Jump to content

נושא שופטים בירוק

אקיטה

Recommended Posts

זה נושא שלא מתעכבים עליו מספיק, אבל השופטים סוגרים לנו קווי מסירה ומפריעים לשחקנים כי הם עגלות מזדיינות ויהירות.

כמה פעמיל אתמול שחקן של מכבי היה צריך לדרבל מסביב לאדון אין לי כוח לזוז? שחקן של מכבי חייב פעם אחת לעצןר הכל, לומר להם להזדיין מהדרך. כבר ולהפסיק להיתקע בין מהלכים.

1 hour ago, אקיטה said:

זה נושא שלא מתעכבים עליו מספיק, אבל השופטים סוגרים לנו קווי מסירה ומפריעים לשחקנים כי הם עגלות מזדיינות ויהירות.

כמה פעמיל אתמול שחקן של מכבי היה צריך לדרבל מסביב לאדון אין לי כוח לזוז? שחקן של מכבי חייב פעם אחת לעצןר הכל, לומר להם להזדיין מהדרך. כבר ולהפסיק להיתקע בין מהלכים.

דברים שיכולים להוציא אותי מדעתי, ממש צוחקים עלינו

אתמול היה מצב שבזמן התקפה שלנו במחצית הראשונה אוהדי הפועל זרקו כדור מהיציע והשופט החליט לתת להפועל את הכדור, לא היה מובן הסיפור הזה בכלל.

כמות השריקות הקטנות נגדנו שבסופו של דבר הורסת משחקים לא מפסיקה.

שלא נדבר על זה שזה מרגיש שיש החלטה מלמעלה לא לתת לנו פנדל ולא משנה מה קורה... 

2 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אתמול היה מצב שבזמן התקפה שלנו במחצית הראשונה אוהדי הפועל זרקו כדור מהיציע והשופט החליט לתת להפועל את הכדור, לא היה מובן הסיפור הזה בכלל.

נתניה הוציאו וידאו על העבירה על ריקן ועל מיקום העבירה וכו', באמת שמביך. 

מה שלא מתעכבים עליו זה שכולם טוענים שהאדום של הפועל ירושלים על שועה זה וודאי כשפה המקרה הוא אחד לאחד אותו דבר. 

אשמח אם מישהו יתן לי את 2 הקטעים ואני אחבר אותם. 

כנ''ל לגבי ההתעקשות אתמול שאייבנדר גולש בפראות וזה כביכול דריכה ששווה אדום כאשר הדיכה על גלזר בחופשית של שרי זה לא נחשב. 

ושוב ושוב ושוב.... 200 אחוז יד 

50 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

לצערי הרב זה החוק, אם יש אירוע כזה ברחבה הכדור עובר לשוער. 

מה שכן היה צריך לקרות בנוסף זה אזהרה של השופט לקבוצה שעוד אירוע כזה הוא מפסיק את המשחק. וכמובן עונש חמור בבית הדין. שום דבר מזה לא קרה/יקרה.

אז האיגוד מסביר שהפנדל שלא נשרק אתמול זה כי נגיעת יד צמודה לגוף.

אפילו לא מתאמצים, מזלזלים לנו באינטלגנציה, עכשיו לילה רבותיי לא 10.40 בבוקר ושמש תקשיבו לאיגוד השופטים אתם לא רואים טוב.

15 דקות לפני, אקיטה said:

אז האיגוד מסביר שהפנדל שלא נשרק אתמול זה כי נגיעת יד צמודה לגוף.

אפילו לא מתאמצים, מזלזלים לנו באינטלגנציה, עכשיו לילה רבותיי לא 10.40 בבוקר ושמש תקשיבו לאיגוד השופטים אתם לא רואים טוב.

צמודה?

בני זונות, אמא שלהם צמודה חושבים אנחנו מטומטמים

צטט

סוגיית השיפוט הופכת למסובכת: אליאס הורחק בצדק על היריקה, אבל למה ה-VAR לא התערב בעבירות של גלזר? כיום השופט על הדשא מכריע רק בשריקות ה"קטנות", בזמן שעל ההחלטות ה"גדולות" אין אחידות

כשאלה הכותרות, כשמנסים לצייר את זה כאילו מדובר במקרה חד פעמי נגד מכבי ומתקזז, הרי לכם תוצאות גנבת הדעת.

