Jump to content

לקראת הפועל באר-שבע בטרנר

דקסטר

Recommended Posts

21 דקות לפני, סמי הכבאי said:

1. כשעולים בהרכב עם כל התותחים הכבדים, לא נשאר לנו כח אש מספיק איכותי מהספסל. חלאילה סביר, גררו חידה, וריקן, חוזז, אלמוג וטב"ח זה לא זה כרגע.

2. בהינתן שזהו משחק ראשון מתוך 3 ב-9 ימים אז רצוי לא להעמיס על אותם שחקנים ב3 משחקים רצופים בטווח קצר.

אם אתה פותח בהרכב הכי חזק והוא עושה את העבודה, אין צורך במחליפים יותר מדי איכותיים. קצת מוזר לדעתי לספסל שחקנים טובים כדי שיעלו מהספסל…

זה משחק שמגיע אחרי שבוע שלם של מנוחה ולמשחק אחריו יש עוד חמישה ימים של מנוחה. לא רואה סיבה לשנות. נגד הפועל ירושלים כבר נצטרך לראות רוטציה, אבל בשני המשחקים הקרובים אפשר לפתוח עם אותו הרכב.

17 דקות לפני, thunderbolt said:

מיכה + המטרונום זה שילוב מסוכן מאוד, מקווה שלא יתפרו את ההגנה הפריכה שלנו.

לא בטוח שהוא בכושר לפתוח. 

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מעניין אם הקהל שלנו ישיר למיכה את השיר שלו לפני המשחק...

לדעתי ישירו לו. השאלה אם הוא יבוא או שהוא ישים זין.

אני חושב שהוא לא יבוא בגלל הקהל של ב"ש, אבל הוא בטח יעשה איזו תנועת יד .

בניגוד לאצילי, אני בטוח שלדור אין שום עניין רע בקהל שלנו. הוא יודע כמה אוהבים אותו.

לפגוש את רוני לוי זו אף פעם לא חוויה נעימה, גם לא מבחינת תוצאה ובטח שלא בשביל העיניים. הוא אנטי כדורגל שרק חי בשביל המשחקים האלה. עכשיו, כשיש לו את אנסה ואת רוקאביצה שאוהב להשחיל אותנו זה בכלל סכנה למפח נפש. מקווה שפטריק יעשה גם פה את ההתאמות ולא ישחק פתוח עם הגנה גבוהה מדי, הבלמים שלנו לא מהירים מספיק להתמודד עם שניהם, במיוחד כשיש להם את מסירות האומן של מיכה. 

אנחנו במומנטום טוב ובמחזורים הבאים אנחנו פוגשים את ארבעת הקבוצות האחרונות בטבלה כרגע. אם נצליח לשמור על המומנטום אחרי המשחק הזה זה יהיה נהדר.

12 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אני חושב שהוא לא יבוא בגלל הקהל של ב"ש, אבל הוא בטח יעשה איזו תנועת יד .

בניגוד לאצילי, אני בטוח שלדור אין שום עניין רע בקהל שלנו. הוא יודע כמה אוהבים אותו.

אין סיבה בעולם שיהיה לדור משהו נגד הקהל.

זה אותו קהל שתמך בו ואהב אותו מאז שהיה ילד, דור היה פורש במכבי אם לא הטעות שעשה.

עם זאת אני ממש לא מצפה ממנו ליותר מדי בשלב זה, הוא כבר במקום אחר.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם אתה פותח בהרכב הכי חזק והוא עושה את העבודה, אין צורך במחליפים יותר מדי איכותיים. קצת מוזר לדעתי לספסל שחקנים טובים כדי שיעלו מהספסל…

זה משחק שמגיע אחרי שבוע שלם של מנוחה ולמשחק אחריו יש עוד חמישה ימים של מנוחה. לא רואה סיבה לשנות. נגד הפועל ירושלים כבר נצטרך לראות רוטציה, אבל בשני המשחקים הקרובים אפשר לפתוח עם אותו הרכב.

מסכים בגדול, אבל:

1. קוואס לא בשיא הכושר, אולי כדאי להפחית עומס ושיעלה מהספסל.

