Jump to content

נושא שופטים בירוק

אקיטה

Recommended Posts

חבל מאוד שאלמוג לא נתן לו בעיטה לפרצוף אם כבר הורחק. איך הייתי רוצה לפרק את הבן זונה…

אלמוג נוגע בשופט והוא מרחיק אותו. חזיזה התוכי המזדיין נוגח בשופט ומקבל שריקה. ועוד בספורט 5 הבני שרמוטות רושמים שאלמוג דחף את השופט. 

אבל זה לא מפתיע. לא ראיתם את אלונה הזונה לוחצת להם את היד לפני המשחק? הכל מסריח פה. 

שיתפוצץ כבר גז באיגוד המסריח הזה ושכל הנבלות שם ישרפו. זה רק הולך ומחמיר. כל שבוע בן של זונה חדש.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חבל מאוד שאלמוג לא נתן לו בעיטה לפרצוף אם כבר הורחק. איך הייתי רוצה לפרק את הבן זונה…

אלמוג נוגע בשופט והוא מרחיק אותו. חזיזה התוכי המזדיין נוגח בשופט ומקבל שריקה. ועוד בספורט 5 הבני שרמוטות רושמים שאלמוג דחף את השופט. 

אבל זה לא מפתיע. לא ראיתם את אלונה הזונה לוחצת להם את היד לפני המשחק? הכל מסריח פה. 

שיתפוצץ כבר גז באיגוד המסריח הזה ושכל הנבלות שם ישרפו. זה רק הולך ומחמיר. כל שבוע בן של זונה חדש.

אני לא מאמין שאני מסכים עם האוהדים של חיפה,אבל רק שיפוט זר יעזור.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה רק עלינו שכל פעם יושבים בשקט 

23 דקות לפני, Dan eran said:

יש למישהו את הסרטון הזה של חזיזה?

אין סרטון אבל יש תמונה 

https://forum.12p.co.il/index.php?app=forums&module=forums&controller=topic&id=175364&page=8&tab=comments#comment-4249875

לא יעזור כלום כל עוד אנחנו או ההנהלה לא נעשה משהו

הוא שופט צעיר שיודע שעל מנת להתקדם אצל הבוס שאוהד ב''ש ושונא מכבי הוא צריך לעשות שיפוט מגמתי נגדנו

+

אנחנו כהנהלה וקהל לא עושים כלום שום רעש ומזמינים את ריינשרייבר (שם רשעים ירקב) להרצות לשחקנים 

+

אם הוא יתן משחק מכור נגדנו ושריקה אחת מוצדקת לטובתנו יש מצב שישחטו אותו בתקשורת

=

השיפוט הערב ~ גניבת פנדל, המצאת כדורים חופשיים, החזרת פוזשנים ליריבה, התעלמות מעבירות שמצריכות כרטיס צהוב ליריבה ואי שריקות לעבירות שנעשו נגדנו כולל כמה של מרחק בעיטה או הרמה

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

טוב אז רק לי מפריע שהוא חיפאי?

ופוקסמן ששכח בשבוע שעבר לבדוק את שער הניצחון שלהם מול סכנין, גם חיפאי? זה לא קשור למיקום זה קשור להיותם ברגים במכונה רקובה, מסואבת, נגועה בשחיתות ולא מקצועית.