רלטון (למי שיש לו את החבילות כמובן).

הבעיה היחידה זה בקטע של צ'רלטון שהם אוסרים צפיה בבערוצים שלהם דרך אפליקציות. כלומר ניתן לצפות בהם או דרך ממיר/סטרימר כלשהו שמחוברים למסך/טלויזיה או דרך אפליקציה שמותקנת בטלויזיות חכמות. אבל בפלאפון/טאבלט וכאלה אי אפשר לראות צ'רלטון, רק את כל ערוצי ספורט 5. 

כן, מעצבנים.
התקנתי את האפליקציה שלהם לסטרימרים על הטלפון (של פרטנר) כדי לנסות לעקוף את זה. אחרי הרבה ניסיונות, הגעתי למצב בו האפליקציה עולה אבל השליטה עדיין דרך שלט, ככה שאני צריך לחבר את הטלפון למחשב ולשדר פקודות דרך adb כדי לנווט.
אם רק צ'ארלטון היו עושים חבילת סטרימינג שלא תלויה בחברת תוכן אחרת, היא הייתה יכולה להצליח בגדול

38 דקות לפני, gilgil28 said:

כן, מעצבנים.
התקנתי את האפליקציה שלהם לסטרימרים על הטלפון (של פרטנר) כדי לנסות לעקוף את זה. אחרי הרבה ניסיונות, הגעתי למצב בו האפליקציה עולה אבל השליטה עדיין דרך שלט, ככה שאני צריך לחבר את הטלפון למחשב ולשדר פקודות דרך adb כדי לנווט.
אם רק צ'ארלטון היו עושים חבילת סטרימינג שלא תלויה בחברת תוכן אחרת, היא הייתה יכולה להצליח בגדול

אני גם לא מבין את הקטע הזה.

אני משלם על החבילה, לסלקום יש פלטפורמה שמתאימה גם לפלאפונים וטאבלטים, באיזה זכות הם מונעים ממני את השידורים של צ'רלטון? 

בכל מקרה, פעם הייתה לי שיטה לעקוף את זה, אם הייתי יודע שאני לא אהיה בבית ויש איזה משחק בצ'רלטון שאני רוצה לראות הייתי שם אותו מראש להקלטה בבית, ואז אחרי שהמשחק היה מתחיל הייתי מריץ את ההקלטה בפלאפון הכי קדימה ככה שזה יהיה כי קרוב לשידור הישיר. אבל לצערי הם עלו על השיטה הזאת וזה לא מראה יותר הקלטות של צ'רלטון בפלאפונים/טאבלטים.

• 4 weeks later...

כמה חלק זה עובד? אני צריך לראות הלילה את המשחק של מכבי בויטוריה מהלפטופ.

ואם לא- יש דרך אחרת לא משנה אם ערוץ זר/בתשלום?

• 4 months later...

הלינק כבר לא עובד, יש משהו אחר?

• 2 months later...