Jump to content

נושא שופטים בירוק

אקיטה

Recommended Posts

53 דקות לפני, אקיטה said:

מישהו זוכר שבוע רגוע העונה בגזרת השופטים נגד מכבי? כי אני באמת שלא, אני מנסה לחפור בזכרון ולמצוא, אני באמת באמת לא מוצא. זה לא ייאמן שמכבי עדיין בשלהם.

היה משחק אירופי העונה שהשיפוט היה בסדר ולא מכור נגדנו חח

כאן שופטים לפי הרעש שיעשו להם בתקשורת

32 דקות לפני, דקסטר said:

לפי רז אמיר עכשיו בספייס בטוויטר תהיה תגובה של מכבי מחר

הקריא איזשהי תגובה די חריפה ושמכבי לא תסכים ששילוח ישפוט אותנו יותר

נראה

זה לא משנה את זה שאנחנו כקהל חייבים להגיב

לפני1 שעה , עידן מוסקונה said:

באמת שאין לי ספק שגם המקרה של המשחק היום יעבור כלא היה.

אף אחד במכבי לא יתלונן על השיפוט, אין לי ספק בכלל, גם בטעות הבאה וגם בזאת שאחרי. 

אולי תהיה איזה תגובה מעפנה רק כדי שהקהל לא יעבור את הגבול

1 hour ago, אקיטה said:

מישהו זוכר שבוע רגוע העונה בגזרת השופטים נגד מכבי? כי אני באמת שלא, אני מנסה לחפור בזכרון ולמצוא, אני באמת באמת לא מוצא. זה לא ייאמן שמכבי עדיין בשלהם.

לא היה כזה מאז עונת סוזה

1 hour ago, שי123 said:

איפה הטבלה של טעויות השיפוט נגדנו באתרי הספורט?

איזה קמפיין עשו בתקשורת נגדנו כשהיו כמה החלטות גבוליות לטובתנו.

בלתי נתפס מה שקורה השנה עם השופטים. כל שבוע נשבר השיא מחדש.

זה לא היה החלטות גבוליות- אלו היו החלטות נכונות אפילו בלי ספיקות שהראו אותם דרך זויות שונות כדי להעלים עין מטעויות הזויות נגדנו (השני צהובים לפיבן נגד הפועל חיפה והפנדל קל גם נגד אותה הפועל חיפה) לא אשכח את זה שהמציאו דחיפה לטובת ק"ש והפסיקו להראות זווית שהראתה את ההתחזות של אותו שחקן מק"ש..

42 דקות לפני, דקסטר said:

לפי רז אמיר עכשיו בספייס בטוויטר תהיה תגובה של מכבי מחר

הקריא איזשהי תגובה די חריפה ושמכבי לא תסכים ששילוח ישפוט אותנו יותר

נראה

זה תהיה סתם תגובה שנועדה לגרום לנו האוהדים להירגע

25 דקות לפני, Dan eran said:

הימורים לשופט בדרבי

1.70 ריינשרייבר

2.30 שילוח

11.00 אחר

לא חושב שיש שופט שלא יעשה הכל כדי לתת את המשחק להפועל

אחרי שהם אישרו שער שלא עבר את הקו בטענה שהקוון ראה את הכדור נכנס

והרחיקו לנו שחקן שנעשה עליו עבירה מצהוב אחד וצהוב שני אחרי 2 דקות(אגב זה לא פעם ראשונה שהם עושים את זה השנה, גם חלאילה נתנו לו על 2 עבירות 2 צהובים במהירות)

מה יהיה מטרה שלהם? 3 קרנות ליריבה פנדל?

לפני3 שעות , erantheking21 said:

אחרי שהם אישרו שער שלא עבר את הקו בטענה שהקוון ראה את הכדור נכנס

והרחיקו לנו שחקן שנעשה עליו עבירה מצהוב אחד וצהוב שני אחרי 2 דקות(אגב זה לא פעם ראשונה שהם עושים את זה השנה, גם חלאילה נתנו לו על 2 עבירות 2 צהובים במהירות)

מה יהיה מטרה שלהם? 3 קרנות ליריבה פנדל?

ליאני נגד חיפה שלף כל 5 דקות צהוב מומצא אחר. שרק לעבירה שלא הייתה  של אלמוג על פלאניץ' בדרך ל3-0 ותסגור ת'סיפור. 

ויד מכוונת של אצילי לא קיבלה צהוב. 

כל זה רק במחצית הראשונה. 

הקמפיין של חיפה עובד להם יופי. 

לא חושב שהשיפוט פה נוטה לצד מסוים. 

הם גם חסרי מושג וגם קל להשפיע עליהם

מבחינת חסרי מושג אין מה לפרט, הם פשוט לא מכירים תחוקים, לא עומדים נכון, לא מסתכלים נכון לא קוראים את המשחק נכון. פשוט גרועים וצריכים לרדת 4 ליגות .

מבחינת זה שקל להשפיע עליהם: 

הם באים למשחק של מכבי חיפה הם יודעים שחיפה טובה ורצה לאליפות ומבחינתם כל שחקן של חיפה שנופל זה כי באמת הפילו אותו (הם הקבוצה הכי חזקה אז איך אפשר לעצור אותם אם לא בלהפיל ?) והנה שורקים כל דבר. בנוסף לחץ בתקשורת לפני משחקים כמו במקרה ליאני והנה קל מאוד להשפיע על שופטים פה. הם זורמים עם הקבוצה החזקה כל עונה וזהו.

