Jump to content

נושא שופטים בירוק

אקיטה

Recommended Posts

השופטים האלו מטומטמים מדי בשביל לשפוט כמו שצריך ואני חושב שמצאתי את הסיבה.

לא סתם הם עושים הכל בשביל חיפה והכל למען חיפה ולא סתם רוב הטעויות הולכות לטובת המועדון. פתטי הזה.

אוהדי חיפה הם האנשים הכי מטומטמים שקיימים והשופטים פשוט אוהדי מכבי חיפה כי אין הסבר אחר.

אני מגיב על פוסט בפייסבוק של ערוץ הספורט (או של וואלה ספורט, לא זוכר כבר) על השוער של נוף הגליל שהעביר זמן נגד הפועל בצורה מוגזמת והצדקתי גם את האוהדים של הפועל שקיללו אותו כי נשבר הזין משוערים וקבוצות שמבזבזים זמן כמו חארות.

ישרררררררררר עשרות תגובות של מוגבלים שכלית מהר הכרמל ״זה מה ששוער הזין שלכם עשה לפני שבועיים נגדנו / זה מה שגרמניה עשתה נגדנו / אתם צבועים…״וכן הלאה.

על אבו פאני שפתח התנחלות על דגל הקרן לא דיברו מילה, על עשרות משחקים בעשור האחרון שרק רצנו עד הסיום לזיין אותם ולשים להם כמה שיותר גולים לא דיברו, על ההחמצה של יונתן כהן בסיום ה-4-3 האגדי לא דיברו מילה.

למה חיים בינינו אנשים כאלו מטומטמים???? למה? זה נשגב מבינתי.

אפילו אלוהים לא ידוע על איזה גל המוח שלהם משדר.

הטמטום שלהם פשוט מתסכל אותי :doh:

8 דקות לפני, Hararihr said:

לא סתם הם עושים הכל בשביל חיפה והכל למען חיפה ולא סתם רוב הטעויות הולכות לטובת המועדון. פתטי הזה.

אוהדי חיפה הם האנשים הכי מטומטמים שקיימים והשופטים פשוט אוהדי מכבי חיפה כי אין הסבר אחר.

אני מגיב על פוסט בפייסבוק של ערוץ הספורט (או של וואלה ספורט, לא זוכר כבר) על השוער של נוף הגליל שהעביר זמן נגד הפועל בצורה מוגזמת והצדקתי גם את האוהדים של הפועל שקיללו אותו כי נשבר הזין משוערים וקבוצות שמבזבזים זמן כמו חארות.

ישרררררררררר עשרות תגובות של מוגבלים שכלית מהר הכרמל ״זה מה ששוער הזין שלכם עשה לפני שבועיים נגדנו / זה מה שגרמניה עשתה נגדנו / אתם צבועים…״וכן הלאה.

על אבו פאני שפתח התנחלות על דגל הקרן לא דיברו מילה, על עשרות משחקים בעשור האחרון שרק רצנו עד הסיום לזיין אותם ולשים להם כמה שיותר גולים לא דיברו, על ההחמצה של יונתן כהן בסיום ה-4-3 האגדי לא דיברו מילה.

יש הקלטה של איזה חיפאי טמבל (<סיבה ותוצאה) שמתלונן לחברים שלו שאנחנו מקבלים רק הגרלות קלות בגביע והם את הקשות.

אמיתי לא צוחק. לקחנו גביע עונה שעברה על טהרת ליגת העל, רק משחקי חוץ כולל הגמר (למרות שבלומפילד חצי חצי והכל עדיין הכרוז היה אוהד הפועל מסריח שעד עכשיו האוזניים שלי מצפצפות בגללו), במגרשים הקשים בארץ,עונה אחרי עונה כאשר חיפה 8 עונות רצופות רק משחקת בבית שלה נגד הפועל כוסילמלם כל סיבוב שנה אחרי שנה, אבל הוא מתלונן שהם מקבלים רק את הקשה ביותר ואנחנו את הקלים.

לך תתווכח עם חסר אונה שכזה.

לפני2 שעות , Hararihr said:

אין כתבה(בכל עמוד בפייסבוק שקשור לספורט) על משהו שקשור אלינו או אליהם שישר 100 תגובות טיפשיות בדיוק כמו שרשמת. כמה חסרי חיים אפשר להיות? 

הכי הזוי שהם באמת מאמינים לעצמם כשהם עדיין רושמים ש"השופטים שלנו ושאנחנו נהנים מטעויות שיפוט ומה קרה אם פעם אחת טעו לרעתנו", כאילו שאנחנו והם רואים משחקים שונים בענף שונה.

