Jump to content

מכבי בליגה הישראלית 21/22

דקסטר

Recommended Posts

לפני7 שעות , ravid said:

יש בסיס לטענות שלהם לגבי החמישית ואולי גם לגבי הרביעית של בראון, אבל העניין הוא שהאסטרטגיה שלהם בכל משחק מולנו היא לעשות 40 פאולים מתוך מחשבה שישרקו 20 (וזה גם מה שקורה). הפעם הם שיתפו רק 7 שחקנים אז זה לא התחלק להם טוב.

אגב אצלנו סקוטי ואוונס השלימו כ-70 דקות כל אחד תוך 3 ימים. צריך להיזהר מזה מאוד. גם נאנלי שיחק הרבה.

הרביעית לא הייתה בחיים, השופט קנה שם את הנפילה של ג'ון די, החמישית זה פאול 100% לדעתי. אפילו לא שנוי במחלוקת.

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

מחווה של קבוצת הסל לקבוצת הרגל ביכולת

בושה של קבוצה, לא מאומנת, אין תרגילי התקפה, אין הגנה, שחקנים בינוניים, יפתח זיו צריך להיות המשוחרר הראשון.

חולון פייבוריטית לאליפות. אין לי בעיה שלא ניקח רק שלא ישאירו את אבן כמאמן לעונה הבאה כי זה מה שמסתמן.

לא שהיינו מנצחים את זה, אבל אבי אבן איבד אצלי הרבה מאוד קרדיט היום עם ההתעקשות על ריינלודס וזיו, פשוט שחזור של חצי גמר הגביע 

אין שום דבר חיובי בביזיון הזה, אבל לפחות אנחנו רואים בסדרה הזו מי הזרים שצריכים לקבל בעיטה בתחת בקיץ

לפני10 שעות , oferr said:

לא שהיינו מנצחים את זה, אבל אבי אבן איבד אצלי הרבה מאוד קרדיט היום עם ההתעקשות על ריינלודס וזיו, פשוט שחזור של חצי גמר הגביע 

איזה קרדיט היה לו אצלך? חשבתי שרק לרקנאטים והפדרמנים יש קרדיט לאבן ....שחקנים בינוניים, מאמן פח אבל מה הם זולים לאחזקה במחירי מנויים היקרים באירופה.

עובדים עלינו, רק חרם מנויים לאלתר עוד יוכל לשנות.

אני הולך גם פה עם הרצליה. אונוואקו מדהים ואם הוא לא מסתבך בעבירות לא משנה מי ישמור עליו הוא לא יעצור אותו. קופר הזה פגיעה בול, לא האמנתי שהוא יצליח להיות יותר טוב מהוקר. ישראליים איכותיים, רק הסגל הקצר יכול להפיל אותם אבל הם קבוצה נהדרת.

לפני20 שעות , ravid said:

האליפות תישאר איפה שהיא רגילה להישאר

לא נראה לי שהעונה אנחנו לוקחים, אנחנו פחים. חולון נראים מצויין ולדעתי פייבוריטים.

13 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא נראה לי שהעונה אנחנו לוקחים, אנחנו פחים. חולון נראים מצויין ולדעתי פייבוריטים.

חולון יצטרכו להדיח את ירושלים ואותנו בסדרת הטוב מ-3 ללא יתרון ביתיות. לא יהיה להם קל.

10 דקות לפני, YoniC said:

כמה אפשר לסבול בעונה אחת

שיחתימו את אבן לעוד 4 שנים. הוא בחר את השחקנים והוא מאמן אותם, קבוצה עלובה במחירי המנויים הגבוהים ביורוליג.