Jump to content

נושא שופטים בירוק

אקיטה

Recommended Posts

כן אני יודע שזה התנהגות פתטית, אבל הגיע הזמן להחזיר באותו מטבע מתחילת העונה.

הגיע הזמן לעקוב אחרי הנושא מתחילת העונה ועד סופה כדי שהפעם יהיה חומרים לעבוד איתם לפחות.

-מחזור 2: שני גולים לא חוקיים נגד סכנין.

-מחזור 3: אופסייד של שרי לפני הקרן שהובילה לגול שלהם, פסילת גול חוקי של אלמוג.

-מחזור 5 נגד ב"ש: פנדל הזוי על אצילי ואדום גבולי ביותר של גורדנה.

1 דקה לפני, אקיטה said:

הגיע הזמן לעקוב אחרי הנושא מתחילץ העונה ועד סופה כדי שהפעם יהיה חומרים לעבוד איתם לפחות.

מחזור 2: שני גולים לא חוקיים נגד סכנין.

מחזור 3: אופסייד לפני הקרן שהובילה לגול שלהם, פסילת גול חוקי לגמרי של אלמוג.

דווקא נושא טוב לתעד מעכשיו, אבל, לא חושב שראיתי הילוך חוזר שמראה ששרי היה בנבדל, זאת בעיטת שוער וסביר להניח שאין שוט כזה של כל המגרש שמראה את זה.

לגבי הגול של איילון, 99 אחוז מהשופטים היו שורקים את זה.

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

דווקא נושא טוב לתעד מעכשיו, אבל, לא חושב שראיתי הילוך חוזר שמראה ששרי היה בנבדל, זאת בעיטת שוער וסביר להניח שאין שוט כזה של כל המגרש שמראה את זה.

לגבי הגול של איילון, 99 אחוז מהשופטים היו שורקים את זה.

די בטוח שמה שקובע במקרה הזה זה לא מאיפה הכדור נמסר אלא אם השחקן אחרי החצי או לא

לא הבנת אותי. בגלל שזה כדור שוער אחרי קרן, המצלמה מרוכזת על הרחבה ואז עוקבת אחרי הכדור, כך שכמעט בטוח שאין שוט על כל המגרש מלמעלה שמראה האם שרי לפני קו ההגנה שלנו והאם הוא מעבר לחצי.

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא הבנת אותי. בגלל שזה כדור שוער אחרי קרן, המצלמה מרוכזת על הרחבה ואז עוקבת אחרי הכדור, כך שכמעט בטוח שאין שוט על כל המגרש מלמעלה שמראה האם שרי לפני קו ההגנה שלנו והאם הוא מעבר לחצי.

הא סליחה, בנוגע לגול של איילון, דחיפות מיקום הדדיות, ריינשרייבר על סמים.

אם כבר מי שתפס זה רודריגז וזה יותר פנדל מעבירה פשוט אלמוג לא נפל כמו הבלרינה שמולו.

חובה לעקוב אחריי זה ולדבר על זה. העונה לא התחילה והם כבר גונבים בלי הפסקה. מול סכנין זה לעולם לא 3 נקודות בעולם נורמלי, לעולם. 

גם הגול לא חוקי גם אחרי שהם לא החזירו חוץ. (עלינו גמרו עונה על דבר כזה מול אותה סכנין) וגם אתמול לא יאמן שניצחנו למרות השיפוט. פשוט לא יאמן ואנחנו שותקים. 

רק לחשוב שבמהלך של אלמוג היה באותו זמן שיוויון ולא 2:1 כבר. שופט הזיה שהחליט לא לשרוק לסיום ודווקא במהלך הזה תוך כדי בעיטה החליט לשרוק וזהו.

אין לי ספק שזו רק התחלה לטעויות בעד חיפה ונגדנו.

בדקתי עכשיו בשידור המלא, בלתי אפשרי להגיד האם היה שם נבדל או לא. במצלמה רואים את כהן בועט את הכדור ואז שרי מקבל מאחורי קו ההגנה. 

17 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

רק לחשוב שבמהלך של אלמוג היה באותו זמן שיוויון ולא 2:1 כבר. שופט הזיה שהחליט לא לשרוק לסיום ודווקא במהלך הזה תוך כדי בעיטה החליט לשרוק וזהו.

אין לי ספק שזו רק התחלה לטעויות בעד חיפה ונגדנו.

מה? הוא שרק כי החליט שהייתה עבירה (ואז כבר שרק לסיום), לא כי החליט לשרוק לסיום באמצע המהלך

6 דקות לפני, עמית ר said:

מה? הוא שרק כי החליט שהייתה עבירה (ואז כבר שרק לסיום), לא כי החליט לשרוק לסיום באמצע המהלך

סבבה גבר.