שמישהי תאהב אותי כמו שאוהדי מכבי חיפה אוהבים להצביע בסקרים ולהגיב בכל מיני פוסטים שונים. אין חיים בחיפה, מה אתם מצפים שהם יעשו אני לא מבין?

צטט

יו"ר איגוד השופטים: המכתב של מכבי ת"א חצוף

רונית תירוש בתשובה למכתב הצהובים, בו הם התלוננו על השופטים וביקשו הסקת מסקנות: "שכל אחד יעשה בדק בית לעצמו, לא נקבל הנחיות מקצועיות מקבוצות

מתי הם ישרפו כבר? תירוש השרמוטה הזאת

3 דקות לפני, דקסטר said:

מתי הם ישרפו כבר? תירוש השרמוטה הזאת

אף גוף במדינה הזאת לא יודה שיש לו בעיות/טעויות.

לא ציפיתי לתגובה אחרת מהם.

כרגיל גם במשחק הבא נקבל בראש מהשופטים עם הטעויות הרגילות והלא רגילות(כמו עם חוזז).

לדעתי לא מדובר בטעויות שיפוט שנעשו בשוגג. כנראה שמדובר בשופטים שונאי מכבי, שהרגישו שהיד קלה על ההדק נגד מכבי, וזה בסדר לדפוק את מכבי. אז הם זרמו עם זה...

1 דקה לפני, danielone said:

לדעתי לא מדובר בטעויות שיפוט שנעשו בשוגג. כנראה שמדובר בשופטים שונאי מכבי, שהרגישו שהיד קלה על ההדק נגד מכבי, וזה בסדר לדפוק את מכבי. אז הם זרמו עם זה...

גם אני חושב ככה.

הם רואים שאנחנו כבר לא במקום הראשון, לא חזקים כמו פעם אז הם מרגישים גברים.

21 דקות לפני, הישראלי היפה said:

גם אני חושב ככה.

הם רואים שאנחנו כבר לא במקום הראשון, לא חזקים כמו פעם אז הם מרגישים גברים.

מה שמפחיד זה שיש לי הרגשה שעכשיו הם ידפקו אותנו בשביל שלא יגידו שהם עושים פנקסנות. וגם הם מקבלים גיבוי מהאיגוד..

צטט

לא הם יגידו לנו מה לעשות, בדק בית אנחנו עושים מדי מחזור ומדי משחק, אנחנו לא צריכים לקבל הנחיות כאלו מאף קבוצה. שהם יעשו בדק בית בעצמם, כל אחד יעשה בדק בית לעצמו - גם הם לא במיטבם".

"זהו מכתב שמעודד ציבור שלם להשתלח, ועובדה שהם השתלחו. וזה לא הופנה רק כלפי השופט, אלא גם כלפי רעייתו ולכן נכון שיגיש תלונה במשטרה ושהנושא ייחקר. מכתב שכזה נותן לאוהדים לגיטימציה לעשות את מה שהם עשו. (מתכוונת לאיומים כלפי אביעד שילוח, ששפט את המשחק בטדי) היום זה פוגע בנו ומחר זה יפגע בהם.

אף אחד לא צריך להסביר לנו מה לעשות, בטח לא שרון תמם או אף אחד אחר. לפעמים צריך להסיט את האש מבעיות שיש בבית. והמבין יבין".

מטורף מטורף.

8 דקות לפני, דקסטר said:

מטורף מטורף.

אני כבר שעה תופס את הראש ולא מאמין למה שאני קורא. יו״ר איגוד השופטים יוצאת על מכבי כמו שרמוטה משער 5 כאילו כלום. לא מתאמצים להסתיר את השנאה אלינו.

אבל ככה האיגוד הזה בנוי וככה האחראית על האיגוד הזה בנויה (ההתאחדות). היה ויכוח אם השופטים סתם גרועים או באמת שונאי מכבי. עכשיו כבר אין ספק שיש שנאה ענקית למכבי והם כבר לא מנסים להסתיר את זה (לא על המגרש ולא בתקשורת). 

המכתב היה הצעד הראשון, אבל עכשיו צריך להגיע צעד הרבה יותר תקיף. על האמצעים כשרים.

באמת שמגיע לנו, כמועדון וכקהל.

המועדון ממשיך לחשוב שמישהו מתרגש מהמכתבים האלה ומרים להנחתה קלילה בשביל האיגוד. מה עוד צריך לקרות כדי שההנהלה הזאת תבין שהשופטים מושפעים אך ורק מרעש תקשורתי ומדעת קהל? 

הקהל פשוט לא עושה את העבודה שלו. הסתערות בפייסבוק ובאינסטגרם של שופטים לא מזיזה כלום ורק מציירת אותנו כאלימים.

שני הדברים האלה משרתים את האינטרס הכללי של איגוד השופטים שזה לדפוק את מכבי. 

