Jump to content

נושא שופטים בירוק

אקיטה

Recommended Posts

לפני9 שעות , ששון הצהוב said:

צ'מע בוא נדבר על זה.

יש לך וובוס לחרוץ את זה פנדל דקה 94, 1-1 בדרבי?

זה דווקא מאד "ריינשרייברי" לעשות.

אבל אם היה פוסק על זה פנדל זו היתה הזייה שלא תתואר.

זה לא היה צריך להיות פנדל. זה מגע לגיטימי. מה שאני לא מבין זה למה הוא שרק נגד ייני הרי הוא לא זה שיזם את המגע וזה לא היה בתוך רחבת החמש.

לפני10 שעות , ravid said:

לדעתי היה פחות גרוע מבדרך כלל. הטעויות שלו הפעם היו קטנות ולא השפיעו על התוצאה.

אין אני מת, הפועל צריכים להיות באיזה 8 שחקנים ממחצית ראשונה אבל לא זהה טעויות קטנות שלא משפיעות על המשחק.

העבירה על פריצה מחוץ לרחבה אבל אדום מובהק, בן ביטון היה חייב לסיים עם אדום ואני לא זוכר אם הכושי שקיבל אדום זה אותו כושי שהיה צריך לקבל מחצית ראשונה כבר.

אבל לא, לא השפיע על המשחק, תמשיכו ככה.

1 דקה לפני, אקיטה said:

אין אני מת, הפועל צריכים להיות באיזה 8 שחקנים ממחצית ראשונה אבל לא זהה טעויות קטנות שלא משפיעות על המשחק.

העבירה על פריצה מחוץ לרחבה אבל אדום מובהק, בן ביטון היה חייב לסיים עם אדום ואני לא זוכר אם הכושי שקיבל אדום זה אותו כושי שהיה צריך לקבל מחצית ראשונה כבר.

לדעתי גם העבירה על קניקובסקי בהתחלה היא של אדום, מניעת מצב ודאי לשער. 

אגב לגבי אתמול והעמידה של הגולם במקום שמפריע להנעת כדור, הגיע הזמן ששחקן של מכבי בשלב מסוים יעצור את המשחק, לבוא לריינשרייבר "אחי, זדיין מפה, אתה מפריע למשחק". וזה לא רק הוא, הצורה שבה השופטים בארץ נעמדים על המגרש היא לא פחות מביזיון, כזה כושר גופני לקוי הם לא רצים בכלל ונתקעים כל הזמן במקומות הזויים.

שחקנים של מכבי היו צריכים להתחמק מריינשרייבר אתמול, מה זה הביזיון הזה ולמה אף אחד מהם לא התחרפן עליו?

לפני3 שעות , אקיטה said:

למה 8? לדעתי הפועל היתה צריכה להיות עם 2 שחקנים בלבד כבר בדקה ה-12. אתה לא מגזים בכלל. 

מבין כל המקרים שציינת היחידי שהוא גבולי ואפשר להוציא עליו אדום הוא בן ביטון אבל זה לכאן או לכאן.

1 דקה לפני, ravid said:

למה 8? לדעתי הפועל היתה צריכה להיות עם 2 שחקנים בלבד כבר בדקה ה-12. אתה לא מגזים בכלל. 

מבין כל המקרים שציינת היחידי שהוא גבולי ואפשר להוציא עליו אדום הוא בן ביטון אבל זה לכאן או לכאן.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

די נו, לא גבולי ולא בטיח. צהוב שני ואדום אלפיים אחוז, אם לא היה לו צהוב לפני זה ריינשרייבר היה שולף לו אותו בלי לחשוב פעמיים. אבל הוא שופט גרוע ופחדן שגם מחזיק מעצמו כאילו הוא מינימום קולינה.

העבירה על קניקובסקי - אדום.

העבירה על פריצה - אדום ואפילו ספק פנדל.