1 hour ago, עמית ר said:

ולמה בעידן הואר לא לאשר את השער ולבדוק בוואר. לגלות שאין פאול ולתת לנו לחגוג את השלישי?

למה למהר לשרוק בתוך הרחבה על מאבק לגיטימי (בטח לא פאול של איילון) כשאתה יכול לחכות לואר?

1 דקה לפני, Sawyer said:

ולמה בעידן הואר לא לאשר את השער ולבדוק בוואר. לגלות שאין פאול ולתת לנו לחגוג את השלישי?

למה למהר לשרוק בתוך הרחבה על מאבק לגיטימי (בטח לא פאול של איילון) כשאתה יכול לחכות לואר?

לא אמרתי שלא דפק אותנו,

רק דייקתי לבחור שהוא לא שרק לסיום באמצע המהלך אלא כי ראה עבירה

זיין אותנו לגמרי אתמול, התעלם מנגיעות יד שלהם במהלך התקפות, היו כמה עבירות ברורות שלא נשרקו (הכי זכור לי זה הקיצוץ שעשו על קוואס קרוב לרחבה שלהם שם), את הצהובים הוא בכלל שכח כי לא הוציא להם כמעט כלום על מלא עבירות שהגיעו להם. הצהוב של דן ביטון לא היה ולא נברא, חילוץ נקי מארץ החילוצים הנקיים. בטוח ב-99% שהשער שלהם הגיע אחרי ששרי קיבל את הכדור בנבדל במהלך שלפני. השער השלישי שלנו שנפסל זה פשוט שערורייה, הם אפילו לא בדקו את זה. 

תוסיפו לכל זה את הביזיון שהיה בסכנין, 2 שערים לא חוקיים שרק בזכותם הם עם ניצחון בודד עד עכשיו ומעלינו בטבלה. 

וגם את ה-3 פנדלים שהגיעו לנו באלוף האלופים כמו גם כרטיס אדום שהם לא קיבלו. 

זה כבר מצטבר עוד ועוד.

45 דקות לפני, עמית ר said:

לא אמרתי שלא דפק אותנו,

רק דייקתי לבחור שהוא לא שרק לסיום באמצע המהלך אלא כי ראה עבירה

דרך אגב, ראיתי שוב את המהלך הזה ושמעתי כמה שניות לפני הבעיטה של אלמוג שלוש שריקות ולא שריקה לעבירה ואז עוד שלוש לסיום, ככה שזה נשמע שכן שרק במהלך הבעיטה(יכול להיות שגם בגלל שהייתה עבירה, אבל לא בגלל ששרק לעבירה ואז לסיום כמו שאתה טוען).

איזה מכבסת מילים. אשכרה לא בדקו את המהלך כמו שצריך.

אגב, ראיתי את השידור החוזר של המשחק שלנו נגדם, ובדומה למשחק בגמר טוטו אתמול, לא שיחררו את הבדיקה של ה-ואר בנוגע לנבדל.

וריינשרייבר ששופט רגיל השבוע זה גם מחדל, אשכרה ביטל מהלך מסוכן באמצע כדי לבטל את ההתערבות של ה-ואר, לקח לנו גול וזה עובר בשקט. מדהים.

On 19.9.2021 at 08:51, אקיטה said:

הגיע הזמן לעקוב אחרי הנושא מתחילת העונה ועד סופה כדי שהפעם יהיה חומרים לעבוד איתם לפחות.

מחזור 2: שני גולים לא חוקיים נגד סכנין.

מחזור 3: אופסייד של שרי לפני הקרן שהובילה לגול שלהם, פסילת גול חוקי לגמרי של אלמוג.

נושא מבורך, אבל כדאי גם לכתוב את הדקה בשביל שיהיה קל למצוא

לפני12 שעות , פנחס שוף said:

על הפנדל אמרו חד משמעית שהיתה שריקה מוצדקת אבל על שער הניצחון עושים לוליינות באוויר העיקר לא לומר "השופט טעה, השער לא היה חוקי"

בבקשה מכם מנהלים:

תדיחו את הנושא הזה לאיזה פורום נישתי שמי שרוצה יוכל לעקוב.

להניף את זה על דגל הנס של מדינת היהודים זו תעודת עניות שאני לא זוכר.

@amilov @חןחן @MaTa

למען הסר ספק:

רמת השיפוט בארץ נמוכה, מכבי נוטה יותר להיפגע כי היא מועדון גדול וג'נטלמני, ובאותה נשימה מכבי חיפה זוכה ליחס מאותרג בכדורגל.

אבל לקרוא לשופטים "שופטים בירוק" זו רמת בכי של....ובכן מכבי חיפה.