2. כדאי לדעתי לתת לעוד שחקנים לצבור ביטחון- אתה תצטרך אותם להמשך העונה. בעיקר חלאילה וגררו (והלוואי שחנציס ושחר יכנסו מתישהו ללופ), לא כולם כמו ריקן ושרן שאתה יכול להכניס אותם באיזה שלב שתרצה והם יראו את אותה רמת עניין ומחוייבות.

3. אתה מניח הנחה מסויימת ואז מניח הנחה נוספת: "אם אתה פותח בהרכב הכי חזק והוא עושה את העבודה, אין צורך במחליפים יותר מדי איכותיים." - ואם אתה פותח בהרכב הכי חזק והוא לא עושה את העבודה, גם זה יכול לקרות. מה תעשה אז? תתלה את כל תקוותך במחליפים שחלק מהיוזרים פה שלחו להשאלה, לפרישה, סתם לשחרר כי הם לא מספיק טובים? (ובאמת רובם שיחקו על הפנים בהזדמנויות שניתנו להם..)

לכן בהתחבר לשני הסעיפים הקודמים, אני מעדיף לפעמים ג'וקר אחד או שניים על הספסל כדי שתהיה תקווה גם למחצית השנייה. לא כל משחק יהיו לך שטחים כמו מול חיפל'ה, במשחק הקרוב אתה תצטרך ליזום רוב הזמן ומול רוני לוי זה עלול להיות בונקר לתפארת. ככה גם תיתן אוויר לשחקנים שצריכים מנוחה, גם תשאיר לך פלאן בי מהספסל וגם יותר זמן דשא לשחקנים משלימים משמעותיים.

אם נתחשב בעובדה שבש משחקת היום ובשבת + החיסורים שלהם + העובדה שהיא יריבה שלנו לתואר 

לדעתי לדרוש פחות מנצחון זה פשע

נכון יהיה קשה במיוחד בטרנר אבל צריך להוציא 3 נקודות במשחקים כאלה, יהיה חסר להם 3 שחקנים( 2 מהם בלמים פותחים)  וצריך לנצל את זה 

53 דקות לפני, אלק נילאש said:

לפגוש את רוני לוי זו אף פעם לא חוויה נעימה

אם זו אף פעם לא חוויה נעימה, ז"א שזו כן חוויה נעימה

;)

לפני1 שעה , דקסטר said:

יש הרבה סיבות.

אתה לא יכול להשוות משחק אימון בק"ש מול קבוצת הנוער למשחק ליגה ועוד מול קבוצה כזו במגרש כזה, לא בעצימות ולא בפיזיות, גם לדקות בודדות.

מההתחלה הדיבור היה על אוקטובר. אם הוא יקבל דקות במשחק מול הפועל י-ם אחרי לאסק לינץ אני אהיה מבסוט.

מוכן לקבל הכל , אבל רק לא שיחזור למשחק הבא של הנבחרת.

לפני2 שעות , סמי הכבאי said:

בניגוד לפתיחת העונה, יש לנו 3 שחקנים (קוואס, קניקובסקי ודביטון)  שיודעים לתת פס חכם (מסירת מפתח בלעז) להציב שחקן ברחבה מול שוער. מה שטוב בשחקנים כאלה שהם לא חייבים לשחק כל המשחק, או לשחק חרא ברוב הזמן, אבל ברגע קטן או שניים של גאונות מצידם ניתן להכריע את המשחק.

כמה טוב שיש לנו קאדר יותר רציני בהתקפה, עד לא מזמן השתגעתי מזה שאני מגיע למשחק ועומד לראות 0:0 משעמם וידוע מראש.

לגבי ההרכב, זה מובן לרצות שפטריק ישמור על ההרכב משבת, אבל יש 2 בעיות:

1. כשעולים בהרכב עם כל התותחים הכבדים, לא נשאר לנו כח אש מספיק איכותי מהספסל. חלאילה סביר, גררו חידה, וריקן, חוזז, אלמוג וטב"ח זה לא זה כרגע.

2. בהינתן שזהו משחק ראשון מתוך 3 ב-9 ימים אז רצוי לא להעמיס על אותם שחקנים ב3 משחקים רצופים בטווח קצר.