וזה מהשריקות הקריטיות. תוסיף לזה עבירות שהוא לא שלף עליהן צהוב בכלל, שהפריע לכל מהלך במשחק, תוספות הזמן ההזויות, בזבוזי זמן שעברו ללא מענה, העאלק עבירה של ייני על ששטוס בסוף. 

בקיצור שום דבר לא מפתיע באיגוד השופטים שלנו. 

19 דקות לפני, Krishi said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

די נו, לא גבולי ולא בטיח. צהוב שני ואדום אלפיים אחוז, אם לא היה לו צהוב לפני זה ריינשרייבר היה שולף לו אותו בלי לחשוב פעמיים. אבל הוא שופט גרוע ופחדן שגם מחזיק מעצמו כאילו הוא מינימום קולינה.

העבירה על קניקובסקי - אדום.

העבירה על פריצה - אדום ואפילו ספק פנדל.

וזה מהשריקות הקריטיות. תוסיף לזה עבירות שהוא לא שלף עליהן צהוב בכלל, שהפריע לכל מהלך במשחק, תוספות הזמן ההזויות, בזבוזי זמן שעברו ללא מענה, העאלק עבירה של ייני על ששטוס בסוף. 

בקיצור שום דבר לא מפתיע באיגוד השופטים שלנו. 

אותה עבירה של ביטון היא צהוב גבולי. זה לא איזה חיסול. זה תיקול מאוחר. יש שופטים שיתנו ושופטים שלא יתנו על זה צהוב. לאור הצהוב שכבר היה לו לא להוציא שם צהוב זה מתקבל על הדעת.

אני גם חושב שריינשרייבר שופט גרוע, אבל המשחק של אתמול הוא לא הסיבה לזה.

לפני4 שעות , אקיטה said:

אגב לגבי אתמול והעמידה של הגולם במקום שמפריע להנעת כדור, הגיע הזמן ששחקן של מכבי בשלב מסוים יעצור את המשחק, לבוא לריינשרייבר "אחי, זדיין מפה, אתה מפריע למשחק". וזה לא רק הוא, הצורה שבה השופטים בארץ נעמדים על המגרש היא לא פחות מביזיון, כזה כושר גופני לקוי הם לא רצים בכלל ונתקעים כל הזמן במקומות הזויים.

שחקנים של מכבי היו צריכים להתחמק מריינשרייבר אתמול, מה זה הביזיון הזה ולמה אף אחד מהם לא התחרפן עליו?

בגלל שאין להם כושר גופני אז יש חפירות על כל עבירה איף אין דבר שאני יותר שונא בבזבוזי זמן שהשופט מתחיל לעשות את זה עם הרצאות.

12 דקות לפני, ravid said:

אותה עבירה של ביטון היא צהוב גבולי. זה לא איזה חיסול. זה תיקול מאוחר. יש שופטים שיתנו ושופטים שלא יתנו על זה צהוב. לאור הצהוב שכבר היה לו לא להוציא שם צהוב זה מתקבל על הדעת.

די נו זה לא סתם צהוב זה צהוב בוהק, כניסה מאוחרת בשחקן, העיף אותו קיבינמט. מה זה יש שופטים ויש שופטים? שופטים טובים עם קצת שכל בראש מוציאים על זה צהוב שני ואדום. שופטים גרועים ודפוקים כמו בישראל לא יוציאו.

המשחק אתמול הוא עוד סיבה למה ריינשרייבר שופט גרוע. הוא יכול להיות גם הרבה יותר גרוע אבל זה לא אומר שאתמול הוא היה שופט טוב. 

לא להתייחס לרביד, הוא פשוט מנותק. 

1. ביטון עשה 3 עבירות של 100%, 3. השלישית (כשכבר היה לו צהוב) היא עבירה של צהוב ודאי, גם אם זה שני. לא ניתן לוותר כאן בטח לא במשחק כזה אלים של הפועל + העובדה שזה פאול אלף שלו ושלישי ששווה צהוב ודאי. 