הפתרון מאוד פשוט.

ההנהלה - צריכה לייצר רעש תקשורתי על כל טעות ולבקש לפסול שופטים כמו שילוח. זה ייצר מספיק הרתעה.

הקהל - לעשות את המוות ברמת האולימפיאקוס בית על כל שריקה. שופט שרק פאול נגדנו? בוז מחריש אוזניים. שופט שרק משהו לחובתנו או הוציא צהוב? בוז פלוס שירת מהמר מהמר מהמר או משהו בסגנון. אני בטוח באלף אחוז שבמומנטום הנוכחי, הקהל הרחב יזרום עם זה. למעשה, זה צריך לבוא מהקהל הרחב ולא מהארגון, כי הארגון צריך להמשיך עם השירים כדי למנף את הבוז הזה לשירה סוחפת באיצטדיון.

וזה שמכבי תבקש לפסול שופט זה יעזור לה? חושב שזה ימשיך את הלגיטימציה המזויפת של איגוד השופטים נגדנו. 

בוז וקללות לשופטים זה בהחלט המינימום שאנחנו צריכים לעשות כקהל. 

3 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

וזה שמכבי תבקש לפסול שופט זה יעזור לה? חושב שזה ימשיך את הלגיטימציה המזויפת של איגוד השופטים נגדנו. 

בוז וקללות לשופטים זה בהחלט המינימום שאנחנו צריכים לעשות כקהל. 

מכבי צריכה לייצר רעש תקשורתי, ולא כזה שאפשר בקלות לסובב על מכבי. 

אם אתה שופט, ויודע שהשם שלך יישאר בכותרות בכל האתרים למשך שבוע ובעצם בכל פעם שתבוא לשפוט את מכבי, אתה תחשוב שבע פעמים לפני שתקפח את מכבי. 

חושב שיכול לעזור סרטון שמגחיך את השופטים. שמוציא אותם רע. כמו שהיה סרטון על השופט באליפות אפריקה. תוך שניה כל העולם צוחק עליו. 

סרטון באנגלית שמראה כמה זה ביזאר עם השם של השופט. סך הכל להציג את המקרה. זה מספיק בשביל רעש ושאנשים לא ירצו לטעות באהלן אהלן

זה הזמן לצאת על כולם באיגוד,

על יושבת הראש השרמוטה,גם על טפר הסמרטוט והכי חשוב על השופטים החשודים כשונאי מכבי.

אם לא "נבעיר" את השטח הדיגיטלי ובמגרשים עכשיו הם ימשיכו לשפוט אותנו במטרה להזיק לנו.

לפני6 שעות , דקסטר said:

וזה לא הופנה רק כלפי השופט, אלא גם כלפי רעייתו ולכן נכון שיגיש תלונה במשטרה ושהנושא ייחקר.

הם טוענים שמכבי אשמים בקללות (המכוערות יש לומר) לאישתו של שילוח באינסטגרם? 

חבורה של ליצנים 

3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הם טוענים שמכבי אשמים בקללות (המכוערות יש לומר) לאישתו של שילוח באינסטגרם? 

חבורה של ליצנים 

בוודאי... אז מה אם הקללות והתלונה למשטרה הגיעו לפני המכתב של מכבי, אל תיתן לעובדות לבלבל אותה.... 

וגם אם היו מגיעים אחרי המכתב, זאת האשמה מפגרת ברמות על. מכבי היו צריכים להגיב שמי שגורם לכל הכעס והמרמור והאיומים עליהם זה התנהלות של האיגוד שמתנהג כמו מאפיה. 

לפני7 שעות , מנג&#x27;ר יונייטד said:

באמת שמגיע לנו, כמועדון וכקהל.

המועדון ממשיך לחשוב שמישהו מתרגש מהמכתבים האלה ומרים להנחתה קלילה בשביל האיגוד. מה עוד צריך לקרות כדי שההנהלה הזאת תבין שהשופטים מושפעים אך ורק מרעש תקשורתי ומדעת קהל? 

הקהל פשוט לא עושה את העבודה שלו. הסתערות בפייסבוק ובאינסטגרם של שופטים לא מזיזה כלום ורק מציירת אותנו כאלימים.

שני הדברים האלה משרתים את האינטרס הכללי של איגוד השופטים שזה לדפוק את מכבי. 

הפתרון מאוד פשוט.

ההנהלה - צריכה לייצר רעש תקשורתי על כל טעות ולבקש לפסול שופטים כמו שילוח. זה ייצר מספיק הרתעה.