ההרכב שלי למשחק:

פרץ

זדה, נחמיאס, הרננדס, גרלדס

גלזר, שמיר

גבי, דביטון, גררו

חלאילה

קוואס  ופריצה סופר סאבס במחצית.

ייני עולה גם במחצית השנייה, והלוואי שנראה את חנצ'יס ועידו שחר קודם כל בסגל. משם הלוואי שפטריק ישכיל לתת להם לשחק קצת...

למה שנעלה בלי 2 שחקנים שנראים כל כך טוב?במיוחד פריצה

לעלות בהרכב הכי חזק שלנו בלי חרטות של עומס וכו' ,הליגה הכי חשובה

בקרונפלקס ליג שיעשו את כל הניסיונות והרוטציות האלה בליגה צריך לבוא כל משחק בהרכב הכי חזק שלנו במיוחד

שמדובר במשחק חוץ אחד הקשים בליגה 

1 hour ago, סמי הכבאי said:

מסכים בגדול, אבל:

1. קוואס לא בשיא הכושר, אולי כדאי להפחית עומס ושיעלה מהספסל.

2. כדאי לדעתי לתת לעוד שחקנים לצבור ביטחון- אתה תצטרך אותם להמשך העונה. בעיקר חלאילה וגררו (והלוואי שחנציס ושחר יכנסו מתישהו ללופ), לא כולם כמו ריקן ושרן שאתה יכול להכניס אותם באיזה שלב שתרצה והם יראו את אותה רמת עניין ומחוייבות.

3. אתה מניח הנחה מסויימת ואז מניח הנחה נוספת: "אם אתה פותח בהרכב הכי חזק והוא עושה את העבודה, אין צורך במחליפים יותר מדי איכותיים." - ואם אתה פותח בהרכב הכי חזק והוא לא עושה את העבודה, גם זה יכול לקרות. מה תעשה אז? תתלה את כל תקוותך במחליפים שחלק מהיוזרים פה שלחו להשאלה, לפרישה, סתם לשחרר כי הם לא מספיק טובים? (ובאמת רובם שיחקו על הפנים בהזדמנויות שניתנו להם..)

לכן בהתחבר לשני הסעיפים הקודמים, אני מעדיף לפעמים ג'וקר אחד או שניים על הספסל כדי שתהיה תקווה גם למחצית השנייה. לא כל משחק יהיו לך שטחים כמו מול חיפל'ה, במשחק הקרוב אתה תצטרך ליזום רוב הזמן ומול רוני לוי זה עלול להיות בונקר לתפארת. ככה גם תיתן אוויר לשחקנים שצריכים מנוחה, גם תשאיר לך פלאן בי מהספסל וגם יותר זמן דשא לשחקנים משלימים משמעותיים.

1. איך קוואס יכנס לכושר אם לא תתן לו לשחק? משחק בשבוע זה עומס? אוי ואבוי לנו.

2. תתן לשחקנים לצבור ביטחון נגד הפועל ירושלים, לא נגד מועמדת לאליפות בחוץ. 

3. אם השחקנים הטובים ביותר לא יעשו את העבודה כשחקנים פותחים, למה ששחקני הספסל יעשו אותה? למה עדיף שריקן, שמיר וגררו ישחקו 70 דקות ולא יעלו מחליפים ל20 דקות? זה לא נשמע הגיוני.

21 דקות לפני, BRoi said:

למה שנעלה בלי 2 שחקנים שנראים כל כך טוב?במיוחד פריצה

לעלות בהרכב הכי חזק שלנו בלי חרטות של עומס וכו' ,הליגה הכי חשובה

בקרונפלקס ליג שיעשו את כל הניסיונות והרוטציות האלה בליגה צריך לבוא כל משחק בהרכב הכי חזק שלנו במיוחד

שמדובר במשחק חוץ אחד הקשים בליגה 

אני לא מוותר על אף אחד, זאת הנקודה, אני רוצה לשמור על כמה שיותר שחקנים בעניינים. מן הסתם אתה לא תוכל לפתוח עם אותם 6 שחקנים מהקישור ומעלה לאורך 45-50 משחקים העונה. גם לתת הזדמנויות לשחקנים שפחות מוערכים, פה ושם צריך נקודתית להכניס אותם לעניינים.. וגם לא להעמיס מידי על ההרכב הפותח שלך. יש לך 17 שחקנים שיכולים לשחק על 6 העמדות הקידמיות, אתה חייב לשחק עם זה מתישהו. אתה חושב שעדיף בקונפרנס - שיהיה בקונפרנס, לא כזה קריטי לי, אבל העיקר שיהיה הריווח הזה מתישהו...

