Jump to content

מכבי בליגה הישראלית 21/22

דקסטר

Recommended Posts

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

אבי אבן לא מאמן!!!!!!!!!!!!!!!! זה להוציא שם רע לחלטורה.

הייתי מביא עד סוף העונה את קטש, אין מה להפסיד.

קטש התחיל ג'וב חדש בגלבוע. אם יופיע מאמן ראוי אני בהחלט אתמוך, הבעיה היא שאני לא רואה כאלה כרגע ואנחנו לא רוצים עוד בגאצקיס. אז מה נשאר לך? 

3 דקות לפני, משה פרימו said:

פרקינס ונעם לוי, אם לא מאמינים בהם שלא יחזיקו אותם כעוזרי מאמנים.

הוא עשה עבודה טובה בעבר, בשנים האחרונות קצת פחות, לדעתי היו שחקנים שיכלו להתאים יותר וכנראה שלא היו על הרדאר בכלל

קריירת האימון של פרקינס מסתכמת בחצי שנה אצלנו. וזהו. אצל נעם לוי זה לא הרבה יותר. עד לפני שנתיים הבחור אימן ילדים בני 15. זה כמו שתיתן לילד בן 17.5 מפתחות לבוגאטי ויירון על מסלול מירוצים. יש מקרים בהם שחקנים ששיחקו ברמות הכי גבוהות ולמדו מהמאמנים הטובים ביותר יכולים לעשות קפיצת מדרגה מהירה מאוד לאימון בוגרים, אבל זה לא המצב.

1 hour ago, משה פרימו said:

מה זאת הבדיחה הזאת שאבי אבן יאמן זמנית? איך זה שהוא עדיין ראש מחלקת הסקאוטינג למרות שבשנים האחרונות הוא לא מצדיק את הקרדיט שהוא מקבל?? (נו באמת לפגוע בשחקן 1 מתוך 10 גם אני יכול)

מישהו צריך להתעורר שם ומהר, התנהלות מביכה

זה לא בדיחה זה חלק מקומבינת הרשע

פדרמן-וויציץ'-אבן ביחד עם סוכנים

50 דקות לפני, ravid said:

קטש התחיל ג'וב חדש בגלבוע. אם יופיע מאמן ראוי אני בהחלט אתמוך, הבעיה היא שאני לא רואה כאלה כרגע ואנחנו לא רוצים עוד בגאצקיס. אז מה נשאר לך? 

קריירת האימון של פרקינס מסתכמת בחצי שנה אצלנו. וזהו. אצל נעם לוי זה לא הרבה יותר. עד לפני שנתיים הבחור אימן ילדים בני 15. זה כמו שתיתן לילד בן 17.5 מפתחות לבוגאטי ויירון על מסלול מירוצים. יש מקרים בהם שחקנים ששיחקו ברמות הכי גבוהות ולמדו מהמאמנים הטובים ביותר יכולים לעשות קפיצת מדרגה מהירה מאוד לאימון בוגרים, אבל זה לא המצב.

תביא מאמן ישראלי עד סוף העונה, אבל מאמן, לא סקאוט כושל שדפק את הקבוצה עם החתמות פח שלו.

לפני9 שעות , ג'ורדי said:

בושה שזוסמן לא במכבי. 

מה הקשר? הוא לא חסר לי יותר מידי

יפתח זיו החתמה נכונה בזמן אמת. הישראלים היום לא שווים יותר מידי, אולי למעט ים מדר כל ישראלי יראה פה אותו דבר

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

מה הקשר? הוא לא חסר לי יותר מידי

יפתח זיו החתמה נכונה בזמן אמת. הישראלים היום לא שווים יותר מידי, אולי למעט ים מדר כל ישראלי יראה פה אותו דבר

הקשר הוא שאתה לא יכול לרוץ עם קבוצה אחת ליורוליג וקבוצה אחת לליגה, זה לא עובד.

זוסמן שחקן יורוליג לגיטימי, יכול לתת 20 דק במשחק בכיף. 

הייתי גם משכיב סכום יפה על מדר אבל לא נראה לי שריאלי.

אפילו את פניני לא הייתי משחרר בזמנו אפילו שזה כבר רחוק

43 דקות לפני, ג'ורדי said:

ה-20 דקות של זוסמן הן אחת הסיבות שעשינו 20-14 בשנה שעברה באירופה. הוא, קלויארו, ג'ונדי ובלייזר הם על אותו טיקט- במקרה האופטימלי התרומה שלהם תתקזז עם השחקן היריב שעל אותה עמדה אבל ברוב המקרים היא לא. 

מדר לא ריאלי כי הוא לא אידיוט, רואה ויודע ששום גארד צעיר בחיים לא יצליח פה ליד סקוטי ווילבקין (שזה עוד פן שבו יאניס עשה לקבוצה נזק) ומבין שלהגיע לפה תהיה התאבדות מקצועית. ובנוסף זה לא שהוא כזה מבריק בפרטיזן השנה. הוא די בזבז שנה. 

לגבי פניני- לדעתי שכחת את היכולת שלו בעונה האחרונה אצלנו. הוא נחלש משמעותית ולא היה יותר טוב ממה שיש היום. 

חייבים לחזור לאתר מתאזרחים ברמה גבוהה. לפחות אחד כזה. זה צעד אסטרטגי שחייב להעשות.

1 hour ago, ג'ורדי said:

זוסמן לא שווה 20 דקות ביורוליג לטעמי, יש לו ממוצע של 3 נקודות במקרה הטוב. 0 תרומה התקפית

בתכלס שום ישראלי לא יכול להיות שחקן לגיטימי ביורוליג כרגע אז הרעיון אמנם נכון שאי אפשר 2 קבוצות אבל הוא לא כל כך ישים