4 דקות לפני, Davidna said:

מבחינת חסרי מושג אין מה לפרט, הם פשוט לא מכירים תחוקים, לא עומדים נכון, לא מסתכלים נכון לא קוראים את המשחק נכון. פשוט גרועים וצריכים לרדת 4 ליגות .

הם באים למשחק של מכבי חיפה הם יודעים שחיפה טובה ורצה לאליפות ומבחינתם כל שחקן של חיפה שנופל זה כי באמת הפילו אותו (הם הקבוצה הכי חזקה אז איך אפשר לעצור אותם אם לא בלהפיל ?) והנה שורקים כל דבר. בנוסף לחץ בתקשורת לפני משחקים כמו במקרה ליאני והנה קל מאוד להשפיע על שופטים פה. הם זורמים עם הקבוצה החזקה כל עונה וזהו.

הודעה הכי תלושה בהיסטוריה של הפורום. הזיה. כמה מסכן אפשר להיות?

שמחתי לראות את הכתבה של רז אמיר על שילוח, גם אם מכבי עוד לא הוציאו מכתבים ואיומים מפורשים אלו ציטוטים שנראים כאילו הגיעו מתוך המועדון.

11 דקות לפני, Davidna said:

אוי ואבוי לך. בגדול אני מסכים שכולם חסרי מושג אבל יש לא מעט שופטים מסוימים שבאים עם החלטות נגדנו. אביעד שילוח השם יקום דמו כבר מזיין אותנו משחק שלישי עם החלטות נוראיות בשנים האחרונות. הוא חיפאי וכמו שאנחנו מכירים חיפאים עם אנשים נחותים עם רגשי נחיתות והוא בא מראש לזיין אותנו, מאמין בזה בלב שלם.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

אוי ואבוי לך. בגדול אני מסכים שכולם חסרי מושג אבל יש לא מעט שופטים מסוימים שבאים עם החלטות נגדנו. אביעד שילוח השם יקום דמו כבר מזיין אותנו משחק שלישי עם החלטות נוראיות בשנים האחרונות. הוא חיפאי וכמו שאנחנו מכירים חיפאים עם אנשים נחותים עם רגשי נחיתות והוא בא מראש לזיין אותנו, מאמין בזה בלב שלם.

הוא פשוט מושפע וחסר מושג ביחד.

אני לא מאמין בקנוניות נגדנו פשוט שופטים חלשים שמושפעים מלחץ

כל הקמפיינים האלה על ליאני השיגו תוצאות דקה 5 4 צהובים.

קל מאוד להשפיע על שופטים פה 

15 דקות לפני, Davidna said:

הפעם זה לא סתם פנדל שלא שרק או פספס יד שהייתה שאפשר להתווכח לפה ולפה, אלא החליט להוציא כרטיס צהוב לשחקן שעשו עליו עבירה שמחייבת כרטיס צהוב ויש לו כבר צהוב אחד ומה שהוביל בסוף לצהוב שני ואדום מיותר של חוזז. 

לא רלוונטי לי כרגע אם הוא מחיפה או גדל בשער 5, זה שופט שאסור שישפוט אותנו יותר.

לפני10 שעות , Dr. Caligari said:

היה משחק אירופי העונה שהשיפוט היה בסדר ולא מכור נגדנו חח

כאן שופטים לפי הרעש שיעשו להם בתקשורת

דווקא המשחקים באירופה סבבה מבחינת שיפוט לא זכור לי הרבה מכירות כמו בארץ. 

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

נראה שלשחקנים נשבר הזין מהשיפוט ומזה שמכבי לא עושה עם זה כלום, אז הם מעלים את העבירה על חוזז בסטורי לצד אימוג׳י.

ואז מדברים עם השופט במשחק ומקבלים צהוב על זה שלא מפסיקים לפרק אותם

24 דקות לפני, פנחס שוף said:

השם יקום דמו זה אומר שהאוהד שיוריד אותו יקבל עונש מאלוהים

או שיקבל מחלות בגלל שהוא גר בחיפה ואז אלוהים יעניש את משפחת עופר 

לפני1 שעה , עידן מוסקונה said:

הפעם זה לא סתם פנדל שלא שרק או פספס יד שהייתה שאפשר להתווכח לפה ולפה, אלא החליט להוציא כרטיס צהוב לשחקן שעשו עליו עבירה שמחייבת כרטיס צהוב ויש לו כבר צהוב אחד ומה שהוביל בסוף לצהוב שני ואדום מיותר של חוזז. 

לא רלוונטי לי כרגע אם הוא מחיפה או גדל בשער 5, זה שופט שאסור שישפוט אותנו יותר.

נכון. אסור לו לשפוט ילדים ב'

זה רק אני או שהדור החדש ממש גרוע(או דור שופטים שגדל בשער 5)?

באמת לא זכור לי טעויות שיפוט כאלה, גם בתחילת תקופת קרויף המצב לא היה ככה