לא שזה משנה שואר לא אמור להתערב בצהוב לא נפריע לכתב היקר לזיין במוח.

הם לא יודעים אפילו את החוק הא?

שיש עבירה של צהוב לא מתערבים גם אם יש לו צהוב כבר, רק אם זה אדום בוהק

מתעסקים בטפל

למה הואר לא התערב בפנדל מול ב"ש? פנדל ברור כלכך .

למה הואר לא התערב בפנדל הברור גם נגד הפועל, נשאלת השאלה?

במשחק הקודם מול הפועל אושרו 2 גולים גבוליים לטובת הפועל, מישהו זוכר?

זה התירוץ שלהם לתבוסה? זה לא שמכבי היו פה באיזה 4 דרגות מעליהם, ב20 דקות האחרונות הם כתשנו אותם כהוגן ורפואה עשה כל חילוף מטומטם רק כדאי להעצים את הכתישה, השוער שלהם חטף 2 גולים של ילדים

אז מה גם אז הואר אשם?

לפני4 שעות , אקיטה said:

במיוחד בקרנות - רק אצלנו הם עומדים על הפינה הקרובה של הרחבה ומפריעים למסירה במקום הרמה

לא מתיימר להיות שופט כדורגל, החוקים במשחק פשוטים אבל נתונים להמון פרשנות, אז הרבה פעמים אני באמת לא בטוח מה נכון.

אבל אם לא הייתי בטוח עד עכשיו אם היה או לא, אחרי התגובה המביכה הזאת אין לי ספק שהיה פנדל.

תגובה שהיא כולה זלזול מוחלט באינטילגנציה שלנו.

לפני6 שעות , אקיטה said:

האדיוט הזה רק עמד והפריע כל המחצית הראשונה

7 דקות לפני, kutomer said:

לא מתיימר להיות שופט כדורגל, החוקים במשחק פשוטים אבל נתונים להמון פרשנות, אז הרבה פעמים אני באמת לא בטוח מה נכון.

אבל אם לא הייתי בטוח עד עכשיו אם היה או לא, אחרי התגובה המביכה הזאת אין לי ספק שהיה פנדל.

תגובה שהיא כולה זלזול מוחלט באינטילגנציה שלנו.

בגלל זה המציאו את הואר שבארץ הוא המלצה בלבד ע"פ קבוצות וגם לא יודעים איך להשתמש בו.

לפני18 שעות , kutomer said:

היה רע מאוד.

אבל מבחינתי ריינשטריבר הוא בטופ שנואים כללי בספורט אי פעם, לעולם לא אשכח לו את הדרבי ההוא.

יחד עם אבוקסיס ואצילי.

אני מנסה לעשות מעקב. בגדול כולם זונות אבל אני הכי סבבה עם פריד, הוא נותן למשחק לרוץ ולא בא לגנוב את ההצגה. תתפלאו אבל גם הבן של מאיר לוי מהטובים. אחריהם לייבה סביר. בתחתית יש הרבה, יש את הגרועים שיודעים שהם גרועים (עודה, שילוח, פפיר שישפוט אותנו בשבת) ויש את אלה שמחזיקים מעצמם שופטים אבל הם זבל (ליאני, שמואלביץ ו"בינלאומי" גרינפלד ששופט בהליכה). אין ספק שמתחת לכולם זה ריינשרייבר הבן זונה שאני אף פעם לא מבין איך הוא עדיין שופט אותנו ואיך אנחנו כקהל לא מקדישים משחקק שלם לקלל אותו שהוא נשלח לחרב אותנו במשחקים.

לפני15 שעות , ravid said:

ריינשרייבר שופט מזעזע את כל הקבוצות, לא רק אותנו. פשוט אנחנו הכי מצולקים ממנו.

והוא נחשב שופט "בכיר",

בייבי של האיגוד המושחת לכאורה.

רק עם קומבינות מצליחים במדינה הזאת.

48 דקות לפני, daniel1 said:

והוא נחשב שופט "בכיר",

בייבי של האיגוד המושחת לכאורה.

רק עם קומבינות מצליחים במדינה הזאת.

אלה שנחשבים בכירים הכי גרועים. הוא, ליאני וגרינפלד (גם אם הוא הגרוע מכולם). אין לי מושג איך גרינפלד לדוגמא הגיע ליורו העיוור הזה שכל משחק בארץ הוא שופט בהתנשאות ובהליכה.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic