Jump to content

דניאל פרץ

Omer

Recommended Posts

13 דקות לפני, אקיטה said:

בקצב הזה ייקח את הקידום של ראיקו לפסז'.

מרשים יותר ממנו בעיניי עד עכשיו.

חד משמעית ואני הייתי מהאוהדים הכי גדולים שלו.

לפני17 שעות , דרור שווץ said:

משחק רגל חלש היום אבל פוטנציאל ענק שמראה שלגמרי יש על מי לסמוך

היו כמה מסירות אדירות על חצי מגרש לרגל של השחקן

אבל בכלל עצם זה ששוער מקבל מסירה קשה וישר בועט בנגיעה ועוד רחוק לעבר שחקן שלנו בצדדים זה רמה גבוהה

תיזכר בשוערי הנבחרת איך שהם מתמזמזים עם הכדור 

אחלה דניאל והכל, באמת פוטנציאל אדיר ואין לי ספק שנמכור אותו לאירופה אבל עצם זה שהוא השחקן הכי טוב בקבוצה הזאת עד כה מראה כמה אנחנו בבעיה וכמה הקבוצה הזאת לא טובה.
שוער בולט ככה בדרך כלל בליגה אצל קבוצות קטנות או במפעלים האירופאים בקבוצות בדרגים הנמוכים וזה לא המקום שלנו העונה, אנחנו קבוצה דומיננטית בליגה וקבוצה דומיננטית גם בבית שלנו בקונפרנס ועדיין דניאל השחקן הכי בולט בקבוצה

לפני2 שעות , Dr. Caligari said:

היו כמה מסירות אדירות על חצי מגרש לרגל של השחקן

אבל בכלל עצם זה ששוער מקבל מסירה קשה וישר בועט בנגיעה ועוד רחוק לעבר שחקן שלנו בצדדים זה רמה גבוהה

תיזכר בשוערי הנבחרת איך שהם מתמזמזים עם הכדור 

הוא מציל אותנו כבר כמה משחקים, אבל משחק הרגל שלו היה רע ממש, למרות כמה מסירות טובות. זה בולט במיוחד כשהוא מקבל את הכדור לרגל שמאל, זו ממש נקודה לשיפור אצלו.

On 1.10.2021 at 17:59, חומץ בלסמי said:

הוא מציל אותנו כבר כמה משחקים, אבל משחק הרגל שלו היה רע ממש, למרות כמה מסירות טובות. זה בולט במיוחד כשהוא מקבל את הכדור לרגל שמאל, זו ממש נקודה לשיפור אצלו.

זוכר משהו ספציפי?

בתור מסירות לא טובות שלו כל מה שאני זוכר זה כדורים די קרובים לשחקן מכבי, שהיו לחצי המגרש של היריבה, וקרובים לצדדי המגרש והיו לא טובים כי יצאו לחוץ 

אבל זאת מבחינתי הסיבה שהוא שוער עם משחק רגל טוב לא מצויין כמו צ'ך

להעיף בנגיעה גם כדור חזק לחצי היריבה, לצדדי המגרש ולפעמים גם ישירות לשחקן שלנו

זה סבבה מבחינתי 

שוב אם היו פעמים שלא (פשוט לא זוכר) אז תאיר את עיניי בינתיים לא זוכר

לפני2 שעות , Dr. Caligari said:

זוכר משהו ספציפי?

בתור מסירות לא טובות שלו כל מה שאני זוכר זה כדורים די קרובים לשחקן מכבי, שהיו לחצי המגרש של היריבה, וקרובים לצדדי המגרש והיו לא טובים כי יצאו לחוץ 

אבל זאת מבחינתי הסיבה שהוא שוער עם משחק רגל טוב לא מצויין כמו צ'ך

להעיף בנגיעה גם כדור חזק לחצי היריבה, לצדדי המגרש ולפעמים גם ישירות לשחקן שלנו

זה סבבה מבחינתי 

שוב אם היו פעמים שלא (פשוט לא זוכר) אז תאיר את עיניי בינתיים לא זוכר

ספציפי? אנערף. פשוט יותר מידי מסירות לא טובות. מה אני יכול לומר. בלי כתובת, החוצה, גבוהות וקצרות. כאלה. לא זוכר שהיה משהו חריג מאוד, אבל (הרבה) מתחת למה שאתה מצפה משוער ראשון במכבי. לגמרי לא בהלימה ליכולות האחרות שלו.

הייתי אומר לך לראות לראות שידור חוזר, אבל ממש לא מאחל לך לראות את זה שוב.

לפני2 שעות , חומץ בלסמי said:

ספציפי? אנערף. פשוט יותר מידי מסירות לא טובות. מה אני יכול לומר. בלי כתובת, החוצה, גבוהות וקצרות. כאלה. לא זוכר שהיה משהו חריג מאוד, אבל (הרבה) מתחת למה שאתה מצפה משוער ראשון במכבי. לגמרי לא בהלימה ליכולות האחרות שלו.

הייתי אומר לך לראות לראות שידור חוזר, אבל ממש לא מאחל לך לראות את זה שוב.

האמת שאם היה לי זמן הייתי רואה שוב את המשחק חח

מצד אחד היו לו לא קצת פספוסים עם הרגל שגרם לי לתהות מי לעזאזל הכריז עליו בתור שוער עם משחק רגל טוב. מצד שני היו לו מסירות  מדויקות שהוא נתן עם הרגל כמו חץ על 50-60 מטר אבל לצערי לא מספיק. 

בוא נגיד שהוא שיפור לעומת משחק הרגל של טננבאום, ולדעתי גם יותר גמיש ו"חתולי" ממנו. יש לו אינסטינקטים חדים ועבודת רגליים טובה, והוא יוצא די טוב לכדורי גובה. בואו נגיד שמכל השערים שחטפנו עד עכשיו אין אחד שאני יכול להגיד שזה נטו עליו. אולי היו כאלה שהוא יכל אולי לעשות קצת יותר ועדיין זה שערים שהיה קשה לעצור לכל שוער. ומצד שני מלא הצלות מרהיבות. לפחות פה יש לנו עתיד ורוד. 

לפני13 שעות , Krishi said:

מצד אחד היו לו לא קצת פספוסים עם הרגל שגרם לי לתהות מי לעזאזל הכריז עליו בתור שוער עם משחק רגל טוב. מצד שני היו לו מסירות  מדויקות שהוא נתן עם הרגל כמו חץ על 50-60 מטר אבל לצערי לא מספיק. 

בוא נגיד שהוא שיפור לעומת משחק הרגל של טננבאום, ולדעתי גם יותר גמיש ו"חתולי" ממנו. יש לו אינסטינקטים חדים ועבודת רגליים טובה, והוא יוצא די טוב לכדורי גובה. בואו נגיד שמכל השערים שחטפנו עד עכשיו אין אחד שאני יכול להגיד שזה נטו עליו. אולי היו כאלה שהוא יכל אולי לעשות קצת יותר ועדיין זה שערים שהיה קשה לעצור לכל שוער. ומצד שני מלא הצלות מרהיבות. לפחות פה יש לנו עתיד ורוד. 

אם הרווחנו משהו מהעונה הזו בנתיים זה דניאל פרץ.

• 7 months later...
  • 2 months later...