Jump to content

שירי קהל - איטיות הארגון ומהירות הקהל הרחב

קובי השועל

Recommended Posts

28 דקות לפני, פנחס שוף said:

חבל שקניקובסקי לא קיבל את גבריאל של עופרה חזה

אפשר לגוון קצת מאייל גולן

יש לו את השיר של פריצה איזה אייל גולן

1 hour ago, פנחס שוף said:

חבל שקניקובסקי לא קיבל את גבריאל של עופרה חזה

אפשר לגוון קצת מאייל גולן

חוץ מהעובדה שזה אותו שם, אין שום סיבה לשיר את זה. 

לפני14 שעות , אליאב משער 11 said:

חייב לשפר את רמת העידוד ביציעים מקווה מאד שזה ישתנה 

אנשים מיואשים ביציע כאילו אנחנו בקרבות תחתית. קהל מזעזע.

השאלה איך נשפר את רמת העידוד ביציעים ? דיבורים זה נחמד .. אבל חייב במעשים ! משהו חייב להשתנות וואלה זה מבאס אותי ברמה האישית שהרבה פעמים לא שרים ואני מוצא את עצמי שר לבד 

קהל שחוק ועייף :dry:

On 6.10.2021 at 09:21, אליאב משער 11 said:

השאלה איך נשפר את רמת העידוד ביציעים ? דיבורים זה נחמד .. אבל חייב במעשים ! משהו חייב להשתנות וואלה זה מבאס אותי ברמה האישית שהרבה פעמים לא שרים ואני מוצא את עצמי שר לבד 

קהל שחוק ועייף :dry:

בגדול אתה לא נופל מאף קהל היום, אבל לקבוצה הגדולה ביותר ראוי שיהיה את הקהל הטוב והגדול ביותר. שלהגיע לשחק במכבי זה הטופ של הטוב גם מבחינת הרמה וגם ביציעים.

On 6.10.2021 at 03:21, קובי השועל said:

אנשים מיואשים ביציע כאילו אנחנו בקרבות תחתית. קהל מזעזע.

הירידה בקהל החלה מאז סגירת השחקן,יש לי הערכה עצומה לפנאטיקס,ארגון אדיר,אבל השחקן היה הארגון הכי טוב בפער מכולם.

19 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

הירידה בקהל החלה מאז סגירת השחקן,יש לי הערכה עצומה לפנאטיקס,ארגון אדיר,אבל השחקן היה הארגון הכי טוב בפער מכולם.

עוצמת העידוד תלויה בי, בך ובשאר החברים ליציע. לא רואה כזה הבדל בין הפנאטיקס לשחקן, מכיר המון חברים שם ורובם היו חברים בשני הארגונים ככה שכמעט ואין הבדל.

16 דקות לפני, קובי השועל said:

עוצמת העידוד תלויה בי, בך ובשאר החברים ליציע. לא רואה כזה הבדל בין הפנאטיקס לשחקן, מכיר המון חברים שם ורובם היו חברים בשני הארגונים ככה שכמעט ואין הבדל.

מסכים, לעומת זאת יש בחירת שירים לפעמים בדקות מסוימות שלא מתאימות לאווירה ולדקה.

לפעמים צריך להדליק את הקהל ויכול להיות רצף של 10-15 דק' שהולכות על פארש.

1 hour ago, קובי השועל said:

יכול להיות לא מכיר את חברי הארגון,לי באופן אישי מרגיש שהעידוד היה עוצמתי יותר בתקופה שלפני האליפיות.

כשכל הקהל מצטרף רואים שהארגון (אנשי הגדר ) עוצרים את הגוש ואומרים להם לשיר לאט יותר וזה יוצר דיילי בין הקהל לגוש . 

שורה תחתונה הגוש הוא 1000 - + והקהל הוא 16 אלף ..

כשיש פיקים הארגון צריך להוריד את הקטע של האיטיות , ובואו נגיד דוגרי -  האיטיות הזאת מרדימה ומשעממת.

יש לי 100 טענות לקהל של מכבי

שורה תחתונה הפנאטיקס עושים עבודה טובה מאז שחזר הקהל (בנושא העידוד). הגול מול קטמון רשום על האוהדים.

יש אנשים ב11 שבאים, יושבים על המרכז ואפילו לא מנסים לעודד, יושבים בפלפון. סתם עומדים, עושים הכל חוץ מלעודד

למה אנשים שלא באים לעודד לא עשו מנוי ל7/8 או לפחות אל תשבו באמצע 11 

ראיתי את זה בכל משחק בית העונה…

יש פה בעיית מאקרו - היא מתחילה בעיקר באופי התרבותי שלנו כקהל. וכדי להנחיל/לשנות תרבות בסקייל והשפעה רחבה של אלפיי אוהדים צריך לייצר קהילה - ולהרחיב אותה ככל האפשר וגם לעשות פרקטיקה שקשורה למחויבות של הקהל. וגם בקצה לתת לו כלים שיצליח לתפקד טוב. זה מאוד קשה. השחקן הלך לשם. לנושא הקהילתי. הפאנטיקס לא שם בהיבט הקהילתי וחבל אבל הם עושים הרבה דברים מדהימים אחרים. אם הם יפתחו את הציר הקהילתי וינסו להשפיע על כלל האוהדים - או לפחות על שערים 10-11 אפשר יהיה לראות שיפור. אבל הם לא חייבים ולא צריכה להיות כלפיהם שום ביקורת בנושא כי לא לשם כך הם הוקמו. אני לא רואה בעתיד הקרוב שינוי בתחום הזה. צריך פה ארגון אוהדים שרוצה להשפיע על אלפיי אוהדים וזה פאקינג עבודה קשה ואינטנסיבית מאד שצריך אנשים שהידים כדי שזה יצליח. 

לפני5 שעות , Liran Antebi said:

כשכל הקהל מצטרף רואים שהארגון (אנשי הגדר ) עוצרים את הגוש ואומרים להם לשיר לאט יותר וזה יוצר דיילי בין הקהל לגוש . 

כשיש פיקים הארגון צריך להוריד את הקטע של האיטיות , ובואו נגיד דוגרי -  האיטיות הזאת מרדימה ומשעממת.

כל משחק מתעקשים על לפחות שיר מרדים אחד ולא משחררים אותו..

לפני6 שעות , Liran Antebi said:

הפוך. כששרים בקצב נורמלי אתה יכול לשיר כל שיר יותר מחמש שניות ואתה מחזיק עידוד. בספרינט אתה גומר את האוויר וגם השירה מפסיקה. כל הכבוד להם על ההתעקשות.

כשמדברים על עניין השוואה בין ארגון לארגון כשיש המון אוהדים ב11 שתכלס עושים מנוי או קונים כרטיס ליציע הזה ואין להם שום כוונה לעודד או להיות חלק פעיל בעידוד גם בחלק מהמשחק וסתם בא להם להגיד שהם ישבו ב11 או כל סיבה אחרת, לא צריכים להיות שם, ככה שזה לא באמת רלוונטי איזה ארגון יש היום וזה החמיר מאז השיפוץ של בלומפילד. 

לראות באמצע משחק ב11 אנשים בפינות יושבים זה הזיה. 

משהו חייב להשתנות, זה אין ספק בכלל.

אם זה יקרה בשנים הקרובות? בזה אני בספק לצערי. 

לפני7 שעות , Liran Antebi said:

אמת האיטיות לפעמים לא נחוצה
לא לשיר על ספידים אבל בקצב תקין
מי שזוכר את השיר "אנלא מבין איך זה קרה" לפני שהכניסו את הצעקות האלה מיציע ליציע היה אחד המטורפים
היום לאף אחד אין כוח לסיים את הצעקות האלה ושיר אש הלך לפח סתם

43 דקות לפני, שטלמן said:

אמת האיטיות לפעמים לא נחוצה
לא לשיר על ספידים אבל בקצב תקין
מי שזוכר את השיר "אנלא מבין איך זה קרה" לפני שהכניסו את הצעקות האלה מיציע ליציע היה אחד המטורפים
היום לאף אחד אין כוח לסיים את הצעקות האלה ושיר אש הלך לפח סתם

מסכים שלפעמים מתעקשים על איטיות אבל זה כדי לא לגמור את השיר בדקה.

יש גבול למה הארגון יכול לעשות, 80% תלוי בשאר יושבי 11 והיציעים האחרים. אתה זוכר איזה שיר מת היה "סתכלו לי בעיניים" עד השער של שוינפלד במשחק האליפות 30 הפרש מול חיפה? לא יכלתי לשמוע אותו. "הכל בשביל מכבי" העונה מתפוצץ, לא להכל גם יש הסבר.