הקהל - לעשות את המוות ברמת האולימפיאקוס בית על כל שריקה. שופט שרק פאול נגדנו? בוז מחריש אוזניים. שופט שרק משהו לחובתנו או הוציא צהוב? בוז פלוס שירת מהמר מהמר מהמר או משהו בסגנון. אני בטוח באלף אחוז שבמומנטום הנוכחי, הקהל הרחב יזרום עם זה. למעשה, זה צריך לבוא מהקהל הרחב ולא מהארגון, כי הארגון צריך להמשיך עם השירים כדי למנף את הבוז הזה לשירה סוחפת באיצטדיון.

בבקשה שיפסיקו עם השיר המביך ״שופט אתה הולך למות היום״. 

קריאות מהמר הרבה יותר מרתיעות. 

לפני23 שעות , עידן מוסקונה said:

אין כתבה(בכל עמוד בפייסבוק שקשור לספורט) על משהו שקשור אלינו או אליהם שישר 100 תגובות טיפשיות בדיוק כמו שרשמת. כמה חסרי חיים אפשר להיות? 

הכי הזוי שהם באמת מאמינים לעצמם כשהם עדיין רושמים ש"השופטים שלנו ושאנחנו נהנים מטעויות שיפוט ומה קרה אם פעם אחת טעו לרעתנו", כאילו שאנחנו והם רואים משחקים שונים בענף שונה.

זה פשוט הזייה כמה הם מתנפלים על כל פוסט וכל כתבה בתגובות כנגד מכבי, הם כמו הפלסטינים - מנסים להנדס תודעה ומציאות כוזבת עד שכולם יאמינו בזה.
פשוט חסרי חיים, הם מאוסים, אני מתחיל להעריך את אוהדי הפועל, זו גם שנאה טהורה ואמיתית ולפחות הם מודעים לכך שהם טינופת ולא שווים כלום מבחינה ספורטיבית.

On 16.1.2022 at 23:14, חרישי הוא הלילה ואפל said:

יש הקלטה של איזה חיפאי טמבל (<סיבה ותוצאה) שמתלונן לחברים שלו שאנחנו מקבלים רק הגרלות קלות בגביע והם את הקשות.

אמיתי לא צוחק. לקחנו גביע עונה שעברה על טהרת ליגת העל, רק משחקי חוץ כולל הגמר (למרות שבלומפילד חצי חצי והכל עדיין הכרוז היה אוהד הפועל מסריח שעד עכשיו האוזניים שלי מצפצפות בגללו), במגרשים הקשים בארץ,עונה אחרי עונה כאשר חיפה 8 עונות רצופות רק משחקת בבית שלה נגד הפועל כוסילמלם כל סיבוב שנה אחרי שנה, אבל הוא מתלונן שהם מקבלים רק את הקשה ביותר ואנחנו את הקלים.

לך תתווכח עם חסר אונה שכזה.

את המסע שעשינו בגביע שנה שעברה אני לא חושב שהייתה קבוצה כלשהי שעברה וזכתה בו בסוף עם ההגרלות שקיבלנו, אולי מכבי של 96׳ שעד חצי הגמר קיבלנו רק קבוצות גדולות.

מעבר לכך, בושה וחרפה מה שהיה בשעות האחרונות בערוץ הספורט, הנהי של שרון פרי ואייל ברקוביץ׳ על כך שהרחיקו את רז מאיר כי קילל את בנאדו (קוקסינל לעוזר מאמן יריבה זו קללה לכל דבר) וחפרו על זה כל הלילה. רז זהבי המטומטם אומר שבכר שהתעצבן ובעט בבקבוק והשתולל, עשה מהלך גאוני כי זה הדליק את השחקנים שלו. כמה מטומטם בנאדם יכול להיות?
כמה אפשר לראות את זה ולחשוב שמישהו כאן אובייקטיבי בכלל??? כמה ליקוקים לזין שזרקנו (״איזה גול, השער הכי יפה העונה!!!״ כאילו עדן שמיר בחיבורים בסמי עופר לא היה), איזה ליקוקים לבכר ולחיפה, פשוט גועל נפש, איכס!

מעצבן אותי שהם למעלה כי כל-כך לא מגיע להם, הם כאלה מאוסים עם הקהל המטומטם שלהם והגב מהתקשורת ומהשופטים, פשוט פספוס שמכבי לא שם צמודה אליהם כי אם המשחק הזה היה בבלומפילד עם פער נקודה ממכבי, הם היו מחרבנים במכנסיים ובחיים לא היו יוצאים עם ניצחון.
באסה שיעשו שושלת על פארש, בדיוק כשמכבי בבנייה מחודשת.
אני מקווה שנעשה את השינויים הנדרשים בקיץ על מנת לחזור עונה הבאה ולדרוס את החארות האלה ולקחת אליפות על הראש שלהם, 2 עונות שהם אלופים זה יותר מדי בשבילי.