2. היה אדום וכדור חופשי ממצב מצויין שלא נשרק גם כן. אין פה ספק או שאלה. אנשים ינסו לגנוב דעת שפריצה "רצה" את השריקה, זכותו. שחקן ההגנה עשה מעשה שאסור לעשות והיה חייב לשלם. הייתה חייבת להיות פה התערבות של ואר.

לא מדבר על כל השיפוט שבעדם ועל העובדה שרנשרייבר ניסה פיזית למנוע מאיתנו להגיע למצבים או על תוספת הזמן או צהובים אחרים שהיו חובה או על לתת להם לגיטימציה לבזבז זמן או חוסר סימטריה בשריקות פאולים כדי לתת להם אוויר ולא לתת לנו להגיע למצבים. פשוט רק על השטויות של רביד אני מגיב פה.

יש דרבי שהוא לא אלים מצד הפועל? @Sawyer הנושא של בזבוזי הזמן בארץ זה כבר אין על מה לדבר במקום להעניש קבוצה שמבזבזת זמן עם מינימום שבע דקות תוספת השופט מחליט על זה באופן אקראי (הם לא באמת מודדים זמן) לפי תוצאה. 

On 3.11.2021 at 12:11, ravid said:

מאז אותו דרבי עברו הרבה מים בנהר והוא שפט אותנו לא מעט פעמים, כולל בדרבי שניצחנו בו, נדמה לי ב-2017, כמו גם את הניצחון על חיפה העונה בבלומפילד, עוד משחק מכריע מול חיפה בפלייאוף בשנה שעברה (תיקו) וניצחון 0-2 במשחק העונה מול חיפה לפני שנתיים. תמיד לפני כל משחק שהוא ישפוט אותנו עולות כאן הטרוניות הרגילות שאסור לו לשפוט אותנו יותר. בדרך כלל המשחק עובר בסדר בסופו של דבר. הוא שופט אותנו והוא ימשיך לשפוט אותנו אז הגיע הזמן לצאת כבר מהפוסט טראומה כי עבר מספיק זמן מאז. 

ניצחנו
ורצחו לנו שם כמה שחקנים

אגב זה הדרבי הכי נוראי שהיה מבחינתי סיימתי אותו גמור לגמרי לא זוכר שפחדתי ככה על שחקנים מאז המשחק של הנבחרת נגד איזה אנדורה ב4-0 בקמפיין של גוטמן

הקטע שהוא נתן לבן רייכרט צהוב רק בכניסה המכוונת לראש של גולסה ולא על כל מה שקרה לפני (אחד המקרים שלפני: הייתה מתפרצת של חטיפת כדור של גולסה, ליד הרחבה שלנו, והכל היה פנוי מאחור ורייכרט פשוט בעט בו בלי לנסות לגעת בכדור= הבן זונה נתן להם כדור חופשי..)

לסיכום לא מבין איך אדם שראה את זה יכול לטעון שלא היה שם את אחד התצוגות שיפוט הכי חד צדדיות שיש

לפני5 שעות , Krishi said:

לדעתי גם העבירה על קניקובסקי בהתחלה היא של אדום, מניעת מצב ודאי לשער. 

זה אדום קל יותר מאשר העבירה על פריצה שהיא גם אדום

אגב הדחיפה של עידן ורד (שחקן מוצץ ומגעיל) הייתה פי אלף יותר ממה שעשה שכטר וקיבל על זה אדום

נ.ב. מי היה בואר עם ההחלטה להרחיק את פשיץ'?

לפני2 שעות , ravid said:

מה נסגר איתך? אתה שופט או משהו? 

אתה לא מפסיק להצדיק את המצב.

כולנו היינו/ראינו את המשחק וראינו משהו אחד ואתה ראית משהו אחר...

היו בלי סוף טעויות שיפוט לרעתנו... 

