Jump to content

מכבי בליגה הישראלית 21/22

דקסטר

Recommended Posts

המפתחות לעתיד הקבוצה בידיים של האירגון. נכון להיום ההנהלה מסבסדת 1,000 ש''ח לכל מנוי ביציע התחתון. אני רוצה לראות את החבר'ה מוותרים על זה, חוזרים ליציע ומתחילים לפעול להחלפת בעלים.

ברגעים כאלה ובעונות כאלה חשוב להוקיר תודה לאסף ליבר היקר, היו"ר של מכבי כדורעף, ששוב דאג לשמור על הרצף של תואר באחד מענפי הכדור. 

היה אפשר לוותר ברבע האחרון על "הכל בשביל מכבי" כאילו לשחק אותה אוהדי הפועל תל אביב שמעודדים גם שהקבוצה שלהם מבזה אותם וזה תמיד מביך אותי שהם עושים את זה. הייתי מצפה לאם לא לקלל את השחקנים ואת הנהלה על הביזיון הזה, לכל הפחות לא לעודד אותם, הכי לא מגיע להם בעולם.

לפני1 שעה , car.garsia said:

היה אפשר לוותר ברבע האחרון על "הכל בשביל מכבי" כאילו לשחק אותה אוהדי הפועל תל אביב שמעודדים גם שהקבוצה שלהם מבזה אותם וזה תמיד מביך אותי שהם עושים את זה. הייתי מצפה לאם לא לקלל את השחקנים ואת הנהלה על הביזיון הזה, לכל הפחות לא לעודד אותם, הכי לא מגיע להם בעולם.

מסכים לגמרי, יצאו כאלו חנונים בשיר הזה.. 

ציפיתי ל-״ווייצ׳יץ׳ הביתה״.. משהו שיעשה כותרות.. 

קהל שבוי

לפני8 שעות , BODIROGA10 said:

מסכים לגמרי, יצאו כאלו חנונים בשיר הזה.. 

ציפיתי ל-״ווייצ׳יץ׳ הביתה״.. משהו שיעשה כותרות.. 

קהל שבוי

בדיוק, זה הבעיה שארגון אוהדים די תלוי בהנהלה. אפשר לבקר את הפאנטיקס מלא אבל בכדורגל בסיום עונה כזה (תחשבו נגיד על הפסד 3-0 בגמר גביע למכבי חיפה) אנחנו בחיים לא מעודדים בשביל שאיזה רסקין יחמיא לנו בשידור, לפעמים צריך גם לבקר. והנה היום מה אתה רואה, מלא כתבות על סגל השחקנים ואף מילה על מעמדם של וויצ'יץ' ואבי אבן המאותרגים, מועדון שחולה בצורה קשה מאוד.

לפני10 שעות , מנג'ר יונייטד said:

ברגעים כאלה ובעונות כאלה חשוב להוקיר תודה לאסף ליבר היקר, היו"ר של מכבי כדורעף, ששוב דאג לשמור על הרצף של תואר באחד מענפי הכדור. 

לגמרי. בדיוק חשבתי על זה אתמול.

בכל מקרה לפחות לא עפנו מול חולון או ירושלים, זה היה יותר כואב בלב. אני מקווה שהרצליה ינצחו בגמר.

ריסקו לנו את המועדון

מעונות של הפסד ליגה אחד-גג שניים הגענו לעונות של של 5-6 הפסדים והעונה אנחנו עומדים על 12.

12 הפסדים בליגה הישראלית כולל הדחה בחצי הגמר במשחק קובע ביד אליהו מול קבוצה אמנם טובה מאיתנו אבל לא איזה ירושלים חזקה של לפני לפני כמה עונות.

מביך ועצוב. בושה.

אבל לא יהיה שום שינוי ושום כלום, ההנהלה אותה הנהלה וניקולה אותו ניקולה.

אפס בן זונה. נראה כמו דג מת בסדרה שהסתיימה בהדחה משפילה ועכשיו מבינים שהיה חתום בקבוצה אחרת כל הזמן הזה. זה סכין בגב של מכבי, לא פחות. בנוסף גם גרם לחבר שלו ג'יילן ריינולדס לאבד את משרתו בסבירות גבוהה אחרי שלא קיבל צ'אנס בפלייאוף. 

מקווה שכל הקהל יבין את זה ויקבל קללות ושריקות בוז כשיגיע להיכל אך לצערי אני יודע שהוא יקבל פרחים וסטנדינג אוביישן. מאחל לו שיגמור את הקריירה ולוויצ'יץ' שישב לידו במטוס.

מקווה שיצליחו להנחית פה את דונטה הול.

ולגבי הטורקים הסרחות האלה: סגרו עם לארקין ב-3.5 מיליון אירו לשנה לפי פרסומים, קלייברן ועכשיו זיזיץ' וכל זה כאשר אמורות להכנס כל מיני תקנות פייר פליי להגבלת הוצאות שאמורות לפגוע בהם והלירה שלהם קורסת. משהו מסריח שם מאוד.

6 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

צריך ללמוד מהם איך עובדים.

"איך עובדים" = להחתים את השחקנים הכי טובים ביורוליג על חוזים מופרכים

לפני8 שעות , ravid said:

עובדים ללא מגבלה תקציבית... לא נראה כזה קשה

לא נכון, יש שם תקציב ידוע מראש.

איך יתכן שבתקציב של 100 מיליון שקל רק 15-20 מיליון הולך לתקציב השחקנים? נשמע לי מעט מידי