1 דקה לפני, סמי הכבאי said:

אני לא מוותר על אף אחד, זאת הנקודה, אני רוצה לשמור על כמה שיותר שחקנים בעניינים. מן הסתם אתה לא תוכל לפתוח עם אותם 6 שחקנים מהקישור ומעלה לאורך 45-50 משחקים העונה. גם לתת הזדמנויות לשחקנים שפחות מוערכים, פה ושם צריך נקודתית להכניס אותם לעניינים.. וגם לא להעמיס מידי על ההרכב הפותח שלך. יש לך 17 שחקנים שיכולים לשחק על 6 העמדות הקידמיות, אתה חייב לשחק עם זה מתישהו. אתה חושב שעדיף בקונפרנס - שיהיה בקונפרנס, לא כזה קריטי לי, אבל העיקר שיהיה הריווח הזה מתישהו...

הזדמנות נותנים באימונים.

כרגע אנחנו אחרי שבוע מנוחה צריכים את ההרכב הטוב ביותר שלנו. ליום ראשון הבא נגד הקטמונים באמת יהיה אפשר לעשות את זה.

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

1. איך קוואס יכנס לכושר אם לא תתן לו לשחק? משחק בשבוע זה עומס? אוי ואבוי לנו.

2. תתן לשחקנים לצבור ביטחון נגד הפועל ירושלים, לא נגד מועמדת לאליפות בחוץ. 

3. אם השחקנים הטובים ביותר לא יעשו את העבודה כשחקנים פותחים, למה ששחקני הספסל יעשו אותה? למה עדיף שריקן, שמיר וגררו ישחקו 70 דקות ולא יעלו מחליפים ל20 דקות? זה לא נשמע הגיוני.

קוואס צריך לשחק אבל צריך לשחק ולהיכנס לכושר בהדרגה. מתי ואיפה הוא ישחק או ינוח זה כבר לא החלטה שלנו. לדעתי הוא צריך לשחק בכל 3 המשחקים הבאים אבל לא 270 דקות...

סעיף 2 אפשרי מבחינתי אבל לדעתי עדיפה מיני רוטציה עוד קודם. נסכים שלא להסכים.

חשוב לדעתי שיהיה גם כוח אש על הספסל. בהינתן הכלים הקיימים, כשאתה עולה עם ה11 החזקים ביותר כל פעם, מידה השינוי שאתה יכול לעשות עם שאר השחקנים שלך היא קטנה לעת עתה. אם אתה משאיר (לאו דווקא בכל משחק) קלף חזק אחד או שניים על הספסל אתה יכול לשנות וליצור הפתעה/רוח חדשה תוך כדי המשחק. בכל משחק יש מומנטום ודינמיקה שיכולים להשתנות אם קצת תנער את את השבלוניות שעלולה להיווצר. זה לא חייב להיתפס לשמות מסויימים של מחליפים או ל20-70, 30-60 או45-45 דקות. העיקר המגמה. 

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

השאלה אם מכבי תמשיך ביכולת הטובה או תחזור ליכולת של פתיחת העונה.

אתה אומר את זה כאילו אותם שחקנים שיחקו בפתיחת העונה ובמשחק האחרון.

סביר להניח שאם נעלה עם ריקן, בן חיים, חוזז/גררו וחלאיילה נראה די דומה לפתיחת העונה.

ככה זה כשמשחקים עם 3 שחקנים מחליפים ואחד בפנסיה בהתקפה.

Just now, שי123 said:

אתה אומר את זה כאילו אותם שחקנים שיחקו בפתיחת העונה ובמשחק האחרון.

סביר להניח שאם נעלה עם ריקן, בן חיים, חוזז/גררו וחלאיילה נראה די דומה לפתיחת העונה.

ככה זה כשמשחקים עם 3 שחקנים מחליפים ואחד בפנסיה בהתקפה.

נגד פ״ת שיחק הרכב די דומה ולא היה טוב.