ככה או ככה היינו צריכים לנצח את המשחק לדעתי אבל ללא ספק שלשופט אתמול היה חלק לא קטן בזה שיצא רק תיקו... 

1 hour ago, עידן מוסקונה said:

מה נסגר איתך? אתה שופט או משהו? 

אתה לא מפסיק להצדיק את המצב.

כולנו היינו/ראינו את המשחק וראינו משהו אחד ואתה ראית משהו אחר...

היו בלי סוף טעויות שיפוט לרעתנו... 

ככה או ככה היינו צריכים לנצח את המשחק לדעתי אבל ללא ספק שלשופט אתמול היה חלק לא קטן בזה שיצא רק תיקו... 

נשמה, נראה לי שאתם שכחתם במי מדובר (רועי ריינשרייבר) ומה הסיטואציה (משחק כדורגל ישראלי).

משחק עם שיפוט לא טוב במונחים אירופים נחשב משחק עם שיפוט סביר במונחים ישראלים. וזה מה שהיה אתמול. אתם צריכים להתאים את הסטנדרטים לרמה שיש פה. השופטים פה מלאים הטיות. הם ידפקו חשבון לשחקן שיש לו צהוב רק כדי לא למשוך אש בתקשורת. הם ישפטו בפנקסנות. הם יתרשלו ולא יבדקו בואר כשצריך רק כי במבט ראשון נדמה להם שלא היה כלום. זה מצב נתון שלא הולך להשתנות. זאת הרמה שלנו ואני חווה דעה על השופטים מתוך הבנה שהם פשוט שופטים לא טובים ואין לי הרבה ציפיות מהם.

לפני2 שעות , ravid said:

נשמה, נראה לי שאתם שכחתם במי מדובר (רועי ריינשרייבר) ומה הסיטואציה (משחק כדורגל ישראלי).

משחק עם שיפוט לא טוב במונחים אירופים נחשב משחק עם שיפוט סביר במונחים ישראלים. וזה מה שהיה אתמול. אתם צריכים להתאים את הסטנדרטים לרמה שיש פה. השופטים פה מלאים הטיות. הם ידפקו חשבון לשחקן שיש לו צהוב רק כדי לא למשוך אש בתקשורת. הם ישפטו בפנקסנות. הם יתרשלו ולא יבדקו בואר כשצריך רק כי במבט ראשון נדמה להם שלא היה כלום. זה מצב נתון שלא הולך להשתנות. זאת הרמה שלנו ואני חווה דעה על השופטים מתוך הבנה שהם פשוט שופטים לא טובים ואין לי הרבה ציפיות מהם.

אם כך למה איתו (ובכלל בשנים האחרונות) זה תמיד נגדנו

אם הוא סתם גרוע צריך להיות טעויות לרעת שני הצדדים

29 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא זוכר אם כתבתי כבר... האם במקרה של התפיסה של פריצה בדקה ה 44, מותר לוואר לקרוא לשופט?

אם זה לא בדיקה של אדום או פנדל אז לא

הבעיה העיקרית שהשופט היה כלכך נחרץ שלא היה שם כלום שאפילו השופטי ואר העבירו את זה ככלום...

הקטע הזה ששופטים בדרבי מנסים לפעמים לוותר על שריקות בשביל שלא יהיה בלאגן, גורמים לבלאגן הרבה יותר גדול אחרי זה במהלך המשחק.

בדיוק על זה חשבתי, מהזווית שלי הכדור היה מחוץ לרחבה.. אבל עבירה על שחקן מאחור כשרק השוער לפניו נשמע כמו לכל הפחות צהוב. או- סליחה, לכל הפחות עבירה, לא?

4 דקות לפני, avich15 said:

בדיוק על זה חשבתי, מהזווית שלי הכדור היה מחוץ לרחבה.. אבל עבירה על שחקן מאחור כשרק השוער לפניו נשמע כמו לכל הפחות אדום

,תיקנתי לך